PDA

View Full Version : турци..



Страници : [1] 2

Stela90
06-08-2009, 21:24
преди няколко месеца имах връзка с турчин,много красив от 2 години е в България..и значи толкова вълнуващо не ми е било с никой мъж до сега.секса беше уникален,толкова темпераментен и горещ хаха..да не говорим за отношението все едно съм единствена за него..по принцип знаех че така се държат и са такива дон жуани,но не бях излизала с турци..и значи знаех че се вижда с други личеше си даже се запознах с другата му приателка,и затова спрях да се виждам с него.и имам един приател на който споделих само че съм излизала с турчин,но не му казах че съм спала с него..и едва ли не ме изкара че съм направила нз кво..немога да си обясня какво лошо има в тва нещо че съм харесвала турчин,и като му казах вие май днешните мъже мн се комплексирвате от турците и им викате мангали,защото много жени си падат по тях заради отношението им и той ми се расърди и ми каза да не казвам на никой че съм се "целувала" с турчин,защото мн ще им олекна в очите..какво мислите момичета,не бихте ли излизали с турчин,все пак неможеш да избираш в кой ще се влюбиш????

Desir3
06-08-2009, 22:01
Хора, живеем в XXIв., време когато думи като "раса, цвят на кожата, етническа или религиозна принадлежност" не би трябвалода имат значение при общуването и човешките взаимоотношения!!! :-o

fc
06-08-2009, 22:05
Най-голямото предателство за мен ще е дъщеря ми да си пада по турци, или пък приятелката ми да ме зареже заради турчин направо си тегля ножа.

BlindedAngel
06-08-2009, 22:12
Туй турците са най - долната раса !!! Подли, надменни и супер ограничени.Добро отношелие ли ? Ха Ха !!! Ще кажеш че всички ги познаваш иначе мн ти знае устата.На твое място бих се обесил за клитора щом си са плющяла с рязан !!!

haritov
06-08-2009, 22:59
еми ко да кажа всички се раждаме и умираме еднакво вярата ни е различна но мечтите едни и същи за жалост някои повече мразят вместо да обичат за това света е така жесток мразете и ще бъдете мразени обичайте и ще ви обичат както се казва око за око зъб за зъб

haritov
06-08-2009, 23:00
ако турчин ви спаси живота още ли ще го мразите

В ДОБРИЧ ИМА ВОЕННО ГРОБИЩЕ КЪДЕТО СА ПОЛОЖЕНИ ТЕЛАТА НА ХОРА ОТ РАЗЛИЧНИ НАЦИОНАЛНОСТИ ОТ ВРЕМЕТО НА 1 СВВ ИСКАМ ДА ВИ ПОПИТАМ КАКВО ГИ РАЗЛИЧАВА СЕГА ТЕЗИ ПОКОЙНИЦИ ВЯРАТА ЕЗИКА КАЖЕТЕ МИ НИМА ВСИЧКИ НЕ СМЕ ЕДНАКВИ

Stela90
06-08-2009, 23:20
Само мое ви каем най-големите хора у света турците (във всяко едно отношение ммм) понеже съм гей не за друго. ти как се казваш,турчин ли си :)

haritov
06-08-2009, 23:22
Само мое ви каем най-големите хора у света турците (във всяко едно отношение ммм) понеже съм гей не за друго. ти как се казваш,турчин ли си :)

АМА ВЕЧЕ ДРАЗНИТЕ ДОКОЛКОТО ЗНАМ ТЕМАТА НЕ СЕ КАЗВА ТУРЦИТЕ НОМЕР 1

haritov
06-09-2009, 00:08
тука няма ли някой да заключи темата много етническа умраза има тука 8-)

hamilcar
06-09-2009, 04:20
Засега няма да заключвам темата. Ще помоля всички да се придържат към правилата на форума.

http://www.teenproblem.net/f/pravila.html

dimitar_ak
06-09-2009, 05:15
Хората, които плюят и се изказват срещу някой етнос са ми много жалки. Имам много приятели и български помаци, и турци живеещи в Турция. Всичките са страхотни хора. Миналия уикенд бях в Хасковски минерални бани, а това е местност с доста мюсулманско население. Ами какво да ви кажа? Хора като нас и изключително гостоприемни.

miss_asi
06-09-2009, 05:30
Аз лично не. :?

anito0
06-09-2009, 05:42
ne,dano ne mi se nalaga,sajalqvam no prosto sa mi protivni i ne gi haresvam izob6to...

hottie
06-09-2009, 05:51
Хора, живеем в XXIв., време когато думи като "раса, цвят на кожата, етническа или религиозна принадлежност" не би трябвалода имат значение при общуването и човешките взаимоотношения!!! :-o

EarthShaker
06-09-2009, 06:01
прави сте, че трябва да сме толерантни... и все пак нещо ме гложди...

не мога да знам за Батак и в същото време да приема това потомците на същите изверги да правят секс с наши момичета... някак просто не ми е приятно

beb4yy
06-09-2009, 06:22
Ами аз съм расистка нужно ли е да се изказвам :lol: :lol: :lol:

Mi6inka
06-09-2009, 06:32
държа се така както се държат с мен... признавам ..не харесвам турци!Защо ли... защото не един път съм имала възможността да се изправя в диалог с такива... и с цялата си наглост за това, че живеят тука да оплюят България и българите по най-грозния начин...Една... девойка туркиня даже ми разви теорията как всеки българин имал в себе си капка турска кръв, защото преди години, когато турците са властвали са си сяли семето навсякъде..и сега всеки има турско в себе си... http://www.cheesebuerger.de/images/midi/boese/a022.gif

Най-вероятно има и свестни турци..не се съмнявам в това... просто аз все още не познавам такива.. и... за сега не съм положително настроена.. http://www.cheesebuerger.de/images/midi/boese/a046.gif http://www.cheesebuerger.de/images/midi/boese/a046.gif

bonboncho
06-09-2009, 06:54
аз лично от турчин и циганен добро не съм видяла ..турците си имат държава да си ходят там какво правят тука..само като им видя мазните черни кожи и като усетиш аромата от некъпано от 3 седмици как да не се отвратиш дори да е свестен...

F31M6D
06-09-2009, 06:58
Най-голямото предателство за мен ще е дъщеря ми да си пада по турци, или пък приятелката ми да ме зареже заради турчин направо си тегля ножа.А как ти звучи да спи със всеки срещнат "не турчин" ?

fc
06-09-2009, 07:10
Аре със здраве.
http://www.vbox7.com/play:6c61a679

fc
06-09-2009, 07:11
Най-голямото предателство за мен ще е дъщеря ми да си пада по турци, или пък приятелката ми да ме зареже заради турчин направо си тегля ножа.А как ти звучи да спи със всеки срещнат "не турчин" ?
Това пък какво общо има с турците не ми стана ясно?

NeZaPoznat
06-09-2009, 07:19
преди няколко месеца имах връзка с турчин,много красив от 2 години е в България..и значи толкова вълнуващо не ми е било с никой мъж до сега.секса беше уникален,толкова темпераментен и горещ хаха..да не говорим за отношението все едно съм единствена за него..по принцип знаех че така се държат и са такива дон жуани,но не бях излизала с турци..и значи знаех че се вижда с други личеше си даже се запознах с другата му приателка,и затова спрях да се виждам с него.и имам един приател на който споделих само че съм излизала с турчин,но не му казах че съм спала с него..и едва ли не ме изкара че съм направила нз кво..немога да си обясня какво лошо има в тва нещо че съм харесвала турчин,и като му казах вие май днешните мъже мн се комплексирвате от турците и им викате мангали,защото много жени си падат по тях заради отношението им и той ми се расърди и ми каза да не казвам на никой че съм се "целувала" с турчин,защото мн ще им олекна в очите..какво мислите момичета,не бихте ли излизали с турчин,все пак неможеш да избираш в кой ще се влюбиш????

Според мен просто си си начесала крастата, а и там многоженството е разрешено :D Няма да питам какво ти е подарил :D но се сещам :-P

Stela90
06-09-2009, 07:20
аз лично от турчин и циганен добро не съм видяла ..турците си имат държава да си ходят там какво правят тука..само като им видя мазните черни кожи и като усетиш аромата от некъпано от 3 седмици как да не се отвратиш дори да е свестен... извинявай,но не всички са с черни кожи,това са ромите ако не си чувал турците са много чистоплътни,още повече и че са обрязани,което е доста по хигиенично..не ви разбирам наистина как може да сте такива расисти..а тия момичета,които се изказвате толкова крайно недейте да говорите така без да сте опознали хората,защото аз също съм си мислила мн лоши неща за тях,но вече съм на съвсем различно мнение..дори смея да твърдя че този с който съм била е имал най-много положителни качества от всички мъже с които съм била досега.и да сравнявам ги..но най-много се възмущавам на някои жени,за които са уж мангали,но като им видят отношението и че се отнасят с тях като с кралици и забравят за кво става въпрос.доста лицемерно :Х не искам и немога да ви насаждам мнението ми,но поне не бъдете толкова крайни към изказванията си

LiveFlower
06-09-2009, 07:55
ЗА КВО МИ ТРИЕТЕ МНЕНИЯТА , БЕ , НЕЩАСТНИЦИ ????

ВАЩА МАМА ДОЛНА , КУРВЕНСКА !

НА КАФЕВО СТЕ 'СИЧКИТЕ МОДЕРАТОРИ !!!!!

deFakto
06-09-2009, 08:05
прави сте, че трябва да сме толерантни... и все пак нещо ме гложди...

не мога да знам за Батак и в същото време да приема това потомците на същите изверги да правят секс с наши момичета... някак просто не ми е приятно http://vbox7.com/play:2ae606d5
Били сме комплексирани от турците ,това като го прочетох и като прочетох подписа на авторката ми стана ясно защо излиза с турци .а не с Българи ..

Ilikeliljon
06-09-2009, 08:07
Няма да се изказвам за процеса на обрязване, защото, както си има хигиенична част, така си има и част, която може да предизвиква различни психични смущения, защото се прави още от детството (абе не я харесвам тази практика да се прави в детството). Колкото до това за турците, аз лично не виждам нищо лошо, но на мен ми е тъпо, че туркините бягат от българите като дявол от тамян. Дразни ме това противоречие. Иначе турците не са черни, грешите. Имам колега, който е с руса коса и сини очи и много бял. Върви да кажеш, че е турчин. И още нещо имаме турска кръв, както и те имат славянска кръв. При неотдавнашно изследване на швейцарци на генетичния код на балканските народи се оказа, че турците имат около 20 процента славянска кръв. И няма как да нямат като са взимали за жени, българки, сръбкини (говоря за султаните) и други. :) :)

F31M6D
06-09-2009, 08:09
Най-голямото предателство за мен ще е дъщеря ми да си пада по турци, или пък приятелката ми да ме зареже заради турчин направо си тегля ножа.А как ти звучи да спи със всеки срещнат "не турчин" ?
Това пък какво общо има с турците не ми стана ясно?
Общото е това че момчето го раздава комплексиран расист!

Desir3
06-09-2009, 10:08
Аре със здраве.
http://www.vbox7.com/play:6c61a679

Това клипче пречупи нещо в мен... :shock: :shock: :shock:
Нека всеки, който има възможност (особено ако е над 18г и скоро ще гласува) да го изгледа, не за да намрази турците и мюсюлманите, а за да знае Своята етническа и религиозна принадлежност, за да обича и пази българското. Защото най-голямата ни грешка е да съдим другите, без да защитаваме своите...

sivoPERO
06-09-2009, 10:08
Ще кажа само, че синът не е виновен за греховете на баща си... но пък носи неговта кръв, кръв която е проливала моя кръв. Как бих могъл да целуна убиеца на баща си?

fc
06-09-2009, 10:13
Турците ако имат възможност пак ще ни поробят и ще ни ебът майката. Сега само, че ние сами им разрешаваме това.

Desir3
06-09-2009, 10:25
Иии още нещо...

http://vbox7.com/play:32d321b0

за всички, които са горди, че са българи!!!

lipstik
06-09-2009, 10:38
По принцип истинските турци са си черни,но това са тези,които живеят от Анадола надолу.Тези които са в българия и в най-северозападните части на турция са си бели.И това е заради това,че турците са си крадяли българки за жени и са се омесили едно хуабво.
Не виждам нищо лошо да го харесваш.Аз какви турци съм виждала,където като ми казаха,че са турци останах така :shock: .Все едно си бяха българи.

Take_That
06-09-2009, 10:41
прави сте, че трябва да сме толерантни... и все пак нещо ме гложди...

не мога да знам за Батак и в същото време да приема това потомците на същите изверги да правят секс с наши момичета... някак просто не ми е приятно

Съгласна съм .......

term0t0
06-09-2009, 10:48
ЗА КВО МИ ТРИЕТЕ МНЕНИЯТА , БЕ , НЕЩАСТНИЦИ ????

ВАЩА МАМА ДОЛНА , КУРВЕНСКА !

НА КАФЕВО СТЕ 'СИЧКИТЕ МОДЕРАТОРИ !!!!!

haritov
06-09-2009, 10:52
Левски сам го казал "аз не се боря против турския народ а против поробителя"

sivoPERO
06-09-2009, 10:53
Левски сам го казал "аз не се боря против турския народ а против поробителя"

не е точмо така...

smileforyou12
06-09-2009, 11:47
не не бих излизала...

Love_Boy
06-09-2009, 11:57
преди няколко месеца имах връзка с турчин,много красив от 2 години е в България..и значи толкова вълнуващо не ми е било с никой мъж до сега.секса беше уникален,толкова темпераментен и горещ хаха..да не говорим за отношението все едно съм единствена за него..по принцип знаех че така се държат и са такива дон жуани,но не бях излизала с турци..и значи знаех че се вижда с други личеше си даже се запознах с другата му приателка,и затова спрях да се виждам с него.и имам един приател на който споделих само че съм излизала с турчин,но не му казах че съм спала с него..и едва ли не ме изкара че съм направила нз кво..немога да си обясня какво лошо има в тва нещо че съм харесвала турчин,и като му казах вие май днешните мъже мн се комплексирвате от турците и им викате мангали,защото много жени си падат по тях заради отношението им и той ми се расърди и ми каза да не казвам на никой че съм се "целувала" с турчин,защото мн ще им олекна в очите..какво мислите момичета,не бихте ли излизали с турчин,все пак неможеш да избираш в кой ще се влюбиш????

V nachaloto sa takiva, posle si pokazvat istinskata syshtnost. I posle si vzemat sledvashtata v harema!

Love_Boy
06-09-2009, 11:59
ако турчин ви спаси живота още ли ще го мразите

В ДОБРИЧ ИМА ВОЕННО ГРОБИЩЕ КЪДЕТО СА ПОЛОЖЕНИ ТЕЛАТА НА ХОРА ОТ РАЗЛИЧНИ НАЦИОНАЛНОСТИ ОТ ВРЕМЕТО НА 1 СВВ ИСКАМ ДА ВИ ПОПИТАМ КАКВО ГИ РАЗЛИЧАВА СЕГА ТЕЗИ ПОКОЙНИЦИ ВЯРАТА ЕЗИКА КАЖЕТЕ МИ НИМА ВСИЧКИ НЕ СМЕ ЕДНАКВИ


Ti q idi v nekoi selo v Rodopite kydeto i dyvka ne mojesh da si kupish ako ne znaesh turski da vidim dali shte govorish taka! Kogato turcite prevzemat Bulgaria da vidim dali shte ti e tolkova veselo!

qazwsx
06-09-2009, 12:06
q razkaji za sexa 4e mi stana int :D
be6e li hard.. i btw turcite kato izklu4im pomacite i tiq ciganski turci v bulgaria sa syvsem razli4ni nie tuka v bg sme predobili predstava 4e turcite sa ne6to ot sorta na tva mekere dugan otrepkata mazna grozna lainqna kurumpirana ... edinsttveniq problem na avtorkata e musulmanstvoto :D i tva 4e vyprosniq tur4in e poligamen dokolkoto razbrah

Love_Boy
06-09-2009, 12:11
q razkaji za sexa 4e mi stana int :D
be6e li hard.. i btw turcite kato izklu4im pomacite i tiq ciganski turci v bulgaria sa syvsem razli4ni nie tuka v bg sme predobili predstava 4e turcite sa ne6to ot sorta na tva mekere dugan otrepkata mazna grozna lainqna kurumpirana ... edinsttveniq problem na avtorkata e musulmanstvoto :D i tva 4e vyprosniq tur4in e poligamen dokolkoto razbrah

Edinstveniqt problem an avtorkata e che nikoi bulgarin ne iska da q klati i zatova tq se klati s turci. Mnogo e prosto!

lpfc1936
06-09-2009, 12:17
ако турчин ви спаси живота още ли ще го мразите

В ДОБРИЧ ИМА ВОЕННО ГРОБИЩЕ КЪДЕТО СА ПОЛОЖЕНИ ТЕЛАТА НА ХОРА ОТ РАЗЛИЧНИ НАЦИОНАЛНОСТИ ОТ ВРЕМЕТО НА 1 СВВ ИСКАМ ДА ВИ ПОПИТАМ КАКВО ГИ РАЗЛИЧАВА СЕГА ТЕЗИ ПОКОЙНИЦИ ВЯРАТА ЕЗИКА КАЖЕТЕ МИ НИМА ВСИЧКИ НЕ СМЕ ЕДНАКВИ


Ti q idi v nekoi selo v Rodopite kydeto i dyvka ne mojesh da si kupish ako ne znaesh turski da vidim dali shte govorish taka! Kogato turcite prevzemat Bulgaria da vidim dali shte ti e tolkova veselo!

Няма да се изказвам , че големите "българи" в този форум ще вземат да ме плюят както по-рано.
Айде със здраве!

Love_Boy
06-09-2009, 12:20
ако турчин ви спаси живота още ли ще го мразите

В ДОБРИЧ ИМА ВОЕННО ГРОБИЩЕ КЪДЕТО СА ПОЛОЖЕНИ ТЕЛАТА НА ХОРА ОТ РАЗЛИЧНИ НАЦИОНАЛНОСТИ ОТ ВРЕМЕТО НА 1 СВВ ИСКАМ ДА ВИ ПОПИТАМ КАКВО ГИ РАЗЛИЧАВА СЕГА ТЕЗИ ПОКОЙНИЦИ ВЯРАТА ЕЗИКА КАЖЕТЕ МИ НИМА ВСИЧКИ НЕ СМЕ ЕДНАКВИ


Ti q idi v nekoi selo v Rodopite kydeto i dyvka ne mojesh da si kupish ako ne znaesh turski da vidim dali shte govorish taka! Kogato turcite prevzemat Bulgaria da vidim dali shte ti e tolkova veselo!

Няма да се изказвам , че големите "българи" в този форум ще вземат да ме плюят както по-рано.
Айде със здраве!


"golemite bulgari"?????? Kakvo iskash da kajesh s tova. Ako kazvam istinta za moq narod i vryzkata mu s turcite znachi se pravq na "golem" bulgarin li??? Mnogo si zle!

deFakto
06-09-2009, 12:22
q razkaji za sexa 4e mi stana int :D
be6e li hard.. i btw turcite kato izklu4im pomacite i tiq ciganski turci v bulgaria sa syvsem razli4ni nie tuka v bg sme predobili predstava 4e turcite sa ne6to ot sorta na tva mekere dugan otrepkata mazna grozna lainqna kurumpirana ... edinsttveniq problem na avtorkata e musulmanstvoto :D i tva 4e vyprosniq tur4in e poligamen dokolkoto razbrah

Edinstveniqt problem an avtorkata e che nikoi bulgarin ne iska da q klati i zatova tq se klati s turci. Mnogo e prosto! :smt023 ... ей това е ! Това казах и аз .. Може да се заключва тъпата тема с рязаните карабини ..

Love_Boy
06-09-2009, 12:31
q razkaji za sexa 4e mi stana int :D
be6e li hard.. i btw turcite kato izklu4im pomacite i tiq ciganski turci v bulgaria sa syvsem razli4ni nie tuka v bg sme predobili predstava 4e turcite sa ne6to ot sorta na tva mekere dugan otrepkata mazna grozna lainqna kurumpirana ... edinsttveniq problem na avtorkata e musulmanstvoto :D i tva 4e vyprosniq tur4in e poligamen dokolkoto razbrah

Edinstveniqt problem an avtorkata e che nikoi bulgarin ne iska da q klati i zatova tq se klati s turci. Mnogo e prosto! :smt023 ... ей това е ! Това казах и аз .. Може да се заключва тъпата тема с рязаните карабини ..

+1

Stela90
06-09-2009, 12:35
q razkaji za sexa 4e mi stana int :D
be6e li hard.. i btw turcite kato izklu4im pomacite i tiq ciganski turci v bulgaria sa syvsem razli4ni nie tuka v bg sme predobili predstava 4e turcite sa ne6to ot sorta na tva mekere dugan otrepkata mazna grozna lainqna kurumpirana ... edinsttveniq problem na avtorkata e musulmanstvoto :D i tva 4e vyprosniq tur4in e poligamen dokolkoto razbrah

Edinstveniqt problem an avtorkata e che nikoi bulgarin ne iska da q klati i zatova tq se klati s turci. Mnogo e prosto! :smt023 ... ей това е ! Това казах и аз .. Може да се заключва тъпата тема с рязаните карабини .. просто приемете най-накрая,че във всеки един народ има боклуци има и свястни хора и никой не може да избира какъв ще се роди.а доколкото това,че никой българин не иска да ме "клати" си в голяма грешка,истината е че по вълнуващ секс до сега не съм преживявала..дори и сега понякога когато съм с друг си фантазирам за турчина..до тва момиче което ме пита как е в сексуален аспект,ще кажа че от 10 му давам 10 :Д доста буен и е единствено с него съм получавала оргазъм..тва че не се получи между нас не означава че не съм видяла нищо добро..женкари са-ок..те щото българите са мн верни хаха

sivoPERO
06-09-2009, 13:00
ходи се шибай с ония дето са изнасилили бабати... Писнало ми е от такива долни изменички... продаващи свещената българска кръв....

Goebbels
06-09-2009, 13:11
http://www.picvalley.net/u/792/1124080258.JPG

Stela90
06-09-2009, 13:11
Туй турците са най - долната раса !!! Подли, надменни и супер ограничени.Добро отношелие ли ? Ха Ха !!! Ще кажеш че всички ги познаваш иначе мн ти знае устата.На твое място бих се обесил за клитора щом си са плющяла с рязан !!!

:razz: :razz: :razz:

По темата: Как си могла дори да го погледнеш!? Ти нищо ли не знаеш за българската история и за всичко онова което те са ни причинили!? Как може сте забравили и сега да ги защитавате!? Имате ли си малка представа ако не бяха тези 5 века робство колко напред щеше да е сега държата ни и колко добре щяхме да сме ние!? Нямаше половината от сънародниците ни да са по света за да не мизеруват в България.. Нямаше да имаме всички тия *турски навици* и дори турски думи.. Турски новини по българската национална! Срам да се наричате българи след като защитавате ( И НЕ САМО ) проклетите турци!!

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
Ето ви една велика тема, в която можете да разберете как тъпата ви толерантност ни доведе до тук.. ами заради такива ограничени хора като теб сме такива и не 5 ами нз колко века ще трябва за да се оправи ебали са ни в гъза и продължават да ни ебат докато има толкова прости хора..аз от българите по злобни и глупави хора не съм видяла..а колко са напред турците не е истина,има и цигания там естествено в някои от бедните квартали,но са много напред..а българите освен да завиждат,да се оплакват и да реват като путки друго не могат да правят.повечето турци които познавам са благородни хора и винаги ще ти помогнат,а българин ли е никога няма да го направи..за съжаление това е жестоката истина.

dimitar_ak
06-09-2009, 13:14
Е като прочетох, че турците са черни щях да припадна. Турчина е със светли очи и кожа. Не са малко и тези със светли коси. Вижте Таркан. Това е турската раса и спрете да пишете глупости.

http://img1.loadtr.com/b-294762-tarkan.jpg

Goebbels
06-09-2009, 13:21
^
Това в по-голямата си част са потомци на асимилирани българи, гърци, сърби и останали европейски народи, които са били под робство.
А ето и велики неща, сътворени от турци, например:
Турска чекия:
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D1%83%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B0_%D1%87%D0%B5% D0%BA%D0%B8%D1%8F
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%98%D0%B1%D1%80%D0%B8%D0%BA

Публикувам тези неща с образователна цел.

sivoPERO
06-09-2009, 13:22
[quote="dimitar_ak"]Е като прочетох, че турците са черни щях да припадна. Турчина е със светли очи и кожа. Не са малко и тези със светли коси. Вижте Таркан. Това е турската раса и спрете да пишете глупости.



Това са турците от европейската част... мелези произлязли от изнасилени славянки.......

ifkataAa
06-09-2009, 13:24
Тва пък да се влюбиш в турчин е бахти простотията, а да не говорим да спиш с него .. НИКОГА !!! България - за българите ;)

deFakto
06-09-2009, 13:27
q razkaji za sexa 4e mi stana int :D
be6e li hard.. i btw turcite kato izklu4im pomacite i tiq ciganski turci v bulgaria sa syvsem razli4ni nie tuka v bg sme predobili predstava 4e turcite sa ne6to ot sorta na tva mekere dugan otrepkata mazna grozna lainqna kurumpirana ... edinsttveniq problem na avtorkata e musulmanstvoto :D i tva 4e vyprosniq tur4in e poligamen dokolkoto razbrah

Edinstveniqt problem an avtorkata e che nikoi bulgarin ne iska da q klati i zatova tq se klati s turci. Mnogo e prosto! :smt023 ... ей това е ! Това казах и аз .. Може да се заключва тъпата тема с рязаните карабини .. просто приемете най-накрая,че във всеки един народ има боклуци има и свястни хора и никой не може да избира какъв ще се роди.а доколкото това,че никой българин не иска да ме "клати" си в голяма грешка,истината е че по вълнуващ секс до сега не съм преживявала..дори и сега понякога когато съм с друг си фантазирам за турчина..до тва момиче което ме пита как е в сексуален аспект,ще кажа че от 10 му давам 10 :Д доста буен и е единствено с него съм получавала оргазъм..тва че не се получи между нас не означава че не съм видяла нищо добро..женкари са-ок..те щото българите са мн верни хахаВиж ся ,ти ако си някое умно и готино парче ,ще излизаш не с момчета а с мъже които ще те карат да се чувстваш принцеса .. Ти си имала две,три,десет гаджета Българи които са били по на 16 и сте бръмчали по кафетата и сте се целували по пейките ,и като си срещнала един малко по-голям дето знае за какво става въпрос ,веднага сортираш хората на турци и Българи .. Аз ти казвам че ако вървиш в среда с стабилни момчета със средства и акъл ,турците ще ги смяташ за втора ръка хора .. :smt023

BlueFace
06-09-2009, 14:11
Мразя турците заради това ,че са сторили толкова много на нашата страна и продължават да го правят.Как подяволите може да имаме турци даже в парламента.
И вие ку**и такива няма да земете да си хванете един хубав българин ,а ходите с тези рязани педераси :-x :x :-x
Не мога да простя на турците ,че са на върнали 500 години назад и сега живеем в мизерия ако можех щях и атомна бомба да пусна върху Турция!!!

BlueFace
06-09-2009, 14:17
Туй турците са най - долната раса !!! Подли, надменни и супер ограничени.Добро отношелие ли ? Ха Ха !!! Ще кажеш че всички ги познаваш иначе мн ти знае устата.На твое място бих се обесил за клитора щом си са плющяла с рязан !!!

:razz: :razz: :razz:

По темата: Как си могла дори да го погледнеш!? Ти нищо ли не знаеш за българската история и за всичко онова което те са ни причинили!? Как може сте забравили и сега да ги защитавате!? Имате ли си малка представа ако не бяха тези 5 века робство колко напред щеше да е сега държата ни и колко добре щяхме да сме ние!? Нямаше половината от сънародниците ни да са по света за да не мизеруват в България.. Нямаше да имаме всички тия *турски навици* и дори турски думи.. Турски новини по българската национална! Срам да се наричате българи след като защитавате ( И НЕ САМО ) проклетите турци!!

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
Ето ви една велика тема, в която можете да разберете как тъпата ви толерантност ни доведе до тук.. ами заради такива ограничени хора като теб сме такива и не 5 ами нз колко века ще трябва за да се оправи е**ли са ни в гъза и продължават да ни ебат докато има толкова прости хора..аз от българите по злобни и глупави хора не съм видяла..а колко са напред турците не е истина,има и цигания там естествено в някои от бедните квартали,но са много напред..а българите освен да завиждат,да се оплакват и да реват като п**** друго не могат да правят.повечето турци които познавам са благородни хора и винаги ще ти помогнат,а българин ли е никога няма да го направи..за съжаление това е жестоката истина.

Абе шматко умряла убита как не те есрам да говориш тия работи.България е една от първите държави със собстевна писменност.Колко други неща са измислени от българи.Първият Електронен часовник , компютъра и още много други. Били сме основна велика сила в Европа и още щяхме да сме ако не бяха тия османски говеда.Ние сме един велик народ който политиците са опропастили.И такива шматки като теб могат само да отидат в Турция да ги ебат резаци!!!! :-x

Stela90
06-09-2009, 14:33
Туй турците са най - долната раса !!! Подли, надменни и супер ограничени.Добро отношелие ли ? Ха Ха !!! Ще кажеш че всички ги познаваш иначе мн ти знае устата.На твое място бих се обесил за клитора щом си са плющяла с рязан !!!

:razz: :razz: :razz:

По темата: Как си могла дори да го погледнеш!? Ти нищо ли не знаеш за българската история и за всичко онова което те са ни причинили!? Как може сте забравили и сега да ги защитавате!? Имате ли си малка представа ако не бяха тези 5 века робство колко напред щеше да е сега държата ни и колко добре щяхме да сме ние!? Нямаше половината от сънародниците ни да са по света за да не мизеруват в България.. Нямаше да имаме всички тия *турски навици* и дори турски думи.. Турски новини по българската национална! Срам да се наричате българи след като защитавате ( И НЕ САМО ) проклетите турци!!

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
Ето ви една велика тема, в която можете да разберете как тъпата ви толерантност ни доведе до тук.. ами заради такива ограничени хора като теб сме такива и не 5 ами нз колко века ще трябва за да се оправи е**ли са ни в гъза и продължават да ни ебат докато има толкова прости хора..аз от българите по злобни и глупави хора не съм видяла..а колко са напред турците не е истина,има и цигания там естествено в някои от бедните квартали,но са много напред..а българите освен да завиждат,да се оплакват и да реват като п**** друго не могат да правят.повечето турци които познавам са благородни хора и винаги ще ти помогнат,а българин ли е никога няма да го направи..за съжаление това е жестоката истина.

Абе шматко умряла убита как не те есрам да говориш тия работи.България е една от първите държави със собстевна писменност.Колко други неща са измислени от българи.Първият Електронен часовник , компютъра и още много други. Били сме основна велика сила в Европа и още щяхме да сме ако не бяха тия османски говеда.Ние сме един велик народ който политиците са опропастили.И такива шматки като теб могат само да отидат в Турция да ги ебат резаци!!!! :-x да има много умни българи,но да не забравяме че това са 500 години-т.е 5 поколения че и повече ние сме се смесили с тях със сигурност..а в българската история доста неща са били скрити от комунистите

XTREMEFREERIDE
06-09-2009, 15:41
Хора, живеем в XXIв., време когато думи като "раса, цвят на кожата, етническа или религиозна принадлежност" не би трябвалода имат значение при общуването и човешките взаимоотношения!!! :-o

fc
06-09-2009, 16:39
Добре, че Васил Левски, Христо Ботев и всички смели българи, които са загинали за свободата на България не могат да видят това.

Goebbels
06-09-2009, 16:55
Прав си, добре че не са видяли, защото Ботев щеше да я стрелне между очичките, а Левски да й пререже гърлото :-)
Кур за тебе аморален парцал :-)

hisy
06-09-2009, 19:58
Аз лично не бих излизала с турчин.. :?

citygirl
06-09-2009, 20:25
Има една поговорка " Не съдете книгата по корицата ".. И турците са хора..Човек става човек с времето, а не се съди по раса, националност и т.н. :(

Stela90
06-09-2009, 20:26
Прав си, добре че не са видяли, защото Ботев щеше да я стрелне между очичките, а Левски да й пререже гърлото :-)
"мъжки полов орган" за тебе аморален парцал :-) ти недей гледай Левски и Ботев,велики българи са да,но аз говоря за народа в момента що за боклуци са..и то голям процент от народа.абе то за българина всички си цигани тоеа трябва да бъде пределно ясно на всеки който познава българите..само себе си харесват,професионалисти са в много области и сами се оправят навсякаде това всички го знаем.но истината е,че хабер си нямат от света,ама пак са прави

Goebbels
06-09-2009, 20:28
Темата е фейк и провокация.
_________________
obi4am golemi patlaci
Кво е тва под подписа ти бе?

evelinka1122
06-09-2009, 20:33
не съм с и помисляла да изляза с турчин... не ме привличат.... и нашите са против тях, сиг щяха да ми забранят да излизам с него...

Stela90
06-09-2009, 20:34
ами мойто момче май мн наватре прие темата ти и май не обичаш да те настъпват..темата беше съвсем различна ама вие с тоя расизъм и простащина ме разбихте..остава и да не ги защитя

48700200
06-09-2009, 21:13
Мога да кажа че съм турчин.. и съм си роден тука.. И мога да кажа.. Че по добре България да е по малка държава и да сме си чисти от колкот като другите големи страни защото тогава проблемите стават все по големи и все повече неща се случват.. А до това че има турци българи цигани.. Къде няма? Защо тогава отиват хората в Англия, Испания,Германия и т.н. ? И СССР и Англия са имали влияния върху България за тях защо не казвате нищо? защото масово отивате там нали? Мога да кажа че почти всички от най - добрите ми приятели са Българи и че имам и турци приятели имам , но с тях не са разбирам толкова добре.. С моите приятели са разбирам чудесно до сега никой за нищо не ми е направил проблем.. Доволен съм от тях.. А да
Може да съм турчин ама мога да кажа че има такиа дето мразя и аз например такива "селяни" дето вървят по пътищата и си приказват на турски, викат си.. и т.н. ДА и аз не ги одобрвям.. Но какво пък не са само те има и такива Българи дето се правят на голямата работа.. Така че ти ако си спокоен иии уважаваш и тебе ще те уважат.. има всякви боклуци и не само при тях а при всички.. но вие само тях виждате..

unicorn_f
06-09-2009, 21:19
Туй турците са най - долната раса !!! Подли, надменни и супер ограничени.Добро отношелие ли ? Ха Ха !!! Ще кажеш че всички ги познаваш иначе мн ти знае устата.На твое място бих се обесил за клитора щом си са плющяла с рязан !!!
всичките ми приятели момчета биха ти казали същото :D
а според мен националността няма нищо общо с това кой как се държи с останилите всичко си е до човека

dimitar_ak
06-10-2009, 05:13
Туй турците са най - долната раса !!! Подли, надменни и супер ограничени.Добро отношелие ли ? Ха Ха !!! Ще кажеш че всички ги познаваш иначе мн ти знае устата.На твое място бих се обесил за клитора щом си са плющяла с рязан !!!

:razz: :razz: :razz:

По темата: Как си могла дори да го погледнеш!? Ти нищо ли не знаеш за българската история и за всичко онова което те са ни причинили!? Как може сте забравили и сега да ги защитавате!? Имате ли си малка представа ако не бяха тези 5 века робство колко напред щеше да е сега държата ни и колко добре щяхме да сме ние!? Нямаше половината от сънародниците ни да са по света за да не мизеруват в България.. Нямаше да имаме всички тия *турски навици* и дори турски думи.. Турски новини по българската национална! Срам да се наричате българи след като защитавате ( И НЕ САМО ) проклетите турци!!

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
Ето ви една велика тема, в която можете да разберете как тъпата ви толерантност ни доведе до тук.. ами заради такива ограничени хора като теб сме такива и не 5 ами нз колко века ще трябва за да се оправи е**ли са ни в гъза и продължават да ни ебат докато има толкова прости хора..аз от българите по злобни и глупави хора не съм видяла..а колко са напред турците не е истина,има и цигания там естествено в някои от бедните квартали,но са много напред..а българите освен да завиждат,да се оплакват и да реват като п**** друго не могат да правят.повечето турци които познавам са благородни хора и винаги ще ти помогнат,а българин ли е никога няма да го направи..за съжаление това е жестоката истина.

Абе шматко умряла убита как не те есрам да говориш тия работи.България е една от първите държави със собстевна писменност.Колко други неща са измислени от българи.Първият Електронен часовник , компютъра и още много други. Били сме основна велика сила в Европа и още щяхме да сме ако не бяха тия османски говеда.Ние сме един велик народ който политиците са опропастили.И такива шматки като теб могат само да отидат в Турция да ги ебат резаци!!!! :-x

Ако трябва да сме честни, сами сме си виновни, че не сме спрели османското нашествие. Сами сме си виновни и че робството е било толкова дълго. Погледнете учебниците си по история

haritov
06-10-2009, 07:47
каквото било било аз имам фр турци и се разбирам чудесно с тях даже са ми най-добри фр

дайте да избием германците за това което са правили с еврейте

fc
06-10-2009, 08:00
Мога да кажа че съм турчин.. и съм си роден тука.. И мога да кажа.. Че по добре България да е по малка държава и да сме си чисти от колкот като другите големи страни защото тогава проблемите стават все по големи и все повече неща се случват.. А до това че има турци българи цигани.. Къде няма? Защо тогава отиват хората в Англия, Испания,Германия и т.н. ? И СССР и Англия са имали влияния върху България за тях защо не казвате нищо? защото масово отивате там нали? Мога да кажа че почти всички от най - добрите ми приятели са Българи и че имам и турци приятели имам , но с тях не са разбирам толкова добре.. С моите приятели са разбирам чудесно до сега никой за нищо не ми е направил проблем.. Доволен съм от тях.. А да
Може да съм турчин ама мога да кажа че има такиа дето мразя и аз например такива "селяни" дето вървят по пътищата и си приказват на турски, викат си.. и т.н. ДА и аз не ги одобрвям.. Но какво пък не са само те има и такива Българи дето се правят на голямата работа.. Така че ти ако си спокоен иии уважаваш и тебе ще те уважат.. има всякви боклуци и не само при тях а при всички.. но вие само тях виждате..
Добре, аз нямам нищо против това вие турците да живеете в България НО имам много против това да налагате вашата религия, култура идеи цели, да участвате в управлението на България както Ахмет Доган прави.

48700200
06-10-2009, 12:24
Еми все пак не са малко турция в БГ какво пък.. Дори да дойде Волен Сидеров на власт какво мислиш ще стане? Ще си напълни джоба нали? И какво пък най много да изхвърчиме от европейския съюз зарад такиа неща... Всички политици са схемаджии кво си мислиш всичко за пари.. Нали гледах имаше клипчета на няква свадба на Ахмед Доган беше поканен Волен Сидеров и седеше на една от първите маси...

BlueFace
06-10-2009, 12:47
Туй турците са най - долната раса !!! Подли, надменни и супер ограничени.Добро отношелие ли ? Ха Ха !!! Ще кажеш че всички ги познаваш иначе мн ти знае устата.На твое място бих се обесил за клитора щом си са плющяла с рязан !!!

:razz: :razz: :razz:

По темата: Как си могла дори да го погледнеш!? Ти нищо ли не знаеш за българската история и за всичко онова което те са ни причинили!? Как може сте забравили и сега да ги защитавате!? Имате ли си малка представа ако не бяха тези 5 века робство колко напред щеше да е сега държата ни и колко добре щяхме да сме ние!? Нямаше половината от сънародниците ни да са по света за да не мизеруват в България.. Нямаше да имаме всички тия *турски навици* и дори турски думи.. Турски новини по българската национална! Срам да се наричате българи след като защитавате ( И НЕ САМО ) проклетите турци!!

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
Ето ви една велика тема, в която можете да разберете как тъпата ви толерантност ни доведе до тук.. ами заради такива ограничени хора като теб сме такива и не 5 ами нз колко века ще трябва за да се оправи е**ли са ни в гъза и продължават да ни ебат докато има толкова прости хора..аз от българите по злобни и глупави хора не съм видяла..а колко са напред турците не е истина,има и цигания там естествено в някои от бедните квартали,но са много напред..а българите освен да завиждат,да се оплакват и да реват като п**** друго не могат да правят.повечето турци които познавам са благородни хора и винаги ще ти помогнат,а българин ли е никога няма да го направи..за съжаление това е жестоката истина.

Абе шматко умряла убита как не те есрам да говориш тия работи.България е една от първите държави със собстевна писменност.Колко други неща са измислени от българи.Първият Електронен часовник , компютъра и още много други. Били сме основна велика сила в Европа и още щяхме да сме ако не бяха тия османски говеда.Ние сме един велик народ който политиците са опропастили.И такива шматки като теб могат само да отидат в Турция да ги ебат резаци!!!! :-x

Ако трябва да сме честни, сами сме си виновни, че не сме спрели османското нашествие. Сами сме си виновни и че робството е било толкова дълго. Погледнете учебниците си по история

Аре ти да си го погледнеш!! Българите не са виновни за нищо виновни са тримата братя които разделят България на три.Това е причината за падането на България под резашко иго...Тая страна все политиците са я проваляли!!! Всички други народи може ама Турците ... крайно противни ми са.Никога няма да ги призная точно заради тва което са правили ако ще и 10 века назад да е ... :?

sasha_90
06-10-2009, 13:46
Как изобщо си търпяла да си "другата"?Не стига,че е имал и друга/ги приятелка/ки,ами и имаш смелостта да твърдиш колко бил добър и не знам си още какво.За мен мъж,който едновременно е с две или повече жени,не е мъж!

haritov
06-10-2009, 13:50
били сме под идго така е но нима е правилно да ги съдим , това е миналото на никой няма да му добре да го съдят за това което е правил баща му

dimitar_ak
06-10-2009, 13:53
Смешен ми е този псевдопатриотизъм

haritov
06-10-2009, 14:12
Смешен ми е този псевдопатриотизъм
ти си смешен щото ей такива като тебе сигурно викат за атака ама ясно ли ти е че сидеров спонсорира доган ти какво разбираш под патриотизъм да биеш цигани ли ? като си патриот ще знаеш мирния план на Симеон велики за заваладяване на Византия ще знаеш защо плана се проваля но и е успешен хайде патриоте



пп
отнася се до всички

LoVeIsGoNe
06-10-2009, 15:12
Една от най - добрите ми приятелка е влюбена в такъв... няма нищо лошо според мен въпреки че аз не бих го направила... :)

soul1199
06-10-2009, 15:38
ох гаджето ми е тур4ин,не виждам,кои знае,какво,4e e такъв,просто си го харесвам,такъв,какъвто е и изо6о не гледам у едно мом4е дали е или не е,на6е са против турците,но 4естно казано на мен не ми пука,аз няма да се женя за него де!просто намерих не6о в него..не6о,което не съм изпитвала с друг :oops: :)

Faces
06-10-2009, 15:39
ТУРЦИИИ....ЦИГАНИИИИИ :evil: :evil: :evil:

fluffka1
06-10-2009, 15:47
ох гаджето ми е тур4ин,не виждам,кои знае,какво,4e e такъв,просто си го харесвам,такъв,какъвто е и изо6о не гледам у едно мом4е дали е или не е,на6е са против турците,но 4естно казано на мен не ми пука,аз няма да се женя за него де!просто намерих не6о в него..не6о,което не съм изпитвала с друг :oops: :)

Напълно съгласна!!! :) :) :) :-) какво като е турчин??? :lol: :lol: :lol: голяма работа, нали си го обичка,тези които са изпитвали такова чувство знаят какво е, няма значение с какъв произход е. :lol:

haritov
06-10-2009, 16:54
най-добрия ми фр е циганин и винаги е бил до мен помагал ми е даже ми е спасявал живота едва ли не

fc
06-10-2009, 17:01
Аре не говорете глупоисти! Бил съм се с/у цигани и турци. Цигани и турци са скачали за мен, но никога няма да ги оправдая за извращенията, които са вършили преди векове! Докато тече във вените ми кръвта на предците ми българи АЗ никога няма да овиня ТУРЦИТЕ за нещата, които са ни причинили! По същата логика, която някои следват "било е минало" Еми аре аз да убия майка ти и баща ти и след 10 години да ми простиш защото е минало?
На центара на Варна, знаете ли кое знаме беше развято миналата или тази на нова година? Турското знаме аре тихо.

fc
06-10-2009, 17:05
най-добрия ми фр е циганин и винаги е бил до мен помагал ми е даже ми е спасявал живота едва ли не

Една птичка пролет не прави, даже 10-20 не правят.


Еми все пак не са малко турция в БГ какво пък.. Ходете си в Турция като искате да упражнявате власт. Това е БЪЛГАРИЯ не турция.

dimitar_ak
06-10-2009, 18:12
Смешен ми е този псевдопатриотизъм
ти си смешен щото ей такива като тебе сигурно викат за атака ама ясно ли ти е че сидеров спонсорира доган ти какво разбираш под патриотизъм да биеш цигани ли ? като си патриот ще знаеш мирния план на Симеон велики за заваладяване на Византия ще знаеш защо плана се проваля но и е успешен хайде патриоте



пп
отнася се до всички

Не бия цигани. Имам много добри приятели турци, а Болен Лидеров е за освидетелстване.

pet_14
06-10-2009, 19:07
преди няколко месеца имах връзка с турчин,много красив от 2 години е в България..и значи толкова вълнуващо не ми е било с никой мъж до сега.секса беше уникален,толкова темпераментен и горещ хаха..да не говорим за отношението все едно съм единствена за него..по принцип знаех че така се държат и са такива дон жуани,но не бях излизала с турци..и значи знаех че се вижда с други личеше си даже се запознах с другата му приателка,и затова спрях да се виждам с него.и имам един приател на който споделих само че съм излизала с турчин,но не му казах че съм спала с него..и едва ли не ме изкара че съм направила нз кво..немога да си обясня какво лошо има в тва нещо че съм харесвала турчин,и като му казах вие май днешните мъже мн се комплексирвате от турците и им викате мангали,защото много жени си падат по тях заради отношението им и той ми се расърди и ми каза да не казвам на никой че съм се "целувала" с турчин,защото мн ще им олекна в очите..какво мислите момичета,не бихте ли излизали с турчин,все пак неможеш да избираш в кой ще се влюбиш????


:razz: :razz: :razz: :lol: :-D :? :? :?

Ти не си у ред, чесно ти казвам.
Ей такис моми акт теб ако ще и да са мисис свят не бих я погледнал посмъртно.


с турчин . . . без думи :X свирка направи ли му ? сподели как е рязаното пишле на циганина . . .

не не не . . . с турчин.

нямам думи.

Всяка себеуважаваща се българска мома няма да погледне тучин, да не говорим за целувки или секс. . . .

Goebbels
06-10-2009, 19:14
Къде си го гледал това клипче?

Stela90
06-10-2009, 19:32
преди няколко месеца имах връзка с турчин,много красив от 2 години е в България..и значи толкова вълнуващо не ми е било с никой мъж до сега.секса беше уникален,толкова темпераментен и горещ хаха..да не говорим за отношението все едно съм единствена за него..по принцип знаех че така се държат и са такива дон жуани,но не бях излизала с турци..и значи знаех че се вижда с други личеше си даже се запознах с другата му приателка,и затова спрях да се виждам с него.и имам един приател на който споделих само че съм излизала с турчин,но не му казах че съм спала с него..и едва ли не ме изкара че съм направила нз кво..немога да си обясня какво лошо има в тва нещо че съм харесвала турчин,и като му казах вие май днешните мъже мн се комплексирвате от турците и им викате мангали,защото много жени си падат по тях заради отношението им и той ми се расърди и ми каза да не казвам на никой че съм се "целувала" с турчин,защото мн ще им олекна в очите..какво мислите момичета,не бихте ли излизали с турчин,все пак неможеш да избираш в кой ще се влюбиш????


:razz: :razz: :razz: :lol: :-D :? :? :?

Ти не си у ред, чесно ти казвам.
Ей такис моми акт теб ако ще и да са мисис свят не бих я погледнал посмъртно.


с турчин . . . без думи :X свирка направи ли му ? сподели как е рязаното пишле на циганина . . .

не не не . . . с турчин.

нямам думи.

Всяка себеуважаваща се българска мома няма да погледне тучин, да не говорим за целувки или секс. . . . той с колкото българки е спал ти само може да се надяваш :? аман от такива комплексари като теб,защото за вниманието,а също така и за парите на такъв турчин всички български курви си скъсват задника за да се доберат.не съм била с него заради парите,а защото се влюбих в доброто му сърце,красивата външност и страхотния секс със също толкова страхотен обрязан пенис :-D стига с тия комплекси момчета :?

haritov
06-10-2009, 19:46
нещастници цените хората по произхода им не по това какви са

КАКВО МИСЛИ СВЕТА ЗА БЪЛГАРИТЕ ЕТО КАКВО ЧЕ КРАДЦИ ЛЪЖЦИ И УБИЙЦИ НО ЯВНО И ВЕИ СТЕ КАТО ТЯХ КАТО СЛАГАТЕ НЯКОЙ ПОД ОБЩ ЗНАМЕНАТЕЛ



НЕЩАСТНИЦИ СТЕ ВИЕ

haritov
06-10-2009, 19:48
Смешен ми е този псевдопатриотизъм
ти си смешен щото ей такива като тебе сигурно викат за атака ама ясно ли ти е че сидеров спонсорира доган ти какво разбираш под патриотизъм да биеш цигани ли ? като си патриот ще знаеш мирния план на Симеон велики за заваладяване на Византия ще знаеш защо плана се проваля но и е успешен хайде патриоте



пп
отнася се до всички

Не бия цигани. Имам много добри приятели турци, а Болен Лидеров е за освидетелстване.

А БИ ЛИ МИ ОТОГОВОРИЛ НА ВЪПРОСА ИЛИ ЩЕ МЪЛЧИШ И ЩЕ ГЛЕДАШ УМНО

haritov
06-10-2009, 19:55
най-добрия ми фр е циганин и винаги е бил до мен помагал ми е даже ми е спасявал живота едва ли не

Една птичка пролет не прави, даже 10-20 не правят.


Еми все пак не са малко турция в БГ какво пък.. Ходете си в Турция като искате да упражнявате власт. Това е БЪЛГАРИЯ не турция.

ходил съм в циганската махала на 200 пъти и не са ме били даже се отнасят много добре с мен ти като си късоглед за света сам си си виновен

баща ми като пътуваше за русия във влака се пътувал с турчин и като разбра ли какви са турчина казал ти си ми бил брат бе



ето малко история

КОГАТО КОННИТЕ НАРОДИ ЗАПОЧВАТ СВОЕТО ПРЕСЕЛЕНИЕ НЯКОИ ОТИВАТ НА ЗАПАД И УСТАНОВЯВАТ ТАМ А ДРУГИ ПОЕМАТ Н А ЮГ И ПРИЕМАТ ИСЛЯМА НО И В ДВАТА СЛУЧАЯ ПРОИЗХОДА ИМ Е ТЮРКСКИ



САМИ СИ НАПРАВЕТЕ ИЗВОДА КОЛКО ОБЩО ИМАМЕ С ТУРЦИТЕ ЕЙ ТАКИВА НЕОБРАЗОВАНИ КАТО ВАС СЕ ВРЪЗВАТ НА ОПИТИТЕ НА НЯКОИ ХОРА ЗА ЕТНИЧЕСКО НАСИЛИЕ И ЗАТОВА НЯМА ДА СЕ ОПРАВИМ

fluffka1
06-10-2009, 20:02
haritov, Евала човек!!!! :smt023 :smt003 8)

50cent
06-10-2009, 20:28
оле деиба и турчулягите деиба да мрът всички до крак

radybt
06-10-2009, 21:20
Хора, живеем в XXIв., време когато думи като "раса, цвят на кожата, етническа или религиозна принадлежност" не би трябвалода имат значение при общуването и човешките взаимоотношения!!! :-o
мноо точно казано

fc
06-10-2009, 22:55
най-добрия ми фр е циганин и винаги е бил до мен помагал ми е даже ми е спасявал живота едва ли не

Една птичка пролет не прави, даже 10-20 не правят.


Еми все пак не са малко турция в БГ какво пък.. Ходете си в Турция като искате да упражнявате власт. Това е БЪЛГАРИЯ не турция.

ходил съм в циганската махала на 200 пъти и не са ме били даже се отнасят много добре с мен ти като си късоглед за света сам си си виновен

баща ми като пътуваше за русия във влака се пътувал с турчин и като разбра ли какви са турчина казал ти си ми бил брат бе



ето малко история

КОГАТО КОННИТЕ НАРОДИ ЗАПОЧВАТ СВОЕТО ПРЕСЕЛЕНИЕ НЯКОИ ОТИВАТ НА ЗАПАД И УСТАНОВЯВАТ ТАМ А ДРУГИ ПОЕМАТ Н А ЮГ И ПРИЕМАТ ИСЛЯМА НО И В ДВАТА СЛУЧАЯ ПРОИЗХОДА ИМ Е ТЮРКСКИ



САМИ СИ НАПРАВЕТЕ ИЗВОДА КОЛКО ОБЩО ИМАМЕ С ТУРЦИТЕ ЕЙ ТАКИВА НЕОБРАЗОВАНИ КАТО ВАС СЕ ВРЪЗВАТ НА ОПИТИТЕ НА НЯКОИ ХОРА ЗА ЕТНИЧЕСКО НАСИЛИЕ И ЗАТОВА НЯМА ДА СЕ ОПРАВИМ
Живея в циганската махала във Варна, знам повече от теб. Умишлено няма да ти кажа някои неща. Това, че си стъпал един път в Максуда не значи нищо, ела да живееш тука, друго ще говориш.

Виж, "братята си", които защитаваш http://www.vbox7.com/play:6c61a679 гласувай за ДПС

LiveFlower
06-10-2009, 23:54
Харитов , като си толко умен , тръгни ти с мангалка или туркиня , бе да те еба у нещастника долен ! Изчукай я , и после ела се похвали , бе !

Много знаеш , ама приложи го на практика !

Смрът за такива като тебе , предатели на българското ,малко ли са ти братята в България или кво ?


ПП. Удивително е как такива индивиди ме изкарват извън нерви , понякога ...

Nam3less3
06-10-2009, 23:58
Какво толкова оплювате турците? Един наш квартирант е турчин, и само 2 пъти съм го виждал, но си личи, че е свястно момче, както и цялото му семейство е такова. Не виждам проблем някоя българка да ходи с него?

LizZz
06-11-2009, 06:18
Правите ли разлика между ЦИГАНИН, ТУРЧИН(сега) И КАРЛУКИТЕ, които са се обединили със СЕЛДЖУКСКИТЕ ТУРЦИ, и са дошли от Азия, поробили Византия(с която не сме имали проблеми тогава) и тогава и нас? Та, има голяма разлика между едните и другите. Едното е съюз, а другото поробване.

Баща ми познава една българска туркиня и казва, че е на доста високо ниво на светоусещане и като цяло начин на мислене.
Една друга позната отиде да работи в турска фирма и е очарована от начина на работа, организацията и всичко, всичко, всичко, което в българските фирми го няма.

Вие само знаете да плюете и дори не искате да погледнете какви са всъщност?
Икономиката им е развита до такава степен и продължава да се развива и след няколко години без проблем ще могат да ни купят (образно казано, не го взимайте насериозно, като ви гледам кви сте ръбове).

Аре стига сте си гледали в краката, огледайте се какво става около вас.
И също така - образовайте на тая тема, преди да заемате такива позиции и да ги защитавате толкова яростно без да знаете за какво става въпрос.

AFT
06-11-2009, 06:46
haritov и fc, моля, замълчете. Говорите адските глупости, сериозно, цялата тема развалихте.
Иначе с тея истории за 21в. и че трябва да се толерантни по принцип съм съгласна, ама аз не мога да го приложа.

fc
06-11-2009, 07:33
haritov и fc, моля, замълчете. Говорите адските глупости, сериозно, цялата тема развалихте.
Иначе с тея истории за 21в. и че трябва да се толерантни по принцип съм съгласна, ама аз не мога да го приложа.

Глупости не говоря. Никаква толерантност към поробителя.

LizZz
06-11-2009, 07:44
:lol:
Прави разлика между цигани и турци, бе!

haritov
06-11-2009, 09:22
haritov и fc, моля, замълчете. Говорите адските глупости, сериозно, цялата тема развалихте.
Иначе с тея истории за 21в. и че трябва да се толерантни по принцип съм съгласна, ама аз не мога да го приложа.

Глупости не говоря. Никаква толерантност към поробителя.

това от дпс са хора които са като вас които са настроени против другите а това че истинските турци им викат гяури е друг въпрос
и моля Ви постигнете нещо в тоя живот и тогава ми се зверете

МРАЗЕТЕ ГИ И ДОБРО ОТ ТЯХ НЯМА ДА ВИДИТЕ

haritov
06-11-2009, 09:39
ВИЕ СТЕ РАСИСТИ А ТАКИВА НИКОЙ НЕ ГИ ОБИЧА

OregorN
06-11-2009, 10:16
аз лично от турчин и циганен добро не съм видяла ..турците си имат държава да си ходят там какво правят тука..само като им видя мазните черни кожи и като усетиш аромата от некъпано от 3 седмици как да не се отвратиш дори да е свестен...

Кух си като градинска лейка..

haritov
06-11-2009, 10:19
Харитов , като си толко умен , тръгни ти с мангалка или туркиня , бе да те е** у нещастника долен ! Изчукай я , и после ела се похвали , бе !

Много знаеш , ама приложи го на практика !

Смрът за такива като тебе , предатели на българското ,малко ли са ти братята в България или кво ?


ПП. Удивително е как такива индивиди ме изкарват извън нерви , понякога ...

с какво си повече от мен

Love_Boy
06-11-2009, 10:28
Не мога даразбера момичетата които предават българската си кръв и се ебат с турци. Същите турци които 500 години са гонили и клали нашите прадеди, същите турци които и днес се опитват да потурчат България.

А, и от практична гледна точка, какво повече има един турчин от един българин?

OregorN
06-11-2009, 10:31
Нещата се промениха моето момче...


В страната,в която съм се родил и живея нямат право да ме наричат тероризатор...В тази страна са се родили дедите ми и тук са погребани,и аз днес гордо наричам България своя родина,макар че съм от турското малцинство,и съм толерантен към всички.

Твърдо до haritov

Love_Boy
06-11-2009, 10:39
Нещата се промениха моето момче...


В страната,в която съм се родил и живея нямат право да ме наричат тероризатор...В тази страна са се родили дедите ми и тук са погребани,и аз днес гордо наричам България своя родина,макар че съм от турското малцинство,и съм толерантен към всички.

Ти нали съзнаваш, че това което говориш са глупости. Ти и дедите ти с те родени тук с цената на много български животи, с много насилие. Колкото и поколение да живеете тук вие никога нема да станете българи. Винаги ще бъде \\\"добро момче, но турче\\\"!

Още повече немате никакво право да влизате в политиката на България и да налагате своята религия и култура.

Ние винаги ще ви мразим, или най-малкото ще ви ненавиждаме, дори и да не признаваме.

Faces
06-11-2009, 10:59
Нещата се промениха моето момче...


В страната,в която съм се родил и живея нямат право да ме наричат тероризатор...В тази страна са се родили дедите ми и тук са погребани,и аз днес гордо наричам България своя родина,макар че съм от турското малцинство,и съм толерантен към всички.

Ти нали съзнаваш, че това което говориш са глупости. Ти и дедите ти с те родени тук с цената на много български животи, с много насилие. Колкото и поколение да живеете тук вие никога нема да станете българи. Винаги ще бъде \\\"добро момче, но турче\\\"!

Още повече немате никакво право да влизате в политиката на България и да налагате своята религия и култура.

Ние винаги ще ви мразим, или най-малкото ще ви ненавиждаме, дори и да не признаваме.
Евала за изказването супер точно =D> при мен само че разликата е че ги ненавиждам и не го крия или сдържам по някакъв начин.OregorN питай там бабите и дядовците ти дали помнят времето когато са им сменяли имената кво е било...щот наближава момента тия неща пак да се повторят само че поради друга причина 8)

OregorN
06-11-2009, 10:59
Защо ще ни мразите ??? Заради минали години ??? Преди 500 години... това са 5 века момченце..5 века,пет пръста на ръката ти..Погледни нещата как се промениха от тогава до тук,и ако мислиш че няма промяна,мрази мюсулманите и бъди против тях,но знай че някой винаги ще е против ТЕБ !

profear
06-11-2009, 11:00
Туй турците са най - долната раса !!! Подли, надменни и супер ограничени.Добро отношелие ли ? Ха Ха !!! Ще кажеш че всички ги познаваш иначе мн ти знае устата.На твое място бих се обесил за клитора щом си са плющяла с рязан !!! + 1110210301239124687364187294631 :o :o :o

OregorN
06-11-2009, 11:01
Нещата се промениха моето момче...


В страната,в която съм се родил и живея нямат право да ме наричат тероризатор...В тази страна са се родили дедите ми и тук са погребани,и аз днес гордо наричам България своя родина,макар че съм от турското малцинство,и съм толерантен към всички.

Ти нали съзнаваш, че това което говориш са глупости. Ти и дедите ти с те родени тук с цената на много български животи, с много насилие. Колкото и поколение да живеете тук вие никога нема да станете българи. Винаги ще бъде \\\"добро момче, но турче\\\"!

Още повече немате никакво право да влизате в политиката на България и да налагате своята религия и култура.

Ние винаги ще ви мразим, или най-малкото ще ви ненавиждаме, дори и да не признаваме.
Евала за изказването супер точно =D> при мен само че разликата е че ги ненавиждам и не го крия или сдържам по някакъв начин.OregorN питай там бабите и дядовците ти дали помнят времето когато са им сменяли имената кво е било...щот наближава момента тия неща пак да се повторят само че поради друга причина 8)

Помнят ! Какво от това ?

Дреме ми на шмайзера,кой ще бие на изборите,аз си оставам във България !

Сега се виж себе си Faces..Аз съм компютърен специялист и оправям комютрите на поне 10/20 човека на седмица..въобще не ме интересува дали са Българи,Мюсулмани,Роми,Афр канци,Азиятци,Виятнамци,Яп онци,Руснаци,Румънци,Сърби или какъвто и да е бил народ !

Аз да ви помагам,а вие да ме мразите.. :-o

...и от къде знаеш,че пак ще ни сменят имената ?? От къде ?

LiSicHkAa
06-11-2009, 11:03
Мразя цигани.

dimitar_ak
06-11-2009, 11:11
@haritov

Предполагам говориш за намерението на Симеон да стане тъст на бъдещия император на Византия и по този начин да я управлява.
И още нещо. Аз не съм патриот. Не се и правя на такъв скачайки срещу всеки друг етнос. Напротив. Смятам, че са хора като мен. През гъза ми е това което в момента става в тази държава и управлението й. Това което съм в момента зависи само и единствено от собствените ми сили.

somebodysomeone
06-11-2009, 11:13
Браво OregorN !! Отстояваш позиция

haritov
06-11-2009, 11:13
някой би ли ми дал определение за родина и отечество и ако ми го даде да ми отговори на въпроса по-горе ама май няма да стане щото сте необразовани РАСИСТИ е децата Ви ще бъдат такива като Вас

haritov
06-11-2009, 11:16
@haritov

Предполагам говориш за намерението на Симеон да стане тъст на бъдещия император на Византия и по този начин да я управлява.
И още нещо. Аз не съм патриот. Не се и правя на такъв скачайки срещу всеки друг етнос. Напротив. Смятам, че са хора като мен. През гъза ми е това което в момента става в тази държава и управлението й. Това което съм в момента зависи само и единствено от собствените ми сили.

1 византия има Василевс
2 защо планът се проваля
3 защо е успешен
4 защо ми отговаряш чак сега кой ти каза отговора

Симеон тогава вече е бил регент на Василевса

OregorN
06-11-2009, 11:16
Благодаря somebodysomeone !

PainMonopoly
06-11-2009, 11:22
Като си падаш по резаняци, си отивай в турция. Такива като тебе вредят на обществото.

Aicken
06-11-2009, 11:25
Най-голямото предателство за мен ще е дъщеря ми да си пада по турци, или пък приятелката ми да ме зареже заради турчин направо ИМ тегля ножа.

имаш 1 правописна грешка поправих я 8)

OregorN
06-11-2009, 11:26
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B8%D0%BC%D0%B5%D0%BE%D0%BD_I#.D0.98.D0.B C.D0.BF.D0.B5.D1.80.D1.81.D0.BA.D0.B0_.D0.BF.D0.BE .D0.BB.D0.B8.D1.82.D0.B8.D1.87.D0.B5.D1.81.D0.BA.D 0.B0_.D0.BF.D1.80.D0.BE.D0.B3.D1.80.D0.B0.D0.BC.D0 .B0

haritov
06-11-2009, 11:26
Като си падаш по резаняци, си отивай в турция. Такива като тебе вредят на обществото.
а ти го градиш така ли

haritov
06-11-2009, 11:29
някой би ли ми дал определение за родина и отечество и ако ми го даде да ми отговори на въпроса по-горе ама май няма да стане щото сте необразовани РАСИСТИ е децата Ви ще бъдат такива като Вас

PainMonopoly
06-11-2009, 11:31
А ти като си толкова образован, защо не дадеш определение за РАСИЗЪМ?

soul1199
06-11-2009, 11:34
Като си падаш по резаняци, си отивай в турция. Такива като тебе вредят на обществото.
сяка6 ако ти бе6е тур4ин няма6е да се се засегне6 от това,което изръси сега ли?,за6о съдите хората по това,каква религия са?какъв цвят кожа имат?незабравяйте,4е вси4ки са създадени от един Бог,всеки има право,каквото си иска да прави,бях 4ела из менията,да си отивали в Турция..пък й сега сме 21 век! 8)

haritov
06-11-2009, 11:35
А ти като си толкова образован, защо не дадеш определение за РАСИЗЪМ?

дискриминаци на хора по произход вяра култира и т.н

ДОВОЛЕН ЛИ СИ

PainMonopoly
06-11-2009, 11:36
Като си падаш по резаняци, си отивай в турция. Такива като тебе вредят на обществото.
сяка6 ако ти бе6е тур4ин няма6е да се се засегне6 от това,което изръси сега ли?,за6о съдите хората по това,каква религия са?какъв цвят кожа имат?незабравяйте,4е вси4ки са създадени от един Бог,всеки има право,каквото си иска да прави,бях 4ела из менията,да си отивали в Турция..пък й сега сме 21 век! 8)А дали ми дреме какво ще си помисли някой резаняк за "това което изръсих"?

А колкото до приказките за бог, баба яга и спагетеното чудовище - без коментар.

soul1199
06-11-2009, 11:37
А ти като си толкова образован, защо не дадеш определение за РАСИЗЪМ? ре6их вместо него да го копна от нета,не ми се пи6е6е и без тва:
Расизъм е дискриминация спрямо личности, обществени групи, части от населението или групи хора, политика на преследване, унижаване, опозоряване, насилие, подстрекаване към вражда и омраза, разпространяване на опорочаващи сведения и нанасяне на вреди според цветът на кожата, етническата, религиозната или националната принадлежност.
та така 8)

Love_Boy
06-11-2009, 11:38
Защо ще ни мразите ??? Заради минали години ??? Преди 500 години... това са 5 века момченце..5 века,пет пръста на ръката ти..Погледни нещата как се промениха от тогава до тук,и ако мислиш че няма промяна,мрази мюсулманите и бъди против тях,но знай че някой винаги ще е против ТЕБ !

Това не са просто "пет пръста на ръката", това са стотици години през които българите са били убивани и гонени. Българската нация е била обезкървена, българския напредък - върнат назад.
Когато западноевропейците са завладявали света ние сме се борили да се запазим като нация!

Разбра ли сега мръсен турчино!

PainMonopoly
06-11-2009, 11:39
А ти като си толкова образован, защо не дадеш определение за РАСИЗЪМ?

дискриминаци на хора по произход вяра култира и т.н

ДОВОЛЕН ЛИ СИEpic fail.

Расизма е дискриминация на хора на базата на РАСА. Турците не са отделна раса, те са отделен етнос, с отделна култура, част от отделна цивилизация, с различна религия, но са от европеидната раса.

Така че мисля, че можеш да прекратиш коментарите относно образоваността на другите.

soul1199
06-11-2009, 11:39
Като си падаш по резаняци, си отивай в турция. Такива като тебе вредят на обществото.
сяка6 ако ти бе6е тур4ин няма6е да се се засегне6 от това,което изръси сега ли?,за6о съдите хората по това,каква религия са?какъв цвят кожа имат?незабравяйте,4е вси4ки са създадени от един Бог,всеки има право,каквото си иска да прави,бях 4ела из менията,да си отивали в Турция..пък й сега сме 21 век! 8)А дали ми дреме какво ще си помисли някой резаняк за "това което изръсих"?

А колкото до приказките за бог, баба яга и спагетеното чудовище - без коментар.OMFG! :razz: :razz: :razz: :razz: 6е си замъл4а :razz: :razz: :razz: ох имах предвид,4е ако си на мястото на `тур4ина` й някой каже не6о такова за теб,няма ли да се засегне6? :shock:

PainMonopoly
06-11-2009, 11:40
А ти като си толкова образован, защо не дадеш определение за РАСИЗЪМ? ре6их вместо него да го копна от нета,не ми се пи6е6е и без тва:
Расизъм е дискриминация спрямо личности, обществени групи, части от населението или групи хора, политика на преследване, унижаване, опозоряване, насилие, подстрекаване към вражда и омраза, разпространяване на опорочаващи сведения и нанасяне на вреди според цветът на кожата, етническата, религиозната или националната принадлежност.
та така 8)Това се нарича ксенофобия.

Даже и в нета не ви бива да търсите, камо ли да инициирате някакъв мисловен процес.

PainMonopoly
06-11-2009, 11:41
Като си падаш по резаняци, си отивай в турция. Такива като тебе вредят на обществото.
сяка6 ако ти бе6е тур4ин няма6е да се се засегне6 от това,което изръси сега ли?,за6о съдите хората по това,каква религия са?какъв цвят кожа имат?незабравяйте,4е вси4ки са създадени от един Бог,всеки има право,каквото си иска да прави,бях 4ела из менията,да си отивали в Турция..пък й сега сме 21 век! 8)А дали ми дреме какво ще си помисли някой резаняк за "това което изръсих"?

А колкото до приказките за бог, баба яга и спагетеното чудовище - без коментар.OMFG! :razz: :razz: :razz: :razz: 6е си замъл4а :razz: :razz: :razz: ох имах предвид,4е ако си на мястото на `тур4ина` й някой каже не6о такова за теб,няма ли да се засегне6? :shock:Разбира се, че ще се засегна, но аз НЕ СЪМ НА МЯСТОТО НА ТУРЧИНА.

soul1199
06-11-2009, 11:41
Защо ще ни мразите ??? Заради минали години ??? Преди 500 години... това са 5 века момченце..5 века,пет пръста на ръката ти..Погледни нещата как се промениха от тогава до тук,и ако мислиш че няма промяна,мрази мюсулманите и бъди против тях,но знай че някой винаги ще е против ТЕБ !

Това не са просто "пет пръста на ръката", това са стотици години през които българите са били убивани и гонени. Българската нация е била обезкървена, българския напредък - върнат назад.
Когато западноевропейците са завладявали света ние сме се борили да се запазим като нация!

Разбра ли сега мръсен турчино!стига де 4овек!сега не е преди,вярно е това,което каза,но не6ата се променят!

chicho
06-11-2009, 11:41
:-o
Харитов мълчи бе ташаклия, турците си имат туркини да си праят любов между расите, ние си имаме БЪЛГАРКИТЕ :x , Затова ли се бориха нашите ГЕРОЙ, ние сега да се затрием и като нация. Стига сте защитавали не се правете на ангели, има свестни между турците и циганите никой неможе да го оспори, но са малцина.

ПС: Просто толкова съм претърпял от тях че мнението ми се е променило, А и съм против това нашите деца да стават мелези между българка и турчин или от българин и туркиня. И стига с това живеем в 21 век. Ако се обичат няма какво друго да им кажа освен успех, и дано детето им да преживее подигравките, и дано след 60 години ръсизмът да изчезне, а аз да пукна някаде.

haritov
06-11-2009, 11:43
А ти като си толкова образован, защо не дадеш определение за РАСИЗЪМ?

дискриминаци на хора по произход вяра култира и т.н

ДОВОЛЕН ЛИ СИEpic fail.

Расизма е дискриминация на хора на базата на РАСА. Турците не са отделна раса, те са отделен етнос, с отделна култура, част от отделна цивилизация, с различна религия, но са от европеидната раса.

Така че мисля, че можеш да прекратиш коментарите относно образоваността на другите.

тук грешиш ужасно кажи ми че Хитлер не е расист защото евреите не са раса

иди се интересувай малко що е расизъм

ето ти помощ от мен
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B0%D1%81%D0%B8%D0%B7%D1%8A%D0%BC

PainMonopoly
06-11-2009, 11:43
Защо ще ни мразите ??? Заради минали години ??? Преди 500 години... това са 5 века момченце..5 века,пет пръста на ръката ти..Погледни нещата как се промениха от тогава до тук,и ако мислиш че няма промяна,мрази мюсулманите и бъди против тях,но знай че някой винаги ще е против ТЕБ !

Това не са просто "пет пръста на ръката", това са стотици години през които българите са били убивани и гонени. Българската нация е била обезкървена, българския напредък - върнат назад.
Когато западноевропейците са завладявали света ние сме се борили да се запазим като нация!

Разбра ли сега мръсен турчино!стига де 4овек!сега не е преди,вярно е това,което каза,но не6ата се променят!И какво се е променило? Да сме видели нещо добро от турци?

Разберете, проблема е, че те са РАЗЛИЧНИ от нас. Започнем ли да се мешаме с тях, сме загубени.

PainMonopoly
06-11-2009, 11:44
А ти като си толкова образован, защо не дадеш определение за РАСИЗЪМ?

дискриминаци на хора по произход вяра култира и т.н

ДОВОЛЕН ЛИ СИEpic fail.

Расизма е дискриминация на хора на базата на РАСА. Турците не са отделна раса, те са отделен етнос, с отделна култура, част от отделна цивилизация, с различна религия, но са от европеидната раса.

Така че мисля, че можеш да прекратиш коментарите относно образоваността на другите.

тук грешиш ужасно кажи ми че Хитлер не е расист защото евреите не са раса

иди се интересувай малко що е расизъм

ето ти помощ от мен
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B0%D1%81%D0%B8%D0%B7%D1%8A%D0%BCДобр е, уики-интелектуалецо.

soul1199
06-11-2009, 11:45
Като си падаш по резаняци, си отивай в турция. Такива като тебе вредят на обществото.
сяка6 ако ти бе6е тур4ин няма6е да се се засегне6 от това,което изръси сега ли?,за6о съдите хората по това,каква религия са?какъв цвят кожа имат?незабравяйте,4е вси4ки са създадени от един Бог,всеки има право,каквото си иска да прави,бях 4ела из менията,да си отивали в Турция..пък й сега сме 21 век! 8)А дали ми дреме какво ще си помисли някой резаняк за "това което изръсих"?

А колкото до приказките за бог, баба яга и спагетеното чудовище - без коментар.OMFG! :razz: :razz: :razz: :razz: 6е си замъл4а :razz: :razz: :razz: ох имах предвид,4е ако си на мястото на `тур4ина` й някой каже не6о такова за теб,няма ли да се засегне6? :shock:Разбира се, че ще се засегна, но аз НЕ СЪМ НА МЯСТОТО НА ТУРЧИНА.така е,но аз те питах хипотети4но,виж дори и да спорим мн време на тази тема,ни6о няма да се промени,вси4ко 6е си остане така,както е!

haritov
06-11-2009, 11:45
А ти като си толкова образован, защо не дадеш определение за РАСИЗЪМ?

дискриминаци на хора по произход вяра култира и т.н

ДОВОЛЕН ЛИ СИEpic fail.

Расизма е дискриминация на хора на базата на РАСА. Турците не са отделна раса, те са отделен етнос, с отделна култура, част от отделна цивилизация, с различна религия, но са от европеидната раса.

Така че мисля, че можеш да прекратиш коментарите относно образоваността на другите.

тук грешиш ужасно кажи ми че Хитлер не е расист защото евреите не са раса

иди се интересувай малко що е расизъм

ето ти помощ от мен
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B0%D1%81%D0%B8%D0%B7%D1%8A%D0%BCДобр е, уики-интелектуалецо.

идеално аде сега ти спри да пускаш коментари че си тъп и го доказах

PainMonopoly
06-11-2009, 11:46
Като си падаш по резаняци, си отивай в турция. Такива като тебе вредят на обществото.
сяка6 ако ти бе6е тур4ин няма6е да се се засегне6 от това,което изръси сега ли?,за6о съдите хората по това,каква религия са?какъв цвят кожа имат?незабравяйте,4е вси4ки са създадени от един Бог,всеки има право,каквото си иска да прави,бях 4ела из менията,да си отивали в Турция..пък й сега сме 21 век! 8)А дали ми дреме какво ще си помисли някой резаняк за "това което изръсих"?

А колкото до приказките за бог, баба яга и спагетеното чудовище - без коментар.OMFG! :razz: :razz: :razz: :razz: 6е си замъл4а :razz: :razz: :razz: ох имах предвид,4е ако си на мястото на `тур4ина` й някой каже не6о такова за теб,няма ли да се засегне6? :shock:Разбира се, че ще се засегна, но аз НЕ СЪМ НА МЯСТОТО НА ТУРЧИНА.така е,но аз те питах хипотети4но,виж дори и да спорим мн време на тази тема,ни6о няма да се промени,вси4ко 6е си остане така,както е!Питаш нещо, което е тотално извън предмета на спора.

chicho
06-11-2009, 11:47
От кое да се засегне, Истината боли така е.

PainMonopoly
06-11-2009, 11:47
А ти като си толкова образован, защо не дадеш определение за РАСИЗЪМ?

дискриминаци на хора по произход вяра култира и т.н

ДОВОЛЕН ЛИ СИEpic fail.

Расизма е дискриминация на хора на базата на РАСА. Турците не са отделна раса, те са отделен етнос, с отделна култура, част от отделна цивилизация, с различна религия, но са от европеидната раса.

Така че мисля, че можеш да прекратиш коментарите относно образоваността на другите.

тук грешиш ужасно кажи ми че Хитлер не е расист защото евреите не са раса

иди се интересувай малко що е расизъм

ето ти помощ от мен
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B0%D1%81%D0%B8%D0%B7%D1%8A%D0%BCДобр е, уики-интелектуалецо.

идеално аде сега ти спри да пускаш коментари че си тъп и го доказахНякакси звучи смешно от някой, прочел 2 статии в уикипедия без никаква критичност и взел се за професор.

3oPuTy
06-11-2009, 11:48
Бреййй големи патриоти се изкарахте всички :?
Повечето говорите така,всякаш не познавате нито един човек от турски произход :? Пффф смешни сте ми :?
Били сме 5 века под турско робство ... Е и?!Било е преди 500 години и ако тогава България е била по-сплутена нямаше да бъде в това положение толкова дълго ... :?
Освен това к'во намесвате историята на България в темата?!Всякаш момчето,за което е темата има някаква вина,че прадедите му не са успели да се разберат с нашите и всички са гледали да грабят територии ... Не бъдете толкова ограничени,моля ви :?
Другото,което е ... К'ви са тия глупости,които ръсите за турците :? Най-добрата ми приятелка е туркиня и мога да се хвана на бас,че ако пусна нейна снимка на поне 50% от момчетата тук ще им текнат лигите и няма да повярват,че е туркиня!!!Е няма по-точен и пекан човек от нея!Мога да разчитам винаги на нея и винаги ми е помагала,с каквото може!!!Да не говорим,че въпреки,че е туркиня тя НЕ ЗНАЕ езика :? Говори си правилен и чист български ... Техните също почти не знаят езика :? Само майка й може да говори по-добре,защото често пътува до Гърция и Турция и й се налага да знае двата езика,колкото да си купи нещо от магазина.
Да не говорим,че преди 2 седмици се запознах с момче,за което едва преди 3 дена разбрах,че е от турски произход и гледах ей така ---> :shock: Нито има онзи специфичен акцент,нито прилича на турчин,да не говорим,че адски много се ядосва ако чуе някой по улицата да говори на турски и винаги прави забележки на хората (дори и да не ги познава) да говорят на български,защото са в България,а не в Турция ...



По темата:Авторке не се влияй от мнението на другите :? Аз също по принцип съм на мнение,че не бих тръгнала с момче,което не е българин,но никога не мога да съм сигурна,в кого ще се влюбя след година-две-три :)

soul1199
06-11-2009, 11:48
Защо ще ни мразите ??? Заради минали години ??? Преди 500 години... това са 5 века момченце..5 века,пет пръста на ръката ти..Погледни нещата как се промениха от тогава до тук,и ако мислиш че няма промяна,мрази мюсулманите и бъди против тях,но знай че някой винаги ще е против ТЕБ !

Това не са просто "пет пръста на ръката", това са стотици години през които българите са били убивани и гонени. Българската нация е била обезкървена, българския напредък - върнат назад.
Когато западноевропейците са завладявали света ние сме се борили да се запазим като нация!

Разбра ли сега мръсен турчино!стига де 4овек!сега не е преди,вярно е това,което каза,но не6ата се променят!И какво се е променило? Да сме видели нещо добро от турци?

Разберете, проблема е, че те са РАЗЛИЧНИ от нас. Започнем ли да се мешаме с тях, сме загубени.a да сме видяли не6о добро у българите?има разли4ни хора на света,не бива да ги слагаме под об6 знаменател,да разли4ни са от нас,но са хора бе!

haritov
06-11-2009, 11:48
:-o
Харитов мълчи бе ташаклия, турците си имат туркини да си праят любов между расите, ние си имаме БЪЛГАРКИТЕ :x , Затова ли се бориха нашите ГЕРОЙ, ние сега да се затрием и като нация. Стига сте защитавали не се правете на ангели, има свестни между турците и циганите никой неможе да го оспори, но са малцина.

ПС: Просто толкова съм претърпял от тях че мнението ми се е променило, А и съм против това нашите деца да стават мелези между българка и турчин или от българин и туркиня. И стига с това живеем в 21 век. Ако се обичат няма какво друго да им кажа освен успех, и дано детето им да преживее подигравките, и дано след 60 години ръсизмът да изчезне, а аз да пукна някаде.

мхм ок значи когато се влюбиш името вярата и произхода имат значение добре

ИМАЙТЕ КЪСМЕТА ДА СЕ ВЛЮБИТЕ В ЧУЖДЕНКА ТЯ Е С РАЗЛИЧНО ИМЕ И ПРОИЗХОД НЕ МОЖЕТЕ ДА Я ОБИЧАТЕ

OregorN
06-11-2009, 11:50
Българската нация е била..
Разбра ли сега мръсен турчино!

Ясен си..Спирам всякакви контакти с теб,ти си некадърник.Жалко че ще го разбереш сега !

Love_Boy
06-11-2009, 11:51
Защо ще ни мразите ??? Заради минали години ??? Преди 500 години... това са 5 века момченце..5 века,пет пръста на ръката ти..Погледни нещата как се промениха от тогава до тук,и ако мислиш че няма промяна,мрази мюсулманите и бъди против тях,но знай че някой винаги ще е против ТЕБ !

Това не са просто "пет пръста на ръката", това са стотици години през които българите са били убивани и гонени. Българската нация е била обезкървена, българския напредък - върнат назад.
Когато западноевропейците са завладявали света ние сме се борили да се запазим като нация!

Разбра ли сега мръсен турчино!стига де 4овек!сега не е преди,вярно е това,което каза,но не6ата се променят!И какво се е променило? Да сме видели нещо добро от турци?

Разберете, проблема е, че те са РАЗЛИЧНИ от нас. Започнем ли да се мешаме с тях, сме загубени.

Трябва да направим всичко по силите си за да се запазим като народ, тоест да избегнем смесването на нашата свещенна кръв с турската помия. Но ето че има разни малки курвички дето не зачитат род и родина и се ебат в свеки срещнат турчин!

haritov
06-11-2009, 11:51
С КАКВО СМЕ ПО-РАЗЛИЧНИ ОТ ТУРЦИТЕ ?

chicho
06-11-2009, 11:52
:-o
Харитов мълчи бе ташаклия, турците си имат туркини да си праят любов между расите, ние си имаме БЪЛГАРКИТЕ :x , Затова ли се бориха нашите ГЕРОЙ, ние сега да се затрием и като нация. Стига сте защитавали не се правете на ангели, има свестни между турците и циганите никой неможе да го оспори, но са малцина.

ПС: Просто толкова съм претърпял от тях че мнението ми се е променило, А и съм против това нашите деца да стават мелези между българка и турчин или от българин и туркиня. И стига с това живеем в 21 век. Ако се обичат няма какво друго да им кажа освен успех, и дано детето им да преживее подигравките, и дано след 60 години ръсизмът да изчезне, а аз да пукна някаде.

мхм ок значи когато се влюбиш името вярата и произхода имат значение добре

ИМАЙТЕ КЪСМЕТА ДА СЕ ВЛЮБИТЕ В ЧУЖДЕНКА ТЯ Е С РАЗЛИЧНО ИМЕ И ПРОИЗХОД НЕ МОЖЕТЕ ДА Я ОБИЧАТЕ
ДА! "разни хора, разни идеали"

PainMonopoly
06-11-2009, 11:53
Защо ще ни мразите ??? Заради минали години ??? Преди 500 години... това са 5 века момченце..5 века,пет пръста на ръката ти..Погледни нещата как се промениха от тогава до тук,и ако мислиш че няма промяна,мрази мюсулманите и бъди против тях,но знай че някой винаги ще е против ТЕБ !

Това не са просто "пет пръста на ръката", това са стотици години през които българите са били убивани и гонени. Българската нация е била обезкървена, българския напредък - върнат назад.
Когато западноевропейците са завладявали света ние сме се борили да се запазим като нация!

Разбра ли сега мръсен турчино!стига де 4овек!сега не е преди,вярно е това,което каза,но не6ата се променят!И какво се е променило? Да сме видели нещо добро от турци?

Разберете, проблема е, че те са РАЗЛИЧНИ от нас. Започнем ли да се мешаме с тях, сме загубени.a да сме видяли не6о добро у българите?има разли4ни хора на света,не бива да ги слагаме под об6 знаменател,да разли4ни са от нас,но са хора бе!Българите сме общност с обща история, култура и генетични корени. По този начин формираме единно цяло, което трябва да остане неделимо.

Иначе ще се изгубим като етнос.

Да, те са хора и не отричам правото им на съществуване и на идентичност. Но когато:
1. Дойдат в държавата ни и предявят претенции, че са над законите
2. Отнемат привилегии и ресурси, които се полагат на нас
3. Замърсяват ни културния и генетичния фонд
...имам сериозен проблем с тях.

Имат си държава, имат си култура, имат си жени и мъже, с които да се клецат. Но да го правят ВЪН от България.

OregorN
06-11-2009, 11:53
chicho...много си умен бе :lol: Това знаеш ли какво означава ??? Че Американците и Японците не трябва да правят любов заедно..

PainMonopoly
06-11-2009, 11:55
С КАКВО СМЕ ПО-РАЗЛИЧНИ ОТ ТУРЦИТЕ ?Култура, минало, манталитет, народопсихология.

Когато започнат да се смесват и за зла участ се роди дете, не му завиждам. Ще бъде объркано. И като се появят няколко стотин хиляди объркани деца - обществото отива на кино.

Faces
06-11-2009, 11:55
OregorN както казах събитията ще се повторят ама тоя път няма да бъдат ритани заради имената си.Казваш 5 века ама тия 5 века не могат да бъдат забравени ти това разбираш ли го ? Как са завършвали може би и мои някви далечни роднини обесени,изнасилвани торзмозени и пренудени да живеят като 2-ра ръка хора.Sorry ман но нещата са такива колкото и да се мъчат сулю и пулю да ми се правят на много толерантни истината е една турците и циганите в бг винаги абсолютно винаги ще бъдат третирани като 2-ра ръка хора тва е точната истина без да разтягаме локуми.

haritov
06-11-2009, 11:55
нима дъжда не вали еднакво за всички нима слънцето не е еднакво за всички въздуха който дишаме по различен ли е небето над нас не е ли еднакво защо да не можем да обичаме всеки нима той не е човек нима няма мечти за по-добро бъдеще нима не иска да е щастлив

OregorN
06-11-2009, 11:56
С КАКВО СМЕ ПО-РАЗЛИЧНИ ОТ ТУРЦИТЕ ?Култура, минало, манталитет, народопсихология.

Когато започнат да се смесват и за зла участ се роди дете, не му завиждам. Ще бъде объркано. И като се появят няколко стотин хиляди объркани деца - обществото отива на кино.

прочети ми миналия пост...

haritov
06-11-2009, 11:56
С КАКВО СМЕ ПО-РАЗЛИЧНИ ОТ ТУРЦИТЕ ?Култура, минало, манталитет, народопсихология.

Когато започнат да се смесват и за зла участ се роди дете, не му завиждам. Ще бъде объркано. И като се появят няколко стотин хиляди объркани деца - обществото отива на кино.

като те гледам ти си по-объркан

soul1199
06-11-2009, 11:57
Защо ще ни мразите ??? Заради минали години ??? Преди 500 години... това са 5 века момченце..5 века,пет пръста на ръката ти..Погледни нещата как се промениха от тогава до тук,и ако мислиш че няма промяна,мрази мюсулманите и бъди против тях,но знай че някой винаги ще е против ТЕБ !

Това не са просто "пет пръста на ръката", това са стотици години през които българите са били убивани и гонени. Българската нация е била обезкървена, българския напредък - върнат назад.
Когато западноевропейците са завладявали света ние сме се борили да се запазим като нация!

Разбра ли сега мръсен турчино!стига де 4овек!сега не е преди,вярно е това,което каза,но не6ата се променят!И какво се е променило? Да сме видели нещо добро от турци?

Разберете, проблема е, че те са РАЗЛИЧНИ от нас. Започнем ли да се мешаме с тях, сме загубени.

Трябва да направим всичко по силите си за да се запазим като народ, тоест да избегнем смесването на нашата свещенна кръв с турската помия. Но ето че има разни малки курвички дето не зачитат род и родина и се ебат в свеки срещнат турчин!курва ли ме нари4а6 бе тъпанар!ако аз бях курва няма6е да споря с теб!ти си мн прост,просто нямам думи :razz: :razz: слу6ай ко аз няма да се женя за тях или да спя с тях,4е да съм курва бе!?просто в дне6но време има такива олигофрени,като тебе!пожелавам ти да се влюби6 в туркиня!просто нямам думи,такъв 4овек,като тебе не бях сре6ала,4естно!всеки си има мнение и гледна то4ка! :)

chicho
06-11-2009, 11:58
chicho...много си умен бе :lol: Това знаеш ли какво означава ??? Че Американците и Японците не трябва да правят любов заедно..Ти осъзнаваш ли какво говориш?, говоря за нашата държава , не за държава като САЩ с 303 111 027++ население, и Китай с население близо 2 милиарда. Това че те не искат да си запазят нацията е тяхен проблем, аз лично искам, но това не зависи само от мен.

1. http://vbox7.com./play:89ef346c
2. http://vbox7.com./play:326b8428

Love_Boy
06-11-2009, 11:58
chicho...много си умен бе :lol: Това знаеш ли какво означава ??? Че Американците и Японците не трябва да правят любов заедно..

Виж сега анадолецо!!!!

Недей се прави на всезнайко и толерантен. Нека погледнем и другата страна, а именно Турция.
Те все още отричат 500 вековния геноцид над нас както и арменския геноцид. Потъпкват правата на гръцкото малцинство в Истанбул и ограничават правата на Вселенската патриаршия дадени и от ON. Така че турците са БУКЛУЦИ!

PainMonopoly
06-11-2009, 11:59
Бреййй големи патриоти се изкарахте всички :?
Повечето говорите така,всякаш не познавате нито един човек от турски произход :? Пффф смешни сте ми :?
Били сме 5 века под турско робство ... Е и?!Било е преди 500 години и ако тогава България е била по-сплутена нямаше да бъде в това положение толкова дълго ... :?
Освен това к'во намесвате историята на България в темата?!Всякаш момчето,за което е темата има някаква вина,че прадедите му не са успели да се разберат с нашите и всички са гледали да грабят територии ... Не бъдете толкова ограничени,моля ви :?
Другото,което е ... К'ви са тия глупости,които ръсите за турците :? Най-добрата ми приятелка е туркиня и мога да се хвана на бас,че ако пусна нейна снимка на поне 50% от момчетата тук ще им текнат лигите и няма да повярват,че е туркиня!!!Е няма по-точен и пекан човек от нея!Мога да разчитам винаги на нея и винаги ми е помагала,с каквото може!!!Да не говорим,че въпреки,че е туркиня тя НЕ ЗНАЕ езика :? Говори си правилен и чист български ... Техните също почти не знаят езика :? Само майка й може да говори по-добре,защото често пътува до Гърция и Турция и й се налага да знае двата езика,колкото да си купи нещо от магазина.
Да не говорим,че преди 2 седмици се запознах с момче,за което едва преди 3 дена разбрах,че е от турски произход и гледах ей така ---> :shock: Нито има онзи специфичен акцент,нито прилича на турчин,да не говорим,че адски много се ядосва ако чуе някой по улицата да говори на турски и винаги прави забележки на хората (дори и да не ги познава) да говорят на български,защото са в България,а не в Турция ...



По темата:Авторке не се влияй от мнението на другите :? Аз също по принцип съм на мнение,че не бих тръгнала с момче,което не е българин,но никога не мога да съм сигурна,в кого ще се влюбя след година-две-три :)Има известна доза истина в думите ти, но:

1. Ти говориш за туркиня, която е асимилирана и приобщена към нашата култура. Тя ще мисли като българка, ще действа като българка, ще работи за България. За такива - няма проблем. Но авторката говори за турчин от ТУРЦИЯ, което няма да доведе до нищо добро.

2. Това за общия знаменател е банално и изтъркано. Когато нещо е кряка като патка, клати се като патка и прилича на патка, вероятно е патка. Турчин, който има самосъзнанието и манталитета на такъв, при еднакви стимули ще реагира по един и същ начин. Понякога просто различията не са от значение и има значение само това, в което хората са еднакви.

PainMonopoly
06-11-2009, 12:01
С КАКВО СМЕ ПО-РАЗЛИЧНИ ОТ ТУРЦИТЕ ?Култура, минало, манталитет, народопсихология.

Когато започнат да се смесват и за зла участ се роди дете, не му завиждам. Ще бъде объркано. И като се появят няколко стотин хиляди объркани деца - обществото отива на кино.

като те гледам ти си по-обърканТи не ме гледаш.

Ilikeliljon
06-11-2009, 12:01
нима дъжда не вали еднакво за всички нима слънцето не е еднакво за всички въздуха който дишаме по различен ли е небето над нас не е ли еднакво защо да не можем да обичаме всеки нима той не е човек нима няма мечти за по-добро бъдеще нима не иска да е щастлив

+1.

PainMonopoly
06-11-2009, 12:01
С КАКВО СМЕ ПО-РАЗЛИЧНИ ОТ ТУРЦИТЕ ?Култура, минало, манталитет, народопсихология.

Когато започнат да се смесват и за зла участ се роди дете, не му завиждам. Ще бъде объркано. И като се появят няколко стотин хиляди объркани деца - обществото отива на кино.

прочети ми миналия пост...Миналия ти пост е малоумен и ирелевантен.

Love_Boy
06-11-2009, 12:01
нима дъжда не вали еднакво за всички нима слънцето не е еднакво за всички въздуха който дишаме по различен ли е небето над нас не е ли еднакво защо да не можем да обичаме всеки нима той не е човек нима няма мечти за по-добро бъдеще нима не иска да е щастлив

По постовете ти съдя че си някакъв сектант, обаче не мога да разбера какъв точно! Свидетел на Йехова, евангелист, анвентис от незнам си кой ден???

PainMonopoly
06-11-2009, 12:02
нима дъжда не вали еднакво за всички нима слънцето не е еднакво за всички въздуха който дишаме по различен ли е небето над нас не е ли еднакво защо да не можем да обичаме всеки нима той не е човек нима няма мечти за по-добро бъдеще нима не иска да е щастлив

+1.Хероин.

haritov
06-11-2009, 12:02
видяли един философ да е изпотен посред зима питали го защо е така а той отвърнал

-занимавах се с простаци




аз съм до тук по-умния отсъпва
Вие затова добро не сте видели от тях защото ги мразите няма и да видите

Love_Boy
06-11-2009, 12:04
[/quote]Има известна доза истина в думите ти, но:

1. Ти говориш за туркиня, която е асимилирана и приобщена към нашата култура. Тя ще мисли като българка, ще действа като българка, ще работи за България. За такива - няма проблем. Но авторката говори за турчин от ТУРЦИЯ, което няма да доведе до нищо добро.

2. Това за общия знаменател е банално и изтъркано. Когато нещо е кряка като патка, клати се като патка и прилича на патка, вероятно е патка. Турчин, който има самосъзнанието и манталитета на такъв, при еднакви стимули ще реагира по един и същ начин. Понякога просто различията не са от значение и има значение само това, в което хората са еднакви.[/quote]

Най-умния пост които прочетох днес! Поздравления!

haritov
06-11-2009, 12:04
нима дъжда не вали еднакво за всички нима слънцето не е еднакво за всички въздуха който дишаме по различен ли е небето над нас не е ли еднакво защо да не можем да обичаме всеки нима той не е човек нима няма мечти за по-добро бъдеще нима не иска да е щастлив

По постовете ти съдя че си някакъв сектант, обаче не мога да разбера какъв точно! Свидетел на Йехова, евангелист, анвентис от незнам си кой ден???

не член съм на вмро а това беше част от речта на Константин Кирил Философ пред папата надявам се чел си книгата

soul1199
06-11-2009, 12:04
видяли един философ да е изпотен посред зима питали го защо е така а той отвърнал

-занимавах се с простаци




аз съм до тук по-умния отсъпва
Вие затова добро не сте видели от тях защото ги мразите няма и да видитетака си е и аз спирам,за6ото ми писна някъв си мухльо,който нз нито,каква съм нито ни6о,да ме нари4а курва,смотаняк!/това не се отнася за теб ! :) / :o :booooomb:

chicho
06-11-2009, 12:06
видяли един философ да е изпотен посред зима питали го защо е така а той отвърнал

-занимавах се с простаци




аз съм до тук по-умния отсъпва
Вие затова добро не сте видели от тях защото ги мразите няма и да видите
И те няма да видят добро, защото ни мразят и няма и да видят!!!!

OregorN
06-11-2009, 12:06
С КАКВО СМЕ ПО-РАЗЛИЧНИ ОТ ТУРЦИТЕ ?Култура, минало, манталитет, народопсихология.

Когато започнат да се смесват и за зла участ се роди дете, не му завиждам. Ще бъде объркано. И като се появят няколко стотин хиляди объркани деца - обществото отива на кино.

прочети ми миналия пост...Миналия ти пост е малоумен и ирелевантен.

Добре бе умник такъв..като мислиш че съм малоумник защо се занимаваш с мен ? Каква работа имаш ? Ти май не схвана за какво пиша...

OregorN
06-11-2009, 12:08
видяли един философ да е изпотен посред зима питали го защо е така а той отвърнал

-занимавах се с простаци




аз съм до тук по-умния отсъпва
Вие затова добро не сте видели от тях защото ги мразите няма и да видите
И те няма да видят добро, защото ни мразят и няма и да видят!!!!

Че къде сме споманавали че ви мразим ?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!? !?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?

Аз съм аут..отивам да ям Български череши 8)

Love_Boy
06-11-2009, 12:09
нима дъжда не вали еднакво за всички нима слънцето не е еднакво за всички въздуха който дишаме по различен ли е небето над нас не е ли еднакво защо да не можем да обичаме всеки нима той не е човек нима няма мечти за по-добро бъдеще нима не иска да е щастлив

По постовете ти съдя че си някакъв сектант, обаче не мога да разбера какъв точно! Свидетел на Йехова, евангелист, анвентис от незнам си кой ден???

не член съм на вмро а това беше част от речта на Константин Кирил Философ пред папата надявам се чел си книгата

ВМРО уж е националистична организация, а ти... Явно вие от ВМРО сте много fake . Този пролича и на изборите, де!!!

PainMonopoly
06-11-2009, 12:10
С КАКВО СМЕ ПО-РАЗЛИЧНИ ОТ ТУРЦИТЕ ?Култура, минало, манталитет, народопсихология.

Когато започнат да се смесват и за зла участ се роди дете, не му завиждам. Ще бъде объркано. И като се появят няколко стотин хиляди объркани деца - обществото отива на кино.

прочети ми миналия пост...Миналия ти пост е малоумен и ирелевантен.

Добре бе умник такъв..като мислиш че съм малоумник защо се занимаваш с мен ? Каква работа имаш ? Ти май не схвана за какво пиша...Откъде реши, че се занимавам с теб? Ти си този, който нададе вой.

haritov
06-11-2009, 12:11
нима дъжда не вали еднакво за всички нима слънцето не е еднакво за всички въздуха който дишаме по различен ли е небето над нас не е ли еднакво защо да не можем да обичаме всеки нима той не е човек нима няма мечти за по-добро бъдеще нима не иска да е щастлив

По постовете ти съдя че си някакъв сектант, обаче не мога да разбера какъв точно! Свидетел на Йехова, евангелист, анвентис от незнам си кой ден???

не член съм на вмро а това беше част от речта на Константин Кирил Философ пред папата надявам се чел си книгата

ВМРО уж е националистична организация, а ти... Явно вие от ВМРО сте много fake . Този пролича и на изборите, де!!!


ти като си тъп и необразован ще мислиш така още дълго време да обичаш България не значи да мразиш Турция

48700200
06-11-2009, 12:15
Ама вие кво спорите още .. тия дето си пишат тука са комплексари и просто завиждат на някои хора.. Вие май не сте учили история а? Там също така пише че евреите са трепени от Германия. Също така Америка хвърля атомна бомба над Хирошима.. Също така СССР и САЩ водят студена война.. и т.н. Обаче те не са като нас.. не са толкова изостанали и затова се развиват така бързо...А докато има такиа като вас ще сме изостанали много от другите държави..

P.S. Сега говорите така ама като има нещо друго се кефите.. нали? Като сте такиа патриоти зако не слушате само БГ музика,а се кефите на английски или друг език.. Щото много добре знаете че нашата музика не си струва...

П.С. за момчетата защо като си правите ч***я си мечтае за няква известна певица А? ( не казвайте че не го правите.. ) (например: Памела Андерсън, Парис Хилтън , или там по известните личностии ) ,а момичеата умират за Брат Пит нали ? хаха зако не умирате за Миро от Каризма?:Д Или за ЕРИК?!

Love_Boy
06-11-2009, 12:17
нима дъжда не вали еднакво за всички нима слънцето не е еднакво за всички въздуха който дишаме по различен ли е небето над нас не е ли еднакво защо да не можем да обичаме всеки нима той не е човек нима няма мечти за по-добро бъдеще нима не иска да е щастлив

По постовете ти съдя че си някакъв сектант, обаче не мога да разбера какъв точно! Свидетел на Йехова, евангелист, анвентис от незнам си кой ден???

не член съм на вмро а това беше част от речта на Константин Кирил Философ пред папата надявам се чел си книгата

ВМРО уж е националистична организация, а ти... Явно вие от ВМРО сте много fake . Този пролича и на изборите, де!!!


ти като си тъп и необразован ще мислиш така още дълго време да обичаш България не значи да мразиш Турция

Вие сте все едни псевдонационалисти от ВМРО. Както казах, пролича си на изборите!

chicho
06-11-2009, 12:17
видяли един философ да е изпотен посред зима питали го защо е така а той отвърнал

-занимавах се с простаци




аз съм до тук по-умния отсъпва
Вие затова добро не сте видели от тях защото ги мразите няма и да видите
И те няма да видят добро, защото ни мразят и няма и да видят!!!!

Че къде сме споманавали че ви мразим ?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!? !?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?

Аз съм аут..отивам да ям Български череши 8)

Клипчетата който пуснах преди 1-2 страници не доказват ли ? :?

Faces
06-11-2009, 12:19
Ама вие кво спорите още .. тия дето си пишат тука са комплексари и просто завиждат на някои хора.. Вие май не сте учили история а? Там също така пише че евреите са трепени от Германия. Също така Америка хвърля атомна бомба над Хирошима.. Също така СССР и САЩ водят студена война.. и т.н. Обаче те не са като нас.. не са толкова изостанали и затова се развиват така бързо...А докато има такиа като вас ще сме изостанали много от другите държави..

P.S. Сега говорите така ама като има нещо друго се кефите.. нали? Като сте такиа патриоти зако не слушате само БГ музика,а се кефите на английски или друг език.. Щото много добре знаете че нашата музика не си струва...

П.С. за момчетата защо като си правите ч***я си мечтае за няква известна певица А? ( не казвайте че не го правите.. ) (например: Памела Андерсън, Парис Хилтън , или там по известните личностии ) ,а момичеата умират за Брат Пит нали ? хаха зако не умирате за Миро от Каризма?:Д Или за ЕРИК?!
Хах супер неадекватно влезе ман тука говорим за турци чат ли си може като цяло да не сме най големите патриоти но стане ли въпрос за тия рязаните манафи на всеки нормален българин му кипва кръвта и патриотизма в него се събужда компренде ?

chicho
06-11-2009, 12:21
Турските зверства в Батак


На 5 май 1876, петък, селяните забелязали, че към Батак се придвижва войската на Ахмед ага – повече от 3000 въоръжени до зъби башибозуци (запасни, нередовни войници, паравоенни формирования), събрани от 22 турски села от Родопите. Ахмед ага водел мъжете от околията на Доспат, синът му – тези от махалата Йени (Нова), а Мохамед ага - башибозуци от седем турски села от района с център Ракитово. Трите колони стигнали почти едновременно до Батак, заобиколили го и открили стрелба срещу селото. Тогава жителите на Батак изпратили свой човек да срещне Ахмед ага и да преговаря, но пратеникът бил застрелян, още преди да стигне до мястото.

На другия ден те изпратили втори човек със същата мисия. Било му съобщено, че агата искал при него да се яви старейшината на селото. Човекът отишъл при турчина и той му казал, че заповядва "батакчани да предадат оръжието си и доброволно да се предадат". Старейшината се прибрал и уведомил хората за заповедта. Част от жителите се възползвали от времето за преговори и успели да избягат от Батак.

Останалите, които не искали да повярват на Ахмед ага, отказали да се предадат. Тогава башибозуците заобиколили селото, събрали целия добитък и конете и открили стрелба по хората от горната махала, като опожарявали всички къщи, хамбари, работилници. Всеки, който направел опит да избяга и да се спаси, бил застрелван като бясно куче – на място!

Баташката голгота започва от мъчениците в Богдановата къща. Обезоръжени с измама дръзките преди батакчани се превръщат в обречени на заколение Христови агънца. Мъчителите свалят от гърбовете на мъчениците и последната риза, за да полетят душите им към небето необременени от нищо земно. Един подир друг отиват те на приготвените дръвници. С мълчание. Някои сами притискат шии о дръвника, та ударът да отдели душите им по-скоро от плътта. Някои майки турят децата си на заколение пред себе си, за да се уверят, че няма да попаднат в мюсюлмански дом и да загубят вярата и душата си. И биват посечени на късове.

Като видели това, българите от долната махала изпратили куриер до Ахмед ага, да го помолят за пощада. Турчинът заповядал да му бъдат доведени всички първенци на селото. Те били 18 души, сред които и смелият Ангел Трендафилов и неговият син Петър. Ахмед ага им съобщил, че ако българите предадат веднага оръжието си, той ще се изтегли с башибозуците и ще ги пощади… Повярвали на тази клетва, придружени от група заптиета, първенците на Батак се прибрали в селото. При Ахмед ага останал само синът на Ангел Трендафилов като заложник. А старейшините събрали оръжието и с няколко каруци го докарали в стана на башибозуците. Като се уверил, че всичкото оръжие и боеприпасите са при него, Ахмед ага заставил първенците да му покажат къде са скрити парите и скъпоценностите на хората, след което неколцина от тях били върнати в турския стан, завързани, зверски измъчвани с нажежено желязо и накрая жестоко умъртвени по заповед на турския пълководец.

А старейшината Ангел Трендафилов бил убит по най-нечовешки, варварски начин. Първо му извадили очите, после му изтръгнали зъбите, отрязали му носа и ушите, побили го на кол и го изгорили още жив, при това пред очите на жените и децата от Батак, които принудили да присъстват като зрители на екзекуцията му, докато смелият българин издъхнал.

На други първенци турците отрязали краката, ръцете, носовете и ушите. Междувременно нахлули в нещастното българско село. Започнали да плячкосват, палят, избиват като овце всички наред – жени, деца, старци, всичко живо, което им се мернело пред очите по улиците, в дворовете, в къщите... Много българи потърсили убежище в църквата, в училището или в избите на домовете си...

Църквата се претъпкала с хора, повечето жени и деца. Мнозина не успели да влязат и останали на двора. Присвити и легнали на земята, нещастниците се надявали само на високата каменна ограда.

С българите от школото башибозуците се справили набързо – ограбили ги и ги изклали като добитък. После подпалили училищната сграда и тя изгоряла с живите и мъртвите в нея.

И до днес насред Батак непоклатимо стои "калето" на вярата – Баташката черква "Света неделя". В нейния двор – едно от най-светите места в България трябва да пристъпваме с велико благоговение. Защото в този храм нозете ни се докосват до земя, осветена с кръвта и костите на хиляди Християнски мъченици.

Сечта е ужасна. С писъците и воплите на осъдените се смесват зверските ревове на убийците им, хриптят сетните издихания на недокланите, хрущят кости, натрошавани от ятагани и секири. Въздухът трепери от разсичането на човешки тела. И тук, подобно на клането в Богдановата къща, башибозукът слага ред. Поставят се дръвници. Приелите исляма се отвеждат настрана. Непокорните се посичат.

След като изклали зверски почти всичко живо по пътя си до църквата, издълбали дупки в стените на оградата и открили огън срещу хората. После нахлули в двора, започнали стрелба през прозорците и откъм покрива, като разкъртили плочите, хвърляли горящи парцали, потопени в газ, върху хората, cпуснали и няколко кошера с раздразнени пчели, та още повече да подлютят предсмъртната мъка на заключениците. А залостилите се в черквата състрадават на своите събратя и в страшен трепет очакват края си. Затворените в Божия храм са 4-5 пъти повече, отколкото може да побере, и там загиват много от дечицата и от по-крехките телом християни. Ала дори силните сред тях са прималели от тридневния глад, а задухът разпалва у тях такава жажда, че някои почват да квасят устните си с кръвта на убитите. През цялото време от прозорците свистят башибозушките куршуми.

Накрая успели да разбият тежката врата на църквата. Първо я плячкосали, след което започнали да убиват безпомощните си жертви. Осквернили и опожарили християнския храм, но голяма част от него се запазила, защото била изградена от камък.

Част от жените били изнасилени и зверски заклани. Имало случаи, при които турците разпаряли коремите на бременните българcки жени, докато те били още живи, за да изтръгнат и умъртвят неродените им деца! Малка част от пощадените по-млади жени били откарани в т. н. "турски" села в планината Родопи.

Три дни по-късно предводителят на башибозуците от с. Барутино Ахмед ага прекратява клането и колебаейки се как да постъпи с оцелелите изпраща срочно питане до бейовете от Татарпазарджик. Получава отговор: "Да се изсуши гяурският корен". Начева се ново клане. Пред очите на своите сестри, жени и майки биват изклани още 300 батакчани. За да не бъдат потурчени или убити при това сетно клане, някои майки хвърлят децата си в реката…

Накрая, подир клането, върху едно дърво в черковния двор се покатерва един от ходжите и над хилядите мъченически тела възвестява, че няма друг бог освен Аллах и, че Мохамед е неговия пророк. Друг ходжа от възвишението "Баташки хармани" обявява на оцелелите християни, че гяурското вече се е свършило и, че на мястото на опожарения и съсипан Батак ще бъде посят ечемик за конете на правоверните.

Малцина успяват да се спасят с бягство. Когато младият батакчанин Ангел Чаушов, след хиляди премеждия и под покровителството на един помак успява да стигне височината "Св.Атанас", той заварва там Исмаил ходжа от с. Ракитово да се моли Аллах да прости греховете на единоверците му. Виждайки момъка, ходжата заплква и заразпитва къде са близките му. Щом узнава, че те вероятно ще бъдат убити, той слага чалмата си на главата на Ангел , облича го със своята връхна горна дреха, дава му пушката си и го повежда да ги търсят. В селото те успяват да намерят едного от братята и една от сестрите на Ангел. Ходжата им предлага да вървят с него, като им обещава, че няма да ги потурчи. Но те не вярват на думите му и казват, че предпочитат да умрат християни. Опитват се да избягат, но биват засечени от турци и убити.

Равносметката след турските зверства е следната:

- 100 изгорени селища,
- 200 - разрушени,
- 300 - разграбени,
- зверски изклани 30 000 българи – мъже, жени и деца



МИСЛЯ ЧЕ ТОЗИ ПОСТ СЛАГА КРАЙ НА ТЕМАТА. В по-задните страници натякнах за Батак, но никой нищо не каза, ето ви цялата история.

chicho
06-11-2009, 12:23
Разбирасе с това което написах, по-горе се отклоних доста от темата, но засегнахме историята на БЪЛГАРИЯ назад в темата.

leoparda93sl
06-11-2009, 12:24
Защо ще ни мразите ??? Заради минали години ??? Преди 500 години... това са 5 века момченце..5 века,пет пръста на ръката ти..Погледни нещата как се промениха от тогава до тук,и ако мислиш че няма промяна,мрази мюсулманите и бъди против тях,но знай че някой винаги ще е против ТЕБ !

Това не са просто "пет пръста на ръката", това са стотици години през които българите са били убивани и гонени. Българската нация е била обезкървена, българския напредък - върнат назад.
Когато западноевропейците са завладявали света ние сме се борили да се запазим като нация!

Разбра ли сега мръсен турчино!стига де 4овек!сега не е преди,вярно е това,което каза,но не6ата се променят!И какво се е променило? Да сме видели нещо добро от турци?

Разберете, проблема е, че те са РАЗЛИЧНИ от нас. Започнем ли да се мешаме с тях, сме загубени.

Трябва да направим всичко по силите си за да се запазим като народ, тоест да избегнем смесването на нашата свещенна кръв с турската помия. Но ето че има разни малки курвички дето не зачитат род и родина и се ебат в свеки срещнат турчин!к***а ли ме нари4а6 бе тъпанар!ако аз бях к***а няма6е да споря с теб!ти си мн прост,просто нямам думи :razz: :razz: слу6ай ко аз няма да се женя за тях или да спя с тях,4е да съм к***а бе!?просто в дне6но време има такива олигофрени,като тебе!пожелавам ти да се влюби6 в туркиня!просто нямам думи,такъв 4овек,като тебе не бях сре6ала,4естно!всеки си има мнение и гледна то4ка! :)

Оффф разберете хора.НЕ ЖИВЕЙТЕ В МИНАЛОТО,А ЗА БЪДЕЩЕТО :) Момичето ти е казало направо истината в очите,а ти я наричаш к***а :shock: нямам думи :? Тя си е напълно права,изчерпала е въпроса достатъчно. haritov също което е казал е смислено и кратко,а не като политиците (и теб)много но нищо смислено :? Айде аз се махам стига толкова от мен :)

П.П. Няма да я наричаш к***а,защото момичето си е супер свястно :-P :-)

chicho
06-11-2009, 12:28
http://www.skat.bg/news.php?action=7&newsID=3939
Кажете ми ка да ги уважавам тия хора? и още куп клипове за турските издеяния върху Българите . Аз лино немога да се примиря

Love_Boy
06-11-2009, 12:32
http://www.skat.bg/news.php?action=7&newsID=3939
Кажете ми ка да ги уважавам тия хора? и още куп клипове за турските издеяния върху Българите . Аз лино немога да се примиря

Смърт за турците!
Те на всякъде за мразени!! България, Гърция, Сърбия, Македония (България де), Русия! Навсякъде ги мразят!

Faces
06-11-2009, 12:40
Расист съм специално за цигани и турци съм такъв отраснал съм на място където 90% от населението мразеха цигани и турци.Просто не мога да опиша кво се случваше като идваха от селата да си взимат помощите...масов побой.Децата им които идваха да учат в нашето училище бяха смазвани всеки ден от бой докато си чакаха автобусите да ги взимат пак ходехме да ги бием на спирката за чао :D .Всичко това го вършех ежедневно от 2-ри до 12-ти клас ся няколко години по късно вече не се занимавам така активно с това.Но отдадели ми се случай и повод не пропускам да им напомня че историята се помни и никога никога няма да им бъде простено.

Love_Boy
06-11-2009, 12:42
Расист съм специално за цигани и турци съм такъв отраснал съм на място където 90% от населението мразеха цигани и турци.Просто не мога да опиша кво се случваше като идваха от селата да си взимат помощите...масов побой.Децата им които идваха да учат в нашето училище бяха смазвани всеки ден от бой докато си чакаха автобусите да ги взимат пак ходехме да ги бием на спирката за чао :D .Всичко това го вършех ежедневно от 2-ри до 12-ти клас ся няколко години по късно вече не се занимавам така активно с това.Но отдадели ми се случай и повод не пропускам да им напомня че историята се помни и никога никога няма да им бъде простено.

Не зная от къде си, но в София циганите са много по-нахални и обиграни. Как нямаме един генерал да ни раздаде пушките и да ги избием сите!

Aicken
06-11-2009, 12:43
еи мърши защитници на турците спрете да пишете в темата , нека я заключат и да стане ясно , турци - ходете си ебете путката маичина и умрете 8)

Love_Boy
06-11-2009, 12:47
еи мърши защитници на турците спрете да пишете в темата , нека я заключат и да стане ясно , турци - ходете си ебете п****та маичина и умрете 8)

Подкрепям с двете ръце!

BlueFace
06-11-2009, 12:53
21 век сме били...Аве лижете ми гъза ,България е толкова далеч от 21век и точно Турция е виновна за това!!
Казвате "тва е било преди 500 години ,вече сме 21век" ...Как можете да забравите всички жестокости , всички кланета , всички отнемания на българските малки деца и жестоки данъци.
Вие сте едни егоистични педерасчета!!!Защото не ви пука за родината,за това сме в такова положение.Политиците ограбват страната , турци в българският парламент , мизерия и мръсотия навсякъде. Преди турско робство е имало хора на които им пука за държавата , милеели са за нея,а сега на никой не му пука , тъпите български курви с турци почват да се ебат.. :x Страната ни е пропаднала и продължава да пропада заради тия резаци , а вие много ги обичате!!!
Как искате нещо да се промени в тая държава като на младото поколение не му пука за нищо :-x
И колко момичета се омъжват за турци и си сменят религията и предават държавата!
Като се ебете с тия гадни турци вие плюете в лицето на всички герои за национално освобождение... България също е виновна ,че е паднала под робство ама и след 1000000000000000 години няма да простя на тия говеда изродщините дето са правили с нашия народ..
И както казах България за мен винаги ще си остане една от най-великите страни ,но само истроията и е велика.Сега сме само една деградираща държава...Хората на които им пука са прекалено малко.
А тези които защитават турците на площада с камъни!!!!

П.П. OregoN като приемеш християнството и се откажеш от висчко турско тогава ще се наричаш българка !!!!

Aicken
06-11-2009, 13:08
21 век сме били...Аве лижете ми гъза ,България е толкова далеч от 21век и точно Турция е виновна за това!!
Казвате "тва е било преди 500 години ,вече сме 21век" ...Как можете да забравите всички жестокости , всички кланета , всички отнемания на българските малки деца и жестоки данъци.
Вие сте едни егоистични педерасчета!!!Защото не ви пука за родината,за това сме в такова положение.Политиците ограбват страната , турци в българският парламент , мизерия и мръсотия навсякъде. Преди турско робство е имало хора на които им пука за държавата , милеели са за нея,а сега на никой не му пука , тъпите български к**ви с турци почват да се ебат.. :x Страната ни е пропаднала и продължава да пропада заради тия резаци , а вие много ги обичате!!!
Как искате нещо да се промени в тая държава като на младото поколение не му пука за нищо :-x
И колко момичета се омъжват за турци и си сменят религията и предават държавата!
Като се ебете с тия гадни турци вие плюете в лицето на всички герои за национално освобождение... България също е виновна ,че е паднала под робство ама и след 1000000000000000 години няма да простя на тия говеда изродщините дето са правили с нашия народ..
И както казах България за мен винаги ще си остане една от най-великите страни ,но само истроията и е велика.Сега сме само една деградираща държава...Хората на които им пука са прекалено малко.
А тези които защитават турците на площада с камъни!!!!

П.П. OregoN като приемеш християнството и се откажеш от висчко турско тогава ще се наричаш българка !!!!



супер братле

PlamenMEN
06-11-2009, 13:17
Да забравиш зверствата е предателство към родината. 5 века българите не са дали вярата си насилствено, ние я предаваме доброволно. Мюсюлманинът не може да ти е приятел. Той отрича всеки, който не се кланя на аллах. И за него той е враг. Аз съм атеист и ме боли к*ра за религиите, но доста хора са вярващи, българите (които всъщност до един са езичници) се причисляват към християнството, тоест те са врагове. Не го забравяйте. 15 години имаме турци в управлението. Какво добро видяхме? Помни рода си, помни историята си!

Възпоминания от Батак

Иван Вазов

(разказ от едно дете)

От Батак съм, чичо. Знаеш ли Батак?
Хе, там зад горите... много е далече,
нямам татко, майка: ази съм сирак,
и треперя малко, зима дойде вече.
Ти Батак не си чул, а аз съм оттам:
помня го клането и страшното време.
Бяхме девет братя, а останах сам.
Ако ти разкажа, страх ще те съземе.

Като ги изклаха, чичо, аз видях...
С топор ги сечеха, ей тъй... на дръвника;
а пък ази плачех, па ме беше страх.
Само бачо Пеню с голям глас извика...
И издъхна бачо... А един хайдук
баба ми закла я под вехтата стряха
и кръвта потече из наший капчук...
А ази бях малък и мен не заклаха.

Татко ми излезе из къщи тогаз
с брадвата в ръцете и нещо продума...
Но те бяха много: пушнаха завчас
и той падна възнак, уби го куршума.
А мама изскочи, откъде; не знам,
и над татка фана да вика, да плаче...
Но нея скълцаха с един нож голям,
затова съм, чичо, аз сега сираче.

А бе много страшно там да бъдеш ти.
Не знам що не щяха и мен да заколат:
но плевнята пламна и взе да пращи,
и страшно мучеха кравата и волът.
Тогава побягнах плачешком навън.
Но после, когато страшното замина -
казаха, че в оня големи огън
изгорял и вуйчо, и дядо, и стрина.

И черквата наша, чичо, изгоря,
и школото пламна, и девойки двесте
станаха на въглен - някой ги запря...
Та и много още дяца и невести
А кака и леля, и други жени
мъчиха ги два дни, та па ги затриха.
Още слушам, чичо, как пискат они!
и детенца много на маждрак набиха.

Всичкий свят затриха! Как не бе ги грях?
Само дядо Ангел оживя, сюрмаха.
Той пари с котела сбираше за тях;
но поп Трендафила с гвоздеи коваха!
И уж беше страшно, пък не бе ме страх,
аз треперех само, но не плачех веки.
Мен и други дяца отведоха с тях
и гъжви съдрани увиха на всеки.

Във помашко село, не знам кое бе,
мене ме запряха нейде под земята.
Аз из дупка гледах синьото небе
и всеки ден плачех за мама, за тата.
По-добре умирвах, но не ставах турка!
Като ни пуснаха, пак в Батак живях...
Подир две години посрещнахме Гурка!

Тогаз лошо време и за тях наста:
клахме ги и ние, както те ни клаха;
но нашето село, чичо, запустя,
и татко, и мама веки не станаха.
Ти, чичо, не си чул заради Батак?
А аз съм оттамо... много е далече...
Два дни тук гладувам, щото съм сирак,
и треперя малко: зима дойде вече.

Пловдив, 1881

Както повечето произведения на Вазов и Възпоминания от Батак" има съвсем конкретна жизнена основа. "Това дете беше едно момченце, сираче от Батак, което прибрах в къщата си - разказва Вазов - То слугуваше и ходеше на училище. Казваше се Иванчо. Детския му стил съм запазил в разказа."

Faces
06-11-2009, 13:19
Турците като искат да си бъдат турци да бегат в турция (нарочно съм го написал с малка буква).Кви са тия джамии да си били изповядвали религията няма такива филми официалната религия в България си е ХРИСТИЯНСКАТА.Като искат да се дупят някъде да не е в България заради построените вече джамии в нашата родина всички тези които са умряли за нея сега се въртят в гробовете си.Така наречените малцинства стават все по нахални все повече забравят къде им е мястото и почват да надигат глава.То като се замисля и как няма в коя държава по националната телевизия има новини на "майчин" език никъде!!!Само тука се правим на много толерантни но и на това му се вижда края вече.Етническата нетърпимост скоро ще се избухне и тогава просто рязаните карабини тъй ще хвърчат че просто не е истина с нетърпение чакам този момент и с огромно удоволствие ще изживея всеки един момент.

Stela90
06-11-2009, 13:22
моля темата ми да бъде заключена.ето и един клип от мен http://vbox7.com/play:b04311d2 и погледнете коментарите на момичетата отдолу

Goebbels
06-11-2009, 13:26
Турските зверства в Батак


На 5 май 1876, петък, селяните забелязали, че към Батак се придвижва войската на Ахмед ага – повече от 3000 въоръжени до зъби башибозуци (запасни, нередовни войници, паравоенни формирования), събрани от 22 турски села от Родопите. Ахмед ага водел мъжете от околията на Доспат, синът му – тези от махалата Йени (Нова), а Мохамед ага - башибозуци от седем турски села от района с център Ракитово. Трите колони стигнали почти едновременно до Батак, заобиколили го и открили стрелба срещу селото. Тогава жителите на Батак изпратили свой човек да срещне Ахмед ага и да преговаря, но пратеникът бил застрелян, още преди да стигне до мястото.

На другия ден те изпратили втори човек със същата мисия. Било му съобщено, че агата искал при него да се яви старейшината на селото. Човекът отишъл при турчина и той му казал, че заповядва "батакчани да предадат оръжието си и доброволно да се предадат". Старейшината се прибрал и уведомил хората за заповедта. Част от жителите се възползвали от времето за преговори и успели да избягат от Батак.

Останалите, които не искали да повярват на Ахмед ага, отказали да се предадат. Тогава башибозуците заобиколили селото, събрали целия добитък и конете и открили стрелба по хората от горната махала, като опожарявали всички къщи, хамбари, работилници. Всеки, който направел опит да избяга и да се спаси, бил застрелван като бясно куче – на място!

Баташката голгота започва от мъчениците в Богдановата къща. Обезоръжени с измама дръзките преди батакчани се превръщат в обречени на заколение Христови агънца. Мъчителите свалят от гърбовете на мъчениците и последната риза, за да полетят душите им към небето необременени от нищо земно. Един подир друг отиват те на приготвените дръвници. С мълчание. Някои сами притискат шии о дръвника, та ударът да отдели душите им по-скоро от плътта. Някои майки турят децата си на заколение пред себе си, за да се уверят, че няма да попаднат в мюсюлмански дом и да загубят вярата и душата си. И биват посечени на късове.

Като видели това, българите от долната махала изпратили куриер до Ахмед ага, да го помолят за пощада. Турчинът заповядал да му бъдат доведени всички първенци на селото. Те били 18 души, сред които и смелият Ангел Трендафилов и неговият син Петър. Ахмед ага им съобщил, че ако българите предадат веднага оръжието си, той ще се изтегли с башибозуците и ще ги пощади… Повярвали на тази клетва, придружени от група заптиета, първенците на Батак се прибрали в селото. При Ахмед ага останал само синът на Ангел Трендафилов като заложник. А старейшините събрали оръжието и с няколко каруци го докарали в стана на башибозуците. Като се уверил, че всичкото оръжие и боеприпасите са при него, Ахмед ага заставил първенците да му покажат къде са скрити парите и скъпоценностите на хората, след което неколцина от тях били върнати в турския стан, завързани, зверски измъчвани с нажежено желязо и накрая жестоко умъртвени по заповед на турския пълководец.

А старейшината Ангел Трендафилов бил убит по най-нечовешки, варварски начин. Първо му извадили очите, после му изтръгнали зъбите, отрязали му носа и ушите, побили го на кол и го изгорили още жив, при това пред очите на жените и децата от Батак, които принудили да присъстват като зрители на екзекуцията му, докато смелият българин издъхнал.

На други първенци турците отрязали краката, ръцете, носовете и ушите. Междувременно нахлули в нещастното българско село. Започнали да плячкосват, палят, избиват като овце всички наред – жени, деца, старци, всичко живо, което им се мернело пред очите по улиците, в дворовете, в къщите... Много българи потърсили убежище в църквата, в училището или в избите на домовете си...

Църквата се претъпкала с хора, повечето жени и деца. Мнозина не успели да влязат и останали на двора. Присвити и легнали на земята, нещастниците се надявали само на високата каменна ограда.

С българите от школото башибозуците се справили набързо – ограбили ги и ги изклали като добитък. После подпалили училищната сграда и тя изгоряла с живите и мъртвите в нея.

И до днес насред Батак непоклатимо стои "калето" на вярата – Баташката черква "Света неделя". В нейния двор – едно от най-светите места в България трябва да пристъпваме с велико благоговение. Защото в този храм нозете ни се докосват до земя, осветена с кръвта и костите на хиляди Християнски мъченици.

Сечта е ужасна. С писъците и воплите на осъдените се смесват зверските ревове на убийците им, хриптят сетните издихания на недокланите, хрущят кости, натрошавани от ятагани и секири. Въздухът трепери от разсичането на човешки тела. И тук, подобно на клането в Богдановата къща, башибозукът слага ред. Поставят се дръвници. Приелите исляма се отвеждат настрана. Непокорните се посичат.

След като изклали зверски почти всичко живо по пътя си до църквата, издълбали дупки в стените на оградата и открили огън срещу хората. После нахлули в двора, започнали стрелба през прозорците и откъм покрива, като разкъртили плочите, хвърляли горящи парцали, потопени в газ, върху хората, cпуснали и няколко кошера с раздразнени пчели, та още повече да подлютят предсмъртната мъка на заключениците. А залостилите се в черквата състрадават на своите събратя и в страшен трепет очакват края си. Затворените в Божия храм са 4-5 пъти повече, отколкото може да побере, и там загиват много от дечицата и от по-крехките телом християни. Ала дори силните сред тях са прималели от тридневния глад, а задухът разпалва у тях такава жажда, че някои почват да квасят устните си с кръвта на убитите. През цялото време от прозорците свистят башибозушките куршуми.

Накрая успели да разбият тежката врата на църквата. Първо я плячкосали, след което започнали да убиват безпомощните си жертви. Осквернили и опожарили християнския храм, но голяма част от него се запазила, защото била изградена от камък.

Част от жените били изнасилени и зверски заклани. Имало случаи, при които турците разпаряли коремите на бременните българcки жени, докато те били още живи, за да изтръгнат и умъртвят неродените им деца! Малка част от пощадените по-млади жени били откарани в т. н. "турски" села в планината Родопи.

Три дни по-късно предводителят на башибозуците от с. Барутино Ахмед ага прекратява клането и колебаейки се как да постъпи с оцелелите изпраща срочно питане до бейовете от Татарпазарджик. Получава отговор: "Да се изсуши гяурският корен". Начева се ново клане. Пред очите на своите сестри, жени и майки биват изклани още 300 батакчани. За да не бъдат потурчени или убити при това сетно клане, някои майки хвърлят децата си в реката…

Накрая, подир клането, върху едно дърво в черковния двор се покатерва един от ходжите и над хилядите мъченически тела възвестява, че няма друг бог освен Аллах и, че Мохамед е неговия пророк. Друг ходжа от възвишението "Баташки хармани" обявява на оцелелите християни, че гяурското вече се е свършило и, че на мястото на опожарения и съсипан Батак ще бъде посят ечемик за конете на правоверните.

Малцина успяват да се спасят с бягство. Когато младият батакчанин Ангел Чаушов, след хиляди премеждия и под покровителството на един помак успява да стигне височината "Св.Атанас", той заварва там Исмаил ходжа от с. Ракитово да се моли Аллах да прости греховете на единоверците му. Виждайки момъка, ходжата заплква и заразпитва къде са близките му. Щом узнава, че те вероятно ще бъдат убити, той слага чалмата си на главата на Ангел , облича го със своята връхна горна дреха, дава му пушката си и го повежда да ги търсят. В селото те успяват да намерят едного от братята и една от сестрите на Ангел. Ходжата им предлага да вървят с него, като им обещава, че няма да ги потурчи. Но те не вярват на думите му и казват, че предпочитат да умрат християни. Опитват се да избягат, но биват засечени от турци и убити.

Равносметката след турските зверства е следната:

- 100 изгорени селища,
- 200 - разрушени,
- 300 - разграбени,
- зверски изклани 30 000 българи – мъже, жени и деца



МИСЛЯ ЧЕ ТОЗИ ПОСТ СЛАГА КРАЙ НА ТЕМАТА. В по-задните страници натякнах за Батак, но никой нищо не каза, ето ви цялата история.

туркофилите отричат Батак.

Faces
06-11-2009, 13:31
моля темата ми да бъде заключена.ето и един клип от мен http://vbox7.com/play:b04311d2 и погледнете коментарите на момичетата отдолу
Къв е смисъла да показваш тия турски педер*ги ?

PlamenMEN
06-11-2009, 13:32
моля темата ми да бъде заключена.ето и един клип от мен http://vbox7.com/play:b04311d2 и погледнете коментарите на момичетата отдолу
Турците и арменците са най - грозните мъже, това си е доказано.
Иди в турция, излез на улицата след 10 вечерта. После ще видим дали пак ще искаш да си с турчин или дали ще ги браниш. :)

Stela90
06-11-2009, 13:42
леле колко сте комплексирани..искаш да ми кажеш че тея мъже в клипа са грозни ли :-o айде моля ви се стига с тая злоба и простащина.много големи усти имате май за да компенсирате други работи.темата беше че съм изпитала любов към турчин,не ме интересуват политиката и миналото.колкото искате ме съдете и плюйте все тая ми е.не бих се отказала от вярата ми,но не съм особено горда че има такива българи като някой тук студени,неразбрани и лоши

haritov
06-11-2009, 13:44
всеки вика правете любов не война а тук някакви лъже патриоти говорят за насилие и как произхода е над чувствата жалко ще има още много нещастни хора заради Вас

metaxa
06-11-2009, 13:46
@3oputY или каквато си там, ти знаеш ли какво е правопис.Може да сме се освободили преди много години, но и днес не можем да настигнем половината от европейските държави.Както някой каза по-напред в темата, когато ние сме били под турска власт, западните държави са завладявали света. Гледах клипа, който някой беше постнал...Потресаващо е как се допуска някакви си чужденци, които живеят в НАШАТА държава, да обиждат целия ни народ.

Имам познати турци, в класа ми има турци, не ми е приятно, когато съм си в училище те да говорят на турски или разхождайки се някъде да чуя как се разправят на турски, а когато някой от тях каже о, аллах полудявам. Да всеки избира вярата си, но защо трябва да натрапва избора си. Не обичам да говорят на турски около мен, чувствам се като чужденка в собствената си държава.

chicho
06-11-2009, 13:48
Като се обичате , обичайте се още дълго време, сега си изтрии първото мнение, и ни остави да спорим, щом ти го харесваш? защо те интересува чуждото мнение, толкова ли сте ограничени че да се вслушвате в мнението на форумни тигри. Жалко найстина жалко.

Faces
06-11-2009, 13:49
всеки вика правете любов не война а тук някакви лъже патриоти говорят за насилие и как произхода е над чувствата жалко ще има още много нещастни хора заради Вас
Това пък правете любов а не война винаги ми е било хипер смешно :D Има си време за любов както има време и за война има ситуации в които се прави любов има и ситуации в които става война.А за нещастните хора ако нещастните са турци ехее перфектно ще ми е 8)

tItEufFf
06-11-2009, 13:55
Аз не бих тръгнала с турчин.
Имам една приятелка, чието гадже е турчин и това по никакъв начин не ми е променило отношението ми към нея. Това си е въпрос на личен избор.

fluffka1
06-11-2009, 14:02
Ей!!! Някой хора големи патриоти се извъдиха!!! То че историята ни е ужасна, ужасна е, това немога да оспорвам. Ние българите сме били подлагани на какви ли не насилия. Но каквото е било-било е! И не разбирам защо така делите българи и турци. Всеки човек си е индивидуален, различен от всички останали. Защо турците да са лошите, а ние да сме добрите, нима няма 'лоши' хора и сред нас?!? Един турчин може да е много по добър човек от един българин. Единственото което ни разделя като общности е езика и управлението. Все пак НИЕ СМЕ ХОРА!!!

Просто не разбирам как може някои хора едва ли не да мразят дадена общност само заради някаква история, някакви ужасни случки, на които даже не е присъствал!!! Каква е тази омраза, какво е това нещо??? Турците да не са извънземни или какво?? Всички сме хора!!! Спрете вече с тези глупости!!!

peteto_love
06-11-2009, 14:05
Може и да е печен турчина с който си била и да е добър в леглото..Но ти се отричаш от себе си,как не те е срам да плюеш нашия народ.Вярно е не всички са добри и сред нас има лоши хора.НО аз съм българка и се гордея с това,с историята,с всичко българско..Не бих била с турчин...Бългърския народ и България над всичкоо.......

PainMonopoly
06-11-2009, 14:20
Ей!!! Някой хора големи патриоти се извъдиха!!! То че историята ни е ужасна, ужасна е, това немога да оспорвам. Ние българите сме били подлагани на какви ли не насилия. Но каквото е било-било е! И не разбирам защо така делите българи и турци. Всеки човек си е индивидуален, различен от всички останали. Защо турците да са лошите, а ние да сме добрите, нима няма 'лоши' хора и сред нас?!? Един турчин може да е много по добър човек от един българин. Единственото което ни разделя като общности е езика и управлението. Все пак НИЕ СМЕ ХОРА!!!

Просто не разбирам как може някои хора едва ли не да мразят дадена общност само заради някаква история, някакви ужасни случки, на които даже не е присъствал!!! Каква е тази омраза, какво е това нещо??? Турците да не са извънземни или какво?? Всички сме хора!!! Спрете вече с тези глупости!!!Това което се е случвало, продължава да се случва и днес под друга форма.

fluffka1
06-11-2009, 14:29
Ей!!! Някой хора големи патриоти се извъдиха!!! То че историята ни е ужасна, ужасна е, това немога да оспорвам. Ние българите сме били подлагани на какви ли не насилия. Но каквото е било-било е! И не разбирам защо така делите българи и турци. Всеки човек си е индивидуален, различен от всички останали. Защо турците да са лошите, а ние да сме добрите, нима няма 'лоши' хора и сред нас?!? Един турчин може да е много по добър човек от един българин. Единственото което ни разделя като общности е езика и управлението. Все пак НИЕ СМЕ ХОРА!!!

Просто не разбирам как може някои хора едва ли не да мразят дадена общност само заради някаква история, някакви ужасни случки, на които даже не е присъствал!!! Каква е тази омраза, какво е това нещо??? Турците да не са извънземни или какво?? Всички сме хора!!! Спрете вече с тези глупости!!!Това което се е случвало, продължава да се случва и днес под друга форма.

така ли? дай ми пример

PainMonopoly
06-11-2009, 14:35
Ей!!! Някой хора големи патриоти се извъдиха!!! То че историята ни е ужасна, ужасна е, това немога да оспорвам. Ние българите сме били подлагани на какви ли не насилия. Но каквото е било-било е! И не разбирам защо така делите българи и турци. Всеки човек си е индивидуален, различен от всички останали. Защо турците да са лошите, а ние да сме добрите, нима няма 'лоши' хора и сред нас?!? Един турчин може да е много по добър човек от един българин. Единственото което ни разделя като общности е езика и управлението. Все пак НИЕ СМЕ ХОРА!!!

Просто не разбирам как може някои хора едва ли не да мразят дадена общност само заради някаква история, някакви ужасни случки, на които даже не е присъствал!!! Каква е тази омраза, какво е това нещо??? Турците да не са извънземни или какво?? Всички сме хора!!! Спрете вече с тези глупости!!!Това което се е случвало, продължава да се случва и днес под друга форма.

така ли? дай ми примерПротивоконституцион на турска партия участва в управлението на държавата.

В райони с преобладаващо етничеко население българин не може да си намери работа, защото не знае турски. На места не може да си купи хляб, защото не знае турски.

В университетите на турците им пишат 5 и 6, а те дори не знаят български. За общежития получават настанителна заповед при 3 и нагоре невзети изпити, докато българите се изнасят при 2 невзети изпита. Мястото, което може да бъде заето от българин, който има амбицията да учи, бива заето от турчин, който има амбицията да... ебе българки.

Да продължавам ли?

Ilikeliljon
06-11-2009, 14:42
Ей!!! Някой хора големи патриоти се извъдиха!!! То че историята ни е ужасна, ужасна е, това немога да оспорвам. Ние българите сме били подлагани на какви ли не насилия. Но каквото е било-било е! И не разбирам защо така делите българи и турци. Всеки човек си е индивидуален, различен от всички останали. Защо турците да са лошите, а ние да сме добрите, нима няма 'лоши' хора и сред нас?!? Един турчин може да е много по добър човек от един българин. Единственото което ни разделя като общности е езика и управлението. Все пак НИЕ СМЕ ХОРА!!!

Просто не разбирам как може някои хора едва ли не да мразят дадена общност само заради някаква история, някакви ужасни случки, на които даже не е присъствал!!! Каква е тази омраза, какво е това нещо??? Турците да не са извънземни или какво?? Всички сме хора!!! Спрете вече с тези глупости!!!Това което се е случвало, продължава да се случва и днес под друга форма.

така ли? дай ми примерПротивоконституцион на турска партия участва в управлението на държавата.

В райони с преобладаващо етничеко население българин не може да си намери работа, защото не знае турски. На места не може да си купи хляб, защото не знае турски.

В университетите на турците им пишат 5 и 6, а те дори не знаят български. За общежития получават настанителна заповед при 3 и нагоре невзети изпити, докато българите се изнасят при 2 невзети изпита. Мястото, което може да бъде заето от българин, който има амбицията да учи, бива заето от турчин, който има амбицията да... е** българки.

Да продължавам ли?

Брей, айде бе. Аз уча в район със силно турско етническо присъствие (Шумен). В шуменския университет не пишат по-високи оценки на турците, няма неравенство. За общежитията също не съм видял да има дискриминация на етнически принцип. Досега като съм търсил работа не съм забелязал някой да ми е направил проблем, че не знам турски. Друг е въпроса, че доста турци идват от селата, а там им пишат високите оценки (както май се случва с всички, които учат в села) и като дойдат тук и изпреварват много българи, които си учат в града или в съседните градове и така. :) :)

chicho
06-11-2009, 14:48
Ей!!! Някой хора големи патриоти се извъдиха!!! То че историята ни е ужасна, ужасна е, това немога да оспорвам. Ние българите сме били подлагани на какви ли не насилия. Но каквото е било-било е! И не разбирам защо така делите българи и турци. Всеки човек си е индивидуален, различен от всички останали. Защо турците да са лошите, а ние да сме добрите, нима няма 'лоши' хора и сред нас?!? Един турчин може да е много по добър човек от един българин. Единственото което ни разделя като общности е езика и управлението. Все пак НИЕ СМЕ ХОРА!!!

Просто не разбирам как може някои хора едва ли не да мразят дадена общност само заради някаква история, някакви ужасни случки, на които даже не е присъствал!!! Каква е тази омраза, какво е това нещо??? Турците да не са извънземни или какво?? Всички сме хора!!! Спрете вече с тези глупости!!!Това което се е случвало, продължава да се случва и днес под друга форма.

така ли? дай ми примерПротивоконституцион на турска партия участва в управлението на държавата.

В райони с преобладаващо етничеко население българин не може да си намери работа, защото не знае турски. На места не може да си купи хляб, защото не знае турски.

В университетите на турците им пишат 5 и 6, а те дори не знаят български. За общежития получават настанителна заповед при 3 и нагоре невзети изпити, докато българите се изнасят при 2 невзети изпита. Мястото, което може да бъде заето от българин, който има амбицията да учи, бива заето от турчин, който има амбицията да... е** българки.

Да продължавам ли?

Брей, айде бе. Аз уча в район със силно турско етническо присъствие (Шумен). В шуменския университет не пишат по-високи оценки на турците, няма неравенство. За общежитията също не съм видял да има дискриминация на етнически принцип. Досега като съм търсил работа не съм забелязал някой да ми е направил проблем, че не знам турски. Друг е въпроса, че доста турци идват от селата, а там им пишат високите оценки (както май се случва с всички, които учат в села) и като дойдат тук и изпреварват много българи, които си учат в града или в съседните градове и така. :) :)
Вие или сте сляпи или само четете тъпи форуми, незнам си колко време трябва да говорят господари на ефира за това как на турците и чужденците пишат по-високи оценки. Разровете се малко и ще се убедите, това че не се случва в твоя университет не значи че не се случва.Това за търсенето на работа и купуването на хляб също е вярно, просто се разровете в необятният чичо гугал .

ПС: изказването на "fluffka1" "Един турчин може да е много по добър човек от един българин." Тоя ред незнам как можа да го напишеш.

PainMonopoly
06-11-2009, 15:32
Аз пък уча в ТУ, видял съм с очите си какво се случва и деля блока си с тази измет. Това, че при тебе това не се случва, не ме интересува. При мен това е факт.

Или ще ми кажеш, че съм си измислил бележката, която беше на вратата "Всички ЧУЖДЕСТРАННИ студенти с повече от 2 невзети изпита да се явят в СОС да си вземат настанителна заповед"? Или че това, че съквартирантът ми, българин, с 3 невзети изпита, го принудиха да се изнесе, е илюзия?

Дадох общоизвестни примери, дадох и такива, на които съм бил свидетел. Тези неща се случват и не може да кажете на черното бяло.

lipstik
06-11-2009, 15:44
Расист съм специално за цигани и турци съм такъв отраснал съм на място където 90% от населението мразеха цигани и турци.Просто не мога да опиша кво се случваше като идваха от селата да си взимат помощите...масов побой.Децата им които идваха да учат в нашето училище бяха смазвани всеки ден от бой докато си чакаха автобусите да ги взимат пак ходехме да ги бием на спирката за чао :D .Всичко това го вършех ежедневно от 2-ри до 12-ти клас ся няколко години по късно вече не се занимавам така активно с това.Но отдадели ми се случай и повод не пропускам да им напомня че историята се помни и никога никога няма да им бъде простено.


Браво на вас.Гордееш ли се с това.Просто нямам думи.Какво са виновни тези деца,че са се родили в такива семейства.Нали никой не избира какъв да се роди.Не мисля,че на теб ще ти бъде приятно(примерно) да те хванат негри и да те пребият от бой ей така,защото си бял.Не мога да повярвам,че сте го правили.Това е отвратително.


За тези дето обиждат момичето,че се влюбило в турчин мога да кажа,че това са хора,които никога не са познавали любовта.

chicho
06-11-2009, 15:46
Щом е решила да пусне тема тук, е би трябвало да се замисли че ще има всякакви коментари, такаче моляте без неуместни коментари.

haritov
06-11-2009, 16:01
Щом е решила да пусне тема тук, е би трябвало да се замисли че ще има всякакви коментари, такаче моляте без неуместни коментари.
твоите са уместни така ли

lipstik
06-11-2009, 16:04
Щом е решила да пусне тема тук, е би трябвало да се замисли че ще има всякакви коментари, такаче моляте без неуместни коментари.


Ако говориш за мен,кое е неуместното?

chicho
06-11-2009, 16:07
Затова че обиждаме момичето, никой не я обижда или поне аз не съм прочел :-o , а и дори да е имало такова нещо би трябвало е да очаква такива зверски коментари, а те дори не са отправени към нея, ние просто спорим за съвсем други неща, просто да прочете първите 1-2 страници там са коментарите по нейната тема.

BlueFace
06-11-2009, 16:24
Ще я обиждаме ,защото има за какво!Както доста пъти повторих тия турци са съсипвали България и още я съсипват и я дърпат надолу!!!Ако бяхте истински българи нямаше да ми се влюбвате в турци.
Аз не съм комплексиран ,аз съм възмутен как можете ей така да забравите всички кланета , убийства на малки деца , изнасилване на жени и т.н. Как може да защитавате народ който противоконституционно има партия в нашия парламент и в селата с преобладаващо турско население българите биват потискани...
И само да ва питам какво повече имат тия черни резаци от един българин?Българите винаги ще си останем по-хубави от тях.
България е била държава на три морета , имала е владетели които са имали идея и цел да я направят велика и много от тях са го постигали.Сега нашите управници гледат само да земат парите в джоба и няма кой да го промени,защото на никой не му пука вече ... :x

PlamenMEN
06-11-2009, 16:25
Аз малко по - назад ясно съм написал защо един турчин не може да е с българка. Тя е негов враг, религията му го казва, а турците са фанатици.

Да забравя миналото? Да забравя зверствата? Как? ДПС издига паметници на тези, които са клали! Издигна паметник - чешма в памет на онези, взривили влак с български деца и майки! Същите тези хора сега са в правителството, един от тях е Ахмет Доган - навремето предвотител на "турското освободително движение", тоест на терористите, убили българските деца и жени...

haritov
06-11-2009, 16:28
Ще я обиждаме ,защото има за какво!Както доста пъти повторих тия турци са съсипвали България и още я съсипват и я дърпат надолу!!!Ако бяхте истински българи нямаше да ми се влюбвате в турци.
Аз не съм комплексиран ,аз съм възмутен как можете ей така да забравите всички кланета , убийства на малки деца , изнасилване на жени и т.н. Как може да защитавате народ който противоконституционно има партия в нашия парламент и в селата с преобладаващо турско население българите биват потискани...
И само да ва питам какво повече имат тия черни резаци от един българин?Българите винаги ще си останем по-хубави от тях.
България е била държава на три морета , имала е владетели които са имали идея и цел да я направят велика и много от тях са го постигали.Сега нашите управници гледат само да земат парите в джоба и няма кой да го промени,защото на никой не му пука вече ... :x

мълчи още помня последната ти изцепка

BlueFace
06-11-2009, 16:30
Ще я обиждаме ,защото има за какво!Както доста пъти повторих тия турци са съсипвали България и още я съсипват и я дърпат надолу!!!Ако бяхте истински българи нямаше да ми се влюбвате в турци.
Аз не съм комплексиран ,аз съм възмутен как можете ей така да забравите всички кланета , убийства на малки деца , изнасилване на жени и т.н. Как може да защитавате народ който противоконституционно има партия в нашия парламент и в селата с преобладаващо турско население българите биват потискани...
И само да ва питам какво повече имат тия черни резаци от един българин?Българите винаги ще си останем по-хубави от тях.
България е била държава на три морета , имала е владетели които са имали идея и цел да я направят велика и много от тях са го постигали.Сега нашите управници гледат само да земат парите в джоба и няма кой да го промени,защото на никой не му пука вече ... :x

мълчи още помня последната ти изцепка

И каква беше последната ми изцепка ве охлюв?

PainMonopoly
06-11-2009, 16:31
Колко е страшен обаче... ще размаха светлинния меч и си до там. :D

3oPuTy
06-11-2009, 16:40
Расист съм специално за цигани и турци съм такъв отраснал съм на място където 90% от населението мразеха цигани и турци.Просто не мога да опиша кво се случваше като идваха от селата да си взимат помощите...масов побой.Децата им които идваха да учат в нашето училище бяха смазвани всеки ден от бой докато си чакаха автобусите да ги взимат пак ходехме да ги бием на спирката за чао :D .Всичко това го вършех ежедневно от 2-ри до 12-ти клас ся няколко години по късно вече не се занимавам така активно с това.Но отдадели ми се случай и повод не пропускам да им напомня че историята се помни и никога никога няма да им бъде простено.


Браво на вас.Гордееш ли се с това.Просто нямам думи.Какво са виновни тези деца,че са се родили в такива семейства.Нали никой не избира какъв да се роди.Не мисля,че на теб ще ти бъде приятно(примерно) да те хванат негри и да те пребият от бой ей така,защото си бял.Не мога да повярвам,че сте го правили.Това е отвратително.


За тези дето обиждат момичето,че се влюбило в турчин мога да кажа,че това са хора,които никога не са познавали любовта.
+1 :?
И после се чудите,защо след толкова години турците и българите масово не се понасят :? Заради хора като Faces преди 2 години докато бях в Италия и после в Германия се срамувах да кажа на хората,че съм българка :? (и как няма да се срамувам,след като за 30 мин. разговор с един италианец чух толкова много негативни мнения за пропадащата ни държавица ... и на всичкото отгоре почти през цялото време момчето говореше за точно този "патриотизъм" ...) И как да не ме е срам ... Повечето българи,мислещи се за патриоти са с толкова ограничено мислене,че ... :?
Faces и после ми кажи,че имаш собствено мнение и знаеш как да си използваш сивото вещество :? Израснал си сред расисти и си се влияел от тях ... Копирал си всяка тяхна мисъл и всяко тяхно действие :? Е жалко - съжалявам те :?
Сега някой ще каже,че трябва да се срамувам от себе си и от начина ми на мислене ... Е за тях ще кажа,че аз си се срамувам ... Срамувам се,че живея в държава,в която разни келешчета на по 15-17 години ежедневно предизвикват катастрофи по пътищата ... Срамувам се,че живея в държава,управлявана от мафиоти,крадци,лъжци,измам ици и прочие ... Срамувам се,че живея в държава,в която не се мисли за наследниците ни (спомнете си за някои от каузите във ВБ2) ... Срамувам се,че живея в държава пълна с наркомани ... Още да изреждам ли?!
Защо не се замислите първо за тези неща,а се нахвърляте на момичето?!Не е нито първата,нито последната българка,която е влюбена в човек от друга народност ... Защо не кажете нещо за хилядите българи и българки,които имат брак с американци,германци,испанц и,италианци,румънци,гърци,с ърби,македонци,китайци,инд йци,японци ... (и т.н. .... и т.н.)?!Това,че някога прародителите на двете двете страни са били алчни и са се избивали за парче земя не означава,че и днешните българи и турци са такива ... Това,че някога турците са били по-силни от нас не ги прави по-лоши ... Както всички знаете и българите имаме вина за тези 5 века (инфо:учебниците по история)!А и я се замислете,защо мразите толкова турците ... Защото 5 века сме били под тяхно робство,нали?!А ако нещата бяха обратно и те бяха 5 века под наше?!Нямаше да ви пука за тази връзка,нали?!
Оффф стегнете се най-после :? Всичко това е в миналото и няма нищо общо с темата :? Всички знаем (или поне се предполага,че знаем) историята на България ... Знаем и за тези 5 века,но това е било преди многооо години ... Не живейте в миналото,а гледайте напред :) Нито ние (българите) имаме вина,че прародителите ни не са успели цели 500 години да се освободят,нито днешните турци имат вина,че техните баби и дядовци са се оказали по-силни от нас ...
Защо не се замислите,че и във вас "големите патриоти" може би има нещо турско?!Нали знаете,че преди дооста години турците са си правили кефа с български моми ... Е от къде можете да сте сигурни,че тези моми не са били вашите прапрапрабаби?!
................
Както и да е :) Мисля,че това разделение на българи и турци е тъпо ... Не,че аз самата не ги деля понякога :) В класа ми има турци и най-безцеремонно си им показвам,че за мен са неодушевени предмети,но определено не слагам всички под общ знаменател!
А щом толкова много ви се спори за това кой е прав и кой е крив - пишете си ЛС-та,разменете си скайповете,а ако искате и и-мейли си пишете,но не е нужно да спамите толкова много :? Момичето не ви е питало дали харесвате или не турците,дали одобрявате връзката и и т.н.,а ви пита дали вие самите бихте тръгнали с човек от турски произход ... Толкова ли е трудно да отговорите с "НЕ!Не харесвам турците и никога не бих имал/а нещо общо с подобен човек"?! ...

PainMonopoly
06-11-2009, 16:45
+1 :?
И после се чудите,защо след толкова години турците и българите масово не се понасят :? Заради хора като Faces преди 2 години докато бях в Италия и после в Германия се срамувах да кажа на хората,че съм българка :? (и как няма да се срамувам,след като за 30 мин. разговор с един италианец чух толкова много негативни мнения за пропадащата ни държавица ... и на всичкото отгоре почти през цялото време момчето говореше за точно този "патриотизъм" ...) И как да не ме е срам ... Повечето българи,мислещи се за патриоти са с толкова ограничено мислене,че ... :?
Мнението на някакъв жабар е по-меродавно от това на собствените ти сънародници?

Добре.

fc
06-11-2009, 16:46
500 години, всеки ден българи са умирали. МИЛИОНИ БЪЛГАРИ СА БИЛИ ЗАКЛАНИ КАТО ПРАСЕТА 500 години не се затриват лесно от историята. Ако българин е откажел да приема исляма -> смърт. Ако българин е откажел да стане турчин -> СМЪРТ отново. Турците са убивали българи и това сега ги овинява ли? Те могат да убиват, а ние да си мълчим? Не това не работи лесно. Отново пускам линк към това клипче http://www.vbox7.com/play:6c61a679

PlamenMEN
06-11-2009, 16:54
3oPuTy, не смятам, че някой е нападнал момичето. Ние спорим за други неща. :)
Ти изброяваш негативни за България неща - катастрофи, наркомания... а къде ги няма, питам аз? Ти знаеш ли, че италианците не знаят къде сме? Ти знаеш ли, че ни задаваха въпроси "При вас падат ли бомби"? И знаеш ли защо? Мислеха, че сме до Ирак. Толкова за тях.

Аз два пъти написах защо българи и турци не могат да са приятели. Няма да го пиша за пореден път.
Планът "Баязид 2" (план, който никой не крие) да е познат на някой? Или само ние, сбърканите пишман патриоти го знаем и ни пука за това?

lipstik
06-11-2009, 17:04
Расист съм специално за цигани и турци съм такъв отраснал съм на място където 90% от населението мразеха цигани и турци.Просто не мога да опиша кво се случваше като идваха от селата да си взимат помощите...масов побой.Децата им които идваха да учат в нашето училище бяха смазвани всеки ден от бой докато си чакаха автобусите да ги взимат пак ходехме да ги бием на спирката за чао :D .Всичко това го вършех ежедневно от 2-ри до 12-ти клас ся няколко години по късно вече не се занимавам така активно с това.Но отдадели ми се случай и повод не пропускам да им напомня че историята се помни и никога никога няма да им бъде простено.


Браво на вас.Гордееш ли се с това.Просто нямам думи.Какво са виновни тези деца,че са се родили в такива семейства.Нали никой не избира какъв да се роди.Не мисля,че на теб ще ти бъде приятно(примерно) да те хванат негри и да те пребият от бой ей така,защото си бял.Не мога да повярвам,че сте го правили.Това е отвратително.


За тези дето обиждат момичето,че се влюбило в турчин мога да кажа,че това са хора,които никога не са познавали любовта.
+1 :?
И после се чудите,защо след толкова години турците и българите масово не се понасят :? Заради хора като Faces преди 2 години докато бях в Италия и после в Германия се срамувах да кажа на хората,че съм българка :? (и как няма да се срамувам,след като за 30 мин. разговор с един италианец чух толкова много негативни мнения за пропадащата ни държавица ... и на всичкото отгоре почти през цялото време момчето говореше за точно този "патриотизъм" ...) И как да не ме е срам ... Повечето българи,мислещи се за патриоти са с толкова ограничено мислене,че ... :?
Faces и после ми кажи,че имаш собствено мнение и знаеш как да си използваш сивото вещество :? Израснал си сред расисти и си се влияел от тях ... Копирал си всяка тяхна мисъл и всяко тяхно действие :? Е жалко - съжалявам те :?
Сега някой ще каже,че трябва да се срамувам от себе си и от начина ми на мислене ... Е за тях ще кажа,че аз си се срамувам ... Срамувам се,че живея в държава,в която разни келешчета на по 15-17 години ежедневно предизвикват катастрофи по пътищата ... Срамувам се,че живея в държава,управлявана от мафиоти,крадци,лъжци,измам ици и прочие ... Срамувам се,че живея в държава,в която не се мисли за наследниците ни (спомнете си за някои от каузите във ВБ2) ... Срамувам се,че живея в държава пълна с наркомани ... Още да изреждам ли?!
Защо не се замислите първо за тези неща,а се нахвърляте на момичето?!Не е нито първата,нито последната българка,която е влюбена в човек от друга народност ... Защо не кажете нещо за хилядите българи и българки,които имат брак с американци,германци,испанц и,италианци,румънци,гърци,с ърби,македонци,китайци,инд йци,японци ... (и т.н. .... и т.н.)?!Това,че някога прародителите на двете двете страни са били алчни и са се избивали за парче земя не означава,че и днешните българи и турци са такива ... Това,че някога турците са били по-силни от нас не ги прави по-лоши ... Както всички знаете и българите имаме вина за тези 5 века (инфо:учебниците по история)!А и я се замислете,защо мразите толкова турците ... Защото 5 века сме били под тяхно робство,нали?!А ако нещата бяха обратно и те бяха 5 века под наше?!Нямаше да ви пука за тази връзка,нали?!
Оффф стегнете се най-после :? Всичко това е в миналото и няма нищо общо с темата :? Всички знаем (или поне се предполага,че знаем) историята на България ... Знаем и за тези 5 века,но това е било преди многооо години ... Не живейте в миналото,а гледайте напред :) Нито ние (българите) имаме вина,че прародителите ни не са успели цели 500 години да се освободят,нито днешните турци имат вина,че техните баби и дядовци са се оказали по-силни от нас ...
Защо не се замислите,че и във вас "големите патриоти" може би има нещо турско?!Нали знаете,че преди дооста години турците са си правили кефа с български моми ... Е от къде можете да сте сигурни,че тези моми не са били вашите прапрапрабаби?!
....

Оле 3oPuTy просто това все едно аз съм го писала.Много се радвам,че има човек,който да мисли по същия начин като мен.

Аз не одобрявам това което са правили турците и не ги защитавам.Обаче наистина никой не се замисля,че ако ния бяхме поробител на една държава как щяхме да се кефим колко сме силни,за да бъде тя толкова време под робство.И никой нямаше да изпита съпричастност към поробения от нас народ(предполагам).Нали на нас щеше да е добре.
За да ни падне държавата е имало причина-била е слаба.
За да бъде 5 века под робство е имало причина-била е слаба.
Турците какво са виновни за това.Ами имали са възможност-завзели ни земята.Всеки би постъпил така.Както и да е.Сега тука всички ще ме наобидят с разни красиви думички и каква българка съм била,ама поне се замислете малко,че всяка монета има 2 лица....

BlueFace
06-11-2009, 17:05
ЗоРиТу браковете между българин/ка и другите нации освен турци е нищо.Ама за мен турците са долни хора.Естествено не всичко са , но не мога да избягам от ненавистта си която чувствам към всичко турско.
Казваш ,че те е срам ,че си българка,че имало наркомани , че имало малолетни шофьори и т.н.
Еми за държава дърпана 5века назаде от такъв ограничен поробител естествено ,че ще е в това положение.Ние ако го нямаше турското владичество щяхме да сме по-развити от Германия и Франция сигурно...
Вие само знаете да се оплаквате -тва не ми харесва , от тва ме есрам.Като не ви харесва променете го....Аз още съм прекалено малък ,за да гласувам и т.н. Ама младите знаят само да се оплакват.Защо не се дигнат и не свалят тия алчни педерасти от управление.Ще съберем 500000 подписа , ще има референдом.
Слави Трифанов се опитва да вкара едно момиче в парламента ,за да му докладва всичко и да видим за какво наистина става дума...
Ние имаме право да знаем каде отиват парите на държавата и парите от Европа.Ама всичко се крие от нас.
Такива хора като haritov които забравят ей така лесно от каде идват и през какво са минали прадедите им ,за да можем ние да сме свободни сега (свободни доколкото да не на избиват и потурчват...ама те и тва ще почнат да правят скоро ако не се дигнат хората да ги свалят от власт).
Така че вместо да ва есрам , вдигнете се и направете нещо. И се осъзнайте от каде идвате и защо тва да обичаш турци (даже ми става гадно като го кажа) е един вид предателство на родината...

CaSsIe
06-11-2009, 17:16
Малко ли са ви българите? Ще изчезне всичко българско бе хора, както и чистите българи. 5 века сме се чудили как да се отървем от тая сган, а вие сега заради единия секс сте готови да сте с тия.. нямам думи.... :shock: :booooomb:

PlamenMEN
06-11-2009, 17:21
Обаче наистина никой не се замисля,че ако ния бяхме поробител на една държава как щяхме да се кефим колко сме силни,за да бъде тя толкова време под робство.И никой нямаше да изпита съпричастност към поробения от нас народ(предполагам).Нали на нас щеше да е добре.



ама поне се замислете малко,че всяка монета има 2 лица....
Ние сме били поробители много преди да има турска държава. Ама нещо в чужди учебници по история за зврства не се споменава ;)



Монета има две лица, турчинът няма. Коранът не му позволява...

lipstik
06-11-2009, 17:29
Обаче наистина никой не се замисля,че ако ния бяхме поробител на една държава как щяхме да се кефим колко сме силни,за да бъде тя толкова време под робство.И никой нямаше да изпита съпричастност към поробения от нас народ(предполагам).Нали на нас щеше да е добре.



ама поне се замислете малко,че всяка монета има 2 лица....
Ние сме били поробители много преди да има турска държава. Ама нещо в чужди учебници по история за зврства не се споменава ;)



Монета има две лица, турчинът няма. Коранът не му позволява...

Аз не съм казала,че ги одобрявам тези зверства.Наистина чак пък толкова лошо не е трябвало да се държат,но аз все си мисля,че нещата са леко преувеличени.

moon_flower
06-11-2009, 17:34
Няма значесние какъв е по народност,стига да е свестен,а не някакъв кретен.Наистина в днешно време е смешно да се делят хората по раса,цвят на кожата и тн.Наистина им се носи лоша слава на турците в България,но винаги има изключения.

haritov
06-11-2009, 17:49
ЗоРиТу браковете между българин/ка и другите нации освен турци е нищо.Ама за мен турците са долни хора.Естествено не всичко са , но не мога да избягам от ненавистта си която чувствам към всичко турско.
Казваш ,че те е срам ,че си българка,че имало наркомани , че имало малолетни шофьори и т.н.
Еми за държава дърпана 5века назаде от такъв ограничен поробител естествено ,че ще е в това положение.Ние ако го нямаше турското владичество щяхме да сме по-развити от Германия и Франция сигурно...
Вие само знаете да се оплаквате -тва не ми харесва , от тва ме есрам.Като не ви харесва променете го....Аз още съм прекалено малък ,за да гласувам и т.н. Ама младите знаят само да се оплакват.Защо не се дигнат и не свалят тия алчни педерасти от управление.Ще съберем 500000 подписа , ще има референдом.
Слави Трифанов се опитва да вкара едно момиче в парламента ,за да му докладва всичко и да видим за какво наистина става дума...
Ние имаме право да знаем каде отиват парите на държавата и парите от Европа.Ама всичко се крие от нас.
Такива хора като haritov които забравят ей така лесно от каде идват и през какво са минали прадедите им ,за да можем ние да сме свободни сега (свободни доколкото да не на избиват и потурчват...ама те и тва ще почнат да правят скоро ако не се дигнат хората да ги свалят от власт).
Така че вместо да ва есрам , вдигнете се и направете нещо. И се осъзнайте от каде идвате и защо тва да обичаш турци (даже ми става гадно като го кажа) е един вид предателство на родината...
това познато ли ти е виж коментарите по-долу
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=251137&postdays=0&postorder=asc&start=0

Не съм забравил от къде съм,дошъл и не убиждай!
Допускаш повече грешки и от турчин,ти си неграмотен.Жалко,че ще завършиш само .
Такива като тебе дето мислят,че за да обичаш България трябва да мразиш турците, са глупави и заслепени от атака.
ПОРАСНИ И ПОСТИГНИ ТОВА КОЕТО СЪМ НАПРАВИЛ АЗ
НЕ МИ Е НА КЕФ ДНЕСКА БЯХ СЪДИЯ НА ЕДНО СЪСТЕЗАНИЕ И МИ ИЗГОРИХА С ЦИГАРА САКОТО А ТО СТРУВА 2500ЛВ НЕ МЕ ЯДОСВАЙ

MetalL
06-11-2009, 17:52
Даа...всяко стадо си има черни овце :D taa...изкарахте ни ,че сме по-различни...о.О имаме по 3 уши... :D вгледайте се добре :D По същата логика - някво ханче идва във Византийска земя,воюва и обявява България..или преди това - Рим ...и какво ся? излиза ,че почти цяла Европа трябва да се даде на Римляните (не съм сиг кои са техните наследници сега)...или още преди това.....и може да продължим цял ден ;)

но ми кажи...кой за теб е българин?Този ,който носи българско име,който има българско гражданство,който е роден в БЪлгария...или онзи,от моя клас...дето се има за голям патриот (мен не ме имат за турчин...) СРИЧА...трудно чете...вече е 9ти клас о.О добре,разбирам ,че в английския и френския го няма...но и в българския... о.О...освен това не знае датите на най-важните български празници....даже нз кога е създадена България...това ли е българина?

А и тука..големите патриотчета...поработете над правописа си...и граматиката...я направо почнете отначало всичко ;)


soul1199..обичам те миличкооо ^^ :oops:
...ако тя е курва...то вашите "гаджета" нз кфи са....

LizZz
06-11-2009, 18:06
Научете си историята, бе идиоти.
Бахти хората, срам ме е от вас. (тва за тея, ''патриотите'')

haritov
06-11-2009, 18:10
ако се отнася за мен имам 6 на матурата

BlueFace
06-11-2009, 18:14
haritov какво си постигнал???
И пак не разбирам каква точно ми е изцепката??Не мога да кажа с точност какъв ще стане момчето ама знам какъв искам аз да стана и това да постигнеш нещо в живота не става с 2ки...И ми казваш ,че съм неграмотен.Много съм далече от неграмотен мога да ти кажа.Защото ако трябва ще си скъсам гъза от учене ама ще вляза в София архитектура и ще си намеря хубава работа...Хората които не учат трудно си намират хубава работа...
Ти се фукаш ,че си постигнал много.И как си го постигнал с 2ки и 3ки за сроковете по 4 предмета??Аз може да съм деветокласник ама тва кфо променя??Да неби да съм малък ,че да мисля трезво и разумно??

А до колкото за турците...Не подкрепям атака,но ги ненавиждам.Няма да се промени този факт.Отвори си очите и се позаинтересувай кфо се случва в нашата държава в момента.И се замисли на колко от хората им пука.България е паднала под турско робство,защото тогава е била разкъсана и слаба,но начинът по който сме третирани ,смачквани ,клани , преследвани и т.н. не мога да им го простя...Незнам как ти можеш??

PainMonopoly
06-11-2009, 18:14
Не знам за другите, но аз определено не говоря в минало време. Говоря за настоящето, което далеч не е толкова розово, колкото го изкарвате.

Тези 500 години са тъмно петно в историята ни. До голяма степен сме си виновни сами. Защото не сме били способни да им противодействаме, били сме слаби, били сме примирени и т.н.

Обаче тези 500 години продължават и са всъщност повече от 600. И проблема е същия. Наизустили сте някви приказки от учебниците, че хората са равни и не "трябва да слагаме всички под общ знаменател". И точно заради такива като вас робството продължава и дори се задълбочава. Подчинени сме в собствената си суверенна държава.

haritov
06-11-2009, 18:27
haritov какво си постигнал???
И пак не разбирам каква точно ми е изцепката??Не мога да кажа с точност какъв ще стане момчето ама знам какъв искам аз да стана и това да постигнеш нещо в живота не става с 2ки...И ми казваш ,че съм неграмотен.Много съм далече от неграмотен мога да ти кажа.Защото ако трябва ще си скъсам гъза от учене ама ще вляза в София архитектура и ще си намеря хубава работа...Хората които не учат трудно си намират хубава работа...
Ти се фукаш ,че си постигнал много.И как си го постигнал с 2ки и 3ки за сроковете по 4 предмета??Аз може да съм деветокласник ама тва кфо променя??Да неби да съм малък ,че да мисля трезво и разумно??

А до колкото за турците...Не подкрепям атака,но ги ненавиждам.Няма да се промени този факт.Отвори си очите и се позаинтересувай кфо се случва в нашата държава в момента.И се замисли на колко от хората им пука.България е паднала под турско робство,защото тогава е била разкъсана и слаба,но начинът по който сме третирани ,смачквани ,клани , преследвани и т.н. не мога да им го простя...Незнам как ти можеш??


ще те осъдя за нещо което пра пра пра дядо ти е направил тогава малкия може да съм имал двойки но имам повече акъл от другите и съм се реализирал а на теб ти предстои

BlueFace
06-11-2009, 18:27
ако се отнася за мен имам 6 на матурата
Браво на теб.Аз в другата тема дето "съм се изцепил" съм написал на момчето,че трябва да се стряга и да учи.В тоя живот ,можеш да се съгласиш с мен ,нещата не стават ей така от само себе си.
Ти казваш на мен ,че съм бил неграмотен.На мен не ми пука какво мислиш за мен,защото аз се познавам по добре от теб.И има много хора които ме познават и знят ,че съм далеч от неграмотността...

Аз не съм расист,прсото ненавиждам турците.Не заради цвета на кожата ,а заради деянията им преди и сега...Ти можеш да ги защитаваш и да им прощаваш ама никога няма да се променят нещата...

haritov
06-11-2009, 18:40
ЗоРиТу браковете между българин/ка и другите нации освен турци е нищо.Ама за мен турците са долни хора.Естествено не всичко<и са , но не мога да избягам от ненавистта си която чувствам към всичко турско.
Казваш ,че те е срам ,че си българка,че имало наркомани , че имало малолетни шофьори и т.н.
Еми за държава дърпана >5 -века назаде от такъв ограничен поробител естествено ,че ще е в това положение.Ние<< Ако го нямаше турското (владичество) щяхме да сме по-развити от Германия и Франция сигурно...
Вие само знаете да се оплаквате -т<о>ва не ми харесва , от т>о<ва ме >е-срам.Като не ви харесва променете го....Аз още съм прекалено малък ,за да гласувам и т.н. Ама младите знаят само да се оплакват.Защо не се дигнат и не свалят тия алчни педерасти от управление.<?>Ще съберем 500000 подписа , ще има референдом.
Слави Трифанов се опитва да вкара едно момиче в парламента ,за да му докладва всичко и да видим за какво наистина става дума...
Ние имаме право да знаем каде отиват парите на държавата и<,>парите от Европа.Ама всичко се крие от нас.
Такива хора <,>като haritov които забравят ей така лесно от к>а<ъде идват и през какво са минали прадедите им ,за да можем ние да сме свободни сега (свободни доколкото да не на избиват и потурчват...ама те и т<о>ва ще почнат да правят скоро ако не се дигнат хората да ги свалят от власт).
Така <,>че вместо да ва <е>-срам , вдигнете се и направете нещо. И се осъзнайте от к>а<ъде идвате и защо т<о>ва да обичаш турци (даже ми става гадно<,>като го кажа) е един вид предателство на родината...

така реших да го редактирам

chicho
06-11-2009, 20:04
:-o Немога да повярвам на очите си 5 века хайде ще приемем че ги забравим някакси, ще забравим и клането при Батак и какво? Вие невиждате ли какво става около вас, пуснете си тая телевизия малко бре, вижте как турците се гаврят с Българите ВИЖТЕ БЕ, и това ли да забравим което се случва сега. :x :x :x
Ако някой все пак неможа да ми разбере поста, да ми каже, ще му напиша цял списък + видео материал какво се случва в момента в България.

Extremescream
06-11-2009, 20:08
Турците са ми гадни.Нямам нищо против хората,но само като не сетя за тия 5 века,които са ни отнели.....Малкото патриотизъм у мен се обажда.

LizZz
06-11-2009, 20:24
Историята си научете, бе келеши!

chicho
06-11-2009, 20:31
Кое от тук казаното не е вярно?

PlamenMEN
06-11-2009, 20:34
Обаче наистина никой не се замисля,че ако ния бяхме поробител на една държава как щяхме да се кефим колко сме силни,за да бъде тя толкова време под робство.И никой нямаше да изпита съпричастност към поробения от нас народ(предполагам).Нали на нас щеше да е добре.



ама поне се замислете малко,че всяка монета има 2 лица....
Ние сме били поробители много преди да има турска държава. Ама нещо в чужди учебници по история за зврства не се споменава ;)



Монета има две лица, турчинът няма. Коранът не му позволява...

Аз не съм казала,че ги одобрявам тези зверства.Наистина чак пък толкова лошо не е трябвало да се държат,но аз все си мисля,че нещата са леко преувеличени.
??????????
Пепел ти на устата!! ТИ осъзнаваш ли какви ги дрънкаш?? Ето такива като теб отрекоха баташкото клане!! И на робството викат "присъствие"!!

Попитах нещо за "Баязид 2", това поредния ми неполучил отговор въпрос ли ще е?

chicho
06-11-2009, 20:56
1. http://vbox7.com/play:b9a0e7af - За тази България ли Левски отдаде живота си.

2. http://vbox7.com/play:ebe2a612 - Турцизират българските университети, Паралакс, 29.04.2009 (част 1)

2.1 http://vbox7.com/play:640985a8
Турцизират българските университети, Паралакс, 29.04.2009 (част 2)

3. http://vbox7.com/play:c54ddb78 - Сега Е Момента! Ние Ще Говорим!

4. http://www.vbox7.com/play:3d20169c - Дпс Празнува С Турски Знамена

5. http://www.vbox7.com/play:0466c941 - Новото Робство - 3 - Филм На Тв Скат

6. http://www.vbox7.com/play:f65a77da - В България Ли Сме Или В Турция?!?!?

7. "ТУРЧИН: Стъпили сме в БЪЛГАРИЯ, влизаме в ЕС и ви превземаме! Купили сме политиците ви.... !


България бе взривена тази сутрин с обаждане от Турция: "Стъпили сме в България и с влизането ни в ЕС ще ви превземем. Купили сме политиците ви. ДПС пак ще е на власт след изборите, защото турците са единни, а вие българите сте продажници. Имате 350 партии, а ние само
ДПС. По време на изборите ще дойдат нашите братя от Турция за да гласуват", каза българин с турско самосъзнание в ефира на "Скат". На въпрос откъде се обажда, човекът обясни, че звъни от Турция и трябва вече да приемем съдбата си. Това взриви ефира на телевизията. Зрителите българи поискаха това изказване да се върти по цял ден по "Скат" до изборите за да го чуят и останалите телевизии.
"Дълбоко се съмняваме, че някой от политиците ни или другите медии ще го чуе, защото и те са купени от турците", каза един от възмутените български зрители на "Скат".


8. http://www.vbox7.com/play:216a1bb4 - 22.10.2008г. ориенталски ритми звучаха при откриването на нова детска площадка в кърджали. общината си направи пи - ар реклама и докара децата от градините да забавляват турските гости. #-o

9. http://www.vbox7.com/play:bc31f016 - Новини Тв2 - Терор Над Българи От Роми В Павликени

10. С надписи “Смърт за България” и "ДПС - победа" оскверниха Езиковата гимназия в Хасково
2009-03-12 @ 10:49 EET
Новини Хасково. С надписи “Смърт за България” осъмна Гимназията за преподаване на чужди езици “Проф. д-р Асен Златаров” в Хасково. Има и надпис "ДПС - победа" и изрисувани полумесеци. За оскверняването на учебното заведение сигнализира областният координатор на партия “Атака” Георги Майоров, предаде кореспондентът на Агенция “Фокус”.


11.
Пари за храм отиват за джамии

Кметът на Тервел Живко Георгиев заяви готовността си да постави за нова дискусия в Общинския съвет разпределението на капиталовите разходи. Той се мотивира със законови несъответствия. Съветничката Юмюгюл Сюлейман настоя на заседание миналата седмица сумата, предвидена за доизграждане на новия църковен храм да бъде редуцирана от 150 000 лева до 70 000 лв. Останалите средства тя предложи за текущ ремонт на джамиите в Тервел и Коларци – включени в предложението на кмета с общо 30 000 лв. Сградите на джамиите не са общинска собственост, а се притежават от съответните мюсюлмански настоятелства. По тази причина не може да се очаква да се предоставят суми за градежи и основни ремонти на джамии,тъй като това е в разрез със Закона за общинските бюджети .В същото време теренът на новия църковен храм е общинска собственост и строежът се финансира от общинския бюджет, дирекция ”Вероизповедания” при МС и чрез дарения. Председателят на общинския съвет Айдън Фаик подкрепи Сюлейман тъй като по думите му прекалено много средства се изразходват за Тервел, а малко- за селата. Последвалото гласуване, приключи “за” преразпределението. Общинската съветничка е "прекроила" и други дейности, заложени в бюджета. Тя е направила свое предложение за разпределяне на сума от 889 149 лв. , 505 100 лв. от които целева субсидия за капиталови разходи и 384 049 лв. собствени бюджетни средства.


12. http://video.v2.bgnes.com/view/2243 - В Рибново карат децата да се обръщат с "Ага" вместо с господин


13. http://www.youtube.com/watch?v=7CwrSHHfQj8 - Гавра с БЪЛГАРСКИ гробове

14.
Арендатор е разорал българското гробище в Дряновец

Арендаторът Джевит Бейтула е разорал около 70% от българското гробище в с. Дряновец.

15.
Уволниха полицаят, хванал цигани да късат знамето

2008-09-29 @ 18:01 EEST

Военният съд в Сливен взе решение полицаят от с. Бояджик Митко Чавдаров да бъде уволнен дисциплинарно и да му се наложи административна глоба в размер на 1000 лв. Присъдата над полицая произнесе съдия старши лейтенант Мая Йорданова.

Чавдаров бе обвинен от Военна прокуратура Сливен, че преди 4 месеца е превишил правата си, държейки се грубо и е малтретирал 6-ма цигани, които са скъсали българския национален флаг.

Действието се е развило в двора на училището в Бояджик около 2 ч. сутринта.
Циганите са се хванали на бас кой пръв може да скъса флага на 3-метровия пилон.

Чавдаров ги е видял, осветил ги е с фенерче и ги е изгонил от двора на училището.
След това е подал рапорт срещу циганите за нарушаване на обществения ред.

Ямболският районен съд обаче е отхвърли мотивите на досъдебното производство срещу циганите.

В същото време, подучени от адвокати, те подават жалба срещу Чавдаров.
В жалбата се твърди, че той ги е обиждал и малтретирал и им е причинил стрес.

Военна прокуратура повдигна обвинение срещу Митко Чавдаров, а днес съдът реши полицаят, който е защитавал честта на българския национален флаг да бъде уволнен.

„Нищо не мога да кажа, потресен съм. Оставам без работа и без препитание.
Надявам се все пак справедливостта да възтържествува на по-горна инстанция" коментира Митко Чавдаров просълзен, след като чу присъдата си.

16. http://dnes.dir.bg/2008/08/16/news3295506.html - Полицаи са в болница след ромски погром


Реших да отделя малко от времето си и да ви покажа малка част от НАСТОЯЩОТО ПОЛОЖЕНИЕ В БЪЛГАРИЯ, съветвам ви да излгедате всичко до край. НЯКАКВИ МНЕНИЯ?

chicho
06-11-2009, 21:05
Не пуснах умишлено другите клипове в който турци се гаврят с Български момчета, едно от което е с увреждания, а тия се гаврят с него като го карат да им лапа бият го и така нататък. След това дето 5 турчина бият Българче в училище, след това 8 турчета пребиват 15 годишно на центъра в гр.Добрич и куп такива. Посочете ми кога ние Българите сме се гаврили така? Кога някой Българин е отишъл в Турция и е започнал да си прави своеволия, та дори и Тук в България. Има такива случай да, но са породени от гняв защото виждат какво се случва в тази държава.

DrinkingAlot
06-11-2009, 21:26
Chicho Това за българчетата в Турция да са гаврят вярваш или не това няма да се позволи там, но с риск да те обидя ще кажа че на това в България не се обръща внимание... просто са я оставили държавата да си кара на автопилот

chicho
06-11-2009, 21:32
Не не ме обиждаш, и никой няма да успее да ме обиди тук.
Да така е :-o че никой не обръща внимание на това. :x


http://www.skat.bg/news.php?action=7&newsID=3220 Гавра с БЪЛГАРЧЕ почти сляпо, болно от сърце. Заплаха със смърт, допиране на нож до гърлото, заплаха за обрязване, шамари и мн други.

BeyondBeautifull
06-11-2009, 21:37
Твоите приятели явно са расисти :?