PDA

View Full Version : ДНЕВНИК: Как се чувствате? vol. 28



Страници : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37

kalpazanka
08-11-2014, 16:35
Давай, народе!

Auriss
08-11-2014, 16:37
оо мацо :*

granger
08-11-2014, 16:39
http://store.picbg.net/pubpic/D5/D7/a7ec65b65c55d5d7.jpg

YSMF
08-11-2014, 17:02
^ :lol:



Искам пак да се видим :3

bloodyF
08-11-2014, 17:28
Запис, честита тема
Наработих се, 1 ден преди дългочаканата отпуска.
Самърсби и цигари сега, като за след работа. И го чакам да се обади, ама хайде да видим 8-)

DisappointedDreamer
08-11-2014, 17:44
Осъзнах, че съм олицетворение на монета; износена, прехвърляйки между чужди пръсти.

Бр. Уморено.

tuambicion
08-11-2014, 18:00
Прекаран следобед с Него, след седмица без да се виждаме, което между другото не е нещо необичайно за нас. Глупаво разстояние. А може би така е по-добре.. ?! Напоследък доста объркана относно чувствата си към Него, но мисля, че го обичам. Мисля, че и Той ме обича, хехе.

TheDevilInMe
08-11-2014, 18:18
Йеййй, нова темичка. С-к-а-п-а-н-о ми е...

kalpazanka
08-11-2014, 18:19
Нещо ми е уморено. Нощес такава буря се разрази, че ме беше страх да угася и да си легна...

LadyDi
08-11-2014, 18:57
Нещо ми е уморено. Нощес такава буря се разрази, че ме беше страх да угася и да си легна...

А на мен главата ми ще се пръсне. От вчера :(

Jaune
08-11-2014, 18:58
Защо всичко трябва да е толкова сложно? :Д

tori
08-11-2014, 18:59
Уморена съм. Ще кажеш, че цял ден съм орала и копала. А дори не ми се седи тук... Липсва ми, обичам да излизам и с другите, но Той ми липсва повече от обикновеното. Искам само да си го гушна и да мълчим, защото така казваме повече, отколкото с някакви мизерни думи. Ще кажеш, че наистина ми е син, бахти. Мойта пандичка е той, моето всичко, моето перфектно момче.
Еднаквата е крива, не ѝ се отразява добре. Другата и тя. Освен тва ме карат да давам съболезнования, които не са искани и са тотално не на място. Подготвям се и аз покрай тях двете, въпреки че тия неща още са ми далече. Ама да - подготвям се, хах. Умряло ми е, иронията, брат, иронията.
Ама пък бях заплашена с гушкане, тъй че не ми е чак толкова умряло. Ама пак ми е умряло. Хах.

draid
08-11-2014, 19:02
Като възглавница за котката. Явно не и пука, че тежи и винаги ляга така както само на нея да и е удобно.

kalpazanka
08-11-2014, 19:03
А на мен главата ми ще се пръсне. От вчера :(
Кръвно? Мигрена?

LadyDi
08-11-2014, 19:05
Кръвно? Мигрена?

По-скоро си мисля, че е от пълнолунието. Вчера вечерта мерих кръвното, 100/70, нормално за мен.
Мигрени не мисля, че развивам. По-скоро съм малко по-уморена, отколкото ми е позволено :)


Като възглавница за котката. Явно не и пука, че тежи и винаги ляга така както само на нея да и е удобно.

Завиждам ти. Умирам си моята котка да дойде да легне при мен, да дойде да го погаля или изобщо да дойде с някакво намерение, различно от това да ме захапе за глезените.

kalpazanka
08-11-2014, 19:09
Мигрени не мисля, че развивам. По-скоро съм малко по-уморена, отколкото ми е позволено :)


Тва е от зодията, да знаеш. Преуморим ли се, тръгва главоболие.


Аз си мечтая да си гушна гадинката и да я завия, да спинкаме заедно и като се унася, да пусне една дълбока въздишка...

draid
08-11-2014, 19:13
По-скоро си мисля, че е от пълнолунието. Вчера вечерта мерих кръвното, 100/70, нормално за мен.
Мигрени не мисля, че развивам. По-скоро съм малко по-уморена, отколкото ми е позволено :)



Завиждам ти. Умирам си моята котка да дойде да легне при мен, да дойде да го погаля или изобщо да дойде с някакво намерение, различно от това да ме захапе за глезените.

Аааа той никога не хапе, aма е много самостоятелно настроена личност. Ако го вземеш и го сложиш няма да седи, обаче като реши, че сам ще идва не може да го изгониш. Особено като му е студено и заема половината ми легло, ама аз съм си виновен че го научих да ми спи до корема като спя и да го повивам.

LadyDi
08-11-2014, 19:17
Аааа той никога не хапе, aма е много самостоятелно настроена личност. Ако го вземеш и го сложиш няма да седи, обаче като реши, че сам ще идва не може да го изгониш. Особено като му е студено и заема половината ми легло, ама аз съм си виновен че го научих да ми спи до корема като спя и да го повивам.

И моят е самостоятелен, но спи навсякъде, освен при мен, в т.ч. - в обувките ми, върху сушилника с дрехите (не питай как, това е висша еквилибристика), по первазите, върху телевизора, в гардероба и върху клавиатурата. При мен идва само, за да ми съобщи, че е гладен и да настоява да му отворя вратата на терасата. От няколко дни второто му е забранено, защото комшийката го сварила в нейното легло...

anonymous708973
08-11-2014, 19:29
Хохи, имах предвид, че не виждам пред какво препятствие толкова ще съм изправена, че да искам да се изнасям от общия дом с приятеля ми. Сега... ако не ти е до други хора в момента, това е съвсем различна причина.


От няколко дни второто му е забранено, защото комшийката го сварила в нейното легло...
:lol:

Ох, прегря ми мозъкът, пък далеч не съм свършила толкова много днес. И кафе пих уж, ама просто вече концентрацията ми отива на кино. Тя и без това не е впечатляваща... ОФ, аман от изпити бе. Тъкмо свършат и айде пак. а-м-а-н.

girlwithblueeyes
08-11-2014, 19:40
Реве ми се направо,боли ме главата денят ми беше ужасен искам само да легна да заспя.Ама не и тая нощ ще вися до 4-5.

Lilanda
08-11-2014, 20:14
Не мога и 5 минути да му се сърдя. Този факт едновременно ме радва и ме натъжава. Липсва ми. ;/ Обикновено като се скараме, се случва така, че нашите или закъсняват, или са в супер добро настроение и не ги интересува, че аз закъснявам. 8-) Правя някакви планове без да съм сигурна, че дори част от тях ще се изпълнят, което не е присъщо за мен. Не съм сигурна това добро ли е или лошо. Утре май няма да се видим.;/

Хареса ми, че ми писа иначе. Няма да му се моля повече, ако ще...

П.С.: Честит ни нов вол. ^^

NambyPamby
08-11-2014, 20:24
В моменти на лудост и откровена тъпотия трябва някой да идва и да ми удря два шамара да се освестя малко. В противен случай си ги бъркам едни... чудни просто. 8-) Сега ми е смешно, ама положението хич не е забавно.
Мноооооооооооого затъпявам на моменти, мнооого. Такава издънка пари да ми бяха давали нямаше да направя. :x
Чувствам се много глупаво в момента. Ако вожех на мига да се телепортирам, бих го направила с кеф. 8-)

anonymous708973
08-11-2014, 20:28
О, аз съм си пляскала по някой и друг шамар в такива моменти :д

granger
08-11-2014, 20:29
Добре съм,но искам да си го нагушкам и намачкам! мрън
И трябва да лягам,че да ставам за работа, хех,кефи ме как звучи...дано не е само временен ентусиазъм.

mayaaa
08-11-2014, 20:29
Честита ни тема!
Тооолкова хубаво ми беше сутринта, толкова наспала и добре се чувствах. Ама не - шибан ден, а ако се разболявам ще е просто черешката на тортата.
И да, нека да са кача на random автобус, защото "всички автобуси минават от там". Да, ама не. В 15:00 часа, най-голямата жега да трябва да се мъкна по някакви измислени пътища пеша, за да допълзя до залата, чувствайки се като картоф на фурна и да се мъча час и половина де тренирам. Meh. Поне си намерих по-тънко и късо панталонче за трениране, че с този анцунг с дебелина на меча кожа се побърках. :cool:
Ама сериозно се притеснявам, че се чувствам по-различно разбита, ама дано да греша, че ако се разболея и утре не успея да изляза ще се побъркам, честно!
Тоя индивид най-накрая се появи поне. :cool:
И се опитвам да си намеря някакъв психо трилър, но не от типа, в които се чудиш какво, по дяволите, се случва, а ддз... психопати! :D Ако някой има идеи съм отворена за предложения.

draid
08-11-2014, 20:54
И моят е самостоятелен, но спи навсякъде, освен при мен, в т.ч. - в обувките ми, върху сушилника с дрехите (не питай как, това е висша еквилибристика), по первазите, върху телевизора, в гардероба и върху клавиатурата. При мен идва само, за да ми съобщи, че е гладен и да настоява да му отворя вратата на терасата. От няколко дни второто му е забранено, защото комшийката го сварила в нейното легло...

А женската е същата работа, спи на облегалката на стола която е широка 4см. По-скоро спи с предните крака на облегалката на стола със задните на бюрото докато между двете има едно 40см отстояние. Тая котка на равно не ляга да спи никога. Ама виж мъжкия си спи през по-голямата част от денонощието и е много благ.

Прегледай тоя канал, може да се посмееш доволно ако не го знаеш. Човека рисува кратки анимации на база опита му с неговите котки. Просто са велики.

https://www.youtube.com/channel/UCH6vXjt-BA7QHl0KnfL-7RQ

Colouring
08-11-2014, 21:11
Тъжна съм.
Имам нужда от прегръдка и рамо, на което да помълча. В никакъв случай не ми се реве, просто.. имам нужда от тишина и подкрепа.

NambyPamby
08-11-2014, 21:22
@Пантерке, аз не си пляснах о време, там е проблемът. 8-) Изпушвам си цигарата, вземам си душче и си правя един филмов маратон, каквото ще да става. 8-) То тия дни ще се разбере колко съм се забатачила.

xoxi
08-11-2014, 21:49
Пантерке, радвай се тогава, че не можеш да си представиш такова 'препятствие'. :)

Предчувствам, че и тази нощ няма да се спи, а все още нямам място да си сваля филма. Върви ми се една идея в главата как да си запълвам времето, когато всичко живо спи и ако не стане с филма, ще подхващам другото. Като цяло се чувствам добре.

едит: не знаех, че котката ми яде солети... повече няма да си оставям пакетчето отворено без надзор...

102
08-11-2014, 22:24
нов вол
същите мрънкачи

tori
08-11-2014, 23:15
А женската е същата работа, спи на облегалката на стола която е широка 4см. По-скоро спи с предните крака на облегалката на стола със задните на бюрото докато между двете има едно 40см отстояние. Тая котка на равно не ляга да спи никога. Ама виж мъжкия си спи през по-голямата част от денонощието и е много благ.

Прегледай тоя канал, може да се посмееш доволно ако не го знаеш. Човека рисува кратки анимации на база опита му с неговите котки. Просто са велики.

https://www.youtube.com/channel/UCH6vXjt-BA7QHl0KnfL-7RQ
Ей, да си жив и здрав, че го показа тва. Цяла вечер цикля на тия клипове и си умирам от кеф, че нямам котка.

xoxi
08-11-2014, 23:22
http://time.com/3101990/robin-williams-dead-63/
Жалко...
Харесвах го.

Eagle 123
08-12-2014, 00:18
RIP Robin ;/ Сега научавам, беше някак си по своему пленителен, Dead Poets Society !!

Тая вечер беше прекрасна

LadyDi
08-12-2014, 05:15
http://time.com/3101990/robin-williams-dead-63/
Жалко...
Харесвах го.

Аз не го харесвах. Но наистина е жалко...

DisappointedDreamer
08-12-2014, 05:17
^Защо?

LadyDi
08-12-2014, 05:25
^Защо?

Не знам, просто не ми допада. Гледала съм повечето му филми, съзнавам, че е добър актьор, но някак не ми е приятен да го гледам.

sometimes_
08-12-2014, 07:07
Оффф...!!!

Lilanda
08-12-2014, 07:11
Чудесна утрин. ;3 Само моето човече ми липсва. ;/

Colouring
08-12-2014, 07:42
Опитвам се да съм по-ведра днес, ама едва ли ще се получи. Дано поне само днес е така, ще изтърпя някак, а утре положението да е вече нормално.
Иначе снощи сънувах най-болния сън, който някога съм имала. Лелеееее, апокалиптичен беше! Буквално.. Много добре, мнооого. Събудих се супер стресната, направо не знаех къде се намирам. Ако можех всяка нощ щях да сънувам такива неща, 'баси интересното, не исках да се будя.

NambyPamby
08-12-2014, 08:59
Много кофти се получи. Знам, че съм виновна, задето не помислих навреме за всичките кусури и емоционално казах "да", наистина е много глупаво първо да се съглася, пък после, поразмислила вече, да откажа, ама... ТваЙ. Няма как да стане просто. Тая случка трябва да ми е обеца на ухото да не действам импулсивно вече(да видим докога).

Тооолкова ми е неебателно вече кой какво си мисли, че думи нямам. 8-) Първият, който реши да ми чете конско и да ми размахва пръст, ще бъде изяден с парцалите.

Иначе сутринта започна прекрасно, малко скучно, за жалост, такъв се очертава и да е целият ден. Ама какво пък. Ще си свърша задачките, после се прибирам, взимам си душче и разпускам, доколкото ми душа иска. Нямам уговорки, нямам ангажименти(с изключение на малката задача, която имам да свърша), няма и да имам, така че денят(и вечерта) са мои за мързелуване и проспиване. Тъкмо ще си почна сериала. 8-)

DarkTemplar
08-12-2014, 09:03
Най-после приключих с реториката, както никога този път организацията беше на ниво. Сега е време да се отдам на заслужена почивка. :)

Dagichka
08-12-2014, 09:16
отново бях обявена за луда, отрепка и 'битник', както и най-вероятно сектантка. хах, жива и здрава да е, само си извличам поуки как не бих се държала с моето собствено дете някой ден.
иначе ми е добре, доволно сама бях тази сутрин и успях да си грача на спокойствие, нямам търпение да си имам собствено жилище някой ден

sweety933
08-12-2014, 10:18
Не знам и аз... Изморена и пренебрегната от всички.Нося се по течението и се надявам това състояние "добре съм, но не съм щастлива" да стане само "щастлива съм", защото от известно време не правя нищо за себе си, нехая за всичко сякаш животът не е пред мене и много неща не могат да са различни...

SHPAIdURmeN
08-12-2014, 10:23
ПУл свърши САААААААААААААААААААА

yolo..
08-12-2014, 10:42
Току-що сложих щрудела във фурната, чакам майка ми и приятелят ми да се върнат от работа. Седя си на отворен прозорец, слушам жуженето на една пчела. Щастлива съм. :))))

nepowtorima
08-12-2014, 10:50
Пълния непукизъм ме е обзел..
Сякаш всичко минава покрай мен, а само аз си съществувам.
Имах ужасна вечер. Егати кошмарите, егати ужаса... направо не знам ква беше тая вечер ..

YSMF
08-12-2014, 10:59
От целия диск от бала нямам нито една снимка от изпращането и 5 снимки от самия бал.
http://www.quickmeme.com/img/78/788d7237ecca60d8d235cb352eab832f472264065a048fcd24 adc834f0ca82f0.jpg

SonataArctica
08-12-2014, 11:03
^lol

Тъжно ми е някво.

girlwithblueeyes
08-12-2014, 12:01
Всичко друго ама да плувам в ледена вода в 5 сутринта що направо не умра . Искам остатъка от деня да си прекарам в почивка ама няма да стане .

granger
08-12-2014, 12:23
Ще се видим, ще си почина, униини, хубаво ми е. Скоро и с нашите ще се видя!!Йес бе!

kalpazanka
08-12-2014, 12:32
Цепи ме канчето...

Lilanda
08-12-2014, 12:51
Мразя да ми поставят ултиматуми, мразя! Знам, че реагирах супер остро, но не мога да търпя това повече. Разбирам го, знам, че му е неприятно като му кажа "С Мирослав си писахме за това" или "Димитър през работата да ме види", но не може ли да разбере, че имам приятели и от мъжки пол и някои от тях наистина значат нещо за мен? Не знам какво да правя просто...Реве ми се. Бих спряла всякакви контакти с който и да е заради него, достатъчно ми е, че той е до мен, но казано по този начин е...ужасно.

LadyDi
08-12-2014, 12:52
Мразя да ми поставят ултиматуми, мразя! Знам, че реагирах супер остро, но не мога да търпя това повече. Разбирам го, знам, че му е неприятно като му кажа "С Мирослав си писахме за това" или "Димитър през работата да ме види", но не може ли да разбере, че имам приятели и от мъжки пол и някои от тях наистина значат нещо за мен? Не знам какво да правя просто...Реве ми се. Бих спряла всякакви контакти с който и да е заради него, достатъчно ми е, че той е до мен, но казано по този начин е...ужасно.

Сори, че се намесвам, ама как да поиска от теб да не се виждаш с тях, без да го чувстваш като ултиматум?

tireheb
08-12-2014, 12:56
спрело, сички заминаха
трее висим САМ

Lilanda
08-12-2014, 13:01
Сори, че се намесвам, ама как да поиска от теб да не се виждаш с тях, без да го чувстваш като ултиматум?
Едно е да ти каже "Може ли да поговорим относно това? Не ми е приятно, че има толкова момчета около теб" /например/ и съвсем друго е "Настроението ми е отвратително, защото разни типове минават да те виждат, а ти се оправдаваш с това, че приятелят ти е на работа и не може да дойде при теб".

kalpazanka
08-12-2014, 13:02
Кат' не те устойва, на палатка- т. е. сама. ;)

AnarchyBoy
08-12-2014, 13:17
Супер ми е кеф, че е такъв пич.. Това, което са си говорили с най-добрия ми фр и аверката му.. Т'аа жена е суха като сахара за всичко, що не съм аз.. Даже злобна.. ;д 8-)
Адския пич е ся ми се обади да ми съобщи, че е в нас и готви, като съм свършил работа да събирам народа и да хоим в нас да ядем и пием, само нз къв е повода.. ;д ма ще да е някоя простотия.. ;д 8-)
Снощи един приятел се прибра от Нова Зеландия и като ги запознах, той я пита дали е със силикон, после и мен пита.. 8-) Много его буустващо! ;3
Нямам търпение да се прибера! АЕ да става 5 ВЕ. :mad: W!
Изтърка се, но все още се цепим.. ;
"-Алоо...
-Къде сте?
-С Рали сме на една маса..
-срали сте на една маса? Брат до ю ивън тойлет?
-Хуахауахауа не бе, С РАЛИ съм, оф тра ви запозная.. ае идвай
-...

мда уе, срали сме в леглото ;/


https://www.youtube.com/watch?v=o7MhpFF1vv0
http://www.listenonrepeat.com/watch/?v=LKZWZtRUPVY

>3

LadyDi
08-12-2014, 13:23
"Може ли да поговорим относно това? Не ми е приятно, че има толкова момчета около теб" /

Така представено, ще се съгласиш ли доброволно да спреш да се виждаш с тях?

Lilanda
08-12-2014, 13:24
Така представено, ще се съгласиш ли доброволно да спреш да се виждаш с тях?
Така представено е по-вероятно да стигнем до компромис.

LadyDi
08-12-2014, 13:27
Така представено е по-вероятно да стигнем до компромис.

Какъв компромис? :)
Ако ти е неприятно, че разпитвам, кажи.

AnarchyBoy
08-12-2014, 13:29
http://static.comicvine.com/uploads/original/11114/111142124/3898460-8864152835-

Lilanda
08-12-2014, 13:36
Какъв компромис? :)
Ако ти е неприятно, че разпитвам, кажи.
Най-малкото щях да му покажа, че няма от какво да ревнува. Не съм сигурна как щеше да се развие разговора, но определено нямаше да се скараме. А дори и да беше казал, че не иска да се виждам/чувам с някои/всички от тях, нямаше да е от кой знае какво значение, при положение че разговорът е започнал нормално, а не с нападане /силно казано/.

И няма проблем, даже ми олеква малко. :)

102
08-12-2014, 13:40
И няма проблем, даже ми олеква малко. :)

пак сра
а

tori
08-12-2014, 13:46
Мразя да ми поставят ултиматуми, мразя! Знам, че реагирах супер остро, но не мога да търпя това повече. Разбирам го, знам, че му е неприятно като му кажа "С Мирослав си писахме за това" или "Димитър през работата да ме види", но не може ли да разбере, че имам приятели и от мъжки пол и някои от тях наистина значат нещо за мен? Не знам какво да правя просто...Реве ми се. Бих спряла всякакви контакти с който и да е заради него, достатъчно ми е, че той е до мен, но казано по този начин е...ужасно.
Лина, замисли се малко - той няма да е завинаги и няма той да ти носи ковчега. Нали?

На мен ми е яко - събудих се в 12, цял ден с оная си пихме кафето и си пушихме цигарите, слушахме музика, стигнахме до разни заключение, които НЕ ми се харесват особено.

AnarchyBoy
08-12-2014, 13:46
Лина, замисли се малко - той няма да е завинаги и няма той да ти носи ковчега. Нали?


клише..

tori
08-12-2014, 13:47
клише..
Клише, но се опитай да ми кажеш, че не съм права.

AnarchyBoy
08-12-2014, 13:48
пак сра
а

Брат до ю ивън тойлет?

#несиминалайковете ;С

Eagle 123
08-12-2014, 13:58
Освен, че беше страхотна вечерта, изгрева беше още по-красив.. каква романтика какво чудо, какво ли си мисли ангелчето, доста се е забляла// ама важното е, че няколко пъти я щракнах в точния момент, ставам за папарак :D <3 http://prikachi.com/images/748/7532748k.jpg

102
08-12-2014, 14:00
ставам за папарак

тъй като не са много умни наистина можеш да се пробваш

draid
08-12-2014, 14:11
Най-малкото щях да му покажа, че няма от какво да ревнува. Не съм сигурна как щеше да се развие разговора, но определено нямаше да се скараме. А дори и да беше казал, че не иска да се виждам/чувам с някои/всички от тях, нямаше да е от кой знае какво значение, при положение че разговорът е започнал нормално, а не с нападане /силно казано/.

И няма проблем, даже ми олеква малко. :)

И как щеше да му го покажеш това ? Вие жените изобщо не знаете, защо мъжете не харесват когато се мотаете с мъжките ви "приятели". Мъжете не го харесваме, защото много добре знаем как мисли един мъж. От тия всички приятели мъже я си помисли колко не биха те изчукали ако им се предложиш ? Не бързай да ми отговаряш, а си помисли хубаво. Не ми обяснявай, че дори те да имат нещо, ти нямаш и значи сте приятели. Мъж с хубава, забавна, etc. жена може да бъде много трудно приятел, не че е невъзможно, но се среща рядко. Повечето дебнат от кьоше. Да не говорим чак през работата ти да минават да се виждате. В действителност един мъж може да е приятел с жена, само ако не проявява какъвто и да е интерес тя за него, ама в тоя случай и малко ще се навият да се занимават.


Прекарах колата на преглед най-накрая. Пуснах корени да чакам.

LadyDi
08-12-2014, 14:17
И как щеше да му го покажеш това ? Вие жените изобщо не знаете, защо мъжете не харесват когато се мотаете с мъжките ви "приятели". Мъжете не го харесваме, защото много добре знаем как мисли един мъж.
Трябва всъщност да ти кажа, че много добре знаем защо не харесвате да се мотаем с мъжките си приятели. Всяка жена го съзнава. Въпросът тук е в играта на "кой ще надделее". Колкото и тъпо да звучи.
Лина, извинявай, че не ти вярвам, но "компромис" за теб е да го убедиш, че няма от какво да ревнува, което е също толкова неприятно за него, колкото поставеният ултиматум - за теб. Не че си длъжна да се съобразяваш с исканията му, но пък всеки си прави сметката какво е готов да пожертва за другия. Явно това са вижданията му и ясно, че на теб не ти харесват, но поне недей да твърдиш, че заради него си готова да се откажеш от всичко и всички, стига само да ти го каже по "правилния" начин. Няма правилен начин, когато не искаш нещо.

tireheb
08-12-2014, 14:22
Въпросът тук е в играта на "кой ще надделее". Колкото и тъпо да звучи.


кой ще надделее измежду двамата, които са заедно - демек дали ще стане на неговото или на нейното
или кой ще надделее измежду двамата мъже - приятеля й и другия, дето ходи да я гледа на работата й ?

щото е ако е второто, доста куцо
:O

LadyDi
08-12-2014, 14:24
кой ще надделее измежду двамата, които са заедно - демек дали ще стане на неговото или на нейното
или кой ще надделее измежду двамата мъже - приятеля й и другия, дето ходи да я гледа на работата й ?

щото е ако е второто, доста куцо
:O

Първото. Особено в тоя случай, струва ми се.
Аз лично никога не съм се преструвала, че не разбирам защо на приятеля ми е неприятно да общувам така близко с други момчета. И ако ми е важен, бих ограничила това общуване до необходимия минимум.

girlwithblueeyes
08-12-2014, 14:27
Не мога да повярвам че не освободиха до края на деня ..
Ще си пусна хубав филм и ще се наплача .

tireheb
08-12-2014, 14:30
Аз лично никога не съм се преструвала, че не разбирам защо на приятеля ми е неприятно да общувам така близко с други момчета. И ако ми е важен, бих ограничила това общуване до необходимия минимум.

е то кво да се преструваш, все едно има 100 възможни причини
както и да е
просто ми стана смешно за ИГРАТА "кой ше надделее"

girlwithblueeyes
08-12-2014, 14:31
И тя е длъжна да си ограничава контактите само защото на приятелят й не му харесва ?

LadyDi
08-12-2014, 14:32
е то кво да се преструваш, все едно има 100 възможни причини
Да, но има момичета, които казват: "Е, какво толкова като е дошъл да ме види/извел на кафе/т.н. Не разбирам защо се дразниш?" :)


И тя е длъжна да си ограничава контактите само защото на приятелят й не му харесва ?
Не е длъжна.
Никой не може да те задължи да правиш каквото и да било в една връзка. Ти сама си вземаш решенията от какво си готова и искаш да се откажеш в името на нещо друго. Обяснявала съм го много пъти, но повечето момичета са готови със зъби и нокти да си бранят територията, вместо да се опитат да разберат защо някой би искал да им я ограничи на първо място. Щом сте си самодостатъчни, тогава какво правите с този човек?

draid
08-12-2014, 14:34
То ако хванем да се цакаме в една връзка само и само да е нейното или моето, какво изобщо правим заедно ?

102
08-12-2014, 14:35
износена, прехвърляйки между чужди пръсти.

похвално за една млада дама с принципи

LadyDi
08-12-2014, 14:36
То ако хванем да се цакаме в една връзка само и само да е нейното или моето, какво изобщо правим заедно ?

То затова повечето съвременни тинейджърски "дълготрайни" връзки са по 2-3 месеца.

102
08-12-2014, 14:38
То ако хванем да се цакаме в една връзка само и само да е нейното или моето, какво изобщо правим заедно ?

ако не се цакате и я няма "играта" кво правите изобщо заедно

tireheb
08-12-2014, 14:40
ако не се цакате и я няма "играта" кво правите изобщо заедно

таа игра е интересна на 18
после взема да става досадно

102
08-12-2014, 14:42
просто се изменя

draid
08-12-2014, 14:47
Ще ти отговоря сериозно. Преди известно време много ми допадаше да манипулирам човека до мен, не от лоши чувства просто заради играта. Отдава ми се да манипулирам хората по един или друг начин дарба някаква може би. В резултат на това развалих някой дълги връзки и то не по тинейджърски стандарти, просто не успях да се спра да играя тая игра. Все още имам пориви да си "играя" с някой, обаче в последно време установих, че наранявам всички около мен. Хората са лесни за манипулиране особено когато интересите им са ограничени да речем, повечето жени също лесно могат да бъдат манипулирани(не се обиждайте дами, нямам лоши намерения с това което казвам). С времето установих, че е много по-ценно да имаш човек до теб, на когото нито ти имаш желание да се качваш на главата, нито той го прави. Моята игра вече е семейство -> деца и т.н. другото е бошлаф работа.

LadyDi
08-12-2014, 14:56
Хората са лесни за манипулиране особено когато интересите им са ограничени да речем, повечето жени също лесно могат да бъдат манипулирани(не се обиждайте дами, нямам лоши намерения с това което казвам).
Мъжете също могат да бъдат манипулирани с лекота. И на мен ми се отдава манипулацията. Но в даден момент играта измаря, както си го установил сам. Целите и стремежите се променят и е много по-важно човекът до теб сам да иска дадено нещо, отколкото да го накараш да вярва, че го иска.

draid
08-12-2014, 15:04
Така е. В един момент се оказваш в ситуация в която разбираш, че най-важното не е да си от горе. Точно за това и казах, че ако ще си правим сечено само за да се доказваме пред себе си и да си удовлетворяваме егото няма идея да сме заедно.

Мале чувствам се адски изморен. За малко да заспя на стола. Не ми се е случвало много отдавна това.

Auriss
08-12-2014, 15:29
фюрери, брат. само фюрери около мен

Едва ли ви казвам нещо ново, ама колкото и прост да е човека отсреща, като го пързулнеш емоционално винаги му остава кофти вкус и малко по малко почва да се дразни само като си отвориш устата. Дори да е несъзнателно

// нещо ме мързи днес, май ще гледам филми до довечера ;d

seek&destroy
08-12-2014, 15:31
Хмм... искам да ви похваля, много смислени мнения, дори мъдри мисли, накарахте ме да се замисля за някои неща без да искам. :)

tori
08-12-2014, 15:50
Наскоро един човек ми каза, че когато всички карти паднат на масата, дори и само от една страна, става безинтересно. Съответно въпросния пич заебава цялата игра.
Не че нещо, но предните няколко мнения ми напомниха на това му изказване.
Смятам, че е прав за себе си, както и за мен в някои аспекти. Защото когато разкриеш всички свои козове, покажеш и кажеш какво можеш, ставаш безопасен „противник“, безинтересен. Бих казала, че с наскоро прекъснатата ми връзка се получи точно така - и двамата бяхме показали твърде много от себе си. Смятам, че на тия години ни отива да си играем игрички, да се гоним един-друг, да се манипулираме и да се правим, че си вярваме, но пък с напредване на възрастта просто спира да ти отива тая работа, ако ще и роден играч/манипулатор да си. Като с късата рокля - тя отива на 20-годишна мадама, но на 40-годишна жена вече ѝ идва в повече.

Jaune
08-12-2014, 16:03
таа игра е интересна на 18
после взема да става досадно

И на 18 не е яко.

https://www.youtube.com/watch?v=QczgvUDskk0 - това е

TheDevilInMe
08-12-2014, 17:12
Lilanda, както се казва в една песен "it's compromise that moves us along" :) Само това ще ти кажа

Вече не ми е притеснено, сега мога да съм спокойна и всичко просто ще си бъде наред.

LadyDi
08-12-2014, 17:21
Защото когато разкриеш всички свои козове, покажеш и кажеш какво можеш, ставаш безопасен „противник“, безинтересен. Бих казала, че с наскоро прекъснатата ми връзка се получи точно така - и двамата бяхме показали твърде много от себе си. Смятам, че на тия години ни отива да си играем игрички, да се гоним един-друг, да се манипулираме и да се правим, че си вярваме, но пък с напредване на възрастта просто спира да ти отива тая работа, ако ще и роден играч/манипулатор да си. Като с късата рокля - тя отива на 20-годишна мадама, но на 40-годишна жена вече ѝ идва в повече.
Ако гледаш на половинката си като противник, тогава връзката ви не е нищо повече от игра :)
И не мисля, че спира да ти отива. Добрият манипулатор рядко може да бъде разпознат, освен ако сам не го поиска. То затова е манипулатор. Въпросът е, че ти самият спираш да гледаш на връзките като на игра, за теб се превръща в партньорство. А партньорите, както каза, не се цакат.

anonymous708973
08-12-2014, 17:26
Анархи, нямаше ли по-очевиден начин да се похвалиш колко секс правиш?
Не, момент, не ни пускай видео 8-)

Впрочем... във връзка с темата ви, това, че едно момче не би отказало на едно момиче, не означава, че момичето ще поиска, нито че момчето я иска толкова много, че приятелството им да е подложено на риск. И това дори далеч не е винаги.

Пълен потрес ми е да ми се ограничават контактите с другия пол по единствената причина, че... е, ами друг пол. Това е небивало ограничаване на цели вселени хора, които биха могли да ме обогатят като личност, което за мен е важно. Това е затваряне на моя свят, комуникация само с партньора - това е изнасилване на обстоятелствата, което би изхабило връзката ни много по-бързо.
Разбира се, дразнила съм се и аз от определени контакти с определени момичета, но да тръгна да поставям ултиматуми за всичките му контакти от женски пол... абсурд. Това си е лично мое мнение, не обвързвам никого с него.
Наскоро излизах с най-добрия приятел на най-добрия ми приятел - много свястно момче, невероятно удоволствие ми е да си говоря с него - САМО ТОВА, от негова страна също е 100% така. За първи път излизаме на четири очи, досега сме били все в обща компания, но той просто имаше път през моя град и пътуваше сам, затова се видяхме, пихме по една лимонада, разходихме се, говорихме за кариера, книги, издателския бизнес в България етц, никакви "опасни" теми. Бях изумена да разбера, че приятелката му ревнува от мен. Меко казано изумена.
Просто не го разбирам. Сега, че приятелката на най-добрия ми приятел ревнува от мен, е обяснимо, разбира се. Но да ревнуваш болезнено (!) от някакво момиче, което дори е обща позната, задето е изпило кафе с момчето ти... Не го разбирам.
Отново - мое мнение е.

draid
08-12-2014, 17:39
Наскоро един човек ми каза, че когато всички карти паднат на масата, дори и само от една страна, става безинтересно. Съответно въпросния пич заебава цялата игра.
Не че нещо, но предните няколко мнения ми напомниха на това му изказване.
Смятам, че е прав за себе си, както и за мен в някои аспекти. Защото когато разкриеш всички свои козове, покажеш и кажеш какво можеш, ставаш безопасен „противник“, безинтересен. Бих казала, че с наскоро прекъснатата ми връзка се получи точно така - и двамата бяхме показали твърде много от себе си. Смятам, че на тия години ни отива да си играем игрички, да се гоним един-друг, да се манипулираме и да се правим, че си вярваме, но пък с напредване на възрастта просто спира да ти отива тая работа, ако ще и роден играч/манипулатор да си. Като с късата рокля - тя отива на 20-годишна мадама, но на 40-годишна жена вече ѝ идва в повече.

Не е до отиване, мислиш ли че като 10+ години си премятал някакви хора ще ти коства нещо да го направиш отново ? Чисто физически ако мога да се изразя няма да е проблем, даже си натрупал "опит" в манипулирането и различните видове хора и възможните им реакции. Учиш се да разпознаваш хората бързо. Проблема не е в моженето или отиването, проблема е в това, че в един момент осъзнаваш, че не желаеш да го правиш. Да на 16-17г сигурно ти изглежда забавно и интересно, но това не е вечно.



Анархи, нямаше ли по-очевиден начин да се похвалиш колко секс правиш?
Не, момент, не ни пускай видео 8-)

Впрочем... във връзка с темата ви, това, че едно момче не би отказало на едно момиче, не означава, че момичето ще поиска, нито че момчето я иска толкова много, че приятелството им да е подложено на риск. И това дори далеч не е винаги.

Пълен потрес ми е да ми се ограничават контактите с другия пол по единствената причина, че... е, ами друг пол. Това е небивало ограничаване на цели вселени хора, които биха могли да ме обогатят като личност, което за мен е важно. Това е затваряне на моя свят, комуникация само с партньора - това е изнасилване на обстоятелствата, което би изхабило връзката ни много по-бързо.
Разбира се, дразнила съм се и аз от определени контакти с определени момичета, но да тръгна да поставям ултиматуми за всичките му контакти от женски пол... абсурд. Това си е лично мое мнение, не обвързвам никого с него.
Наскоро излизах с най-добрия приятел на най-добрия ми приятел - много свястно момче, невероятно удоволствие ми е да си говоря с него - САМО ТОВА, от негова страна също е 100% така. За първи път излизаме на четири очи, досега сме били все в обща компания, но той просто имаше път през моя град и пътуваше сам, затова се видяхме, пихме по една лимонада, разходихме се, говорихме за кариера, книги, издателския бизнес в България етц, никакви "опасни" теми. Бях изумена да разбера, че приятелката му ревнува от мен. Меко казано изумена.
Просто не го разбирам. Сега, че приятелката на най-добрия ми приятел ревнува от мен, е обяснимо, разбира се. Но да ревнуваш болезнено (!) от някакво момиче, което дори е обща позната, задето е изпило кафе с момчето ти... Не го разбирам.
Отново - мое мнение е.

Не е до забраняването. Момента е тоя в който си оценяваш приоритетите и решаваш кое е по-важно за теб, там е разковничето. И има огромна разлика от това да си имаш контакт с хора от мъжки пол, но да минава да те "види" през работа, да си с него повече време от колкото с приятеля си, да споделяш с него повече отколкото с половинката си някак не е добре за връзката ви.

anonymous708973
08-12-2014, 17:44
Е, така поставено, много ясно, че става въпрос за приоритети :)

DisappointedDreamer
08-12-2014, 17:52
похвално за една млада дама с принципи

Ти пък. Не го казах в такъв контекст.

едит: Утре се вдигаме 12 човека на хижа в планината. Ще е пълен айляк. Доволно ми е, много.

AnarchyBoy
08-12-2014, 19:17
Анархи, нямаше ли по-очевиден начин да се похвалиш колко секс правиш?
Не, момент, не ни пускай видео 8-)



ъ?

Auriss
08-12-2014, 19:25
^иска нейкед селфита ама се прави ;d

Натъкнах се на една стара песничка докато си ровех във ютюб плейлистите и ми стана носталгично Т_Т
https://www.youtube.com/watch?v=XtfWRpPujto
превод ; http://incarnationalist.wordpress.com/2011/03/16/seelenheil/ в случай, че някой проявява любопитство

102
08-12-2014, 19:27
^иска нейкед селфита ама се прави ;d

Натъкнах се на една стара песничка докато си ровех във ютюб плейлистите и ми стана носталгично Т_Т
https://www.youtube.com/watch?v=XtfWRpPujto
превод ; http://incarnationalist.wordpress.com/2011/03/16/seelenheil/ в случай, че някой проявява любопитство

много си миличък :) сладуранко

galaxy29
08-12-2014, 19:28
аурис, видя ли тази, която аз показах

galaxy29
08-12-2014, 19:28
ъ?
иска да каже, че си малоумен шибаняк

102
08-12-2014, 19:29
видя ли тази, която аз показах

покажи я как я въртиш
как я клатиш
как я бараш

galaxy29
08-12-2014, 19:30
питах аурис
гледай си мача

102
08-12-2014, 19:32
дойдох тук да чета смотаняци и не останах разочарован

Auriss
08-12-2014, 19:32
видях я, да, мерси ;3 даже си я аднах хаха

AnarchyBoy
08-12-2014, 19:33
:lol:

galaxy29
08-12-2014, 19:39
видях я, да, мерси ;3 даже си я аднах хаха
ще ми споделиш ли канала си

Auriss
08-12-2014, 19:42
не :cool: качвам си тестовете там че да ги показвам на познати за мнение и не искам да стават публично достояние :cool:

102
08-12-2014, 19:43
ЕВРИДЕЙ ХИ ХЪСЛИИИН 8-)

galaxy29
08-12-2014, 19:43
;/

LadyDi
08-12-2014, 19:47
не :cool: качвам си тестовете там че да ги показвам на познати за мнение и не искам да стават публично достояние :cool:

нали знаеш, че в ютуб можеш да скриеш клиповете така, че да ги вижда само този, на когото ти дадеш линка?

galaxy29
08-12-2014, 19:48
вярно, че може
хайде скрий ги и сподели

102
08-12-2014, 19:49
бе неще те ве
бахти досадата

Auriss
08-12-2014, 19:49
^знам ама не искам да досаждам като пускам по 10 линка накуп в общи скайп чатове, по-лесно е да ги сложа unlisted и да линкна целия плейлист. иначе никой няма да се занимава да ми ги отваря 1 по 1, и аз не бих ;д

galaxy29
08-12-2014, 19:57
ех
писна ми от недоверчиви хора
просто ми писна
днешната младеж за нищо не става
едно време споделяхме обществена баня
сега едно здрасти не могат да кажат
ей такива са надуваеми дюшеци
ама една игла и бързо ще спаднат

galaxy29
08-12-2014, 19:58
бе неще те ве
бахти досадата
рекламите свършиха
следи си мача и не ревнувай

Auriss
08-12-2014, 20:05
баси как ми сипа за едното ютюб ;/

draid
08-12-2014, 20:16
ех
писна ми от недоверчиви хора
просто ми писна
днешната младеж за нищо не става
едно време споделяхме обществена баня
сега едно здрасти не могат да кажат
ей такива са надуваеми дюшеци
ама една игла и бързо ще спаднат

Ми хайде чакаме тогава:
1. Снимка в цял ръст на която ти се вижда лицето
2. Години
3. Родена в ?
4. Живее в?
5. Ръст
6. Тегло

102
08-12-2014, 20:17
и къв размер аки вадиш

galaxy29
08-12-2014, 20:19
майтапех се :(

Jaune
08-12-2014, 20:19
оф, аре да свършва тая жега
пофиргам

Lilanda
08-12-2014, 20:31
След близо час рев, се радвам, че успях да го видя, макар и само за 10 минути. Никога не съм плакала за такава простотия, но може би и караницата ни от по-рано повлия отчасти. Още само 3 дена...

draid
08-12-2014, 20:34
Жаден съм. Отивам да ям диня !

kuklichka_bg
08-12-2014, 20:39
добреее ще имам цели 2 денаа почивкаа

IWannaBeSedated
08-12-2014, 20:49
Не знам как от песни на немски стигнах до Dragostea Din Tei 8-) А като бях малка как ме дразнеше... :D

galaxy29
08-12-2014, 20:53
Не знам как от песни на немски стигнах до Dragostea Din Tei 8-) А като бях малка как ме дразнеше... :D
хахах бях я забравила
избухнах си, мерси :д

102
08-12-2014, 20:57
НУМА НУМА НУМА ЕЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ ЕЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ Е Й ЙЙЙ ЕЙЙЙЙЙЙЙЙ ВРЕ И САПЛЕ ЩАР НУМА НУМАНУМА НУМА ЕЙЙЙЙЙЙЙ КИЙП ИТ ИМПОРТАНТ Е ЛЕ ЛЕ Е ЛЕ ЛЕ ЛЕ ЛЕ

galaxy29
08-12-2014, 20:59
DANCE

anonymous708973
08-12-2014, 21:00
Не знам как от песни на немски стигнах до Dragostea Din Tei 8-) А като бях малка как ме дразнеше... :D

Еееехе, че аз още я знам наизуст. Идея си нямам кво пея, ама на кого му пука?
Добре ми вървеше статистиката днес, доволна съм. Главата ми прегря, не отидох на фитнес дори, ама така е, като съм глупава и не съм се наспала. Ама пък как да ни секна хубавия разговор?? *пърха с мигли*
Още 9 дни. Д-Е-В-Е-Т. Нямам търпение!

tori
08-12-2014, 21:00
Разнежено ми е. Многомногомногомногомного . Много! И съм почти сигурна, че видях първата падаща звезда в живота си! ААААА! :3333333333

galaxy29
08-12-2014, 21:02
май я фи май я ху МАЙ Я ХА МАЙ Я ХАХА
ЧЕ СЪМ ВОЙНИК ПИКАСОО

102
08-12-2014, 21:08
май я фи май я ху МАЙ Я ХА МАЙ Я ХАХА
ЧЕ СЪМ ВОЙНИК ПИКАСОО

пикасоо дзинг дзянг бин шиз ин войник дар шестироо черниий миг
тей е текста

galaxy29
08-12-2014, 21:10
искам да я пея на караоке :д

galaxy29
08-12-2014, 21:12
гледайте звездите драги мои

Jaune
08-12-2014, 21:12
чики рики тука е съвсем съвсем тесно

е за тва ли ми се разсърди бе
back to the roots to твойто първо либееее

обади ми се, нещо сърдиш ли ми се, мрън-мрън, снощи направи ли се? :(

102
08-12-2014, 21:13
жун/жон вече съм ти споменавал че имаш отклонения но виждам че не си посетила докторчо

Jaune
08-12-2014, 21:17
а, видях падаща звездаа

102
08-12-2014, 21:17
не е вярно
кристиано роналдо победи

Jaune
08-12-2014, 21:18
к

Andjyy
08-12-2014, 21:21
явно е била последната
няма ни една звездичка :D

Hayashi
08-12-2014, 21:22
От целия диск от бала нямам нито една снимка от изпращането и 5 снимки от самия бал.
http://www.quickmeme.com/img/78/788d7237ecca60d8d235cb352eab832f472264065a048fcd24 adc834f0ca82f0.jpg

Споко, аз още нямам всички снимки от бала, както и 90% от класа сигурно. А не е като да не завърших 2013 година.

Jaune
08-12-2014, 21:25
едва ли е била последната, особено предвид, че съм карък, а я видях в момента, в който излязох да погледна:Д

102
08-12-2014, 21:30
чудя се що още никой не е пуснал у фейсбука че очаква робин уилямс да падне скоро

mayaaa
08-12-2014, 21:41
Абе, човърка ме, бе, опитвам се да игнорирам, ама не става... :cool: Meh. Пък някой бавно и мъчително ми убива надеждата. Пфф, полудявам, честно. :D
Поне с него се видяхме. И си говорихме. И се разхождахме.
А с другия едни планове правим, да видим къде ще им излезе края. :cool:
Абе, за какви падащи звезди ми говорите всички?

girlwithblueeyes
08-12-2014, 21:55
Лошо ми е ,боли ме глaвaтa и се чувствaм кaто пaрцaл.

Ivaaaaa
08-12-2014, 21:59
хубаво е да знаеш, че има хора, които толкова те обичат, а аз обичам ли ги?! понякога съм такъв егоист.
мама му стара, ве! имаме толкова малко време за нас, но всеки насам-натам ии...остана съвсем малко.
мааа, що не му тегла една майна. ТВА СА И ТВОИ ПРИЯТЕЛИ!!! ако си мисли, че ще ги отбягвам, щот не му изнася...хахаха. ((((( :
много ми е емоционално, и напрегнато, и тегаво. горещи вълни, студени вълни.
МЕНСТРУАЛНО МИ Е. МНОГО!!!

galaxy29
08-12-2014, 22:11
хубаво е да знаеш, че има хора, които толкова те обичат, а аз обичам ли ги?! понякога съм такъв егоист.
мама му стара, ве! имаме толкова малко време за нас, но всеки насам-натам ии...остана съвсем малко.
мааа, що не му тегла една майна. ТВА СА И ТВОИ ПРИЯТЕЛИ!!! ако си мисли, че ще ги отбягвам, щот не му изнася...хахаха. ((((( :
много ми е емоционално, и напрегнато, и тегаво. горещи вълни, студени вълни.
МЕНСТРУАЛНО МИ Е. МНОГО!!!
ахахаха
викам този път да те прочета, защото стоИ2 каза, че си готина

102
08-12-2014, 22:20
менструално ми е. много си заслужаваше четенето

Andjyy
08-12-2014, 22:55
Кое време стана,а звездички няма...Казах си,че ще си легна рано,ама ей ме на...

galaxy29
08-12-2014, 22:58
по дъ войс започна stolen dance ПОЗДРАВ

102
08-12-2014, 23:00
Кое време стана,а звездички няма...Казах си,че ще си легна рано,ама ей ме на...

http://www.youtube.com/watch?v=kn6-c223DUU

Andjyy
08-12-2014, 23:01
ти шегуваш ли се

102
08-12-2014, 23:02
нужно ли е да отговарям

HollyGolightly
08-12-2014, 23:05
Много депресарски филм гледахме снощи и все още го мисля, нищо че поне половината ми се губи.

А разговорът след това уж трябваше да бъде сериозен, а още ме напушва смях като се сетя за изражението му
"Ако те бях срещнал, когато бях на 16, толкова много грешки щях да избегна..." след 2 минутно мълчание "...разбира се, когато аз съм бил на 16, ти си била на 9 , така че много се радвам, че не сме се срещнали тогава" 8-)

Andjyy
08-12-2014, 23:06
много яко като коментираш коментара ми и отговаряш на въпроса ми с въпрос :D
песничката ми е една от любимите,свързвам я с много пълнещи очите,ускоряващи пулса и успокояващи душата спомени

102
08-12-2014, 23:08
нарича се загадъчност
и да
Миро знае неща.

Andjyy
08-12-2014, 23:11
Миро е як


само когато иска

NambyPamby
08-12-2014, 23:59
Объркана съм. Много. 8-) Играя си с огъня, направо влизам в него, знам, че мога(и най-вероятно ще се) опаря, ама пусто като ми е интересно... Други неща се провалиха, дано тези да се нареждат за добро. И да не получа удар под кръста тъкмо когато съм убедена, че всичко е чудесно... Че най-мразя да се почувствам щастлива и после да разбера, че е било някакво измамно чувство, и да си плащам с лихвите... Дано интуицията ми да не ме лъже и дано и преценката ми да е правилна, дано вървя на прав път.
Много мразя да играя рисково, да нямам твърда почва под краката си... Дано не греша. Пък каквото сабя покаже, надявам се да имам късмет и всичко да се развие възможно най-добре. :)
Важното е, че тягостното чувство изчезна и се чувствам прекрасно, чак ме е страх... Времето ще покаже кое как. :)

sweety933
08-13-2014, 00:14
Объркана съм. Много. 8-) Играя си с огъня, направо влизам в него, знам, че мога(и най-вероятно ще се) опаря, ама пусто като ми е интересно... Други неща се провалиха, дано тези да се нареждат за добро. И да не получа удар под кръста тъкмо когато съм убедена, че всичко е чудесно... Че най-мразя да се почувствам щастлива и после да разбера, че е било някакво измамно чувство, и да си плащам с лихвите... Дано интуицията ми да не ме лъже и дано и преценката ми да е правилна, дано вървя на прав път.
Много мразя да играя рисково, да нямам твърда почва под краката си... Дано не греша. Пък каквото сабя покаже, надявам се да имам късмет и всичко да се развие възможно най-добре. :)
Важното е, че тягостното чувство изчезна и се чувствам прекрасно, чак ме е страх... Времето ще покаже кое как. :)

Ще ми пишеш ли ЛС, че аз не мога нещо, май си ги ограничила или нещо такова. :D А ми направи добро впечатление и ми се разговаря с тебе.

По темата:Започвам нов живот, този път наистина. :)

sweety933
08-13-2014, 00:14
Объркана съм. Много. 8-) Играя си с огъня, направо влизам в него, знам, че мога(и най-вероятно ще се) опаря, ама пусто като ми е интересно... Други неща се провалиха, дано тези да се нареждат за добро. И да не получа удар под кръста тъкмо когато съм убедена, че всичко е чудесно... Че най-мразя да се почувствам щастлива и после да разбера, че е било някакво измамно чувство, и да си плащам с лихвите... Дано интуицията ми да не ме лъже и дано и преценката ми да е правилна, дано вървя на прав път.
Много мразя да играя рисково, да нямам твърда почва под краката си... Дано не греша. Пък каквото сабя покаже, надявам се да имам късмет и всичко да се развие възможно най-добре. :)
Важното е, че тягостното чувство изчезна и се чувствам прекрасно, чак ме е страх... Времето ще покаже кое как. :)

Ще ми пишеш ли ЛС, че аз не мога нещо, май си ги ограничила или нещо такова. :D А ми направи добро впечатление и ми се разговаря с тебе.

По темата:Започвам нов живот, този път наистина. :)

galaxy29
08-13-2014, 00:18
каква си ти бе
що на всички пишеш лс-та
някакъв психар ли си
ужаст

xoxi
08-13-2014, 01:27
Къде отидоха дъждовете, къде отиде хубавото студено време?!
Не ми харесва това, че днес ми показваше 49 градуса на терасата. И че в 4:30 сутринта все още е задушно.
Надявам се обаче след 3 часа да е по-приятно, защото пак ще има разкарване по поликлиники, лаборатории, болници... А после, ако всичко е наред, сядаме в колата и заминавамееее. Да хващаме тен.

KristaY
08-13-2014, 01:37
Писна ми бе.. пз за мен https://www.youtube.com/watch?v=KMOOr7GEkj8

AnarchyBoy
08-13-2014, 04:55
тренирах и се изкъпах, ся пия чай и след малко трябва да изчезвам на работа, а как ме мързи. пък и тя се събуди и ме врънка да си легна още и да си спим.. К'ва е сънена и рошава "Не ме гледай, грозна съм! Не ме гледай казах.." 8-)
А на брат ми ще му счупя главата. Ебати жалкия инатлив злобар честно.
Сигурна работа има, жилище, приятелка, студент е - има си пари.. не се лишава от нищо И ПАК НЕ Е ДОВОЛЕН ВЕ. Ебати неблагодарното лайно дето е и тия мизерни скандали ш му ги изкарам през носа. Ш ми праи сметка аз къв телефон съм си бил взел.. Ма чакай бе с моята заплата е взет, не с твоята. Той си повярва нещо.. като малко дете е. Гаврил съм се бил с него, а и на него АЗ МУ ВЗЕХ ТЕЛЛА, ся не искал да го ползва. АКо повече направя нещо за него каквото и да е, пък те на. Добре, че не живеем заедно вече, сигурно щях да го смачкам от бой..
С изключение на нервите породени от капризите на брат ми, съм екстра. И аз като него имам всичко от, което имам нужда, но и знам как да го ценя и да поема отговорност. На него все другите са му виновни. Ай сиктер ве.
А нещо колата ме притеснява.. Не държи обороти, не знам защо, но предполагам, че газовата не е настроена правилно.. На бензин не ми ги прави тия номера.. Ш я откарам утре да я оставя и ш ползвам втората и ако т'ва леке брат ми, ми направи каквато и да е забележка за колата /колите/, които аз купих.. ще го сгазя и после ще го пребия.
Оф отивам на работа, ае приятен ден.

DisappointedDreamer
08-13-2014, 05:39
^много жалки комплекси, брат.

fanton1
08-13-2014, 06:01
тая нощ не спах добре, мислих за постъпките ми от последните няколко дни и още не мога да си я избия от главата нищо, че аз не искам да я виждам, но просто не мога да спра да мисля за нея от страх да не ме нарани аз я нараних ... чуствам се ужасно .... но рано или късно ще го продолея е има и лошо , че ще трябва да се виждам с нея 5 години почти всеки ден, но поне няма да ми е кофти че може да ме нарани по всяко време
иначе деня се очертава приятен :)

Lilanda
08-13-2014, 06:13
Абе, за какви падащи звезди ми говорите всички?
Всяка година на 12-13 август Земята преминава през Персеиди /отломки от кометата *не й помня името*/ и ние го виждаме като метеоритен дъжд. ;д

ПТ: Е няма такова щастие!

NambyPamby
08-13-2014, 06:14
Спокойно и хубаво ми е, животът е прекрасен. :)

Jaune
08-13-2014, 06:39
Нещо във въздуха през лятото/жегата ми причинява непоносими алергични пристъпи, цяла нощ не съм спала, защото не мога да дишам.
ЖЕСТОКОО

Andjyy
08-13-2014, 07:09
Нещо във въздуха през лятото/жегата ми причинява непоносими алергични пристъпи, цяла нощ не съм спала, защото не мога да дишам.
ЖЕСТОКОО

Снощи беше нечовешки задушно. Едва към 4-5 успях да заспа,по това време някъде се разхлади...

Ей сънувах някаква баница. Не каква да е баница,а мамината. Беше адски реално. Още си спомням,че бях хванала парченце с двата пръста. И като се събудих бях много разочарована. Много ми се спи. Ще си допия кафето,ще изчистя и ще седна да чета/уча.

tori
08-13-2014, 07:21
Объркана съм. Много. 8-) Играя си с огъня, направо влизам в него, знам, че мога(и най-вероятно ще се) опаря, ама пусто като ми е интересно...
Ахаха, познато, да. Баш си играя с огъня аз ама да видим. Да видим и течението как ще ми подейства.
Иначе ми е много добре - стига да не ме бяха събудили престъпно рано, щях да съм мега доволна. Ама... Кво да правиш, приятели. Сега си чакам кафето пък квото - такова.

Jaune
08-13-2014, 07:26
Снощи беше нечовешки задушно. Едва към 4-5 успях да заспа,по това време някъде се разхлади...



И това, но аз просто имам алергии и положението става 10х по-непоносимо :|

queen_ofdisaster
08-13-2014, 07:46
Странно ми е да споделям така тук,ама ми е омръзнало и да досаждам на приятелките ми с глупостите,които се въртят из главата ми :D Имам усещането,че сестрите на приятеля ми изообщо не ме харесват,въпреки че първоначално бях с друго впечатление,ама все пак повечето хора са мили и учтиви в началото и когато ситуацията го изисква.Бяхме се разделили за 2-3 месеца и сега като сме отново заедно той е споменавал за някакви иронични и уж безобидни коментари по мой адрес,винаги с искреното уверение "няма за какво да се обиждаш ;нали си знаеш;не е с лоши чувства etc",но аз усещам;че определено има някаква неприязън и не е като да си въобразявам-фактът,че едната даже ме махна от приятели след като скъсахме е достатъчно красноречив.Не ми се иска да го взимам навътре и да се впрягам;но с родителите му още не съм се запознала(засега е връзка от разстояние и не се беше отдала възможност),и при положение че далеч нямам намерение да се разделям в близко бъдеще с този човек няма как да не се интересувам от тези неща..той на своя страна е прекрасен,всичко се развива чудесно,знам че не би позволил някой да ме обиди или нарани,бил той и член на семейството му.Знам и че не е възможно всички хора да ме харесват,никога не ми е било фикс идея да съм всеобща любимка,но в случая се притеснявам,че това занапред би създало някакво напрежение между нас..

Colouring
08-13-2014, 08:42
Ходи ми се на басейн, ама едва ли ще стане скоро. Не искам да мисля за напред, даже за близкото бъдеще (имам предвид даже само месец напред), а само за днес и за сега.

fUcKsMiLe
08-13-2014, 09:52
Втори ден на работа.
Втората смяна е по-кофти, но ще го преживея.

Вчера ми стана много кофти когато ме заеба, за да прави това.
Все пак днес няма да можем да се видим, пък той..
Бях намислила всичко за снощи от романтичната вечеря, до покрива и звездите.
Жалко.. жалко за него. Ще съжалява много, че ми каза, че няма да се видим нея вечер.

Ще ида на шопинг сега, като допиша това.
Спирам цигарите, не че съм била и толкова редовна де, но все пак.
С парите две кутии мога да си купя толкова хубави неща. :D
И все пак ще си пазя една кутия Marlboro Beyond в чантата, да има.
След 1 час почвам.. ужас ще е . Бахти горещото, няма да мога да живея, хич.



Къде отидоха дъждовете, къде отиде хубавото студено време?!
Не ми харесва това, че днес ми показваше 49 градуса на терасата.
Ти къде живееш?

galaxy29
08-13-2014, 10:01
http://youtu.be/kbj3AYzHUH4

sometimes_
08-13-2014, 10:07
Мисля, че започвам да се оправям. Надявам се. След всичките лекарства и витамини, вече е крайно време! Искам и да се наспя. Не знам вече какво да правя с тия съседи. Не е нормално да се карат постоянно и то посред нощ, когато се опитвам да спя. Еб*си скандалите, викането и побоищата. Снощи даже мислех да звъня в полицията, за да дойдат и да ги постреснат малко. Ако се случва един път в месеца мога да го изтърпя, но през ден... :@ Всички ли са откачили?! И това са млади хора, мисля, че са малко по-големи от мен. При положение, че не са семейство, а се карат ежедневно, не разбирам защо са заедно. И цялата кооперация трябва да става свидетел на скандалите им. Гррр... Дано тая вечер не се случи отново, защото тоя път вече няма да оставя нещата така. Искам да спя, а не да слушам нечии разправии, рев и блъскане.

NambyPamby
08-13-2014, 10:08
Усещам, че нещо не е наред, ала този път ще си потисна инстинкта на Шерлок Холмс и ще се правя на луда. 8-) Дано да ме перат хормоните и затова да съм такава мнителна, в противен случай ще избухна МНОГО грозно. Ама дотогава ще си трая. Ще въртя мили очички, ще си подръпвам невинно косичката и ще се правя, че всичко ми е екстра. 8-) Търпение му е майката.

galaxy29
08-13-2014, 10:18
Оплакваш се, че нищо не се получава,
недоволен си, че всеки взима без да дава.
Вярваш, че "приятел в нужда се познава",
а зад гърба ти някой те продава.

Проблемът е в главата,
проблемът е в сърцата -
на всички нас, които не
цениме свободата.

СВОБОДАТА ДА ИЗБИРАШ!
СВОБОДАТА ДА РЕШАВАШ!
Свободата, която предпочиташ да забравяш.

Опитваш да погледнеш някой в очите,
надяваш се да видиш нещо зад лъжите,
но срещаш празнотата за пореден път,
въздъхваш и повтаряш "такъв е светът".

А СВЕТЪТ Е ТАКЪВ,
КАКЪВТО СИ ГО НАПРАВИШ.
ВСИЧКО ЩЕ ПРОМЕНИШ,
СТИГА СЪС СЪРЦЕ ДА БОРАВИШ!

Преди да кажеш "Виновният си ти",
Помисли какво ще се промени.
Светът е това което си и ти -
ако искаш промяна - започни от себе си.

AngelBelchev
08-13-2014, 10:23
Топло ми е, мрънка ми се, искам секс, гладен съм.

Lilanda
08-13-2014, 11:21
Чудесен, чудесен ден. ;33

XTREMEFREERIDE
08-13-2014, 11:23
Топло ми е, мрънка ми се, искам секс, гладен съм.
Общо взето така.
И на всичкото отгоре още не мога да се наспя от 12-часовото кормуване+возене от вчера, при все, че температурите в Благоевград удряха 39-40 градуса. Май ще си отспивам умората няколко нощи подред.
Довечера пак сме на джаз, нямам търпение, след като вчера не успях да изляза. Въобще не успях да направя нищо друго освен да си легна. Много яко си изкарваме на тоя фест, бях позабравила колко обичам цялата атмосфера. А Iyeoka беше уникално яка. ♥ https://www.youtube.com/watch?v=_Oza3OZ_w_I

TheDevilInMe
08-13-2014, 11:27
http://vbox7.com/play:80cef9f1be :cool: много вярно

Прекалено е топло. Не се издържа, баси жегата....

girlwithblueeyes
08-13-2014, 11:48
Цял ден ще се занимавам с това нещо да го оправям ..

anonymous708973
08-13-2014, 12:37
Странно ми е да споделям така тук,ама ми е омръзнало и да досаждам на приятелките ми с глупостите,които се въртят из главата ми :D Имам усещането,че сестрите на приятеля ми изообщо не ме харесват,въпреки че първоначално бях с друго впечатление,ама все пак повечето хора са мили и учтиви в началото и когато ситуацията го изисква.Бяхме се разделили за 2-3 месеца и сега като сме отново заедно той е споменавал за някакви иронични и уж безобидни коментари по мой адрес,винаги с искреното уверение "няма за какво да се обиждаш ;нали си знаеш;не е с лоши чувства etc",но аз усещам;че определено има някаква неприязън и не е като да си въобразявам-фактът,че едната даже ме махна от приятели след като скъсахме е достатъчно красноречив.Не ми се иска да го взимам навътре и да се впрягам;но с родителите му още не съм се запознала(засега е връзка от разстояние и не се беше отдала възможност),и при положение че далеч нямам намерение да се разделям в близко бъдеще с този човек няма как да не се интересувам от тези неща..той на своя страна е прекрасен,всичко се развива чудесно,знам че не би позволил някой да ме обиди или нарани,бил той и член на семейството му.Знам и че не е възможно всички хора да ме харесват,никога не ми е било фикс идея да съм всеобща любимка,но в случая се притеснявам,че това занапред би създало някакво напрежение между нас..

Защо не излезеш с тях насаме и не поговорите?

Слънчево ми ееее, статистиката върви много, въпреки че изоставам от графика за днес, няма значение обаче. Малко да се поизпотим днес, после ще се правим красиви :д

Анархи, доста неприятно впечатление оставяш с постовете си наистина. По-очевидно не можеше да е явно. Изобщо не трябва да ти пука за нашето мнение, ама да си знаеш. Много натрапчиво и комплексарско е наистина :)
Все едно аз да тръгна да обяснявам как днес с майка ми сме облечени еднакво, колко готино съм се почувствала, защото точно от нея ми е изградено усещането за стил и нали - съвсем небрежно и небиещо на очи - да спомена как й гепих единия часовник, дето струва ХХХ лв., щото толкова ми отива и как трябва и аз да си купя нещо такова.

AnarchyBoy
08-13-2014, 12:56
Анархи, доста неприятно впечатление оставяш с постовете си наистина. По-очевидно не можеше да е явно. Изобщо не трябва да ти пука за нашето мнение, ама да си знаеш. Много натрапчиво и комплексарско е наистина :)
Все едно аз да тръгна да обяснявам как днес с майка ми сме облечени еднакво, колко готино съм се почувствала, защото точно от нея ми е изградено усещането за стил и нали - съвсем небрежно и небиещо на очи - да спомена как й гепих единия часовник, дето струва ХХХ лв., щото толкова ми отива и как трябва и аз да си купя нещо такова.

Що жените търсите под вола теле? Т'ва кат онова за секса.. 15 пъти си препрочетох поста и пак не успях да видя къде евентуално съм бил достатъчно сериозен, че дори леко да намеквам нещо. Понякога нещата са такива, каквито са и няма нужда от четене между редовете.

А за брат ми се дразня к'ва путка е. Той работи, но баща ми каза да купя 4 телефона / за всички вкъщи / с пари от семейния бизнес, който аз въртя от около 3 месеца вече. Окей, аз питах всеки какъв телефон иска, всеки ми каза.. Даже взех брат ми с мен в Мтел той си избра и му го купих / Смятай, че брат ми е на 29 и никой не е длъжен да му взема телефон, като на ученик./
Той си взе alcatel one touch idol 2, на майка ми също взех такъв, а на баща ми едно HTC, а аз изчаках до онзи ден, за да мога да си изтегля заплатата /да си добавя пари за малко по-хубав телефон/ и си взех Sony Xperia z2 /доста бад асс телефон впрочем.. доволен съм./
И брат ми направи скандал на нашите, че сме го били гаврили и винаги за мен било най-хубавото /А Неговата заплата е значително по-голяма/ аз му бях предложил да извади още пари и да си вземе нещо яко, той не пожела и сега мен изкарва виновен и прави интриги в нас, ЗАРАДИ ЕДИН ТЕЛЕФОН, т'ва е което ме подразни, че се държи като ученичка. Ебати драмата, а от тоя спор за телефона той откачи и започна да вкарва други проблеми.. Как аз съм бил карал колите, които купихме за работа с пари от бизнеса на баща ми, с който в момента аз се занимавам, а брат ми не си бара пръста, но едва ли не смята, че сме длъжни да му се отчитаме, защото видиш ли е велик.

И никъде не съм говорил за ХХ суми. Дразни ме това, че той е възрастен а се държи като 15 годишна в цикъл и се сърди на всичкото отгоре. А си позволявам да казвам / аз взех/, защото е така. Баща ми само помага, аз водя всичко и имам свободата да управлявам парите на бизнеса / земеделски производители сме / А той си ходи на държавната работа и не го бърка. брат ми от друга страна не иска и да чуе за този бизнес, но накрая на месеца очаква да му се дадат няк'ви пари..

mayaaa
08-13-2014, 13:13
Всяка година на 12-13 август Земята преминава през Персеиди /отломки от кометата *не й помня името*/ и ние го виждаме като метеоритен дъжд. ;д
Интересно. :D Аз никакви падащи звезди не успях да видя. :( Само се радвах колко яко изгледа луната. И после сънувах няк'ва падаща звезда и още тям няк'ви простотии. :D

Он: Сега ми е една идея по-мотивирано за тренировка, като знам, че няма да се изпържа с дебелия анцунг. :cool: Викнаха ме да излизам, ама не може... Meh. Как пък все се сещат, когато съм заета. Ама нищо, за утре имам големи надежди. :D
Ама тоя е сууупер свестен, много ме радва. И отдаден, та чак е вдъхновяващо. Ама да не бързам все пак да си правя изводи.

LadyDi
08-13-2014, 13:28
...

Не се оправдавай толкова, че изглежда още по-зле. Плюс това, в първия си пост не си споменал, че телефоните и колите са купени с пари на баща ви от семейния бизнес. Доколкото помня, каза това:


Ш ми праи сметка аз къв телефон съм си бил взел.. Ма чакай бе с моята заплата е взет, не с твоята. Той си повярва нещо.. като малко дете е. Гаврил съм се бил с него, а и на него АЗ МУ ВЗЕХ ТЕЛЛА, ся не искал да го ползва.

Ш я откарам утре да я оставя и ш ползвам втората и ако т'ва леке брат ми, ми направи каквато и да е забележка за колата /колите/, които аз купих.. ще го сгазя и после ще го пребия.
Оф отивам на работа, ае приятен ден.

Което наистина прави лошо впечатление. Хайде сега прочети двата поста паралелно и открий разликите и съобщението, което се получава и от двата поста :)


Интересно. :D Аз никакви падащи звезди не успях да видя. :( Само се радвах колко яко изгледа луната. И после сънувах няк'ва падаща звезда и още тям няк'ви простотии. :D
Точно заради луната не си ги видяла. Падащи звезди по време на пълнолуние - трудна работа.

AnarchyBoy
08-13-2014, 13:51
Което наистина прави лошо впечатление. Хайде сега прочети двата поста паралелно и открий разликите и съобщението, което се получава и от двата поста :)


Ми аз му взех телла, никой не е длъжен. -_- А тия пари кой ги е изкарал? съседа? той? И все пак не ми дреме за парите, а за претенциите и му се предлага избор, но пак се държи като супер гъз.
Колите ги взех защото ни трябват за работа а и като цяло да има к'во да се кара. И двамата живеем самостоятелно, а само аз се занимавам със земеделието / за което и взехме две коли/ реално той не трябва да ги докосва даже,а аз му я давам едната като я поиска.. и пак е с претенции.

Опитвам се да кажа, че пръста не си мърда, а накрая иска, че и скандали прави и претенции вади, СЪРДИ СЕ. :lol:
е как да стане.

LadyDi
08-13-2014, 14:01
Добре.

draid
08-13-2014, 14:04
Виж сега да ти кажа, тоя бизнес е изграден от родителите ти, това че в момента ти го "ръководиш" не значи, че всички активи отиват за теб. Това е все едно назначен директор да се разполага с парите на собственика и пазарувайки с тях да обяснява "аз купих това, аз купих онова". Отделно колкото тоя бизнес е твой по наследствена линия, толкова е и на брат ти. Прекалено много използваш "АЗ" Отделно ако наистина си на 19 ти е простено малко приповдигнатото настроение. Не натрапвай толкова на хората как едва ли не ти се грижиш за цялото семейство изградил си бизнес от нулата и т.н. В нас има 5 коли и въпреки това никога не са ставали спорове кой какво да кара, кой повече кара, кой кара по-скъпа кола или пък кой ги е купувал. Най-много някое пререкание за гориво да е имало. Не се дръж така с брат ти, защото ти е брат все пак.


Ужасявам се от температурите тия дни и особено след като знам, че утре трябва да кръстосвам София напред-назад цял ден.

AnarchyBoy
08-13-2014, 14:08
В нас има 5 коли и въпреки това никога не са ставали спорове кой какво да кара и кой повече кара. Най-много някое пререкание за гориво да е имало. Не се дръж така с брат ти, защото ти е брат все пак.



Точно! Ама разбираш ли, че аз не желая да се карам с него и не ми пука / не му завиждам/ за нищо. Дет се вика нашите и совалка да му купят ми е все тая.. И по-хубав телефон да има, аз бих се радвал, няма да му правя скандал. Която кола е поискал съм му давал, всичко винаги съм делил с него, а той дет се вика се изсра на метеното. Е т'ва ме подразни, че за един телефон се държи супер инфантилно.

draid
08-13-2014, 14:13
Пак правиш грешка, говориш така сякаш притежаваш колите и ако си в добро настроение му даваш. Ще ти направя сравнение при нас нещата стоят по този начин - всички ключове седят на едно място и просто ако на някой му трябва в момента друга кола от тази която кара съобщава за намерението си да я вземе и я взема.

Даже като се замисля в момента карам колата на брат ми, защото пътувам доста, а е по икономична от тази която аз по принцип карам. Брат ми не е в държавата в момента, но както цяло няма никакъв проблем с това. Даже ме удариха на един паркинг и реакцията му беше "Много важно"

AnarchyBoy
08-13-2014, 14:18
Пак правиш грешка, говориш така сякаш притежаваш колите и ако си в добро настроение му даваш. Ще ти направя сравнение при нас нещата стоят по този начин - всички ключове седят на едно място и просто ако на някой му трябва в момента друга кола от тази която кара съобщава за намерението си да я вземе и я взема.

Не не.. 8-)
Ние също сме с 5 коли.
Но двете "фирмени" са в моя гараж, защото е по-голям, а и няма къде другаде, двете на нашите са си у тях, а личната на брат ми си е у тях. За т'ва казах "давал" щото реално те са при мен. Но аз нямам никакъв проблем с това той да кара която и когато си поиска. Той има ключ от моя апартамент и гараж, но той се сърди като аз карам фирмената дори и не по-работа / макар той да го прави често / независимо, че сам си плащам горивото и ги поддържам със собствени пари, а ти като шофьор и инженер знаеш, че не е евтино и лесно, но аз т'ва даже не го зачитам.. не съм толкова дребнав, че да му кажа аз ги поддържам, за мен са. Способен е да си вземе която и когато поиска, но на мен ми се правят забележки постоянно. ;/

DarkTemplar
08-13-2014, 14:25
Имате сложни семейни отношения.

LadyDi
08-13-2014, 14:29
Имате сложни семейни отношения.

Нали? :)
Чак ме заболя главата.

draid
08-13-2014, 14:30
Не става така, прекалено много аз и моя/мое използваш. Ще си развалите отношенията с брат ти. Колите са купчина желязо и не струват нищ. Оособено скарване с брат/сестра. Имаш желание да се покажеш като успял, но повярвай още ти е рано има време. Да не говорим, че хората се дразнят когато някой седи и им говори за: Моя гараж е по-ГОЛЯМ, моя апартамент, моя бизнес, колиТЕ които имам и са в МОЯ гараж и т.н. Мисля че схвана на къде бия.

DarkTemplar
08-13-2014, 14:32
Нали? :)
Чак ме заболя главата.
Ти пък само си търсиш повод да те боли главата. Нервна такава. :>

LadyDi
08-13-2014, 14:34
Ти пък само си търсиш повод да те боли главата. Нервна такава. :>

Такава съм аз. Нервозна. А тя главата ме боли от 3 дена, търся си оправдание, не повод :lol:

draid
08-13-2014, 14:34
Такава съм аз. Нервозна. А тя главата ме боли от 3 дена, търся си оправдание, не повод :lol:

Вземи си две таблетки "Рувексин" - новото име на аспирин ! хаха
Много се радвам, че мъжете сме имунизирани срещу мигрена (:

Абе хора, само аз ли умирам от топлина или е всеобщо явление ?


http://www.teenproblem.net/a/1-lubov_and_sex/44557-kakvo-znachat-negovite-zvuci-i-stenaniia-po-vreme-na-seks/

Убих се от смях на две от звуците по време на секс, а именно:

1.Споменава Господ – въпреки че не бива излишно да се споменава името на Господ, той го прави: „Ааааа, Господи, направооо е невероятно!! Иисусе Христе, полудявам от кеф!“.

2.Псува - той си служи с псувни дори в леглото „Мама му дееееба, колко е яко! Ти си жестока, да му се не види!“.

Chimairah
08-13-2014, 14:37
Приятно ми е да си седя на климатика и да се наслаждавам на почивния и ден... Почивен е доста силно казано, тъй като готвих, чистих, прах и подреждах къщата .. но все пак нали не съм на работа ;д ...
Искам пак да е прохладно и дъждовно... дъждовните дни са по-красиви и приятни от 40-градусовата жега, стелеща се навън...
Знаете ли, че 13 август е международният ден на левичарите? Е, аз използвам основно дясната ръка, но нека всички, използващи лявата се чувстват поздравени по случай празника ! :D
Доста мързеливо се чувствам днес... обмислям след като свърших домашните задължения, да се отдам на заслужено нищоправене до края на деня..

Andjyy
08-13-2014, 14:40
Абе хора, само аз ли умирам от топлина или е всеобщо явление ?

шиии са побъркам :D

LadyDi
08-13-2014, 14:41
Абе хора, само аз ли умирам от топлина или е всеобщо явление ?
От времето ще да е.

DarkTemplar
08-13-2014, 14:41
Такава съм аз. Нервозна. А тя главата ме боли от 3 дена, търся си оправдание, не повод :lol:
Съчувствам на мъжа ти.

LadyDi
08-13-2014, 14:48
Съчувствам на мъжа ти.

Мен това не ми пречи :cool:

AnarchyBoy
08-13-2014, 14:53
Ама и аз твърдя, че са купчина желязо както и телефоните, но той е този, който издребнява. мен ми е все тая кой к'во кара,има,носи,облича,работи и етц, ИМЕННО ЗА ТОВА СЕ ДРАЗНЯ< ЧЕ ТОЙ ПРАВИ ПРОБЛЕМИ ЗА ГЛУПОСТИ. -_-
Нз как стигнахте до извода, че на мен ми дреме мое ли е или негово, на него му дреме. Аз и двигател с 4 колела бих карал, той ако ще и ламбо да кара ми е все триста. На него обаче не му е. -_-

AnarchyBoy
08-13-2014, 14:55
А ЗА жегата е ся се прибирам от работа и навън направо не ес диша.. Т_Т

Dagichka
08-13-2014, 15:08
само на мен ли ми се струва приятно навънка? подухва едно такова, на сянка си е добре :д

добре бе, сега и сестра ми почна да ме обвинява, че съм приличала на хипи?! тия хора не знаят ли, че хипитата са щастливи и свободни души, а не като мен.. 2 пъти ме пита дали искам нещо за пиене и ядене, казах "не, мерси", последваха още 38429 пъти повторения на същия въпрос и накрая като повиших тон, че не иска по дяволите нищо излязох хипи? ахах положението е да плача или да се смея..
поне се изкъпах, хапнах що-годе здравословно и си слушам музика, пиша си с моите идиоти и съм окей :3

d-r.Zob
08-13-2014, 15:09
Съсипан съм от пътуване и не само от това. Водих я къде ли не, за да ми каже, че екскурзията била чудесна и догодина пак щяла дойде! В този момент си пожелах на земята да падне астероид и да избие всички гадове, които се подиграват с бедните хорица, включително и бедните и изстрадали хорица, та повече да не страдат. След това разкри, че е напълно изперкала и се нуждае от психиатрия. Повече ще пиша с специализираната тема.

Colouring
08-13-2014, 15:12
1.Споменава Господ – въпреки че не бива излишно да се споменава името на Господ, той го прави: „Ааааа, Господи, направооо е невероятно!! Иисусе Христе, полудявам от кеф!“.


Ще умра от смях, ако чуя нещо подобно. :lol:
Аз след малко излизам, не знам как ще издържа в тая жега, защото чак към 9 ще може да се диша. Нищо, ще се забием двамцата на някоя пейка, ще си говорим и ще ни е хубаво. А по-късно може пак у един приятел да ходим. И така..

ЕДИТ: Забравих да се оплача от проклетите и гадни комери. Тия създания ще ме съсипят. По краката имам чувството, че имам стотици пъпки. Между пръстите чак.. сириъсли, комарчета, сириъсли? О, да, да не забравя, че и на челото имам пъпка. Лол, добре, че не ги чеша тия и не се забелязват. Иначе ще предизвиквам смях у всеки, който ме види.

102
08-13-2014, 15:15
дойдох тук да чета комплексиран anarchy и не останах разочарован

Auriss
08-13-2014, 15:39
Баси почвам много да се филмирам. Последната година +- някой и друг месец абсолютно всеки път се случва следното ; установявам, че имам дупка в познанията в дадена област -> почвам да ровя из нета за инфо -> оказва се мазало и нищо не разбирам -> садвам -> няколко дни по-късно някой качва курс на абсолютно същата тема.
Дотук хубаво, оекй ... шанс. Ама в даден момент стигнах до изводя, че ще ми се наложи и да се науча да рисувам - кофти, поне година отгоре ще ми отнеме. Няма проблем - няк'ви шведи решили, че трябва да напишат плугин за фотошоп, който до голяма степен да автоматизира нещата и почти ми решава проблема с текстурите (http://quixel.se/)
След т'ва ми трябваше сносен курс по ригване и няк'ъв пич от UK решил да качи над 10-часа курсове във Вимео...безплатно. (http://vimeo.com/85723721) И беше по-добро от всичко, на което съм попадал преди тва, а минах през доста лайняни туториъли на ниво нбу ЛОЛ
Хубу и тва окей, шанс, случва се, ама сега за капак и софтуерът, който ползвам, който струва 5500$ по бог знае каква причина са решили да му добавят отделна опция за лицензиране, която гласи, че можеш да си ползваш нещата с комерсиална цел стига доходът ти на година да е под 100К $ (http://www.sidefx.com/index.php?option=com_content&task=view&id=2853&Itemid=66) о_0 И струва 200$ о_0 Което на практика ми премахва и последното 'препятствие'.
Мега филмиращо ;о Чувствам се все едно някой ми налива отгоре и аз просто си събирам и събирам и единственото, което се иска от мен е да не ме мързи :cool:
Тъй, де, сори за спама. Просто ми е някакво ентусиазирано такова ;д

PS: тая статия за звуците ми е няква мега гнусна, нз що

anonymous708973
08-13-2014, 15:50
Абе хора, само аз ли умирам от топлина или е всеобщо явление ?

Не си само ти!!
Цял ден стоя на ДВА климатика в една стая, на затворени щори и УМИРАМ!
Пукам се от жега. Сега кучето ще разхождам, прилошава ми при мисълта направо.

YSMF
08-13-2014, 16:13
Не се търпи жегата, мижавия вентилатор грам не помага. Но пък ми е хубаво, след седмица ще се видим на рождения ми ден :3

tori
08-13-2014, 16:26
Кхем, с втори памук съм в носа, кажете ми пак колко ви е горещо.

granger
08-13-2014, 16:40
Искахте лято - ето ви го.
добре съм иначе, уморена, гладна,ама после ще го ям.
Не знам дали ще се видим с него, ама ако е толкова зает,ще го оставим за утре. Определено не се чувствам енергична, за да ходя някъде за цифра време. Пък и като се разбираме за нещо обичам да си спазваме уговорките,но да кажем,че му е минало покрай ушите.
Все тая.
Уморенко ми е.

draid
08-13-2014, 17:36
Aaa моля, моля. Аз винаги съм си държал на перманентната температура от 22-25 градуса лятото.

Майстора успя да оправи тъпите накладки на колата навреме, утре поне ще се мъча в жегата с максимално надежден и силен климатроник, а това ме прави някак радостен.

NambyPamby
08-13-2014, 19:00
Много тъпо се получава. Ще ми се да се успокоя, че са "смесени сигнали", ала ако е това - това е най-лошата сигнализация на света. 8-) Съзнавам, че трябва да си трая и да съм търпелива, ама не мога, пусто. Сори.
Не ме интересуват настроенията му, не ме интересуват желанията му('щото едно казва, пък друго прави, хм, нали...), държи ме на някаква дистанция, дето или е много странна, или аз съм невъзприемчива и не я схващам. Ни риба, ни рак е положението. "Приятно ми е да си пием кафето, чудесно си прекарвам с теб", звънене ей така през деня да ме види какво правя и това наред с поставянето на някакви невидими очертания. Отговорът си го знам, ама на какво ли се надявам, и аз не знам вече...
Каквото иска да прави, то си е за негова сметка. Времето му с мен е ограничено и ако си попребори малко егото и си организира така нещата, че да прекараме повече време - супер. Ако ли не - пак супер, здраве да е.
Ще излизам напред-назад, ще готвя от скука, ще си подреждам гардероба, ще си хапя ръката, ако трябва, ако посегна към телефона. 8-) Няма да му предлагам повече(и да слушам оправдания), няма да звъня за щяло и нещяло, всъщност, няма да звъня изобщо. Независимо колко ми се иска и какви поводи си намирам. Твай.
Давам му пъъълна свобода и лишение от присъствието ми за една седмица, поведението му през нея ще е показателно какво ще става занапред.

Fisherman
08-13-2014, 19:03
Осъзнах, че съм олицетворение на монета; износена, прехвърляйки между чужди пръсти.

съгласен съм

mayaaa
08-13-2014, 19:08
Ейй, 'начи, едно от най-омразните ми неща е да ме прекъсват... Ама всеки път, все едно и също. Наумява си нещо, казва ми го - ок (не й пука аз защо така правя; покрай ушите й минава, ако й кажа). Казва ми втори, трети път, прави се на много любезна, казва ми, че уж си било моя работа... Като е моя работа и не й обърна внимание (или й обърна, но тя толкова и забелязва промените) го повтаря още 98162646 пъти, през половин час. Веднъж ще й се ядосам, ще и го кажа това (или поне ще се опитам), тя ще ме прекъсне по средата и няма да ме остави да продължа, ама като й повиших тон да не ме прекъсва ме изкара, че съм имала проблем с нервите. Имам ми! Тя ми е проблема. Как тъй на друг на се ядосвам така, не се налага да повишавам тон. Пък и да кажеш всеки ден, че правя така, ама не. От 100 пъти все едно и също, веднъж ще се ядосам и ще й го кажа, пък тя истеричка ме изкара. Не, просто не знам...
Пфф, втора тренировка за долна част подред която не успях да завърша. Не е истина колко си се ядосвам в момента. Какво толкова промених, какво толкова сгреших? Ядосвам се, ама много. Коремът и без това ми е слаба мускулна група, а като не съм го правила известно време, просто отива по дяволите. Добре, петък горна част (и ще вмъкна и корем) , после 2 дена почивка и ако отново нещата тръгнат на зле в понеделник, ще трябва да предприема нещо.
Поне най-накрая си намерих програмите и видях кога са ми сроковете, та мога да съм си спокойна за това.
И въпреки всичко съм в горе-долу добро настроение. Още малко ще се занимавам с глупости и след това си хващам записките, местя се с лаптопа на леглото и започвам с информатиката.

IWannaBeSedated
08-13-2014, 19:18
Беше дълъг ден с останалите шаферки и булката, голяма обиколка на София, голямо чудо. 8-) Но съм доволна, че поне свършихме част от работата.

kalpazanka
08-13-2014, 19:26
Отдавна не съм се чувствала по-преяла.
Срам и позор, не моа да помръдна.

Jaune
08-13-2014, 19:43
https://www.youtube.com/watch?v=_MmB81YZG2g

бягай от мен, далеч от мен, щом си така далече от мен, студен, със мен... :)

LadyDi
08-13-2014, 19:49
Отдавна не съм се чувствала по-преяла.
Срам и позор, не моа да помръдна.

Мойта равносметка е половин кутия сладолед на екс. Езикът ми изтръпна.

Lilanda
08-13-2014, 20:34
Не става така, прекалено много аз и моя/мое използваш. Ще си развалите отношенията с брат ти. Колите са купчина желязо и не струват нищ. Оособено скарване с брат/сестра. Имаш желание да се покажеш като успял, но повярвай още ти е рано има време. Да не говорим, че хората се дразнят когато някой седи и им говори за: Моя гараж е по-ГОЛЯМ, моя апартамент, моя бизнес, колиТЕ които имам и са в МОЯ гараж и т.н. Мисля че схвана на къде бия.

Хип-хопът ми е много по-добър от хип-хопът ти. :lol:

ПТ: Само ако знаех, че сега нещата ще стоят така...8-)

draid
08-13-2014, 21:00
Това не го разбрах !?

LadyDi
08-13-2014, 21:10
Това не го разбрах !?

Не се и опитвай...
Ицо Хазарта :)

shmatarok
08-13-2014, 21:25
Абе нещо пак... ни така, ни иначе.
не знам вече и аз какво ми е, защо ми е и какво искам.
И след прекрасния уикенд, пак съм си сама.

SonataArctica
08-13-2014, 21:49
Уморен съм, трябва да пия няколко аспирина и да лягам, че утре 7 часа път и искам да съм свеж. Доста изтощителни занимания тези два дена бяха. Целия бях потрошен от ръгбито вчера, а днес се довърших като решихме да се спускаме от ветрогенераторите по черния път (естествено, че се пречуках малко).

Шокиран съм от човешката гадост. В една фирма са си взели от няколко дена малко куче-пазач. Работниците си умират от кеф, че лае по хората ама не им пука, че е гладно. Кутрето изяде почти половин хляб. После не можах да го отлепя от задника си половин час. Малко по-късно една огромна буковинска овчарка щеше да ме пречука като ми се хвърли. Няма такова любвеобилно животно, ей! (кучешки истории)

Притеснен съм и от факта, че циганите стават все по-нагли. Докато се прибирах в 9 вечерта подминах 4-5 каруци, които излизаха от града. Пак са намерили нещо да крадат... На това съм бил свидетел доста пъти, но следващото ме потресе още повече. Минавам покрай панелките и к'во да видя? Един циганин свети с фенерчето в мазата и хоп, гледа какво има. Преди година разбиха 30 гаража и ги ограбиха, а сега и в блоковете на хората ще ходят. Та на всичкото отгоре го правят докато всички са будни. Все още съм учуден от това как се изненадвам от това. Аз излизам до магазина, който е на 100 метра от панелката, и виждам поне 20 циганина. Когато реша да се разходя до центъра на града виждам повече цигани от българи. Превръщаме се в малцинство. Икономиката ни е идеална за виреенето на паразити като тях. Жалка история. Има моменти в които се радвам, че ще заминавам от България.

tori
08-13-2014, 22:05
Мили дневнико, сега осъзнавам, че хич не съм добре и колкото и да лъжа всички останали, дупката пак си я има. Обаче тъпото е, че хората около мен се лъжат лесно - с един фалшив разговор за рандъм глупости, малко просторен смях и обяснения, че съм щастлива, защото е било. Ма на мен не ми стига да е било, защото беше само петнайсет дни. И през тия петнадесетина дни не се извиних на никого, защото имах всичко. Имах го целия, целия, целия. Цялото му внимание беше за мен, гушках го и му щипех бузките. И сега ми е много криво, защото нямах възможността да го затворя в буркан като светулка. Или хлебарката Пешо, всъщност. Уж вземах всичко, което можех, цялото му време и внимание, а не ми стигна да е около мен. И най-странното е, че без него нищо не ми се прави, не ми се пише, не ми се слуша музика, бирата не върви, цигарите не са вкусни без него, чипса също, фрапето... Дори не ми се живее понякога. И най-ужасното е, че ми харесва да не ям, да спя по цял ден, да се изолирам от света, да не чета. Харесва ми да съм сама с мислите си, не ми се слушат чужди бръщолевеници и шитни. Не ми се ходи по барчета. Искам си пак ония пет дни на пълно спокойствие и щастие, прекарани в безцелно обикаляне на Камчия. Искам си пак да ми се появява пред бунгалото и да ме отвлича навън, на фотосафари по плажа. Искам си пак всички тия селфита и споделени усмивки. Защо е нужно да ми е толкова далеч? Другата пандичка също я обичам и също става за гушкане, но не може да замени първородната, хах. Толко сме се старали с таткото върху нея... На колкото и шибани падащи звезди да си пожелая той да е тук, нито една няма да успее да го доведе. Виж, другия обаче ще може при късмет. Дано рождения ден на втората пандичка ме направи поне малко щастлива, дано поне за секунда успее да скрие ямата в мен. Защото точно бях наистина щастлива и кво - той пак се метна на самолета, оставяйки ме зарината със свободно време, в което да си мисля за него. Имам чувството, че първата раздяла я преживях в пъти по-леко от тази. Не ми се седи тук, искам пак с него някъде. Да откриваме и да сме си самодостатъчни. Моята първа пандичка, моето всичко. Липсва ми до мозъка на костите.
Та така, дневнико, яж лайна, защото само на това съм способна точно в тоя момент. Реално нищо не ми се прави, понякога дори не ми се живее. Не и така.

102
08-13-2014, 22:10
Не се и опитвай...
Ицо Хазарта :)

?_?
какво искаш да кажеш
?_?

HollyGolightly
08-13-2014, 22:12
Свободата на словото си има граници, особено когато си на работното място. Ако бях сама най-вероятно щеше да и се размине, понеже за разлика от него, не обичам да създавам проблеми, той обаче такива неща не търпи.

xoxi
08-13-2014, 22:26
Тъпо ми е без него.
3 дни ще ми виси в тая болница (дано са 3, че сестрите ми казаха, че попринцип се държи по 5), която се намира на майната си. Днес ми трябваха два+ часа да се прибера пеша, иначе с таксито на отиване ни беше екстра. Дадоха ми цял график за свиждания и глупости, сякаш ще ходя на посещение на сериен убиец с доживотна присъда в затвора. УжасТ.
Дано успея да побера повече филми на тоя ел. четец, за да има с какво да си губи времето. Преди две години, когато го бутнаха там за същото нещо впрочем, успя да прочете два дебели романа за два дни.
Знам, че нищо му няма, ама пак ми е притеснено някакво. Настръхвам винаги, когато стъпя в болница. През деня беше такава лудница... За утре уж се спазарих с една от сестрите да ме пусне след 20:00ч. при него, дано само е запомнила и е на смяна. Вечер е по-спокойно и тихо и усещането, че около теб има хиляди болни, не е толкова силно и неприятно.

Slobbery
08-13-2014, 23:04
Празно ми е...искам го,липсва ми повече от всичко..

Eagle 123
08-14-2014, 00:19
Въхх луда е беееее ;3 Вече мога да заспя спокойно :D

HollyGolightly
08-14-2014, 00:50
Праща ми заплашително писмо по FACEBOOK!!! и очаква да я приема сериозно :lol: ако иска да ми звънне по скайп и да се сбием през камерата. Някои хора просто винаги си остават на ниво 4-5ти клас. Единственото, което мога да направя е да и се изсмея и след това да се почувствам виновна, че съм го направила, така де, трябва да сме по-толерантни към хората, на които е дадено по-малко.

LadyDi
08-14-2014, 05:08
?_?
какво искаш да кажеш
?_?

Както обикновено - нищо.

Lilanda
08-14-2014, 06:10
?_?
какво искаш да кажеш
?_?

:lol: :lol: :lol:

едит: -Виж колко хубави момченца познаваш, как се хвана с тоя...олигут? Е виж В. колко симпатично и добро момче е. А и се познавате от толкова много време.
-Ъмм мамо, като заговорихме за В...Имам да ти казвам нещо.
-Знам, не е нужно да довършваш. И се чудя как не си ми казала по-рано.

Е този разговор ме разби. 8-) Ще го накарам да си домъкне гъза до работата ми днес, ако се поосвободи, но няма да му споменавам за това. Искам да видя как ще се държи. 8-)

AnarchyBoy
08-14-2014, 06:51
:D

sometimes_
08-14-2014, 06:56
Имам чувството, че част от съфорумците са прекалили с американските филми.

AnarchyBoy
08-14-2014, 07:01
Имам чувството, че част от съфорумците са прекалили с американските филми.

Е Не стаа всички като теб да гледаме изтънчено Френско и Италианско кино, пийвайки си вино за 3000 $ бутилката в собственият ни кино салон, в една от 500-те стаи на имението ;О


Значи бесен съм, пуснах им документите на тия хора... толкова време ме занимаваха и сега се отказаха заради 12 лв такса -_- И почнаха едва ли не да ме кълнат, че ги обирам... Все едно аз определям таксите...

sometimes_
08-14-2014, 07:06
Е Не стаа всички като теб да гледаме изтънчено Френско и Италианско кино, пийвайки си вино за 3000 $ бутилката в собственият ни кино салон, в една от 500-те стаи на имението ;О


Не си падам по киното. Книгите са ми по-интересни. ;)

AnarchyBoy
08-14-2014, 07:08
Не си падам по киното. Книгите са ми по-интересни. ;)

Ама виното и имението остават налЕ?

tori
08-14-2014, 07:37
Значи имам чувството, че търся точно определена книга в огромна библиотека, която преглеждам книга по книга за хиляден път, не знам какво търся, но определено пропускам нещо. Какво? Защо? КАКВО, ПО ДЯВОЛИТЕ, ПРОПУСКАМ?! Блъскам си главата и просто нямам идея. Празно ми е и ми ще се да е тук, за да ме изпълни.

DarkTemplar
08-14-2014, 07:41
Жабке, само времето ще оправи нещата. Гледай да си разнообразяваш ежедневието и социалните контакти, така по-лесно се "преболедува".

Добре съм, спокойно ми е. Очертава се хубав край на седмицата.

NambyPamby
08-14-2014, 07:57
Предменструално ми е. 8-) Скъсвам се да ям сладолед и съм много, ама много бясна.
Тъпо ми е, всичко и всички ме изнервят и не ми се ходи на почивка. Не ми се влачи по пътищата, не ми се ходи на плаж да слънчасвам, не ми се съобразява с пари, изобщо - е.ала съм го. Отказвам се. Дотук беше ваканционния ентусиазъм.
Всичко ме дразни, всичко ми е еднообразно, не ми се ходи на море, както не ми се излиза даже и на кафе - едни и същи заведения, едни и същи физиономии... Затова не искам и няма да си отлепя задника от вкъщи в близките две седмици, освен ако не е мнооого неотложно. Всичките ме нервят, бе, просто не се трае. Пълната тъпотия.
Изтеглих си едно много готино сериалче и мисля да си изгледам всички възможни сезони, които намеря. И без това е отвратна жега навън и няма какво да се прави.
И нямам търпение някой да ми каже нещо накриво. 8-) Просто чакам, за да го подхвана. 8-)

Chimairah
08-14-2014, 08:16
Предменструално ми е. 8-) Скъсвам се да ям сладолед и съм много, ама много бясна.
Тъпо ми е, всичко и всички ме изнервят Всичките ме нервят, бе, просто не се трае. Пълната тъпотия.

Разбирам те повече от идеално,,,, освен това ми се яде нещо , а не ми се става от леглото изообщо.. но трябва да си сготвя нещо -.-
ии като го спомена.. мяй имам някакъв сладолед във фризера ,... запътвам се натам

Colouring
08-14-2014, 09:00
Тори, не знаеш къде ми бъркаш с тези писания. Същото ме очаква и мен и ... свива ми се сърчицето.

Днеска го пиши безинтересен ден. Той цял ден е зает, довечера ще се видим за малко. Ама го разбирам, трябва да помага на майка си, че иначе няма да може да се оправи. Обаче утреее.. за утре нямам търпение! Ама ще трябва да изчакам още малко.
Сега отивам да си взема кафе и ще видим какво ще правя до довечера.

Jaune
08-14-2014, 09:09
https://www.facebook.com/photo.php?v=653082834780223 ...

fUcKsMiLe
08-14-2014, 09:10
Добре, като мъж поне да си държи на думата. Вчера като се видяхме ми изтърси, че нямало привличане вече. Нали "не всичко е секс" бе? "Чувствата са на преден план" - това като го чуя вече ще изтръпвам. Чувствата били на преден план - майната им на чувствата, ако чуеш след това "За мен секса е най-големия фактор в една връзка." Толкова говорене на безсмислени неща, че и несвързани на всичкото отгоре, не бях чувала. После ми вика "Да сме си само приятели". Имам нужда от съвет на някой, който не ме познава, защото ще е обективен. Иначе те двечките хубаво ми казваха да не се хващам пак с него, ама файда. Няма да се занимавам с момчета вече, ще си се съсредоточа над работата, даже не ми се излиза. Писна ми от всякакви драми - честно. Искам спокоен живот, с момче което знае какво иска и го постига, не ми прави драми за щяло и нещяло и е достатъчно зрял за да не си мисли, това което ушите ми чуха вчера.

Като не знаете хора (общо женски и мъжки + мен офц) какво искате - не давайте напразни надежди на човека отсреща.

Ще се наям, ще хапна лютеница, че отдавна ми се ядеше, пък кой да се сети да купи ии ще ям сладолед, за да утоля мъката си. След това ще съм си същата преди всичко, което стана с този човек. Влюбена или не - това беше. Шанс се дава само 1 път, аз дадох 2 пъти. Тази страница от днес е затворена.