.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16

Тема: Ролплей

  1. #1

    Ролплей

    Здравейте, хора!

    Не съм влизала повече от година във форума, но ето че скуката ме завлада и реших пак да опитам да посещавам форума. Вероятно една част като са прочели заглавието са си казали тази тема не е за този раздел, а друга са решили че съм сбъркала форума. И на двете групи спокойно. Публикувах темата тук, защото е най- посещавана и реших да предпочета този форум пред някой рпг, защото там има доста изиксвания и ролплея не започва веднага.
    За тези, които не знят какво е ролплей... Това е един страхотен начин да се забавляваш чрез писане. Събират се група от хора, измислят си герои и свят или вземат някой готов и съчиняват истоия. Разбира се това са едни условни правила, които с лекота могат да бъдат нарушени. Целта е да се съчини нещо, в което пишещите да се вживеят и да са удовлетвоени от резултата.
    В случай, че има желаещи може да си направим една нова темичка, където да си пишем. Има го и варината да се съберем в скайп и да ролпелйваме там, което е за предпочитане в случай ч не искаме да споделяме това, което пишем с други.
    Не знам до колко добре обясних що е това ролплей, но ако нещо не ви е станало ясно може да питате. Само да кажа нямам никакви притенции за свят. Съгласна съм на всичко, което вълнува вас.
    Дано все пак има желаещи и темата не се затрие.

  2. #2
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Няма никаква полза от това. И все пак не разбрах за какво става въпрос. Ако може обясни кратко и ясно. И разбираемо.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  3. #3

    Малко по- точно обяснение...

    Сега ще дам пример и се надявам да стане малко по- ясно. Например предварително се разбираме да ролплейваме в света на Хари Потър. Всеки от пишещите си избира герои, пиши им крака предистория и ги представя. Измислените от всеки герой влизат в една обща история, в която може да има случки от всякакъв характер. Съобразяваме се със света на Хп, тоест парите, които използват там, училището където учат и т.н
    Ако ролплейваме в света на warcraft ще се съобразяваме с особеностите на този свят.
    Може да намерите в нета още по- правдоподобно обяснение. Но като цяло ролплея е е нещо, което всеки може да си го извърти както си реши.
    Хора надъхайте се, гарантирам, че като се запалите един път и няма да искате да спрете.

  4. #4
    Темата ще залезе скоро. Но преди това да стане реших да оставя този линк тук. Това момче се е справило по- добре от мен с обяснението на рп правилата.
    http://www.teenproblem.net/forum/sho...B3%D1%80%D0%B8

  5. #5
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    Ми.. аз съм за.

    Но като гледам няма май много заинтересовани.
    When other little girls wanted to be ballet dancers I kind of wanted to be a vampire.

    Time to die.

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от you against me Виж мнението
    Здравейте, хора!

    Не съм влизала повече от година във форума, но ето че скуката ме завлада и реших пак да опитам да посещавам форума. Вероятно една част като са прочели заглавието са си казали тази тема не е за този раздел, а друга са решили че съм сбъркала форума. И на двете групи спокойно. Публикувах темата тук, защото е най- посещавана и реших да предпочета този форум пред някой рпг, защото там има доста изиксвания и ролплея не започва веднага.
    За тези, които не знят какво е ролплей... Това е един страхотен начин да се забавляваш чрез писане. Събират се група от хора, измислят си герои и свят или вземат някой готов и съчиняват истоия. Разбира се това са едни условни правила, които с лекота могат да бъдат нарушени. Целта е да се съчини нещо, в което пишещите да се вживеят и да са удовлетвоени от резултата.
    В случай, че има желаещи може да си направим една нова темичка, където да си пишем. Има го и варината да се съберем в скайп и да ролпелйваме там, което е за предпочитане в случай ч не искаме да споделяме това, което пишем с други.
    Не знам до колко добре обясних що е това ролплей, но ако нещо не ви е станало ясно може да питате. Само да кажа нямам никакви притенции за свят. Съгласна съм на всичко, което вълнува вас. diggy
    Дано все пак има желаещи и темата не се затрие.
    Hi, nice to meet you here

  7. #7
    няма особен интерес като гледам....

  8. #8

  9. #9
    Много добре сте обяснили накратко какво е рп, но по ппринцип дали е възможно героите да са реални личности или трябва да са само фантастични или несъществуващи? Идеята ми звучи интригуваща.

  10. #10
    Кратко и ефективно дефинирахте какво представляват ролевите игри, но на теория могат ли героите наистина да съществуват или просто са измислени?

    .

  11. #11
    Не си сам, аз се чувствам по същия начин.
    dinosaur game

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от you against me Виж мнението
    Сега ще дам пример и се надявам да стане малко по- ясно. Например предварително се разбираме да ролплейваме в света на Хари Потър. Всеки от пишещите си избира герои, пиши им крака предистория и ги представя. Измислените от всеки герой влизат в една обща история, в която може да има случки от всякакъв характер. Съобразяваме се със света на Хп, тоест парите, които използват там, училището където учат и т.н five nights at freddy's
    Ако ролплейваме в света на warcraft ще се съобразяваме с особеностите на този свят.
    Може да намерите в нета още по- правдоподобно обяснение. Но като цяло ролплея е е нещо, което всеки може да си го извърти както си реши.
    Хора надъхайте се, гарантирам, че като се запалите един път и няма да искате да спрете.
    What a nice post! Thank you so much and I am really looking forward to reading more and more articles from you.

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от janesbenth1 Виж мнението
    What a nice post! Thank you so much and I am really looking forward to reading the dream about aliens interpretation more and more articles from you.
    Это русский форум, а не английский!

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от jana12 Виж мнението
    Много добре сте обяснили накратко какво е рп, но по ппринцип дали е възможно героите да са реални личности или трябва да са само фантастични или несъществуващи? Идеята ми звучи интригуваща. sumplete unlimited
    Съгласен съм с твоето мнение

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от you against me Виж мнението
    Здравейте, хора!

    Не съм влизала повече от година във форума, но ето че скуката ме завлада и реших пак да опитам да посещавам форума. Вероятно една част като са прочели заглавието са си казали тази тема не е за този раздел, а друга са решили че съм сбъркала форума. И на двете групи спокойно. Публикувах темата тук, защото е най- посещавана и реших да предпочета този форум пред някой рпг, защото там има доста изиксвания и ролплея не започва веднага. garten of banban
    За тези, които не знят какво е ролплей... Това е един страхотен начин да се забавляваш чрез писане. Събират се група от хора, измислят си герои и свят или вземат някой готов и съчиняват истоия. Разбира се това са едни условни правила, които с лекота могат да бъдат нарушени. Целта е да се съчини нещо, в което пишещите да се вживеят и да са удовлетвоени от резултата.
    В случай, че има желаещи може да си направим една нова темичка, където да си пишем. Има го и варината да се съберем в скайп и да ролпелйваме там, което е за предпочитане в случай ч не искаме да споделяме това, което пишем с други.
    Не знам до колко добре обясних що е това ролплей, но ако нещо не ви е станало ясно може да питате. Само да кажа нямам никакви притенции за свят. Съгласна съм на всичко, което вълнува вас.
    Дано все пак има желаещи и темата не се затрие.
    Ако има заинтересовани хора, може да създадете нова тема, където да пишете заедно. Също така, имате опцията да използвате Skype или други средства за комуникация, ако предпочитате да ролплеите в реално време и да не споделяте писаните съдържания с други хора.

  16. #16
    Здравейте,

    Радвам се да ви видя отново във форума и да виждам вашето желание да се включите в ролевата игра. Разбирам, че има различни групи хора тук и някои може да не са запознати с концепцията на ролевата игра. Обяснихте я доста ясно и бихте били готови да отговорите на всякакви въпроси, които други потребители може да имат.

    Ако желаете да стартирате нова тема или създадете група за ролева игра в Skype, предлагам ви да обявите вашето намерение в подходящия раздел на форума или да създадете специална тема, в която да поканите заинтересованите потребители. Така ще имате по-голяма вероятност да намерите други хора, които споделят вашите интереси и са готови да се присъединят към ролевата игра.

    Желая ви успех в намирането на подходящи партньори и надявам се, че вашата тема няма да бъде затрита и ще получите положителен отзив от други потребители.

    Поздрави и приятно ролево играене!

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си