Как точно веганската храна е по-скъпа? - 250 грама сусам или лен са на цена по-ниска от 2 лева,а дават общо около 2 хиляди калории.дори ядките са на достъпни цени.Кое е скъпо? Боб,леща,ориз,картофи...кое?Мога да ти кажа,че в БГ е относително приемливо положението,не е като САЩ,например,където 2 кила пилешко е 3 долара,а една чушка ( наистина 1) е 5 долара.
Боже, веган съм от почти 4 години и не съм умряла. Преживява се бързо, че трябва да си поръчваш пица без кашкавал на ресторант, че няма пица на парче създадена за теб и че веганските храни са по-скъпи от другите. Имаш ли желание. можеш всичко.
преди 11 години
преди 11 години