PDA

View Full Version : малки гърди-проблем



Страници : [1] 2

tttttt
02-24-2008, 13:58
здр на всички :) наскоро бях чела че ако носиш мн стетнат сутиен е вредно за млечните жлези и спира растежа на гърдите. аз съм на 15 и нямам почти никакви гърди,но непрекъснато нося сутиен дори когато спя,но изобщо не е стегнат. та въпроса ми е дали има някаква вероятност,дори и малко това да пречи на растежа на гърдите ми? това мн ме притеснявя,защото имам сериозен приятел и отношениятя са ни на етап в който е време да правим секс и аз го искам,но това че нямам гърди ме спира и наистина е гоям комплекс. кажете мнението си по въпроса :P

mirenceto
02-24-2008, 14:06
да 100 продента има вероятност да спрат да ти растат гърдите ако носиш стегнат сутиен

ksz
02-24-2008, 14:08
Пробвай да пиеш Витамин Е, подобрява растежа на млечните жлези 8)

Leiderschaft
02-24-2008, 14:11
Пробвай да пиеш Витамин Е, подобрява растежа на млечните жлези 8)
Tova naistina li e vqrno za vit E ???

Vip_Kuchka
02-24-2008, 14:13
macka i mouite ne sa koi znae kolko golemi ama 6tom kazva6 4e e seriozen priqtel na nego nqma da mu puka kfi sa ti toi teobi4a takava kfato si i nq da gl malki li sa ti golemi li sati pone az taka mislq :-)

ksz
02-24-2008, 14:16
Пробвай да пиеш Витамин Е, подобрява растежа на млечните жлези 8)
Tova naistina li e vqrno za vit E ???
Ами доколкото знам - да, но все пак внимавайте да не се предозирате ако пиете...

ksz
02-24-2008, 14:19
здр на всички :) наскоро бях чела че ако носиш мн стетнат сутиен е вредно за млечните жлези и спира растежа на гърдите. аз съм на 15 и нямам почти никакви гърди,но непрекъснато нося сутиен дори когато спя,но изобщо не е стегнат. та въпроса ми е дали има някаква вероятност,дори и малко това да пречи на растежа на гърдите ми? това мн ме притеснявя,защото имам сериозен приятел и отношениятя са ни на етап в който е време да правим секс и аз го искам,но това че нямам гърди ме спира и наистина е гоям комплекс. кажете мнението си по въпроса :P

Между-другото, ядеш ли ядки?

tttttt
02-24-2008, 14:25
ами аз знам че ме обича и въпреки това адски мн се притеснявам че съм супер плоска и имам чувството че едвали не ще бъде доста неприятно изненадан :o пък и ще ми бъде първия...

blackfate
02-24-2008, 14:26
Между-другото, ядеш ли ядки?

:shock: :shock: :shock: Какво ... да не би да трябва да ядеш и ядки за да ти порастнат цици :shock: ( не съм привърженик на кфито и да било ядки...вадете си изводите :lol: )

NH3
02-24-2008, 14:27
бозата му е майката сърбайте боза и по една мазна баничка с бозата и ще имате цици като любеници :-D

One Shot
02-24-2008, 14:27
здр на всички :) наскоро бях чела че ако носиш мн стетнат сутиен е вредно за млечните жлези и спира растежа на гърдите. аз съм на 15 и нямам почти никакви гърди,но непрекъснато нося сутиен дори когато спя,но изобщо не е стегнат. та въпроса ми е дали има някаква вероятност,дори и малко това да пречи на растежа на гърдите ми? това мн ме притеснявя,защото имам сериозен приятел и отношениятя са ни на етап в който е време да правим секс и аз го искам,но това че нямам гърди ме спира и наистина е гоям комплекс. кажете мнението си по въпроса :P
Смени си пола и няма да има за какво да се притесняваш... :razz:

ksz
02-24-2008, 14:29
Между-другото, ядеш ли ядки?

:shock: :shock: :shock: Какво ... да не би да трябва да ядеш и ядки за да ти порастнат цици :shock: ( не съм привърженик на кфито и да било ядки...вадете си изводите :lol: )
Ами в ядките има много Витамин Е, ако ядеш си го набавяш, ако не ядеш трябва да си го набавяш по друг начин... :-o

tttttt
02-24-2008, 14:31
ami izob6to ne qm qdki....ama ve4e 6te zapo4na :D a v koi po to4no ili vuv vsi4ki :D

Ephemeral
02-24-2008, 14:33
Не се притеснявай!И моите не са големи,но изобщо не ми пука.Не си мисли,че всички момчета си падат по големи CiCi. :-o

ksz
02-24-2008, 14:35
ami izob6to ne qm qdki....ama ve4e 6te zapo4na :D a v koi po to4no ili vuv vsi4ki :D
Ами мисля че във всички... Но все пак няма да ти навреди 1 месец да пиеш Вит. Е. Иди в аптеката и питай... Но не забравяй да питаш и по колко да взимаш!

Quasar
02-24-2008, 14:37
майната им на циците...
ама все пак спи без сутиен....първо че не било удобно и второ че на циците ти им тряа свобода-дай им я

GetNasty
02-24-2008, 14:40
еми да , спират да растат :shock: и мойте бяха малки ама уж пих бирена мая и май че от тях порастнаха, а може би просто им е дошло времето :D :-D

tttttt
02-24-2008, 14:44
ami to predi i az si misleh za birenata maq,ama mi kazaha 4e ot neq i dupeto dosta porastvalo i se otkazah :D

GetNasty
02-24-2008, 14:50
ахаха при мене нямаше такова нещо :) незнам..различни организми ;) ако толкова много искаш да ти порастнат и си готова на всичко имаше няква тема за някакви мелодии за гърди :-D макар, че не ми се вярва да е истина ;)

tttttt
02-24-2008, 14:59
охх много искам ама вече започвам да се примирявам с това което имам (по точно нямам) 8-) в крайна сметка милото ако ме обича,няма да му пука кой знае колко..... нали? :D

GetNasty
02-24-2008, 15:01
права си, но все пак ако искаш да оробваш: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=149209&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=%EC%E5%EB%EE%E4%E8%FF+++%E3%FA%F0%E4%E8 прочети я цялата, на едно място ги имаше мелодийките :)

Liar
02-24-2008, 15:02
Пробвай да пиеш Витамин Е, подобрява растежа на млечните жлези 8)
Усещам как след тоя пост в аптеките ще настъпи нечувано търсене на вит Е 8-)
А мога ли да попитам от къде ги знаеш тези неща? :)
Къв авторката-приятеля ти няма да остане неприятно изненадан,нали те вижда всеки ден,няма да очаква като се съблечеш и отнякъде да изкочат
две дини =p Щом сте заедно и се обичате,едни гърди няма да са му проблем.
По въпроса с бирената мая-верно ли бе???И аз съм я пила,ама свърши и скоро не съм си взимала.Иначе преди време в раздел "Козметика и диети" имаше тема за хмела,в която няколко момичета казаха,че от него за 2сед гърдите им пораснали с 2 санта.Колко е вярно не знам,навих се да опитам 8-) ,ама така горчеше,че ми се доповръща...Ще видим кога ще се престраша пак,трябва да е скоро xD
Какво е обеснението за това не съм сигурна,но имам своя версия.Чела съм,че от естрогена растат гърдите,а той се съдържа в бирата.И щом тези момичета са забелязали резултат от хмела,сигурно това е съставката И,която уж уголемява гърдите,в бирата.
Но съм виждала доста лъжливи постове на някои момичета(като например-от хининовата вода косата на едно момиче и пораснала с 6 санта за 2 месеца) може и да не е истина.Обаче не обвинявам никого,някой да ни ми се обиди,казвам го само за всеки случай.
Наскоро по телевизията гледах реклама за някакъв рингтон,който увеличавал гърдите-имаме си го във форума.Можеш да пробваш и после да кажеш ко е станало 8-)

VilleBaby
02-24-2008, 15:10
spox ве мацка аз си мечтая за малки цици! а и на някои момчета им харесват по-малките...аз също им се кефя , ама имам големи...нали знаеш всеки иска това, което няма :wink:

tttttt
02-24-2008, 15:12
xaxax egati divata pesni4ka :grin: mersi vse pak :-)

NightGuardian
02-24-2008, 15:14
Ами какво да ти кажа същото е като при нас момчетата ! Носиш ли стегнати боксерки забавя процеса с разстежа на "пениса"...Та и при вас стегнат сутиен забавя ,но НЕ СПИРА разстежа !

olive_oil
02-24-2008, 15:32
http://www.teenproblem.net/s/228.html
http://www.teenproblem.net/s/225.html

EarthShaker
02-24-2008, 15:34
по добре малко в гърдите и повече в главата отколкото обратното

GetNasty
02-24-2008, 15:34
xaxax egati divata pesni4ka :grin: mersi vse pak :-) моля :)

NomercyY
02-24-2008, 15:55
тайната е в мекиците яжте мекици за да имате големи цици. :D

DaRk_AnG3L
02-24-2008, 16:56
q se ospokoi az kat imam da ne misli6 pa 4e sam premrqla za tqh a 6tom s priqtelq ti imate seriozna vryzka misli6 li 4e nego go byrka tva nqkoi mom4eta ne haresvat golemite gyrdi a za razteja probvai s boza ne sam go probvala ama sa mi kazvali 4e vyr6i rabota :) 8)

sexy&crazy
02-24-2008, 17:03
emi macka tfa za sutiena nz dali e vqrno az qdki ne qm vapreki tova az sam na 14 i imam dosta golemi gardi koeto me pritesnqva smisal nali az iglejdam na 15 16 i mom4etat postoqno me zaka4at i za tfa ne zavijdai n qma da te ostavat na mira kazvam ti go ot li4en opit e ako naiatina sa ti mn malki v4e nz kfo da ti kaja :) :)

aanitogb
02-24-2008, 17:06
spoko pove4eto mom4eta haresvat po malkite gardi no spri da nosi6 sytien za izvesno vreme ot nogo naistina spirat da rastat do 18 6tese razviva6 i 6te porasva6 i nai veroqtno 6te ima6 gardi

Spincho_LIVE
02-24-2008, 17:13
здр на всички :) наскоро бях чела че ако носиш мн стетнат сутиен е вредно за млечните жлези и спира растежа на гърдите. аз съм на 15 и нямам почти никакви гърди,но непрекъснато нося сутиен дори когато спя,но изобщо не е стегнат. та въпроса ми е дали има някаква вероятност,дори и малко това да пречи на растежа на гърдите ми? това мн ме притеснявя,защото имам сериозен приятел и отношениятя са ни на етап в който е време да правим секс и аз го искам,но това че нямам гърди ме спира и наистина е гоям комплекс. кажете мнението си по въпроса :P


за к`во ти е сутиен като нямаш гърди? той се воси от жени които имат гърди

angelofsin
02-24-2008, 18:55
amnii .. mila nqa se pritesnqva6 slu6ala sam mnogo mneniq ot mom4etata za mnogo momi4eta tys mn qki cici ima tva onova nakraq kat gi vidqt bez sutien se ot4aivat .. pove4eto s golemi cici im visvat s izvinenie ;] po qko e s malki no stegnati i oformeni :D deda znam tva e moeto mnenie .. no taka ili ina4e ako te obi4a priqtelq ti naistina nqma da mu puka kakvi sa i az sam s malki i priqtelq mi mn im se radva xax :grin: ne se pritesnqvai aii uspeh4e

tttttt
02-24-2008, 19:07
mersi na vsi4ki mnnn :P :-)

monimil
02-24-2008, 21:49
:grin: :grin: :grin: EI hi4 da ne se pritesnqva6...polovin godina predi da pravq sex za purvi put ne iskax samo za6toto sum ploska...no sled kato premine6 prez tozi etap 6te spre da ti puka,momxetata xaresfat i malki gurdi.i 6tom si te obi4ka nqma problemi :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

tqnko1
02-24-2008, 21:57
da te uspokoq mila az nesi padam po golemi cici i izob6to spored men nqma nujda da izpitva6 sram ili kompleksi ot ne6to koeto e tvoe i nemoje6 da promeni6 6tom e pisano taka taka 6te e usepex!! :) p.s. da neti puka 8)

amatorium
02-24-2008, 22:25
Не се притеснявай!И моите не са големи,но изобщо не ми пука.Не си мисли,че всички момчета си падат по големи CiCi. :-o

+1 Vuobshte da ne ti puka. Az napramer gledam dupetata. 8-)

XceSS
02-24-2008, 22:43
da te uspokoq mila az nesi padam po golemi cici i izob6to spored men nqma nujda da izpitva6 sram ili kompleksi ot ne6to koeto e tvoe i nemoje6 da promeni6 6tom e pisano taka taka 6te e usepex!! :) p.s. da neti puka 8)

+1

GentleImpulsion
02-25-2008, 16:50
Както някой се беше изказал: Ако носиш шапка няма да спреш да растеш =>Подобно е положението и със бюста.

Undying
02-25-2008, 18:26
Леле как спиш със сутиен,не ти ли е неудобно?!?! :-o То и аз нося сутиен през по-голямата част от деня,ама чак и докато спя... :-o

Не мога да бъда много компетентна по темата,имам си гърди и не съм се интересувала как може да се ускори растежът им,но мисля,че всичко си е до ген.Не се комплексирай толкова,гаджето ти би трябвало да е забелязало,че не са ти големи гърдите,и все пак още е с теб.Така че...

Liar
02-25-2008, 18:41
Чувала съм и че с противозачатъчни ставало,но като ги спреш,всичко ставало по старому :-o

TopTa
02-25-2008, 18:48
da, kogato stqga6 gurdite si postoqnno ne e polezno! ti samata kazva6 4e nqma6 po4ti nikakvi, togava za6to nosi6 sutien prez no6tta?! tova go pravqt bremmeni jeni za da ne im uvisnat kato sa naedreli! hora s golqm bust go pravqt no ne s sutien a s biustie! ne mislq 4e trqbva da produljava6 da spi6 taka! :?

GabisiTa
02-25-2008, 18:58
Не е полезно да носиш сутиен през ноща, а и изобщо как ти е удобно да спиш с него? :-o И аз съм на 15, и моите също не са много големи ;) Не се притеснявай толкова, има още време да растат :P

VaNkY
02-25-2008, 21:00
здр на всички :) наскоро бях чела че ако носиш мн стетнат сутиен е вредно за млечните жлези и спира растежа на гърдите. аз съм на 15 и нямам почти никакви гърди,но непрекъснато нося сутиен дори когато спя,но изобщо не е стегнат. та въпроса ми е дали има някаква вероятност,дори и малко това да пречи на растежа на гърдите ми? това мн ме притеснявя,защото имам сериозен приятел и отношениятя са ни на етап в който е време да правим секс и аз го искам,но това че нямам гърди ме спира и наистина е гоям комплекс. кажете мнението си по въпроса :P

Защо го носиш докато спиш??? Няма кой да те гледа докато спиш бе момиче. Пък и толкова ли няма нищо...? Нз... моя съвет е да зарежиш теа комплекси и да си спиш като човек.Който те харесва ще те харесва каквато си.На мен са ми смешни теа,който под сутиена носят някви ДЕБЕЛИ подплънки .... веднаж на една (моя клас) в чеса и барам цицата :grin: и тя не усеща (сиг 5мин докато не й каза приятелката й) Та може да си направите изводите с какви подплънки е,а после нарочно барах на една друга и тя каза,че сичко си усеща...така си направих извода кой носи сутиен с ПОДПЛЪНКИ и кой не ! (малко странен пост надявам се да го разберете пък ако ли не здраве да е ! ) :grin: :grin:

Hilary_
02-26-2008, 12:01
еее споко бре... :wink: тва да ти е проблема :wink: ако си се обичате няма да гледа само колко са ти големи...той си те е приел такава каквато си...не е нужно да имаш големи...а иначе незнам за ядки или сутиени кое помага и кое не ама знам че като му дойде времето тогава... :wink: и не мисля че има от какво да те е срам ако искаш да ти е първи и той те обича ще те изчака колкото време ти е нужно...без паника! Успехче! :P

lussi
02-26-2008, 16:20
Най-важното е да си уверена в себе си :)
Тука сигурно, ако направим статистика момчетата които си падат по малки гърди ще са болшинство :wink:
Аз съм по-голяма от тебе, скромно надарена, ама съм открила едно-->Да не ти пука!!! Нека хората около теб те ценят такава каквато си :?

izgubihsime4eto
02-26-2008, 19:36
NE VSI4KI MOM4ETA HARESVAT GOLEMI CICI .. NO NIKOE MOM4E NA HARESVA MALKITE.. tva e moita teoriq makar i gadna..i az nqmam i naprawuuu mn kofti she mi e pred negyy ..ama imam dalga kosa she se vazpolzvam da ne gleda mn :D

tttttt
02-26-2008, 19:42
xaxaxa mi to i moita e dosta dulga :D :grin:

Shu7teR
02-26-2008, 21:34
На мен лично не ми харесват големи цици...аз гледам други неща :)

Viche
03-01-2008, 21:24
аз съм момче и не съм много навътре в тея неща със сутиените обаче си има мъже който обичат по-малки гърди така че не се притеснявай

vaniLL
03-01-2008, 21:36
mm neka sq da kajem sichki babini tikovge za ugolemqvane na biusta , respektivno na duppata ...
mi da kaka , nosi go postoqnno toz sutien , da ti se srastne ... ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

Made_of_Pain
03-01-2008, 21:46
Какво сте се помъкнали с тия сутиени като сте като дъски, никога не ми е било ясно...

ЕPu
03-02-2008, 08:50
цици, цици та цици.. вие се побъркахте бе мама му стара..

Няма такова нещо иначе, поне при мен не забелязвам.

LovePoisoned
03-02-2008, 09:39
Ами, недей да носиш толкова стегнат сутиен.. И недей да спиш с такъв! :? Това си е чисто мъчение. :booooomb: А ако толкова ти се носи когато си си вкъщи (и не спиш), носи бюстие, ама по-добре не носи нито едното от двете вкъщи и по време на сън. :)

Edit: В моя клас има едно момиче, което има много малки гърди, самата тя е бая дребничка и няма такива гърди като другите, но на нея изобщо не й дреме, затова и никой никога не й се е подигравал, пък и ако си природен талант в леглото, тоз твоя приятел няма да му дреме за циците изобщо. :-) Айде, успех! :)

VerryBerry
03-02-2008, 11:32
растежът на гърдите е естествен процес,и според мен не ти трябва да носиш сутиен щом нямаш никакви гърди..просто няма смисъл!!И не мисля че медикаментите ще ти ускорят растежа..просто явно още ти е рано да имаш по-големи гърди

princesa_viki
03-02-2008, 11:36
ами аз знам че ме обича и въпреки това адски мн се притеснявам че съм супер плоска и имам чувството че едвали не ще бъде доста неприятно изненадан :o пък и ще ми бъде първия...
Едва ли ще е много изненадан,защото и през блузата се личи имаш или нямаш гърди :)

xXxScreamxXx
04-30-2008, 10:00
Не се притеснявай!И моите не са големи,но изобщо не ми пука.Не си мисли,че всички момчета си падат по големи CiCi. :-o

+1 Vuobshte da ne ti puka. Az napramer gledam dupetata. 8-)



ee 4e kak ina4e :D :D :D

ocean_breeze
05-08-2008, 19:46
А аз какво да правя като не са малки а просто ги няма. На 13 съм и почти всичките ми съученички имат доста. Обаче при мене деколтето е празно. Вярно е че големия бюст не мн хубав, защото после може да увисне, но да си плоска сущо не е мн приятно. :shock: :smt022 :-#

WondeR TeddY
05-08-2008, 20:27
spox e 6te ti porasnat ne se 6a6kai.pak i naistina ne vsi4ki mom4eta si padat po golemi cici.vajnoto e da te obi4a.tva e... :razz: :razz: :razz:

elitssa_
05-08-2008, 20:33
абе 6то спи6 с сотиен бе :shock:

i_hate_you_but_i_love_you
05-08-2008, 21:11
аз пък знам че бозата стимулира растежа на гърдите :)

Entel
05-09-2008, 06:23
аз пък знам че бозата стимулира растежа на гърдите :)
И аз така съм чувал.

amatorium
05-09-2008, 09:13
Hah. I az se izumih, che spi sus sitien. Gledai da ne nosish sutien. Vse pak nqma kakvo da prdurjash s nego. Ostavi si malkite gurdi da dishat svobodno i tuko vij pochnali da narastvat dobre.

purple__love
05-09-2008, 10:43
moite su6to ne sa koi znai kolko golemi,no tova ne biva da te kompleksira...i biv6iq mi i sega6iniq mi priqtel me haresvat takava,kakvato sum...ako mom4eto durji na teb,prosto ne biva da se trevoji6 za tova!vqrno e 4e sutiena spira rasteja na gurdite....kupi si biustie...:}

Ivalinka
05-09-2008, 13:10
ами и моите са малки и аз така се притеснявам...ама в крайна сметка то си е генетично заложено.. :(

princesa_viki
05-09-2008, 13:26
moite su6to ne sa koi znai kolko golemi,no tova ne biva da te kompleksira...i biv6iq mi i sega6iniq mi priqtel me haresvat takava,kakvato sum...ako mom4eto durji na teb,prosto ne biva da se trevoji6 za tova!vqrno e 4e sutiena spira rasteja na gurdite....kupi si biustie...:}
+1

venci7
05-09-2008, 15:47
AMm takova ko sa ti otpusnati gurdite kakto kazaxa ve4e vitamn E pravilna dozirovka i ako imash vuzmojnost na vitnes ima tren za gudri koito se praqt taka gurdite se stqgat i rastut i se polu4ava 2en efekt i 2 puti po burz ot tova da poemash samo vitamin 8) :-o

Puky
05-09-2008, 15:54
Ти луда ли си бе .. как ще носиш сутиен докато спиш ... супер вредно е за гърдите и спират да растат или ако растат почват да се деформират ... ше станат кат' на няква баба :-x :-x :-x :-x :shock: :shock: :shock:

TheSweetEscape
05-09-2008, 17:43
Пробвай да пиеш Витамин Е, подобрява растежа на млечните жлези 8)

С противозачатъчни е най-сигурно да ти се увеличи обиколката, регулират и хормоните :-D Можеш да опиташ и упражнения за стягане на гръдните мускули и това помага :P

А иначе недей да спиш със сутиен, не е много полезно, а и едва ли ти пречат, щом не са ти големи :D И доколкото до комплексите, няма нищо по-лошо от това да не се чувстваш добре във тялото си, независимо колко са големи гърдите ти, можеш да влудиш момчето ти, ако си уверена в себе си :) :) :) Което и момче да попиташ ще ти каже, че харесва стегнати гърди, не че размера е за пренебрегване, но това е по-важно.
А и не е за забравяне факта, че разтежа на гърдите не спира до 25 годишна вързаст, така че не се притеснявай и действай :grin: :grin: :grin:

psyhar4e
05-10-2008, 15:26
пробваи с фитнес не е важно чак колко са големи но е хубаво да са стегнати :grin: :-P м незнам не сам сигузен за това ма като са мачкат ка4или растат :shock: щото като гледам филмчета с прката и обичам да и барам гардите незнам защо :D

MartyParty
05-10-2008, 16:42
Амм да вярно е.Като излизаш навън си го носи,но щовм си влезеш вкъщи веднага го махай(лично аз не го понасям).Да спиш с него пък е най-глупавото нещо.Вкъщи няма кой да те гледа дали си с малки цици или не.

likejolie
05-11-2008, 08:11
Пробвай да пиеш Витамин Е, подобрява растежа на млечните жлези 8)
Tova naistina li e vqrno za vit E ???
Ами доколкото знам - да, но все пак внимавайте да не се предозирате ако пиете...
Една фр на времето пиеше некви хапчета за растеж на гърдите.Наистина и пораснаха обаче сега от към гърба е не Йети ами направо персийска :D КАквото ви е дала природата толкоз.Няма за кво да си прецаквате цялото тяло заради некви смешни комлекси :?

sadsad
05-11-2008, 08:16
здр на всички :) наскоро бях чела че ако носиш мн стетнат сутиен е вредно за млечните жлези и спира растежа на гърдите. аз съм на 15 и нямам почти никакви гърди,но непрекъснато нося сутиен дори когато спя,но изобщо не е стегнат. та въпроса ми е дали има някаква вероятност,дори и малко това да пречи на растежа на гърдите ми? това мн ме притеснявя,защото имам сериозен приятел и отношениятя са ни на етап в който е време да правим секс и аз го искам,но това че нямам гърди ме спира и наистина е гоям комплекс. кажете мнението си по въпроса :P
Da moje da sprat...a i ne e samo tam problema...sutiena ti ima baneli, koito mogat da ti prichinqt rak..kato spi6 sas sutien....mahai go kato si lqga6 ili kato si u vas...za da imat svoboda gardite ti...ne mislq 4e na priqtelq ti 6te mu e problem ako te obicha...+ tova ne vsi4ki mom4eta iskat nekvi dini i t.n. ne se pritesnqvat no nedei da spi6 sys sutien.....

likejolie
05-11-2008, 09:01
:shock:

RyAn
05-14-2008, 16:06
Emiiii ti pa sho nosish sutien kato spish ?

Na7a6a
05-14-2008, 16:22
Не мисля, че сутиенът спира растежа на гърдите, но не е хубаво да го носиш по цял ден. Около 8-10 часа-ок, но като си вкъщи го сваляй, защото малко или много пречи на кръвообръщението (особено ако е по-стегнат). А иначе-не се впрягай толкова-виждаш, че има и други момичета с малък бюст, това не е проблем. Приятелят ти ще те обича, ако ще и да нямаш никакви и ще се постарае напълно да забравиш всички комплекси. Повярвай ми! :)

felisiti
05-15-2008, 07:03
Ами верно ли е че сутиените с банели спират растежа на гърдите?

naze
05-15-2008, 07:28
СИЛИКОООООООООН !!!!

Blocker
05-15-2008, 07:52
Пробвай да пиеш Витамин Е, подобрява растежа на млечните жлези 8)
Tova naistina li e vqrno za vit E ???
Ами доколкото знам - да, но все пак внимавайте да не се предозирате ако пиете...
и аз сам чел в интернет,че помага,но ак0 галтате по 10 на ден може да доведе до сериозно проблеми :?

The Jew
05-17-2008, 14:29
da te uspokoq mila az nesi padam po golemi cici i izob6to spored men nqma nujda da izpitva6 sram ili kompleksi ot ne6to koeto e tvoe i nemoje6 da promeni6 6tom e pisano taka taka 6te e usepex!! :) p.s. da neti puka 8)

Ебаси пича! Аз съм с гръдна обиколка 80 см., така че направо се моля за момче с разбирания като твоите

alex_devv
05-17-2008, 16:30
пий бозица

Exoras
05-17-2008, 16:36
ami to predi i az si misleh za birenata maq,ama mi kazaha 4e ot neq i dupeto dosta porastvalo i se otkazah :D

Абе вие как ги мислите тия работи? :D Ще ти порасте дупито от бирена мая? или пък циците? Каквото ти е генетично предопределено от мама и тате ще се случи, дай време на организма си да развие потенциал :P

Храни се добре, спортувай и ще имаш красива фигура, какви са тия големи дупета и малки цици... Стига сте промивали мозъка на децата :D

CNN
05-17-2008, 16:52
Само да те питам- Защо носиш сутиен, след като нямаш гърди?????

Escarina
05-17-2008, 18:23
Що носи сутиен, щото иска да изглеждат по-големи и всъщност през този етап е минало почти всяко момиче. Аз също съм чувала, че носенето на много стегнат сутиен спира растежа. Преди не вярвах, но преди година започнах да нося сутиен само когато съм с прекалено прозрачна, или бяла блуза и гърдите ми значително наедряха. Напълно възможно е просто да им е дошло времето както казаха по-нагоре ама знам ли :) За сутиена сега да ти кажа някои неща. Аз като бях малка си мечтаех за цици като на памела андерсън и носех сутиен почти през цялото време.. е ен и докато спя де :D А бях плоска като сърф. Мила не се засягай, но когато нямаш гърди и естетически не е хубаво да носиш сутиен.. аз сега като си видя стари снимки и ме хваща срам :lol:
При сериозна връзка наистина няма значение дали имаш перфектните цици или в пазвата няма никой. След време сама ще спреш да им отдаваш значение и най-добре се приемай такава каквато си. Ще се почувстваш много по-добре и уверена в себе си :)

ЕPu
05-17-2008, 19:03
аре спрете се бе... цици, цици, та цици
Не е тва най-важното.. ако си намериш свестен мъж, гърдите ще са ти най-малкия проблем.

Носенето ан сутиен няма да спре растежа...
ама не разбирам...... ЗА КАКВО!?!?? го носиш докато спиш!?
Недей, първо, че е неудобно, второ, че това вече си е вредно.

cookiee
05-17-2008, 19:21
Стига комплекарски истории :) не се притеснявай от това... не е важно!
Но ти препоръчвам да не спиш със сутиена,няма смисъл дори не е и комфртно :) спи си гола и т'ва е ! :D

BiZk!T
05-17-2008, 19:48
Ами верно ли е че сутиените с банели спират растежа на гърдите?
и не само спират,а както някой горе беше написал-причинява рак.Никога не си купувайте сутиени,които са стегнати.А не разбирам защо спиш със сутиен?Като си навън-ок,разбираемо е,но като спиш и като си вкъщи...

cherry_lady
02-05-2009, 13:08
абе х0ра и аз много се чуда дали растът като носиш сутиен .. ама се пак той придава ф0рма ..к'фо сяя на наща възраст се пакк те са някфи остри кат пирамиди :D .. ей за тфа носим някой, а други от комплекси или щото нямат а искат ! и кат0 си вържеш к0сата тя да не би да спира да расте същото е и с върпосните "цици" . . к'фо ти дреме какво мислятт има да растът 0ще минимум 5 г0динии .. и не знам за какво се притесняваш .. ако те обича ще те приеме такаава каквато сии ;) .. и аз нямам г0леми циции ама ще пораснатт :D в крайна сметка ако нямаме цици пластичната хирургия ее за тфаа :D

Yallama
02-05-2009, 14:02
пий бозица за да имаш харна цица :grin:

ivankooo
02-05-2009, 14:09
ами аз знам че ме обича и въпреки това адски мн се притеснявам че съм супер плоска и имам чувството че едвали не ще бъде доста неприятно изненадан :o пък и ще ми бъде първия...Да не ти пука важното да е вътре... :-D

MiRaCuLiX
02-05-2009, 16:36
Незнам за отношенията ви,но според мен това ,че имаш малки гърди не пречи.Пък и няма той от какво да се изненадва,нали си личи колко гърди имаш(освен ако не слагаш подплънки или чорапи в сутиена)

Svako1
02-05-2009, 21:08
moite cici sa po-golemi ot tezi na gadjeto mi, ama izobshto ne mi puka....

heroine
02-05-2009, 21:21
и аз често спя с сутиен, щот забравям да го махна, не е стегнат ама от банела почва да ме боли реброто 8-)

axlbaby
02-05-2009, 21:32
Пълна глупост е да се комплексирате от размера на гърдите си.1во-прородата е създала всеки човек уникален.2ро-природата е направила така,че да отиват гърдите ти на фигурата и да ти стоят добре(в повечето случай).Излишно е да се мисли как да го уголемиш,като още не си се развила напълно и те има да растат и да се оформят още.Четох някои от горните коментари за силикон и нз си какво.И за кво?Първо,че е супер грозно,второ,че ти винаги ще си знаеш,че не са твой и трето,защо да се загрозяваш с такиава чудовища.Момичета,стегнете се малко цици-те не са най-важното.Радвайте се на това което сте и на това че сте уникални произжедения.Не се превръщайте в нещо което не сте!

sugarbaby_
02-05-2009, 21:39
Естествено, че пречи на растежа :-o ! Носи сутиен само когато излизаш не е нужно чак да спиш с него :?

Komar
02-05-2009, 23:16
бозата му е майката сърбайте боза и по една мазна баничка с бозата и ще имате цици като любеници :-D

УРААА в цяла тема 1 свястен пост!

sugarbaby_
02-05-2009, 23:21
бозата му е майката сърбайте боза и по една мазна баничка с бозата и ще имате цици като любеници :-D

УРААА в цяла тема 1 свястен пост!

да - цици като любеници и задник като на Азис :razz: :razz: :razz:

Komar
02-05-2009, 23:22
И може ли Васко педераса да не се намеси.. ШиТ

sugarbaby_
02-05-2009, 23:25
Тва беше най-гнусното нещо, за което успях да се сетя в момента :razz:

Komar
02-05-2009, 23:29
Тва беше най-гнусното нещо, за което успях да се сетя в момента :razz:

Ми и 2 дена да мислиш надали по-гнусно ще измъдриш...

Sarityyy
02-06-2009, 15:21
А защо спиш със сутиена? Сваляй го поне за ппрез ноща а освен това е неудобно.

djudjulinkaa
02-06-2009, 16:37
До колкото чета в този форум а и не само тук има много момичета с малки гърди..приеми че и твоите са такива и отркий красотата в тях..както казаха някои не всеки обича големи гърди..а и помисли колко звезди има със супер малки гърди.. така че спокойно :) :-)

zlatko123
02-06-2009, 17:48
И мойте не растат споко!! :grin:
Пий боза , така са ми казвали ! :)

heroine
02-06-2009, 18:32
абе стига с тая боза
т'ва е брашно или от каквото там се правеше тая помия
от бозата се дебелее
кат си дебел и имаш дебели цици 8-) 8-)

cinderella_gugutka
02-06-2009, 21:16
е...голяма работа....и аз имам малки цици и сериозен приятел ама тва не ме спира да му пускам :D

Hilary_
02-07-2009, 06:34
Ами чувала съм че има нещо свързано стегнатия сутиен с растежа... ама аз нося стегнати сутиени, защото съм свикнала така... пък не мога да се оплача от липса на гърди... :wink: При всеки е различно... мога да те посъветвам първо да не носиш постоянно дори като спиш..защото малко или много пречи ... и второ да не се притесняваш от размера им... има време да се развиваш и да растат... :wink: Ако човека до теб държи на теб значи не мисля че това ще е проблем.. :wink:
P.S. Пий бозичка... :-D :wink:

KVI_SA_TEQ_TUPOTII_BE
02-07-2009, 07:50
ами аз знам че ме обича и въпреки това адски мн се притеснявам че съм супер плоска и имам чувството че едвали не ще бъде доста неприятно изненадан :o пък и ще ми бъде първия...
Е кат си плоска ЗАЩО носиш сутиен и то непрестанно?!??!?!??!?!
на кво си го слагаш? тъпо е без цици ама със сутиен :-o

plami4ka
04-30-2009, 20:08
az li4no moga davi kaja,4e piq edni vitamini A,E kazvatse gericapsul,tova e hranitelna dobavka,i sqka6 naistina raste busta ot tqh,probvaite nqma davi navredi.

sper
04-30-2009, 20:15
добре ... ще пробвам само кажи от къде да си ги купа :oops:

neystoim
04-30-2009, 20:17
Да , останалите по-горе ти обясниха какво да пиеш и също така ,че стегнатите сутиени вредат на растежа , но аз искам да ти кажа да не се комплексираш от това ,че си с малък бюст , има момчета който не държат много на гърдите , поне аз не държа да са мн. големи , е не да са като "50 Стотинки под мушама" Но за какво са ти големи после да увиснеш след години като крава , не се притеснявай от това 8) :-) и успех ти желая :) =;

brusa
04-30-2009, 20:44
piii bozica za da imash arna cica :)

ellHRB
04-30-2009, 21:02
предполагам, че някой преди мен вече ти е казал, че НЕ трябва да спиш със сутиен
носенето на сутиен повече от 12/14 часа на ден увеличава риска от рак на гърдата
така, че...
радвай се на това, което имаш
аз имам големи гърди и мога да ти кажа, че в някои отношения си е голяма мъка
и ако бях на твое място даже въобще нямаше да слагам подобно нещо

tedsSs
04-30-2009, 21:04
Абе, темата е пусната 2008 и сиг. на момичето отдавна са и порасли цици или си е сложила силикон! :lol: :lol: :lol:

ellHRB
04-30-2009, 21:06
Абе, темата е пусната 2008 и сиг. на момичето отдавна са и порасли цици или си е сложила силикон! :lol: :lol: :lol:

:shock: :shock: :shock:
:-o
8-) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

EDI16
04-30-2009, 22:30
Абе, тава като сте тръгнали да давате съвети как да и пораснат гърдите на момичето, я кажете сега за по-голям к*р :D :lol: Не сериозно, чувал съм, че тряя да се ядът много моркови и магданоз, ама ако някой знае още нещо да казва :grin:

ПО ТЕМАТА: Спокойно, не всичко на тоя свят е цици, гъз и патки... :wink: ако те обича няма да му пука, повярвай ми :wink: Ако, не пожелавам да намериш човека с който наистина дори и няма да си помисляш повече за тва, че нямаш гърди, камоли да се комплексираш от това :) И аз съм в същото положение като теб, скоро с приятелката ми мислим да правим секс (и на двама ни ще ни бъде за първи път), а хич немога да кажа, че се гордея с пениса ми... (като за годините ми, хич...) и аз незнам каква ще е реакцията и... и все пак спокойно, това ще покаже дали те обича или не :wink: Успехчета :-)

Hilary_
05-01-2009, 07:33
Е да ти имам проблемите... :? :? И какво като имаш малки гърди... голяма работа... :? А за сутиените ми аз почти винаги нося стегнати, защото мразя нещо да ми се мандахерца... :? Пък не мога да се оплача, че са ми малки гърдите... :?

smallbab
05-01-2009, 08:06
оф слънчице и аз имам подобен проблем че не са големи-абе те никви не са и аз имам сериозен приятел и мн ссе притеснявах ама една нощ-просто стана ии той си ми каза че акодруг ти ги мачка има разтеж-при бифшатаму приятелка имало голям прогрес и той просто е сигурен в това е ние нямаме мн време ама имам мъничка промяна просто ако той не е еддоволен от тях му кажи да си ги мачка иии готово ;)

smallbab
05-01-2009, 08:07
[quote="EDI16"]Абе, тава като сте тръгнали да давате съвети как да и пораснат гърдите на момичето, я кажете сега за по-голям к*р :D :lol: Не сериозно, чувал съм, че тряя да се ядът много моркови и магданоз, ама ако някой знае още нещо да казва :grin:

има помпи за моментно оголемяване но на 1 съучениек след употреба на помпа за 1 година му е порастнал с 4 см :)

smallbab
05-01-2009, 08:07
[quote="EDI16"]Абе, тава като сте тръгнали да давате съвети как да и пораснат гърдите на момичето, я кажете сега за по-голям к*р :D :lol: Не сериозно, чувал съм, че тряя да се ядът много моркови и магданоз, ама ако някой знае още нещо да казва :grin:

има помпи за моментно оголемяване но на 1 съучениек след употреба на помпа за 1 година му е порастнал с 4 см :)

brusa
05-10-2009, 00:34
аз имам големи гърди и мога да ти кажа, че в някои отношения си е голяма мъка
и ако бях на твое място даже въобще нямаше да слагам подобно нещо
[/i][/quote] време за реклама :-D :-D :-D

iliqn4eto0o
05-21-2009, 17:29
Мацка аз имах същия проблем не исках да правя секс с момчето което обичам защото имам малки гърди .. но го направих тъй че .. не се притеснявай ако той те обича ще ти хареса гърдите каквито и да са :) :-P късмет :-)

kitty9410
05-21-2009, 18:28
От сутиена някой казват че спира растежа други обратното аз мисля че не пречи.А защо да ти е проблем това?Какво ти пука?!Като имаш приятел значи той те е харесал такава каквато си не се притеснявай от това.Вдигни горе главата и не се комплексирай,защото когато някои се чувства удобно в кожата си това се забелязва от околните и обратното.Пак ти казвам никoй не е казал че трябва да имаш големи гърди ако някой те хареса ще те хареса такава каквато си.А и все пак момчето няма да спи с циците ти ами с теб самата споко въобще да не те притеснява това. ;)

Thunder01
05-21-2009, 19:01
Отново ще го кажа ( за кой ли път ) - човек е такъв какъвто е . Всеки е различен , различен по ръст , с различно лице , ралични очи , различна коса и останалото , ако някой те обича дали ще му пука какви цици имаш и други такива глупости (:

Ilikeliljon
05-21-2009, 19:05
Съгласен съм с последните мнения :D :D Наистина няма никакво значение дали имаш големи или малки цици, всъщност има толкова значение, колкото дали имаш малък или голям пенис, нищо, че това второто има по-основа роля в половия акт. :) :)

tennistar
05-22-2009, 17:34
Тва за гърдите e супер относително.Живяла съм 3 години в Словакия(o,Slovensko milujem ta)...оопс малко се отклоних,та исках да кажа,че там повечето момичета имат супер големи гърди,но им липсва чар,сладки са иначе ;) Има обаче и хора на които големи цици просто не им тичат,ако си висока,слабичка особено...нямам идея обаче за теб. :D
p.s. Аз лично се занимавам много сериозно с тенис,а там да имаш големи гърди НЕ Е НОРМАЛНО,така,че както се казва съм си намерила кочинката и се чувствам щастлива. ^^

monincetyyy
05-22-2009, 17:41
аз също не съм с голяма гръдна обиколка обаче въобще не ми пука :) Ако на пича тфа му е проблем пращай го да си търси някфа която ша му се връзва на детския акъл. С мн момчета съм говорила по този въпрос и 90% ми казват че харесват момичето не заради циците й а заради самата нея :)

ANEw
05-22-2009, 17:42
От сутиена някой казват че спира растежа други обратното аз мисля че не пречи.А защо да ти е проблем това?Какво ти пука?!Като имаш приятел значи той те е харесал такава каквато си не се притеснявай от това.Вдигни горе главата и не се комплексирай,защото когато някои се чувства удобно в кожата си това се забелязва от околните и обратното.Пак ти казвам никoй не е казал че трябва да имаш големи гърди ако някой те хареса ще те хареса такава каквато си.А и все пак момчето няма да спи с циците ти ами с теб самата споко въобще да не те притеснява това. ;)

+1

teenems
05-22-2009, 18:50
моите са средни -нормални . носи си го както искаш ,той нали не ти е стегнат ,надявам се нищо лошо да не стане . и наистина не всички момчета си падат по по-големи гърди . :)

BoBa4eWeR
05-22-2009, 19:11
kazvam ti moita gledna to4na na mom4e... ako sym az nqma me byrka dali ima6 cici ili nqma6... ama jena bez cici e kato selo bez na4alno u4ili6te nqma ot de da zapo4ne6

kantonecApetur4
05-22-2009, 21:10
Значи една фр преди време ми каза че си е мазала циците с крем "нивея" и май има голям ефект.Незнам опитай. :)

Fritz
05-22-2009, 21:31
Щом са ти малки за чий ти е сутиен?Пий бозичка повечко и те така.

OstraPisalka
05-23-2009, 07:31
ами сутиена едва ли е прешка за растежа им то е зададено в гемнетичния ти апарат колко ще са ти така че не се тревожи ще си пораснат колкото трябва.инаше ако трябва да се пошегувам с народните базици ами ърбай бозица и твоя ще пипа цици кат любеници :D :D :D :D :D

Sarityyy
05-24-2009, 19:16
По - добре сутиена да г ссваля поне докато спи. Кожата има нужда да диша. Освен, че спира растежа съм чувала, че се появява и окосмяване по гъдите..бляк.. :shock: :-o :?

AlokiNn
05-24-2009, 19:18
замести ги с голям корем и си перфе :)

zero
05-25-2009, 04:21
еми да , спират да растат :shock: и мойте бяха малки ама уж пих бирена мая и май че от тях порастнаха, а може би просто им е дошло времето :D :-D
Сигурно с тая бирена мая не само гърдите
ти са порастнали, но и задника ... :x
По темата - разни хора, разни идеали ;)

a1a2b3v
05-25-2009, 07:13
здр на всички :) наскоро бях чела че ако носиш мн стетнат сутиен е вредно за млечните жлези и спира растежа на гърдите. аз съм на 15 и нямам почти никакви гърди,но непрекъснато нося сутиен дори когато спя,но изобщо не е стегнат. та въпроса ми е дали има някаква вероятност,дори и малко това да пречи на растежа на гърдите ми? това мн ме притеснявя,защото имам сериозен приятел и отношениятя са ни на етап в който е време да правим секс и аз го искам,но това че нямам гърди ме спира и наистина е гоям комплекс. кажете мнението си по въпроса :P

Тва е най-голямата лъжа, която съм чувала :razz: :razz:
Няма такова нещо... една приятелка имаше доста големи гърди (в сръвнение с другите момичета) още от 4ти клас някъде... почна да носи и сутиен и са са и станали колкото на нормална жена... дори малко по-голями.. Няма такова нещо, че спирало разтежа :-D Зависи си от самото момиче, просто на някои са им голями, на други не :)

Ba6taTI84
05-28-2009, 22:21
Не се притеснявай!И моите не са големи,но изобщо не ми пука.Не си мисли,че всички момчета си падат по големи CiCi. :-o

Абсолютно вярно,спал съм и с по пищни жени и с доста ненадарени в това отношение! Да ти кажа честно,не е голямата работа лично за мен,няма толкова голямо и определячо значение! Дано и твоя приятел да е като мен,тогава няма да имаш проблеми! Ти трябва да го познваш до толкова,какво харесва и какво не! Може да си пада по готин задник и хубави крака,а да не е цицоман! Пък и не се комплексирай толкова от това,като цяло българките не са много надарени от към цици! Но пък не ядат много и са слаби, с готини задници и крака,което за мене рай! :-P :-P :-P !
Смело и не се притеснявай,наблегни на нещата които имаш и които те карат да се чувстваш секси! И всичко ще е наред!!! :-)

bonboncho
05-29-2009, 08:16
немога да разбера закво носите сутиени акто нямате цицки баси тъпото или да си слагаш подплънки...мн се нервя еми кат нямаш нямаш кво да напраим ся...не е нужно всички да имат големи грди или като искаш да не ти се очертават на блузите носи бюстие и е свободно и няма да ти спира растежа :) а по темата пий БОЗА :razz: :razz:

Jus7DreamBoy
05-29-2009, 08:24
Незнам аз знам че в бозата му е цаката като казват по-напред :)!От бозата хем цици хем отслабваш(като те фане от кенефа неможеш да излезеш) :-P :grin:

oziris0
05-29-2009, 11:18
на мойто гадже са и големи а тези с малки гърди ги тормоза и се зайаждам с тях понеже са им малки никога не бих спал с момиче с малки цици :-x

sisityy
05-29-2009, 15:04
и моите гърди са малки и аз много се притеснявах,но след пъвия път с гаджето ми вече нямам проблеми,а ако толкова много се притесняваш не си сваляй сутиена когато правите секс но пък ако наистина те обича и държи на теб малкия бюст няя да е проблем за него

tursesht
05-29-2009, 16:09
Виж сега това,че не са ти големи гърдите не е никакъв недостатък и ще ти кажа защо.Ние мъжете имаме способността да разсъбличаме жените с поглед само,така,че твоят приятел за да си те хареса те е огледал от всякъде и вече си му харесала :-P така че спокоино отдъхни си.А другото нещо заради което не трябва да те притеснява е това,че има много мъже и момчета като МЕН които харесват жените с по скормни гърди,даже аз ги обожавам и то си има причина.Тези които имат големи гърди наи-често разчитат на това и си мислят,че това е наи-важно в секса и грешът,а тези които са с по-малки гърди,пък си мислят че това е голям недостатък и винаги подсъзнателно искат да си наваксат това и се раздават в секса на максимум което е много по приятно от които и да било гърди.Разбира се има и мъже цицомани но за всеки влак си има пътници.Ако толкова те притеснява това,че са ти малки гърдите направи едно сладко стегнато дупе с което да наваксваш.С достатъчно тренировки,ще имаш дупе заради което много мъже биха се обърнали да го видят като се разминете :-P Като се замисля даже не се сещам никаква важна функция на гърдите в секса освен някоя турска чикия,ама все си мисля,че има и далеч по-приятни удоволствия които можеш да му предложиш. 8) :smt023 :smt118

gevitooo
05-29-2009, 18:48
ако приятелят ти тте обича няма да те зареже заради едни гърди и щом носиш сутиен значи все пак имаш нещо (освен ако не си от онези които носят чорапи или подплънки в него а са като дъкси) не носи сутиен докато спиш и докато си вкъщи първо че е неудобно второ не е полезно аз нося бюстие, което почти не се усеща, но когато се прибера веднага го махам, защото няма смисъл пък и ми е по-удобно с широка тениска без нищо отдулу. Та колкото се може повече време стой без сутиен няма смисъл да си вгорчаваш живота :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

amfetamink1a
05-31-2009, 14:26
Впрочем и аз имам приятел и сме сериозни ...ааа чакай и моите не са кой знае колко голями , но все пак знам че ме обича и това няма значение ... но все пак аз напримерно не искам малко по-голями гърди заради него , а заради мен...просто по-уверено ще се чувствам :wink: ;-) :oops:

b3b3t0y
05-31-2009, 15:19
Пий боза :D бз...според мен няма чк толкова голямо отражение върху растежа това ,че носиш сутиен,но тряабва поне вечер да го сваляш :wink:

naska94
09-10-2009, 12:06
аз до колкото знам хормоните помагат и то наистина много ,но не съм пробвала защото неми е и трябвало ,но пък и до колкото съм чувала има вероятност от тях да се качат и килца :-)

Passi0n
09-10-2009, 12:58
на мойто гадже са и големи а тези с малки гърди ги тормоза и се зайаждам с тях понеже са им малки никога не бих спал с момиче с малки цици :-x
Ти си простак! :?

devil4eto95
09-10-2009, 12:58
Povqrvai te sami 6te si porasnat no po dobre ve4er da si svalq6 sutiena :)

elito0o0o0
09-10-2009, 15:26
здр на всички :) наскоро бях чела че ако носиш мн стетнат сутиен е вредно за млечните жлези и спира растежа на гърдите. аз съм на 15 и нямам почти никакви гърди,но непрекъснато нося сутиен дори когато спя,но изобщо не е стегнат. та въпроса ми е дали има някаква вероятност,дори и малко това да пречи на растежа на гърдите ми? това мн ме притеснявя,защото имам сериозен приятел и отношениятя са ни на етап в който е време да правим секс и аз го искам,но това че нямам гърди ме спира и наистина е гоям комплекс. кажете мнението си по въпроса :P

МАЙКО МИЛА! Ма тя и спи с него :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Много ясно,че ако постоянно го носиш няма да ти растът :lol: :shock: :lol:

По-добре ,ако не са ти много големи си вземи бюстие и го носи повече него ..

btw на колко си години,че пък нямаш цици и ти е дошло време да прайш секс? :lol: :lol:

elito0o0o0
09-10-2009, 15:29
здр на всички :) наскоро бях чела че ако носиш мн стетнат сутиен е вредно за млечните жлези и спира растежа на гърдите. аз съм на 15 и нямам почти никакви гърди,но непрекъснато нося сутиен дори когато спя,но изобщо не е стегнат. та въпроса ми е дали има някаква вероятност,дори и малко това да пречи на растежа на гърдите ми? това мн ме притеснявя,защото имам сериозен приятел и отношениятя са ни на етап в който е време да правим секс и аз го искам,но това че нямам гърди ме спира и наистина е гоям комплекс. кажете мнението си по въпроса :P

Тва е най-голямата лъжа, която съм чувала :razz: :razz:
Няма такова нещо... една приятелка имаше доста големи гърди (в сръвнение с другите момичета) още от 4ти клас някъде... почна да носи и сутиен и са са и станали колкото на нормална жена... дори малко по-голями.. Няма такова нещо, че спирало разтежа :-D Зависи си от самото момиче, просто на някои са им голями, на други не :)


Ей! Като не си наясно,земи да почетеш малко а? :lol: :lol: :lol:

baby07
09-10-2009, 20:28
здр на всички :) наскоро бях чела че ако носиш мн стетнат сутиен е вредно за млечните жлези и спира растежа на гърдите. аз съм на 15 и нямам почти НИКАКВИ гърди,но непрекъснато нося сутиен дори когато спя,но изобщо не е стегнат. та въпроса ми е дали има някаква вероятност,дори и малко това да пречи на растежа на гърдите ми? това мн ме притеснявя,защото имам сериозен приятел и отношениятя са ни на етап в който е време да правим секс и аз го искам,но това че нямам гърди ме спира и наистина е гоям комплекс. кажете мнението си по въпроса :P

щом нямаш цици що носиш сутиен :? :shock:

kiww
09-10-2009, 22:28
http://pics.data.bg/albums/18228/лалалалал/86ab724612b1a75c022eebf4a5427be5/neli_fame
по този начин изглеждат мойте гърди и повярвай пораснаха от самосебе си без никакви добавки и витамини ... мила не се притеснявай всеки човек има индивидуално развитие ..не се тъпчи с ядки,боза,витамин е и т.н. все още се развиваш такаче според мен няма място за притеснение :)

Sinner4e
09-10-2009, 23:48
Малки гърди - голям проблем....

Josefinne
09-11-2009, 06:23
Ама, защо носиш сутиен, когато спиш?
Два варианта:
1. отиваш и си купуваш един хубав сутиен с подплънки и повдигаш и получаваш доста добра и реалистична илюзия за цици. Сериозно, действа.
2. Напълняваш с 10кг и тогава циците ти не са илюзия :-)

pocuna
09-11-2009, 13:19
аз цяла учебна година носих сутиен (въпреки че нямах почти нищо)и ко гато дойде лятната ваканция спрях да го нося и ми станаха доста големи(не чак толкова :) ). :D :D :D

boJestveN
09-11-2009, 14:29
Ако нямаше крака нямаше да носиш и обувки..Защо тогава носиш сутиен,след като нямаш гърди..Мен лично повече ми харесват момичета с по-малки гърди..А не някви едрогърди мадами :shock:

revolver
09-11-2009, 15:38
Аз съм момче и бих ти казъл (честно) ,ние обичаме да има гърди :grin: ,но не обичаме да са някакви огромни :? (спецялно аз)! Хубавите гърди са умерении стегнати,така че спри да носиш сутиен и почни да пиеш ..........,там квото беше..................., бира и некъв витамин!

rozovsluncho
09-11-2009, 16:46
Темата е от Февруари миналата година... на момичето сигурно са и пораснали циците 8-) няма смисъл да продължавате да давате акъл :? :D

GodLovesYou
09-11-2009, 16:47
малките цици са по-секси

a3c1M
09-11-2009, 18:31
здр на всички :) наскоро бях чела че ако носиш мн стетнат сутиен е вредно за млечните жлези и спира растежа на гърдите. аз съм на 15 и нямам почти никакви гърди,но непрекъснато нося сутиен дори когато спя,но изобщо не е стегнат. та въпроса ми е дали има някаква вероятност,дори и малко това да пречи на растежа на гърдите ми? това мн ме притеснявя,защото имам сериозен приятел и отношениятя са ни на етап в който е време да правим секс и аз го искам,но това че нямам гърди ме спира и наистина е гоям комплекс. кажете мнението си по въпроса :P
няма начин приятелят ти да не е забелязал че ти са малки, но щом е с теб значи не му пречи.
аз съм момче и щи кажа че гърдите не са най-важното, нали не си някоя свиня потънала в целулит,
тогаз ко та е*е

pwnage
09-11-2009, 19:58
Е да,ама ако пък не са и пораснали мога да и дам акъл.
Вадиш един памук. Топиш го в спирта и потъркваш пъпките да зараснат и си забравила за проблема :) :D

Indianeca
09-13-2009, 01:30
е има време спх :P :)

MpFaShIoN
09-13-2009, 23:12
Жената се развива до 25 години ш`те ти пораснат спокойно

TooDamnSeXy
09-13-2009, 23:17
Няма такова нещо като порастване на гърдите..
И да има разликата няма да е кой знае ква,тей че няма смисъл да се тровите с разни глупости :D
А тва за Бозата пъъъккк е най-голямата глупост на света :D
То ако беше така всяка щеше да е с цици като на Памелка :razz:
То си е до Ген - Или имаш,или не... ;) В крайна сметка не е тва най-важното :) А и ако някой наистина иска да е с тебе няма да гледа само кфи цици имаш,така че сама си направи изводите... Естественото си е най :evil:

Nezamenima
09-15-2009, 18:42
пфффуу мн тъпо... ако се обичате какъф е проблема? :shock: случайно да не си тъпчеш сутиена с чорапи че да изглеждат големи и те е страх ако те види без сутиен (и чорапите) че ще се чуди ?? :D :D :D
важното е да има любоф а не големи цици , нз що вс мислят че ако нямащ големи гърди не си атрактивна и превликателна 8) ...

shizophrenizm
09-15-2009, 20:56
Намажи си ги с йод съвсем да ти минат

plamenka88r
09-17-2009, 11:12
тва не е проблем квато си такава ште те харесва не се тъпчи с разни хапчета нищо няма да промениш може и по ген да си имаш малки гърди а и много големи.прекалено големи -не са мн приятни :)

buzka
09-17-2009, 11:37
мила не се притеснявай от това което имаш или нямаш щом се обичате трябва да се приемате каквито сте.Единственото което ме притесни и искам да ти кажа е,че не трябва да спиш със сутиен дали стегнат или разхлабен. Чела съм и знам от познати,че това е най-вредното нещо което жената си причинява.Надявам се да приемеш моя савет като приятелски и ако има нещо извинявай :)

HappyOne
09-17-2009, 18:48
Не спи със сутиен. Ще ти развали гърдите още повече. Не пий и разни хапчета. Разбирам какъв ти е проблема, но ако искаш говори с него и му кажи, че се притесняваш за гърдите си. Споредмен трябва да си откровенна. Надям се да съм помогнала.

TheX
09-17-2009, 18:59
...отношениятя са ни на етап в който е време да правим секс и аз го искам,но това че нямам гърди ме спира и наистина е гоям комплекс. кажете мнението си по въпроса :P

Що да е голям комплекс докато правите секс? Да не би неговите гърди да са по големи че да се комплексираш? :lol: Няма да се притесняваш бе! Той ще е щастлив че правите секс,няма да ти откаже само заради гърдите ;)

asp1r1n94
09-17-2009, 19:50
бозата му е майката сърбайте боза и по една мазна баничка с бозата и ще имате цици като любеници
+1

mi6kata666
09-17-2009, 20:41
тва че са ти малки гърдите не трябва да те притеснява въобще..не виждам никакъв проблем в правенето на секс аз лично никога не бих упрекнал гаджето си или някое момиче което е с мен заради това че гърдите и са малки. :)

misheto0o619
09-18-2009, 10:58
Здрвей мила! И моите гърди не са н-и-и-що особенно,ако това те успокоява.И НИКОГА ама НИКОГА недей да спиш със сутиен! Притиска млечните жлези още повече,пък и не е удобно ;)

sweety2907
09-25-2009, 18:31
Всички отговори в тази тема ще те поучат момиче!Ти си такава каквато си той ако те обича истински ще те приеме такава каквато си!Не се притеснявай! :)

t0d1t0
09-25-2009, 18:33
Тая тема още жива ли е бе... Тя авторката сигурно се омъжи вече :lol:

travmiriaN
09-25-2009, 18:34
мързеше ме да чета мнениятаа 12 страници ..

Със сутиен ли спиш?? :lol: :lol: :lol: :lol:

Все едно аз да легна да спя със презерватив!! :razz: :razz:

Attenti0n
09-25-2009, 18:37
Аз до 6 клас нямах нищо по мен... но от тогава до сига (9 клас) пораснаха толкова много , че сега искам да са по малки

vellvet
09-25-2009, 18:42
предполагам щом сте стигнали до секс той и друг път е докосвал гърдите ти така че ако му е такъв голям пртоблем е щяло да си проличи :)

bqsna_teenagerka
09-25-2009, 20:41
Пробвай да пиеш Витамин Е, подобрява растежа на млечните жлези 8)
Tova naistina li e vqrno za vit E ???
Ами доколкото знам - да, но все пак внимавайте да не се предозирате ако пиете...

други ден ще гледаш по телевизията хиляди момчиета предозирали с витамин Е :razz: :razz: :razz: :lol:

Ох аман от глупави комплекси! Ако нямаш цици кво ся ..дай д асе застреляш? ее гаджето ти няма да умре все ще има нещо което да ги комплексира примерно яка пичка или як задник..стегната фигура,красиво лице.. перфектни свирки...супер влажна..все с нещо от тези неща ще компенсираш 8)

vesito0
09-25-2009, 20:52
чак и спиш със сутиен.. не ти ли е малко неудобно :?

sofito1lykaki
11-12-2009, 09:56
казвате че ако приятеля я харесва няма да обърне внимание но в днешно време повечето момчета гледат гърдите и задните части на момичетата :(

sofito1lykaki
11-12-2009, 10:02
Пробвай да пиеш Витамин Е, подобрява растежа на млечните жлези 8)
Tova naistina li e vqrno za vit E ???
Ами доколкото знам - да, но все пак внимавайте да не се предозирате ако пиете...

други ден ще гледаш по телевизията хиляди момчиета предозирали с витамин Е :razz: :razz: :razz: :lol:

Ох аман от глупави комплекси! Ако нямаш цици кво ся ..дай д асе застреляш? ее гаджето ти няма да умре все ще има нещо което да ги комплексира примерно яка пичка или як задник..стегната фигура,красиво лице.. перфектни свирки...супер влажна..все с нещо от тези неща ще компенсираш 8) да ама сега всяко момче гледа цици и гъс

rainboww
11-12-2009, 10:28
Защо пък да е комплекс че имаш по малки гърди от обикновеното?!
И моите не са кой знае колко големи ама приятелят ми ме приема такава каквато съм :P

daehuu
11-12-2009, 10:31
Естествено, че не е чак толкова важно колко големи цици имаш. Вярно за някой момчета т'ва е от доста голямо значение, и като видат някоя момиче с по-малки гърди, просто я отписват. Но ми се струва, че твоя приятел е на ясно ,че са ти малки... и не мисля ,че има проблем с това. Все пак... да си го кажем така...повече се интересува от дупката ти. Извинявам се за директността, но си е така!!!

CrAzYyYy
11-12-2009, 10:37
Повече бозЪ !!! :D

scarlett8
11-12-2009, 18:17
Абе момиче ти наред ли си да спиш със сутиен? :D

katal
11-12-2009, 19:49
spri da spi6 s sutien

Cazzaniga1
11-12-2009, 20:06
Пий БОЗА много помага найстина ...

bonbon92
01-24-2010, 09:17
и аз имам проблем с малки гърди на 14 съм ии има едно момче което едно от нешата който харесва в момичетата са големи цици кажете кво да направя да да постигна някакъв напредак до 2 - 3 месеца..... :oops:

c0ci
01-24-2010, 10:58
и аз имам проблем с малки гърди на 14 съм ии има едно момче което едно от нешата който харесва в момичетата са големи цици кажете кво да направя да да постигна някакъв напредак до 2 - 3 месеца..... :oops:

има един серум дето повдига и уголемява гърдите за 4 седмици :) ама темата май не е за тука или на мен така ми се струва :-o

playboyche
01-24-2010, 11:17
бозата му е майката сърбайте боза и по една мазна баничка с бозата и ще имате цици като любеници :-D
само така брат бозата му е майката :lol: :lol:
а случайно ако може да попитам това момиче което е пуснало темата от кой град си ?? 8)

h0p3
01-24-2010, 17:51
нося от 5-ти клас.. не е спряло растежа им.. ;)

vaseto0o
01-24-2010, 18:37
А може ли да попитам темата откога е :-o

TheX
01-24-2010, 19:14
А може ли да попитам темата откога е :-o

Пуснато на: Нед Фев 24, 2008 5:58 pm Заглавие: малки гърди-проблем

Само от 2 години :lol:

veberiti
02-02-2010, 17:15
Абе, тава като сте тръгнали да давате съвети как да и пораснат гърдите на момичето, я кажете сега за по-голям к*р :D :lol: Не сериозно, чувал съм, че тряя да се ядът много моркови и магданоз, ама ако някой знае още нещо да казва :grin:

ПО ТЕМАТА: Спокойно, не всичко на тоя свят е цици, "задни части" и патки... :wink: ако те обича няма да му пука, повярвай ми :wink: Ако, не пожелавам да намериш човека с който наистина дори и няма да си помисляш повече за тва, че нямаш гърди, камоли да се комплексираш от това :) И аз съм в същото положение като теб, скоро с приятелката ми мислим да правим секс (и на двама ни ще ни бъде за първи път), а хич немога да кажа, че се гордея с пениса ми... (като за годините ми, хич...) и аз незнам каква ще е реакцията и... и все пак спокойно, това ще покаже дали те обича или не :wink: Успехчета :-)

egati pi4a :-D 1.mom4e da se pritesnqva :shock: 2.ne ti puka za vsqkvi 4asti na tqloto :shock: 3. za parvi pat 6ti e :shock: ... golem pi4 si pozdravqvam te :-o
mom4eta koito poznavam mislat samoo za s** i se praat na mn otvoreni i postoqnno obarvat i t..n.

do temata znam 4e e odavna ..:
ako nqma6 4ak tolko golemi za kvo nosi6 sotien ?? nosi bustie ... i to pak samo kogato si navan ...
as sam na 13 ... nemoga da precena kva sam 6tot imame v klasa dosta razli4ni ;dd am imame momi4eta det sa ploski na daska i nikoi ni6to ne im se podigrava ili ne6to podobno ... ima i tuk tam s neko 4ere6ki det sa slojili nekvi sotieni 4a6ka A :D e tah vseki gi kom. za kvo sa slojili tapite sotieni ... tiq s po- golemite cici gledat da ne gi pokazvat poneje mom4eta ni sa tvarde perverzni (ne misla 4e navsqkade sa takiva am na6te :booooomb: ) ima6e edmo momi4e koeto be6e idvalo na daskalo s dva sotiena :shock: vsi4ki mu se podigravaha ... am izvinqvai s dva sotiena :shock: :lol: edni fr q beha pitali 6to e s dva i tq kaza 6tot iska da nosi po -golemiq am toi i bil malko golem i za tva slojil malkiq otdolo :razz: golema izlagaciq be6e :-D az .. emi az mai sam ot srednite .. moga da sloja sotien da .. am si hodq s bustie .. ( i vse pak sam pak po haresvana ot tiq det slagat sotieni kat nemat ni6to ili pak tezi koito imat golemi gardi )
haresvai se takava kakvato si ii da ne ti puka ... ako nego ne go ostroiva ne misla 4e te obi4a istinski :-) kasmet4eta ot men ... a moje i da spodeli6 kakvo stana dosega vse pak e minalo dostaa vreme :D
P.S. Pisna mi ot tiq naduvki det slagat sotieni s 100 podplnki !!!

kis4etyyy
02-02-2010, 18:27
хах еми то и аз нямам почти никакви гърди и съм на 15 ; и аз се притеснявам малко или мн защото и аз си имам сериозен приятел ние сме преминали 3та база и макар че ме беше срам тои ме накара да се чувствам добре и че обича всяка част от тялото ми (ест е някои път да зяпа тфа онова мъжка природа) но никога не е недоволствал и нито веднъж даже не се е бъзикал- така че моя съвет е ако те обича значи няя нщ страшно и притесняващо

Nikkynce
02-07-2010, 17:40
Това за витамин Е не е вярно. Той подпомага износването на ембриона и плода, когато жените са бременни.

pi4man
02-07-2010, 17:46
бозата му е майката сърбайте боза и по една мазна баничка с бозата и ще имате цици като любеници :-D

А към циците и любовни дръжки нали :grin:

orhidea95
02-07-2010, 18:08
1) това за стегнатите сутиени е много вярно
2) за какво трябва да носиш сутиен през нощта?!мисля че е най - добре когато имаш възможност да стоиш без сутиен.. на мен честно казано ми е по - удобно и по - свободно без.
3)недей да си мислиш че е голям проблем това че имаш малки гърди.. ако приятелят ти те обича наистина няма да му пука ;).

snake223071
02-07-2010, 19:38
чувал съм че от ядки растат

ozzy
02-07-2010, 19:46
за цицките това може да ти е ген .. а за секса с него ако найстина те обича ще те възприеме такава каквато си : )

K0rTexXx
02-07-2010, 19:46
Не се притеснявай, че са ти малки, ако с друго ги компенсираш няма да имаш никакви проблеми!

petq92
02-08-2010, 21:55
ami moite gardi predi okolko 3 godini bqha dosta golemi,no sega veche gi nqma.moje bi za6toto otslabnah neznam oba4e sega i az imam tozi problem iskam da si sloja silikon no me e strah.ako vitamin E pomaga bih go pila! :-)

MakeMeLaugh
02-08-2010, 22:02
То и акъла ти е отслабнал на теб като гледам.
Силикона няма да ти помогне само, ама пробвай да налееш малко с фунията..

WhiteOneBG
02-08-2010, 23:37
macka i mouite ne sa koi znae kolko golemi ama 6tom kazva6 4e e seriozen priqtel na nego nqma da mu puka kfi sa ti toi teobi4a takava kfato si i nq da gl malki li sa ti golemi li sati pone az taka mislq :-)

+1

Толкова ми е се тая кви цици има момичето , да има там , се тая. Виж на дупета съм маниак :D

ПП към авторката - що се отнася до съмите гърди - да не ти дреме. Има момичета които на 14 имат ЕБАСИ циците ... има и такива които на 15 нямат нищо на 18 ... пфф падаш.
Даже наскоро ми се случи да видя едно момиче което не бях виждал от 2 години ... преди и викахме плоската сега и викаме бомбата :D Толкова се е наляла , че не е истина.
Всичко е до годините ;)

fr33z0ne
02-08-2010, 23:39
1) това за стегнатите сутиени е много вярно
2) за какво трябва да носиш сутиен през нощта?!мисля че е най - добре когато имаш възможност да стоиш без сутиен.. на мен честно казано ми е по - удобно и по - свободно без.
3)недей да си мислиш че е голям проблем това че имаш малки гърди.. ако приятелят ти те обича наистина няма да му пука ;).

+1 dobre kazano :P

Wikzinka
02-09-2010, 11:14
1) това за стегнатите сутиени е много вярно
2) за какво трябва да носиш сутиен през нощта?!мисля че е най - добре когато имаш възможност да стоиш без сутиен.. на мен честно казано ми е по - удобно и по - свободно без.
3)недей да си мислиш че е голям проблем това че имаш малки гърди.. ако приятелят ти те обича наистина няма да му пука ;).

+1 dobre kazano :P съгласна :)

1892sophia1912
02-13-2010, 16:45
мaхни cутиенa - cложи бюcтие, по-добре .. :P :wink:

simonarn
02-13-2010, 20:13
Какво се притесняваш като са ти малки гърдите...ако е влюбен ще те боготвори както и да изглеждаш.А и не бих казала,че е кой знае какво предимство да са ти големи.Строителните работници ти подвикват, шофъорите(селяци) ти свирят, в дискотеките "неволно" ги пипат разни хора, покрай които минаваш....да не говорим,че мъжете като те видят гола им обръщат излишно внимание ....даже се очаква от теб едва ли не да затрепериш от възбуда като ги пипат....

loveme
02-13-2010, 21:32
Между-другото, ядеш ли ядки?

:shock: :shock: :shock: Какво ... да не би да трябва да ядеш и ядки за да ти порастнат цици :shock: ( не съм привърженик на кфито и да било ядки...вадете си изводите :lol: )
Ами в ядките има много Витамин Е, ако ядеш си го набавяш, ако не ядеш трябва да си го набавяш по друг начин... :-o

Прав си.. затова и жените оперирани от рак на гърдата гикарат да ядът ядки.. но да не са солени :) .. :)

Homie
02-14-2010, 00:37
мммм аз да си кажа чеее моите приятели момчета не обичат много много цици....важно е дупето :D Предполагам че след приятеля ти, за следващия ти секс партньор няма да ти пука толкова какви са ти циците :) това е само преди 1-вия път,ако го искаш давай :) И по-добре не мисли за това няма нужда да се притесняваш :) Почуствай се желана и харесвай себе си.....гърдите ти са прекрасни :)

DjPiRgOs
02-14-2010, 08:40
здр на всички :) наскоро бях чела че ако носиш мн стетнат сутиен е вредно за млечните жлези и спира растежа на гърдите. аз съм на 15 и нямам почти никакви гърди,но непрекъснато нося сутиен дори когато спя,но изобщо не е стегнат. та въпроса ми е дали има някаква вероятност,дори и малко това да пречи на растежа на гърдите ми? това мн ме притеснявя,защото имам сериозен приятел и отношениятя са ни на етап в който е време да правим секс и аз го искам,но това че нямам гърди ме спира и наистина е гоям комплекс. кажете мнението си по въпроса :PНе носи сутиен а пий повече боза и виш резултата

maaster
02-14-2010, 09:33
Едно ще ти кажа - не трябва да ти пука колко са ти големи, ако момчето до теб те обича истински, въобще няма да го интересува тази работа. Аз моето момиче си го обичам истински и повярвай ми нито веднъж не ми е идвало на ум нещо от рода на дали са и прекалено големи или малки - за мен тя е перфектна такава каквато е и си я обичам и така си ме възбужда, така че моята мисъл - с точния човек повярвай няма значение, само простак ще ти обърне внимание да ти каже глупост от рода че са ти малки или нещо такова ;)

MakeMeLaugh
02-14-2010, 10:23
мммм аз да си кажа чеее моите приятели момчета не обичат много много цици....важно е дупето :D Предполагам че след приятеля ти, за следващия ти секс партньор няма да ти пука толкова какви са ти циците :) това е само преди 1-вия път,ако го искаш давай :) И по-добре не мисли за това няма нужда да се притесняваш :) Почуствай се желана и харесвай себе си.....гърдите ти са прекрасни :)

Ма много сте наивни.

Ти понеже нямаш мн цици, а преобладава дупето ти - и веднага мъжката енергия се насочва към дупето ти.
Обаче съм сигурен, че ако излезете и дойде някоя мадама с големите стегнати цици - колко от твоите приятели момчета ще се сетят за теб на момента :lol: :lol:

Мн си вярвате понякога 8-)

bobynka
02-14-2010, 11:29
МИЛИ4КА НА КОЛКО ГОДИНИ СИ
И НЕ Е НУЖНО ДА СПИШ СЪС СУТИЕН :)

Zaritu
02-14-2010, 12:25
на 15 ми кво очакваш ти не си се развила още като хората ... стига си бързала :)

tishky
02-14-2010, 16:29
...еми виж ако нямаш въобще гърди няма защо да носиш сутиен :-D няма нищо срамно в това,че нямаш гърди и си плоска...всяко момиче е различно :) а за приятеля ти...виж той ако те обича няма да му правят впечатление гърдите...а й има време ще ти пораснат ;п да не се притесняваш :) :grin:

Lolita93
02-15-2010, 18:56
ами аз знам че ме обича и въпреки това адски мн се притеснявам че съм супер плоска и имам чувството че едвали не ще бъде доста неприятно изненадан :o пък и ще ми бъде първия...
Хей споко бе момиче и аз не съм кой знае какво чашка Б съм, но не ми пука и все ебавам гаджето ми, че нямам цици, но той отрича и все пак като ги пипне и му се надървя :razz: така че, нямаш грижи да не ти пука, а ако не искаш да те вижда или загаси тока или не си сваляй сутиена ;)

Everytime
02-15-2010, 19:30
BIG TITS IN SCHOOL :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

sunshinee1936
02-23-2010, 19:20
но непрекъснато нося сутиен дори когато спя

абе момиче как ще спиш със сутиен тва е доста вредно .. от майка ми съм чувала че като е стегнат вреди на сърцето и изобщо на гърдите ... а относно въпроса ти аз мисля че сутиена вреди на растежа И ТВА ЗА БОЗАТА СА ПЪЛНИ ПРОСТОТИИ :D

kirchag
02-24-2010, 15:18
Абе цицките не са толкова важни,виж Яна и Жана от "Господари на Ефира".Гледал съм ги в maxim,нямат никакви цицки,но цяла българия са щурнали по тях :Д

UltrasLife
02-24-2010, 18:27
Мажи си ги с йод, за да ти минат :grin:

KASAPA
02-25-2010, 06:07
мммм аз да си кажа чеее моите приятели момчета не обичат много много цици....важно е дупето :D Предполагам че след приятеля ти, за следващия ти секс партньор няма да ти пука толкова какви са ти циците :) това е само преди 1-вия път,ако го искаш давай :) И по-добре не мисли за това няма нужда да се притесняваш :) Почуствай се желана и харесвай себе си.....гърдите ти са прекрасни :)

Ма много сте наивни.

Ти понеже нямаш мн цици, а преобладава дупето ти - и веднага мъжката енергия се насочва към дупето ти.
Обаче съм сигурен, че ако излезете и дойде някоя мадама с големите стегнати цици - колко от твоите приятели момчета ще се сетят за теб на момента :lol: :lol:

Мн си вярвате понякога 8-)

Тя и мадама без цици да дойде с готин задник, с къса пола и дълги крака,пак нейните приятели ще я загледат.Може да сме наивни,но пък вие момченцата сте рибки,направо дето вика една съученичка - лапни-шаранчета! 8)

Ами ако дойде мацка с дупе,цици и яки крака :)Ухааа

tonique
02-25-2010, 11:01
Ако си красива не ти трябват цици като от силикон, те са просто един +. :)

bratignat
02-25-2010, 11:34
Не се притеснявай!И моите не са големи,но изобщо не ми пука.Не си мисли,че всички момчета си падат по големи CiCi. :-o


Достатъчно е да имаш приятен характер или хубаво лице или пък крака до сливиците. Вкусове много изобщо не се притеснявай. А силикона, както и да изглеьда (аз лично не го харесвам), изобщо не е приятен на допир и т.н., така, че добре си си!

PainInTheAss
02-25-2010, 15:50
бе ти ми ела пак нека са ти малки :P :-P :)

MeRrYyY
03-28-2010, 08:54
Ми вижте аз също имам малки нося си сутиен не е много стегнат но и аз се чудя дали може да спре растежа...

deep94
04-01-2010, 09:01
Абе не требва да се косите за циците :)
Ако едно момче ви харесва, нема да му прави впечатленуе 8)

DaNGeRousLy
04-01-2010, 09:17
Защо не гледате кога е писана темата... ? :-o

pussucetka
04-01-2010, 09:39
Не спи с сутиен, на гърдите ти им трябва малко свобода, не може само да ги притискашш .. :?

eminem213
04-01-2010, 09:57
Като чета коментарите за мекици и цици се сещам за надпис на заведение на плажа на Ахтопол '' Цици има по целия плаж, пици има само при нас!'' :grin:

А по темата: нямат значение и моите не са кои знае какво :lol:

NaGaStYlE
04-01-2010, 10:26
нерастат заради комплексите ти :?

ck4
04-05-2010, 21:27
това с витамините сутиените според мене са пълни глупости всичко си е до ген ще имаш такива цици каквито има и майка ти нито по малки нито по големи всичко е до ген не може майка ти и баща ти да са 1.60 и да искаш да станеш 2 метра (това е само пример не се заяждам)

liglatta
04-10-2010, 14:05
Aмм :-) аз съм момиче на 13 .. миналата година момчетата яко си подиграваха,че са ми малки гърдите,но тая година не се хваля не са кой знае кфо,но са ми пораснали и имам какво да пъхна в чашките на сутиена си :P Хич да нe ти пука за мнението им все пак не носи сутиен като спиш аз у дома не нося сутиен само като излезна навън :-) :)

tanch3t093
04-10-2010, 14:43
Докато спиш не трябва да се носи сутиен! А после що са ми малки циците ......

Addiced
04-10-2010, 19:49
бозата му е майката сърбайте боза и по една мазна баничка с бозата и ще имате цици като любеници :-D

точно така :)

stupid0boy
04-10-2010, 23:28
Шампанско и сълзи.... 8) 8)

d0ni
04-11-2010, 10:23
Имал съм гадже с много големи гърди, имал съм и такова с много малки. И двете са ме привличали еднакво много, така че по мое мнение не трябва да ви притеснява размера.

Gr0zDan0v
04-11-2010, 12:07
Пробвай да пиеш Витамин Е, подобрява растежа на млечните жлези 8)
Tova naistina li e vqrno za vit E ???

да и аз съм чувал :) :)

TheShark
05-23-2010, 17:52
Пии боза и витамини и яж ядки :)[/img]

fear4o
05-23-2010, 18:28
Боза и баничка и след 1 година ще си с огромни цици, огромен задник и огромно шкембе!

krokkrok
05-23-2010, 19:00
Боза и баничка и след 1 година ще си с огромни цици, огромен задник и огромно шкембе!

+ въх добре,че ги нямам тия проблеми...а от сутиена чак толк'ва няма да има разлика все пак...явно се хващаш и за най-малкото... :? ако искаш стой без него,но гравитацията на никой не прощава :-D

1234565
05-23-2010, 20:43
то мн хубаво от витамините и от бозата стават по големи, но от какво стават по малки освен операция по дяволите :-x :-x

BlueFace
05-23-2010, 20:54
ГолЕм проблем е... :? :? В такива ситуации емотата си режат вените ;)

ef4etyYy
05-23-2010, 20:57
то мн хубаво от витамините и от бозата стават по големи, но от какво стават по малки оцвен операция по дяволите :-x :-x wtf? :lol: :booooomb:

1234565
05-23-2010, 20:59
кво wtf пречат ми и едва си намирам сутиени
:D

krokkrok
05-23-2010, 21:01
кво wtf пречат ми и едва си намирам сутиени
:D

аз съм така,но по-скоро предпочитам да правят по-големи...а не да ме направят дъска и то да им плащам за т'ва :grin:

1234565
05-23-2010, 21:03
аз също съм против операции за смаляване не говорех за тях

Alex3nd
05-23-2010, 21:06
МнениеПуснато на: Нед Фев 24, 2008 5:58 pm Заглавие: малки гърди-проблем

Вие малоумни ли сте, какво пишете в тема от 2 години? Алоо дупета, много мразим гъзетата! :razz: