PDA

View Full Version : ДНЕВНИК: Как се чувствате? vol. 28



Страници : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37

tori
08-14-2014, 09:11
Тори, не знаеш къде ми бъркаш с тези писания. Същото ме очаква и мен и ... свива ми се сърчицето.
Не си позволявай да стигнеш докъдето и аз, само това мога да кажа като съвет.

Andjyy
08-14-2014, 09:19
https://www.facebook.com/photo.php?v=653082834780223 ...

Ани Хоанг :D
милата що са и офъкали така бретона

Dagichka
08-14-2014, 09:25
малко по малко започвам да се разпадам.. май. ставам толкова изолирана, вече буквално най-близките ми мога да ги видя само на екрана и дори не мога да ги докосна.. де'а и тия разстояния :с
а вкъщи не мога просто, вече.. 6 години? откакто просто изгубих желанието да споделям важните за мен неща, нищо необичайно.. обаче е някак егоистично от нейна страна да ми вика, че не споделям, а когато все пак, въпреки че знаех какво ще последва й казах примерно, че се виждам с него какво стана?? нарече ме курва, любовчийка като така омразната ми баба и че ще стана като нея майка на 18 ахаха
поне си запълвам листа с неща, които съм преживяла тази година :д не че се чувствам по-добре така, но.. може би по-късно ще осъзная, че всичко е за добро

LadyDi
08-14-2014, 09:29
Не си позволявай да стигнеш докъдето и аз, само това мога да кажа като съвет.

Тори, Тори... то не е до позволяване...

s4etoved
08-14-2014, 09:31
Добре ми е, оправихме всички бъркотии, свърших си работата за днес и утре до Варна:)

tori
08-14-2014, 09:36
Тори, Тори... то не е до позволяване...
При мен е, защото аз позволих на тъгата да ме обземе и разяде. Ако бях ебала майката на всичко както другия авер, всичко щеше да ми е добре. Ама... пуста простотия.

Colouring
08-14-2014, 09:41
Понякога не можеш да я спреш. Аз си изстрадвам всичко винаги, не знам как да се изолирам от лошото. Колкото и да се занимаваш с други неща, колкото и да държиш ума си зает с различни мисли, винаги ще дойде някой час от денонощието, когато просто тъгата ще достигне до мозъка ти и ще осъзнаеш какво си изгубил. Обаче това е час от процеса, така че.. искаш или не минаваш през него.

tori
08-14-2014, 09:47
Предполагам си права. Аз лично си го крия, кътам си го в себе си, но загася ли лампата вечер, главата ми се изпълва с толкова много мисли, че заспивам чак на разсъмване. В интерес на истината вече нямам какво да му кажа, защото всичко сме го изприказвали, искам просто да се изтегнем на нашето си място, да се гушнем и да си мълчим. Когато се прибра, очаквах да се разрева, а аз... аз дори не успях да осъзная какво става около мен в първите трийсет секунди. Само му се хвърлих в ръцете и дотам. Оттам нататък почти не помня какво е ставало около мен.

LadyDi
08-14-2014, 10:05
При мен е, защото аз позволих на тъгата да ме обземе и разяде. Ако бях ебала майката на всичко както другия авер, всичко щеше да ми е добре. Ама... пуста простотия.

То си е до характер и нагласа. Някои неща просто трябва да бъдат изживяни/преживяни.
И между другото, има истина в клишето, че с времето минава. Без значение за какво си говорим :)

tori
08-14-2014, 10:14
Мда, в един момент просто бях оставила нещата ей така, не мислех за най-прекрасния Мечо на света, но после си дойде, гушкаше ме, разказваше ми разни работи, щипех му огромните бузи, хилех му се като идиот. За петнайсет дни свикнах с него и сега пак трябва да свикна без него. Пък най-кривото е, че знам, че И той се чувства така, но нямам възможност да направя нищо. Съответно и той я няма тази възможност. И хем гледам са не показвам, че ми е зле от липсата му, но той пак го усеща. Все пак се познаваме достатъчно добре.

sweety933
08-14-2014, 10:17
Ооо, най-сетне ще се видим, нямам търпение да го нагушкам. :D :) Иначе добре съм, понаспах се, пих кафе... доволно.

DarkTemplar
08-14-2014, 10:31
Мда, в един момент просто бях оставила нещата ей така, не мислех за най-прекрасния Мечо на света, но после си дойде, гушкаше ме, разказваше ми разни работи, щипех му огромните бузи, хилех му се като идиот. За петнайсет дни свикнах с него и сега пак трябва да свикна без него. Пък най-кривото е, че знам, че И той се чувства така, но нямам възможност да направя нищо. Съответно и той я няма тази възможност. И хем гледам са не показвам, че ми е зле от липсата му, но той пак го усеща. Все пак се познаваме достатъчно добре.
Тея шибани разстояния са нещо мега криво... мразя ги повече от комунистите и евреите, взети заедно.

TheDevilInMe
08-14-2014, 10:39
tori, всичко ще се оправи, you can't have a rainbow without a little rain hugs :)

Он: somersby с лед + климатиче, еххх раййй :cool: Доволно ми е от покупките, винаги ми оправят настроението, никога няма да ми омръзне да пазарувам, само кинти да има ;D

fUcKsMiLe
08-14-2014, 10:46
^^ LDR е най-кофти нещото, което може да си причините.
Аз със сигурност няма да повторя такова нещо отново.

Мисля, че имам нужда от психолог. Пак рев за нищо.. Не искам и да говоря с никой от приятелите ми.
Пак се почва антисоциалния ми период май. Хубаво, че поне ще се разсейвам на работа.
Трябва да се запозная с някой нов човек. Искам нещо ново... това е.

mayaaa
08-14-2014, 10:53
Интереса се губи, ако не се поддържа. Ама каквото е. Този път съм пас. Имам си лоши спомени от много участие и то точно миналата година по това време, но втори път до там да падна няма да си позволя. Така че, каквото иска да прави, аз само ще отговарям на действията.
А с нея се убеждавам за пореден път, че не може да се говори. Чудя си се защо въобще се опитвам. То все аз ще съм кривата.
Приготвям се и излизам. Днес ще бъде epic! Трябва да бъде! Големи надежди имам, но дано да се оправдаят.

bloodyF
08-14-2014, 11:14
Горещо, морско , такова някакво. Недоспало, ама се преживява. Поздрави от горещ Созопол . мяуууу :3

girlwithblueeyes
08-14-2014, 11:55
Ужасно грозни изказвания в темата .

Он- Цял ден се занимавам с котето много е сладко и те 5 мата са страхотни .

Jaune
08-14-2014, 11:57
Ани Хоанг :D
милата що са и офъкали така бретона

Mн е смешно, сцепих се.

По темата: мисля, че бавно, но сигурно, почвам да губя интерес... :) Всичко ми се отщя, нито му пука какво мисля, нито какво се случва покрай мен, нито нищо... за какво бяха тия съобщения в стил "мисля за теб" и после ебаси нелепия игнор. Чувствам се тъпа някак си... споделям неща, важни за мен, а не получавам адекватна отсрещна реакция, защото, моля ти се "гледам Малкълм" или и аз не знам к'во си.. И те така. :)

galaxy29
08-14-2014, 12:06
Трябва да се запозная с някой нов човек. Искам нещо ново... това е.
намекваш ли ми нещо?

galaxy29
08-14-2014, 12:09
.
гледах closer
точно като алис се чувствах тогава
когато ме поиска отново, вече беше прекалено късно и не чувствах същото

Jaune
08-14-2014, 12:49
^м, нали, винаги можеш да се отъждествиш с някой от героите
универсален е

galaxy29
08-14-2014, 12:56
^м, нали, винаги можеш да се отъждествиш с някой от героите
универсален е
абсолютно


бтв ето ти поздрав http://youtu.be/IcoqJCJlHbQ :д

xoxi
08-14-2014, 14:04
1 час седя на терасата и само 1 човек видях, който не беше с кола или колело.
Много хубаво, аз ще съм втория. Настройвам се психически за тоталното преваряване, изпържване и изгаряне навън. Дано до 18:30ч. да захладнее поне с 1-2 градуса, че ще пукна. Най-късно ще трябва да изляза в 19:00ч., а едвам се наслушах колко опасно горещо е навън. :D Особено за шматки като мен, които са решили да вървят на майната си, защото не им се дават пари за таксита. Епа, нека. Заслужавам си.

NambyPamby
08-14-2014, 14:34
Чудя се дали да осъзнаеш, че си в депресия, автоматично изключва възможността да е депресия.
'Щото имам чувството, че баш натам отиват нещата. Тъпо ми е, неудволетворено ми е, по цял ден се търкалям в леглото и гледам филмчета... Като добавим и несметните количества сладко и цигари, както и факта, че не ми се мърда наникъде... Нещастна съм, това е. От доста време е така. Преди търсех причина в друг, обаче се оказва, че причината е в мен. И не знам поради каква причина съм нещастна при положение, че всичко се подрежда идеално и би трябвало да съм щастлива. Обаче не съм. Попаднала съм в някаква много тъпа емоционална дупка и колкото и да полагам усилия да додрапам нагоре, изобщо не ми се получава.
Ебаси.

Jaune
08-14-2014, 14:40
абсолютно


бтв ето ти поздрав http://youtu.be/IcoqJCJlHbQ :д

аууу :Д много ми харесва таз песньовка

galaxy29
08-14-2014, 14:49
мисля, че и двете се чувстваме по... подобен начин :д

102
08-14-2014, 14:50
смотани ?

galaxy29
08-14-2014, 14:53
пак ли искаш тройка по груб начин

102
08-14-2014, 14:54
не
последниа пат дупето ма боля три деня

Jaune
08-14-2014, 14:55
чувствам се емоционално изнасилена

102
08-14-2014, 14:56
готин гръб в колко отваря

Eagle 123
08-14-2014, 15:25
Аааууу 2 часа плажен сет на Coldplay & Hardwell ми предстои, с мойта красивна душичка до мен ;3 + яката компанийка и на най-хубавото място .. Е т`ва е живота, наистина не се нуждая от нищо повече, дори и не усещам адската жега, която не ми прави впечатление особено

galaxy29
08-14-2014, 15:44
чувствам се емоционално изнасилена

само с това за прошката, дето се пее не съм съгласна
да си се освободиш, най-добре
ама е приятно злобна :д

paradosou
08-14-2014, 16:00
Нормално. Нещата, които трябваше да направя днес, са отметнати :).

SHPAIdURmeN
08-14-2014, 16:02
ПрaвУ у сърцето. Хaхaхa :lol:


Време е зa сет-a ! Събрaх всички песни след 2 месечно търсене.

TheDevilInMe
08-14-2014, 19:19
Студеният душ и сладоледът определено ми оправиха настроението :)

Jaune
08-14-2014, 19:36
просто ще умра от жега

Lilanda
08-14-2014, 19:43
Е друго си е да отидеш да си вземеш да ядеш, да се върнеш и да ти дойде проверка от НАП. Никога не съм била толкова притеснена. На всичкото отгоре ми беше лошо още преди да дойдат...

В последствие осъзнах, че като съм ходила да взема телефона, за да се обадя на майка ми, съм взела паласката със себе си несъзнателно. 8-)

Усещам, че утрешният ден ще е невероятен. <3

Auriss
08-14-2014, 20:32
тва връзки с обществеността кво е впрочем ? журналистика за тия, дето ги е мързяло да си научат, че да влезнат журналистика ?

NambyPamby
08-14-2014, 20:37
Първо каза, че не знае, после преминахме през категоричен отказ, докато накрая си промени решението и сам пое инициатива. 8-) Забавно е, когато "не" се превърне в "да". Оправя ти се настроението. С друг щеше да ми е изморително периодичното пускане по пързалката, но с този не ми е. Много ме дразнеше непостоянството му, докато не осъзнах, че и аз съм същата шматка и за период от два часа си сменям хиляда пъти мнението. 8-)
Прекарахме си доста добре и колкото и да не искам да го призная - оправи ми настроението, а не беше лесна задача. И споделя с мен, което ми четка самочувствието, особено като го знам какъв е темерут.
Признанието му беше приятно. И гушкането беше приятно. Хубаво ми е.
Знам, че трябва да карам внимателно, ако не искам да побегне с 200, но знам и че си струва. Всяка минута и всяко усилие. Той е човекът, който ме кара да се усмихвам, с когото мога да си говоря за всичко и който прави животът ми по-цветен и по-хубав.
Не знам колко ще продължи, какво ще се случи и дали няма да съм наранена накрая. Знам единствено, че искам да бъда щастлива, а той е човекът, който ме кара да се чувствам по този начин. Пускам се по течението и оставям времето да покаже как ще се развият нещата. :)

Jaune
08-14-2014, 20:40
тва връзки с обществеността кво е впрочем ? журналистика за тия, дето ги е мързяло да си научат, че да влезнат журналистика ?

ВО всъщност последните години /но не и тази/ беше с по-висок бал. :Д Което не значи, че е по-престижна.

anonymous708973
08-14-2014, 20:59
Не знам колко ще продължи, какво ще се случи и дали няма да съм наранена накрая. Знам единствено, че искам да бъда щастлива, а той е човекът, който ме кара да се чувствам по този начин. Пускам се по течението и оставям времето да покаже как ще се развият нещата. :)

Абсолютно да.
Толкова е хубаво, че искам да се ощипя понякога. Обичайно скачам с главата напред, в момента ту правя това, ту се дърпам, защото ме е страх да не повярвам прекалено много и пак да съм с излъгани очаквания. Всички малки мои тестове досега ги е преминал със зашеметяващ успех без дори да предполага, без да използва нищо друго освен изненадващо добрите си инстинкти, а аз все си мисля, че ще дойде Голямото Разногласие. Разкъсвам се между това да стъпвам върху яйчени черупки и това просто да пищя и подскачам като малко дете.

Нека пък. Ще си струва. Отдавна не съм срещала човек, който да ме амбицира да се доказвам - и то на себе си, което е по-важното, разбира се. Който да ме мотивира така, който да е извор на непрестанно вдъхновение, който да ме побутва, когато имам нужда. Боже... толкова е просто да ми се каже "Хей, стягай си дупето и учи, вярвам в теб", защо тогава е първият, който успява да активира това чувство за подреденост, подкрепа? Защо е първият, който може да превърне нещо проблематично в "не е голяма работа", и то в смисъла на "ще се погрижа, няма страшно" (а не в "абееее, биг дийл, кво си се загрижила") и наистина да се погрижи? Без да се налага аз да се тревожа, да проверявам дали е свършено. Мога да се отпусна и да го оставя да се погрижи. Уцели ми слабото място. Не, уцели ми всички слаби места, и то в десетката.

Учих статистика плътно 3 дни, загрявам нещата. Амбицирано ми е. Да, да и пак да.
Лягам си, утре - финанси. Давам газ до 30-ти, след това ще се размажа от кеф. П-р-и-о-р-и-т-е-т-и.

draid
08-14-2014, 21:22
Изпаднах в дълбок размисъл. Отказах чудесна работа, само и само да не изгубя времето и парите които вложих в нещо което не се знае дали ще се окаже успех или провал.

weheartiit
08-14-2014, 22:15
Глупачка,защо ли си помислих,че този път сме се разбрали и всичко ще си е нормално.
Изведнъж се сети,че нещо не му изнася и сега пак аз бера ядовете и излизам виновната,
но не ,този път не се чувствам така ,не може все аз да съм му кривата.
Всичките емоции трябва да си ги изживявам наново,знам че ще ми липсва,но това
вече наистина е края,не мога повече.Надявам се да не ми е много,много пред очите,
за да не го мисля и всичко да мине лесно.

Andjyy
08-14-2014, 22:24
Не може ли по-често да ме разнася извън града с колата и да ми купува баничка?!?
Не искам много. Само баничка и да пътуваме.
Да не спираме.
Да не се връщаме в града
Да не гледаме намръщени физиономии.
Да няма мрънкащи хора.

girlwithblueeyes
08-14-2014, 22:27
Защо ли въобще го мисля..
Смешна работа.

galaxy29
08-14-2014, 22:35
Не може ли по-често да ме разнася извън града с колата и да ми купува баничка?!?
Не искам много. Само баничка и да пътуваме.
Да не спираме.
Да не се връщаме в града
Да не гледаме намръщени физиономии.
Да няма мрънкащи хора.
заета си
потресена съм
защо ми даде напразни надежди ;////////

mayaaa
08-14-2014, 23:54
То аз вярно казах, че ще е epic, ама не точно това си представях... :cool: Сега сериозно, чувствам се като кълбо от мисли, чувства и емоции, което е готово всеки момент да ИЗБУХНЕ. Но има и друго - чувствам се добре.
През живота си н-и-к-о-г-а не съм си изливала така душата. Казах ВСИЧКО, дори и неща, които старателно се опитвам да се убедя, че не мисля. Не се харесвам слаба, и това казах. Но днес ИМАХ НУЖДА да съм слаба, имах нужда да разкрия всяко едно мрачно кътче от душата си, имах нужда някой да види, че не съм винаги онова положително същество, което смята, че живота е прекрасен във всяка една секунда.
А и колко неща чух... Колко истини. Колко спомени. Колко моменти. Колко емоции.
Този път просто ще се пусна по течението, пък каквото ще да става. И без това ми се преобърнаха и малкото останали съзнателни чувства. Спирам да анализирам и да мисля за всичко.

anonymous708973
08-15-2014, 05:32
Изпаднах в дълбок размисъл. Отказах чудесна работа, само и само да не изгубя времето и парите които вложих в нещо което не се знае дали ще се окаже успех или провал.

Дано да си е струвало! Успех в начинанието ти!

И така.
Сънувах най-странния сън на света. Затвор, заминаване за близкия изток, горнище на анцуг, ксерокс машина... Някойтам ряпа да яде :ДДД
Ениуей, денят започва добре, дано финансите да тръгнат бързо, че има тоооолкова за четене.
Куч става на 5 годинки днес, нашите имат годишнина от сватбата, ще се видя за последно с най-добрия си приятел.
И пътувам след ШЕСТ дни! ДАДАДА!

LadyDi
08-15-2014, 05:35
Оф, в последно време мога само да спя. Нищо друго не ми се прави.

AngelBelchev
08-15-2014, 06:06
Недоспал в момента... Това да се събудиш посред нощ със скърцащ от глад стомах никак не е оферта.

tori
08-15-2014, 06:10
Оф, в последно време мога само да спя. Нищо друго не ми се прави.
Ахаха. Знам за какво ми говориш, да.

Иначе по темата - ми в девет може да ми е само сънено. И кафено. Ама иначе ми е добре, посдъфках се с правилния човек, после се разбрахме и сега се чувствам малко по-добре. Вчера се наревах малко, може би трябваше, за да излезе всичката тая ужасия от мен. Решихме двамата да се променяме заедно, тъй че започвам. Днес ще си вкарам ред в гардероба и ще си оставя старите учебници в антиквариата, ще се видя с еднаквата за кафе, може и да опитам да изляза малко. Преглеждам кво става тук и се захващам да дам малко ред в живота си пък квото ще да става.
Знаете ли, може би скарването с правилният човек може да дава нов тласък на всичко. Не ме беше разбрал и се опитваше да ме натиска, да ме кара насила да правя разни неща и така нататък.

AliceSw
08-15-2014, 06:51
Още 24 часа...и 180+230 км и ще му дойде времето...днес само 100 и пазар...хайде деееее

Jaune
08-15-2014, 09:08
Аааа, уот да фак, до 4 часа не успях да заспя заради жегата, то не бяха топли вълни, то не бяха тикове, то не знам си какво, почнах да се филмирам, бях като надрусана/болна... ужасно, ужасно беше...
Тря да ида на фитнес, ама се чувствам като пребита, тамън ставам, така че ще е по-късно.

Andjyy
08-15-2014, 09:21
Аааа, уот да фак, до 4 часа не успях да заспя заради жегата, то не бяха топли вълни, то не бяха тикове, то не знам си какво, почнах да се филмирам, бях като надрусана/болна... ужасно, ужасно беше...
Тря да ида на фитнес, ама се чувствам като пребита, тамън ставам, така че ще е по-късно.

О,явно не само при мен е така

Заспах в 5,събудих се в 7,8,9,10...
Кафе въобще не ми се пие,но е единствения вариант да живна. Имам сумати неща за вършене,а нищо не подхващам.

Colouring
08-15-2014, 10:06
Май само на мен не ми пречи жегата специално на съня. Спя си супер, а в моята стая точно климатик няма. :Д
Аз още не съм си изпила сутрешното кафе. То няма да е хич сутрешно де, но ей сега ще поправя грешката. Изкъпах се, свърших няколко полезни неща и сега ще бездействам. После ще взема да понаредя тук-там, че гледам много съм разхвърлила напоследък, а довечера у тях - прегръдки, целувки, филмче. :)

weheartiit
08-15-2014, 10:20
Оф, в последно време мога само да спя. Нищо друго не ми се прави.

+ моето направо е болно състояние вече

самотно ми е ,липсва ми
не искам да съм такава лигла ,трябва да се държа след
като ми е ясно,че повече нищо няма да стане ...

Ivaaaaa
08-15-2014, 10:46
чувствам се неудовлетворена, незадоволена и нещастлива. намазах се с някво тъпо олио и съм цялата мазна, лепкава и eww.
времето е меко казано отвратително. искам да е зима. да е края на ноември. навън да вали сняг. да гледам цял ден зимни спортове.
не мога да мисля, не мога да се съсредоточа. тотално съм блокирала. хем ми се прави нещо, хем не. липсва ми, липсва ми...нещо. де да знаех кво. имам много енергия, но буквално ме мързи да я изкарам. тъпичко. и мрънкам, мрънкам, мрънкам. и се мразя понякога. наистина.
имам чувството, че с всеки изминал ден ставам все по-нещастна. сега като се върна назад в уж 'най-лошите' ми моменти, се усмихвам. чувствах нещо. тъга, радост, омраза, обич. имах някви цели. сега не знам защо изобщо съществувам. не изпитвам нищо. може би само привързаност.

girlwithblueeyes
08-15-2014, 12:07
Изпитвам огромното желание да и отворя устата и да й извадя всички зъби един по един с клещи без упокойна и да й ги натикам в гърлото .
И ми е прекрасно имам си отговор от него и всичко е наред<3 направих готина тренировка във фитнеса и се чувствам перфектно .

Deadlock
08-15-2014, 12:28
Да кажеш на близък приятел, че не виждаш нищо положително в него, ама да не се сърди, защото в 99% от хората не виждаш нищо положително. Безценно

anonymous708973
08-15-2014, 12:38
Дедлок, не ми хрумва нищо по-адекватно от "втф?!"

Изпитвам огромното желание да и отворя устата и да й извадя всички зъби един по един с клещи без упокойна и да й ги натикам в гърлото .

Ех, позитивна сладурка такава! 8-)

Боже, наядох се като за световно, не мога да мръдна. Искам да легна и да спя на хладничко...

Deadlock
08-15-2014, 13:00
Дам, втф. Много се зачудих как трябва да се почувствам, вместо да си позволя да се почувствам.

Andjyy
08-15-2014, 13:27
Смея да твърдя,че прагът на болката ми е много висок,сълзичка не падна,ама голямо стискане на зъби. Аз съм копеленце,ЩЕ издържа. Днес малко ще помрънкам, дано мине скоро.
Успях да усмихна поне 5-6 човека. Абе хубаво ми е на душичката ; )))

Dagichka
08-15-2014, 15:14
^секси намигването :cool:

хапвам по малко китайски ориз, коремът започва да ме боли, но поне цикълът ми е като по часовник точен вече :о
днес си наложих да съм по-позитивна и немърмореща със сестра ми, така че се изтраяхме от 9 до 3 обикаляйки центъра, купих си някои нещица, доволна съм :3

xoxi
08-15-2014, 15:20
Изревах си очите, преди да се сетя, че не си заслужава. Крайно време е да фокусирам цялото си внимание и време към творческите си идеи и проекти. Не знам защо, но усещам, че това е единственият начин да се откъсна от гадните мисли, които ме заливат ежедневно. Много хубаво би било да излея всичко навън, с помощта на изкуството, отколкото да пазя всичко в себе си и когато няма място вече, да започне да прелива от очите.
Свързах се с цяла дузина от любимите ми фотографи и любители и нямам търпение да разбера колко от тях ще са съгласни да съдействат. За един съм сигурна, че ще ми откаже, но все пак си пробвах късмета.

YSMF
08-15-2014, 17:17
Понякога се чудя как успях да стана толкова капризна, зла и имаща нужда от вниманието му. Усещам как мога веднага да мина в режим остър непукизъм. И да, лягам си да спа за пореден път за днес.

TheDevilInMe
08-15-2014, 18:24
Прекалено разочарована, неблагодарно същество, когато си променя отношението незабавно ще усети разликата...

NambyPamby
08-15-2014, 18:39
^ Сладурски аватар :)

он: Прекраснофантастичночудес ноневероятнодобре. ^^ Най-сетне съм в хармония със себе си.
Беше чудесен ден, цял ден бяхме заедно и щъкахме наляво-надясно да свършим разни задачки. Като свършихме всичко прекарахме и време насаме, понагушкахме се.
Малко емоционално действах, уж щях да избягвам да мисля и говоря за бъдещето, пък като ми се развърза езикът... Поговорихме си, де. Доста откровено. Отново преминахме през стандартната фаза как нещата са временни и после стигнахме до извода, че нито той, нито аз знам как ще се развият нещата, дали ще продължат, когато обстоятелствата се променят, или това ще е краят. Няма какво да му се сърдя, аз също не знам какво искам, не мога да предвидя след месеци какво ще се случи. Дали отношенията ни ще устоят на времето, дали той няма да срещне друга, дали аз няма да срещна друг... Гадно е, ама шанс. Понякога има странични фактори като разстояние и време, които са неподвластни на човешки контрол.
Знам само, че ми е хубаво. Както и на него. Идиоти сме, приличаме си, най-вероятно накрая всичко ще прецакаме и ще ни е много кофти от ситуацията, ама има време дотогава. 8-)
Беше прекрасен ден и ще има още много такива. Това е най-важното. :) Отново се чувствам щастлива, има кой да ме накара да се усмихна, каквото и да става - в крайна сметка това е всичко, от което се нуждая в момента. Тук и сега. Днес. Без мисли за миналото, без мисли за бъдещето, без "но", "обаче" и "ако". :)

NambyPamby
08-15-2014, 18:40
^ Сладурски аватар :)

он: Прекраснофантастичночудес ноневероятнодобре. ^^ Най-сетне съм в хармония със себе си.
Беше чудесен ден, цял ден бяхме заедно и щъкахме наляво-надясно да свършим разни задачки. Като свършихме всичко прекарахме и време насаме, понагушкахме се.
Малко емоционално действах, уж щях да избягвам да мисля и говоря за бъдещето, пък като ми се развърза езикът... Поговорихме си, де. Доста откровено. Отново преминахме през стандартната фаза как нещата са временни и после стигнахме до извода, че нито той, нито аз знам как ще се развият нещата, дали ще продължат, когато обстоятелствата се променят, или това ще е краят. Няма какво да му се сърдя, аз също не знам какво искам, не мога да предвидя след месеци какво ще се случи. Дали отношенията ни ще устоят на времето, дали той няма да срещне друга, дали аз няма да срещна друг... Гадно е, ама шанс. Понякога има странични фактори като разстояние и време, които са неподвластни на човешки контрол.
Знам само, че ми е хубаво. Както и на него. Идиоти сме, приличаме си, най-вероятно накрая всичко ще прецакаме и ще ни е много кофти от ситуацията, ама има време дотогава. 8-)
Беше прекрасен ден и ще има още много такива. Това е най-важното. :) Отново се чувствам щастлива, има кой да ме накара да се усмихна, каквото и да става - в крайна сметка това е всичко, от което се нуждая в момента. Тук и сега. Днес. Без мисли за миналото, без мисли за бъдещето, без "но", "обаче" и "ако". :)

Arctic
08-15-2014, 19:13
Направо ми иде да се гръмна вече. То ебаси шибаната седмица. К'во ли не стана, сто пъти се изложих. Писна ми вече. И за капак на всичко съм болна.
Не съм се наспала, криво ми е, болно ми е. Дано следващата седмица да е по-добре вече, че направо...

tori
08-15-2014, 19:17
Ех, купончето се заформя баш когато очаквах и ми е МНОГО яко. Много ми е щастливо. Дано да сме в пълни редици, че да се получи добре пък ако има и бонуси под формата на разни крякащи говеда - още по-хубаво. Мухаха. :3
Видях се с един авер сега, беше ми приятно, че не го бях виждала от десетина дни пък приказката върви добре.

anonymous708973
08-15-2014, 20:44
и после стигнахме до извода, че нито той, нито аз знам как ще се развият нещата, дали ще продължат, когато обстоятелствата се променят, или това ще е краят.

Това пак ли с бившия? Язък.

galaxy29
08-15-2014, 20:48
много съм зле
несериозна хлапачка
гнида
боклук
вкиснало зеле
мекотело
сопол
крастава жаба
вземи се в ръце бе
нещастница
к'во ново начало бе
идиот смотан
само празни приказки дрънкаш
жабунясало дрънкало
обичам да се самообиждам, когато съм разочарована от себе си :д


имам нужда от някого до мен
да спим и да ми диша в косата, да усещам ръка някъде по тялото ми и някаква загриженост
и толкова ми се прави секс, че не се издържа
но по дяволите, още не съм в хармония със себе си и не съм готова да допусна нов човек
ама ще се оправя, свиркам си :д

tori
08-15-2014, 20:55
имам нужда от някого до мен
да спим и да ми диша в косата, да усещам ръка някъде по тялото ми и някаква загриженост
и толкова ми се прави секс, че не се издържа
но по дяволите, още не съм в хармония със себе си и не съм готова да допусна нов човек
ама ще се оправя, свиркам си :д
Усмихна ме.

galaxy29
08-15-2014, 21:26
: )

Andjyy
08-15-2014, 22:24
^секси намигването :cool:


по-секси намигването :cool:

Имам много енергия.
Задушно е и тая вечер.
Аз? Копеленце?

http://www.youtube.com/watch?v=0mLoLnnbo84
Копелета гадни бяхме всичките, до един,
ала така ни обичахте...

102
08-15-2014, 22:25
черните ми боксерки крият от вас колко ще забеля лицата ви

Andjyy
08-15-2014, 22:30
е не ги ли смени тези черни боксерки ;д

102
08-15-2014, 22:31
зелените ми боксерки крият от вас колко плесенясало е у нас

Andjyy
08-15-2014, 22:34
да проведем търг с явно наддаване

tori
08-15-2014, 22:42
http://www.youtube.com/watch?v=0mLoLnnbo84
Ей, бях я забравила тая песен! Мерси.

102
08-15-2014, 22:45
да проведем търг с явно наддаване

ше ме остайш само с едни уе ооу откачената

Andjyy
08-15-2014, 22:58
ауе ей
да не се започваме !!

102
08-15-2014, 22:59
аз в тая чаша пия ма ооол

SHPAIdURmeN
08-15-2014, 23:02
На всякъде гмеч !

Andjyy
08-15-2014, 23:04
102/
Откъде тръгнахме, докъде стигнахме
дано те баннат за някой друг ден :cool:

само спамиш !
аааа калпазан

102
08-15-2014, 23:06
О НЕ
КУРТИЗАНКА ИДВА ДА РАЗДАВА БАНОВЕ

Andjyy
08-15-2014, 23:09
просиш си го

102
08-15-2014, 23:13
everyday im hustliiin

Andjyy
08-15-2014, 23:17
time to say good night

А щях да си лягам рано...
е как да стане

102
08-15-2014, 23:30
лека нощ, брат

mayaaa
08-16-2014, 00:01
След като първоначалният възторг свърши, се чувствам просто объркана. Объркана! ОБЪРКАНА! И осъзнавам и колко много неща казах, колко лични неща. Хем ми е някакво леко от това, хем искам да си върна думите. Но не мога.
Обещах си, че няма да се впрягам, че ще оставя нещата просто да се случват, че ще се пусна по течението... Но не мога. Аз трябва да обмислям. И анализирам. И планирам. Уж се пускам на течението, да ме отведе където иска, но след малко пак се опитвам да се хвана за нещо и да тръгна на някаква своя посока, а дори не знам къде искам да стигна. И се чувствам и като удавник за сламка.
А сега всичко ми изглежда толкова изкуствено. Писането, разговора. И още по-лошото е, че не знам какво да пиша. А най-много от всичко искам да се върна в онзи момент, да чувствам допира по тялото си. Колко неща си казахме. Начинът, по който ми стискаше ръката, начинът казващ "До теб съм. Аз съм като теб, разбирам те. Можеш да ми вярваш.", прегръдките, да си играе с косата ми, като разбра, че съм се връщала към този момент. Искам да съм там и да не ми пука какво ще стане после. Казах му, че не знам какво чувствам, знае, че е така, казах му, че този път съм пас и просто отговарям на действията на хората около мен. Но какво ще стане след 27-ми и защо, по дяволите, не ми каза нищо за утре.
А всички чувства и мисли от преди това. Не мога просто да ги забравя, те са някъде там, из цялата бъркотия. Прекалено много информация. Не успявам да анализирам всичко. Умът ми е такава каша в момента...

HollyGolightly
08-16-2014, 01:03
За пореден път се убеждавам, че най-добре да нямам очаквания. Трябваше да прекараме една ПРИЯТНА вечер заедно, да вечеряме, да си говорим, а след това да гледаме хубав филм...еми гледахме Bronson. Вярно че филмът не е лош, и Том Харди си играе ролята невероятно, но определено не си представям така петък вечер, втренчена в телевизора, докато на някакъв затворник му чупят главата от бой, а друг си седи на леглото и си мажи лицето със собствените си...така де няма да навлизам в подробности.

NambyPamby
08-16-2014, 03:57
Това пак ли с бившия? Язък.
Не, този път е друг. 8-) Въпреки, че и аз изпитвам дежа вю вече, добре, че поне на външен вид са много различни. 8-)

он: Събудих се с мисълта за шоколад. оО ЖАДУВАМ за шоколад в момента, обаче ме мързи да отида до магазина, още съм сънена. 8-) Мисля да изпия едно кафе, да сляза да си взема шоколад след малко и да започвам да чистя, че имам доста работа.

Colouring
08-16-2014, 06:07
Събудих се сравнително рано. Не знам кога запоследно съм ставала в 8 и то без да ми се налага. Може би е от чувствата, които ме обзеха още към 6... оттогава нататък почти не мигнах, така че ранното ставане е обяснимо. Оф, мразя като става така. Тия дни ще са тежки.

tireheb
08-16-2014, 06:25
яко
отиам да бъркам бетон :О

Dagichka
08-16-2014, 06:58
сънувах сигурно 10 пъти различни неща тая нощ, беше мноого шашаво :д
оф защо трябва да съм женско и да търпя тия болки всеки месец, писваа ми вече ей
днеска не мисля да си показвам носа навънка, наще и сестра ми да се махат да пазаруват и да остана най-накрая сама за малко, че да си извадя емоциите на показ, полудявам иначе

102
08-16-2014, 08:01
да остана най-накрая сама за малко, че да си извадя емоциите на показ, полудявам иначе

така ли му викат вече
можеш да патентоваш 'да си извадя емоциите малко да ги потъркам'

Andjyy
08-16-2014, 08:18
Успях да закърпя 6-7 часа сън. Ама то чудо направо.
Ахх как ме вбеси хазяйката. Абе тая жена няма никво усещане!!
Дошла да ми тропа на вратата в 7ч. Събота е,очаква се хората да си почиват. На нея й е скучно и дай сега да се домъкне тука. Тя ще иска кафе.Да!Ама кафето без сладки не върви. После ще си вземе дистанционното и ще си намери някое политическо предаване. И понеже знам какво ще стане,опънах си се като бял българин,завъртях се на другата страна и заспах. Ще се научи да се обажда поне 5-10 мин. преди да се домъкне.

TheDevilInMe
08-16-2014, 08:41
Мерси, #NambyPamby : )))
Леко меланхолично и разочаровано, имам нужда да си излея емоциите, а не знам как...


Аз искам в очите да гледам слънцето
без да чувствам страх,
сълзи да няма в тях.
Аз искам до звездите
да стигне някак си моята мечта,
и да се сбъдне тя.
Всичко което искам е СВОБОДА!

Jaune
08-16-2014, 09:32
Имам някво наличие на махмурлук?? Почти не съм пила.. :lol:
Darling, you've got to let me knowwww
should I stay or should I go :)

girlwithblueeyes
08-16-2014, 09:52
О даа денят ми опредалено ще стане по хубав само да я видя тая смотла !!! Такъв бой ще й сложа че ще ме запомни докато е жива .

DarkTemplar
08-16-2014, 09:58
Главата ме цепи и ми е недоспало. Събитието мина по-добре от очакваното. Дано днес е малко по-прохладно.

Искаше ми се да можем да се видим, но явно ще остане за друг ден. Липсва ми и ми се прави секс.

Обаче всичко това е маловажно, защото ДНЕС ЗАПОЧВА ВИСШАТА ЛИГА! Новият мениджър изглежда като точния човек и отборът трябва да прогресира и да се върне там, където му е мястото. Никакви компромиси и мощен секс за всеки, който ни се изпречи на пътя.

#not arrogant, just better

kalpazanka
08-16-2014, 11:08
Едва си държа очите отворени.

По-късно ще намина да раздам малко банове.

sweety933
08-16-2014, 11:20
Каквото и да става, не трябва да се поддавам на емоциите си.Сега като почнат и лекциите, ще си намеря занимание, може да почна пак да тренирам, но не бива да ме натъжават неща, които нито ще се променят, нито подобрят...

therichbitch
08-16-2014, 11:49
най- сетне се прибрах, колко е хубаво да спиш в собственото си легло, ама тая жега ще ме умори съвсем
Хем се наспах, хем главата така ме боли, че ще се пръсне

Colouring
08-16-2014, 12:19
Най-добра приятелка ми е, знам.
Мисли за мен, знам.
Иска да ме предпази, знам.
Изразява собствено мнение, знам
НО!
Не е права и не разбира. Помислих върху гледната й точка, наистина го направих. Но не е така, както изглежда. Само аз знам какво е, защото само аз го виждам. Тя, като страничен наблюдател, не го прави. И веднага ме обвинява, че не съм можела да гледам обективно на нещата. Да, замесена съм, което ме прави субективна, но не означава, че съм заслепена. Глупаво се почувствах и ми стана обидно. Много. Не мислех, че изглежда така в очите на хората и в момента ми е гадно, защото няма как да им променя нагласата и мнението. Не че се влияя от хорско мнение, но определено ме интересува, защото в момента не е просто хорското, а приятелското и то вероятно не само нейното. Пф. Не знам.. просто.. наистина не знам.

SHPAIdURmeN
08-16-2014, 12:35
#Дaсимислятчесиядосaн :lol:, думичкa тaм и думичкa тaм перфее :D

granger
08-16-2014, 15:31
Очаквах по-интересен ден, мърдаше ми се нанякъде,ама нищо.Преживява се.
Искам вече да идва утре и да си го намачкам. В понеделник остарявам, голям праз, така да не се кефя на рождените дни,че няма накъде.
20. Голямото чудо, само заради майка ми го празнувах, но сега няма да съм вкъщи за този паметен за нея ден. Ще си излезнем с него, ще се почерпим , хаха, как звучи, и тва ще е . Не ща ни подаръци, ни нищо.
Иначе работата ми харесва,колегите са супер, като цяло е пълен айляк. Хубавичко.
Добре съм.

Andjyy
08-16-2014, 15:55
От 10 минути се мъча да прочета какво пише на рецептата
И гугъл не може да ми помогне. Аааа,хубава работа
Кино/дискотека или просто мятане на крачоли?

kalpazanka
08-16-2014, 18:04
Нещо ми върви на сблъсъци напоследък.

Случайно Меркурий да е ретрограден?!
:lol:

mayaaa
08-16-2014, 18:22
Да тръгнеш да си купуваш слушалки за телефона и за пръв път от не знам си колко време да го забравиш вкъщи - безценно! :lol:
Не ми е толкова емоционално като вчера. Ама пак ми е объркано. Скрила съм се от всички възможни места, по които мога да бъда намерена, докато не реша какво да му кажа. :cool: Чувствата ми си играят с мене, но утре ще си избягам малко от тях. Басейни, вода, разходки из Велинград, слушане на музика... Което ме навява на мисълта да взема да си направя един списък с всички песни, които искам и да си ги сваля, че тия на телефона ми жестоко започват да ми дотягат. :D Та, да, малко ми е отнесено такова.
Трябва да спра да се отнасям толкова несериозно към материала по информатика, защото сам няма да ми влезе в главата...
Оф, и все пак, тегаво ми е, че няма да го видя 10 дни поне. -.-
А с ония другия пък какво се случи, като потънал в дън земя е. :cool:
Едит: Появи се, ъм... изчезналият. :D И ако като никога интуицията ми е права, то такава хубава каша си забърквам/съм забъркала, че не може да бъде. Ама съм толкова раздвоена или и аз не знам каква, че в момента едновременно ми се плаче и ми се смее. oh.

Blab
08-16-2014, 19:52
https://www.youtube.com/watch?v=gDaZJ-iTfcI
I can't stand to be so dead behind the eyes

galaxy29
08-16-2014, 20:00
днес бях акробатка и чистих прозорците :Д
бях си пуснала музика и се вживявах и си чукнах челото в ръба на отворения прозорец и ми се появиха рогче и червенина :д

102
08-16-2014, 20:05
събота вече е и аз съм на ред
в събота вечер да се праа на поет
пот се лее из ведро
как ми липсва туй школо
а за лафката кажете
кецовете вий ми погледнете
що ли толко не ми пука
цането ме гледа злобно
май съм сгазил лука
ето я и ани се задава
лаина обича да раздава
кой ме би през пръстите
да напиша тези същите
вече няма ги протестите
липсват ми на мен гротеските

Jaune
08-16-2014, 20:19
Нещо ми върви на сблъсъци напоследък.

Случайно Меркурий да е ретрограден?!
:lol:

Не, ама днес четох, че имало няк'ви специфични дни покрай Венера :lol:

galaxy29
08-16-2014, 22:13
не ме интересува, ама тоз път ще ми се получи промяната
и 17-ти е хубаво число
1 е ново начало, а пък 7 си е магическо
оф и аз с тез числа, пълна откачалка :Д

лека нощ

SHPAIdURmeN
08-16-2014, 22:41
днес бях акробатка и чистих прозорците :Д
бях си пуснала музика и се вживявах и си чукнах челото в ръба на отворения прозорец и ми се появиха рогче и червенина :д

:razz: , горкото :D

tori
08-16-2014, 22:50
Ми де да знам, яко ми е. Деня беше странен и интересен. Като цяло ми е приповдигнато. Деветнайсти, мамка му, деветнайсти!

IWannaBeSedated
08-16-2014, 23:05
Дейба пропиляната вечер...

YSMF
08-16-2014, 23:15
Ох, искам да си намеря вече квартира. Сериозно ме е страх, че няма да успея и зимата ще се чудя какво да правя.
След като цял ден съм била бясна и съм се чувствала като парцал, той успява да ме усмихне и дори не знам как.

xoxi
08-17-2014, 00:12
Кога застудя толкова, без да усетя?! Кеф ми е, че захладня, но не ми е кеф, че се прибрах подсмърчаща и трепереща от студ. Но пък снимките си заслужаваха висенето на студа и бруленето от вятъра. Надявам се горките хора, които ме видяха да подскачам около фотоапарата и да му крещя "побързай, побързай", да не са останали с много лошо впечатление. 8-) Момчето ми от срам реши да се прави на непознат, непосредствено седнал на пейката зад мен. xD Хубава вечер, нощ, сутрин?!???? Все тая, доволно и позитивно ми е.

galaxy29
08-17-2014, 06:43
пък и денят е хубав :д

http://youtu.be/79YDgv_zWA4

kalpazanka
08-17-2014, 08:08
Не, ама днес четох, че имало няк'ви специфични дни покрай Венера :lol:

Пак ли с пагубно влияние върху комуникацията?


Мързи ме, та чак не се понасям!

Colouring
08-17-2014, 08:12
Най-сетне малко по-хладно време. Няма слънце, духа вятър - рай. Добре де, рай щеше да е да е с 15 градуса по-студено, но пак е нещо. :Д Изненадващо обаче не искам да вали днес, колкото и да обичам дъжда. А нямам кой знае какви планове, единствено за вечерта.
Мда. Днеска ще е мързелив ден (като всеки друг).

Dagichka
08-17-2014, 08:15
обичам такова време, ахх. искам да е есен вече, това е моят сезон. сънувах такива работи, че ревах и на сън и наистина, думи нямам :д остават още 3 дни и сестра ми си заминава, радвам се за което, колкото и лошо да звучи :д тва лудаче ми е купил нещо от морето и най-накрая измисли как да го получа, ще трябва да се видя с м, който да ми го предаде и схемите са големи като цяло, но се радвам, че им пука за мен :д
искам да си легна на моето легло вече, да прибера тва походното скърцащото и всичко да е наред

NambyPamby
08-17-2014, 08:19
Щастлива съм. :) Беден ми е речникът да опиша вчерашния ден. Тъкмо, когато си помисля, че вече съм го опознала и няма с какво да ме шашне, той прави нещо, което ме кара да ахна от изненада. :) Чак не ми се говори, имам чувството, че колкото повече говоря за това, му се разваля магията. Затова ще кажа, че просто съм щастлива. :)

anonymous708973
08-17-2014, 09:48
Чак не ми се говори, имам чувството, че колкото повече говоря за това, му се разваля магията. Затова ще кажа, че просто съм щастлива. :)

Да, да и пак да!

Много ми е щастливо, няхняхняхяняхняяях!!

draid
08-17-2014, 09:52
Вчера виждам едни познати съвсем случайно, сядаме да пием по нещо и така от един познат на друг се оказа в един момент че сме доста хора. Разговарям аз с едно момиче с което се запознах и по едно време разбирам, че тя е 97 набор. Потресох се хаха, очаквах да е поне 92-93, а то какво стана.

kalpazanka
08-17-2014, 09:53
^Педофил!

Леле, текат ми лигите, като знам, какво оставих да се охлажда в кухнята :D :D :D

TheDevilInMe
08-17-2014, 10:39
Много ми е разлигавено, ама много. Бръщолевя само глупости, по-добре да си направя една мелба вместо това... Може би тва е начин да се отървя от всички мисли, които ми се въртят в главата. Ако не друго, то поне умело успявам да заблудя останалите, че абсолютно нищо не ме тревожи.

XTREMEFREERIDE
08-17-2014, 10:40
Излишно емоционална съм в момента.
За толкова неща мисля, толкова неща ми се правят и още повече съм запланирала, пък да видим дали и половината ще се случат. Надявам се взимането на кола да е една голяма крачка към новите ни приключения, защото се чувствам вързана, не мога да мръдна почти никъде без да завися от разни градски и междуградски транспорти и това никак не ми харесва. Покрай кучето сме още по-ограничени, а така ми се мотае навсякъде. Поне вчера подишахме хубав въздух в Пирин, пък дано станат и сметките за палатка следващата събота.

babity
08-17-2014, 11:11
Сънливо и гушаво ми е. Още не мога да се примиря с факта, че някои раздели са завинаги. Сигурно никога няма да свикна. Липсва ми адски много...
Нямам търпение да стане следобед и да полегна да си гушкам бебето. И там ще ми правят някоя рокада при първата отворила се възможност, ама нейсе. Ще си бъда щастлива докато му е времето за това.
"Било е хубаво, доде е траело." <333

galaxy29
08-17-2014, 11:34
Леле, текат ми лигите, като знам, какво оставих да се охлажда в кухнята :D :D :D
какво

kalpazanka
08-17-2014, 11:34
Пилешки мариновани току-що извадени от фурната бутчета :)

galaxy29
08-17-2014, 11:45
ями

AnarchyBoy
08-17-2014, 11:48
Пилешки мариновани току-що извадени от фурната бутчета :)

АМА ОУ :mad:
Някои хора са на режим, а са гладни! :(

Екстра ми е, скоро почват сезоните и ми е няк'во меко казано въодушевено 8-)
Изморено ми е и малко ми се спи, но иначе екстра. Утре като знам к'во ще е на работа и не ми се мисли, но пък от вторник нататък ще клатя краката, което ме радва и плаши едновременно, т'ва скуката е голямо нещо..
Поправка* много ми се спи..
Искам и нея да видя, но толкоз ми се спи, че ако тя не си докара задника до у нас, няма никакъв шанс да изляза от леглото.. Хах трябва да сядам да уча да тренирам, а аз искам само да се търкалям в леглото под климатика.. Мех.. Отивам да се изкъпя и си лягам пак.

kalpazanka
08-17-2014, 11:49
Искаш ли да приложа и снимка на бутчетата, като си гладен?

AnarchyBoy
08-17-2014, 11:56
Следващото хранене ми е след 1 час и 35 минути и съдържа сочна пържола и салата. Ако постнеш храна преди т'ва ще те намеря по АЙ-пи и ще ти пратя армия от елфи да ти откраднат манджата!

draid
08-17-2014, 11:57
А защо ги охлаждаш ???

galaxy29
08-17-2014, 11:57
похвали се в кулинарната тема



на анархи са му съставили режим в клиниката за психично болни

kalpazanka
08-17-2014, 11:58
А защо ги охлаждаш ???

Щото не върви да ги натикам в хладилника, веднага след като съм ги извадила от фурната.

Както и да е. Вече са с едно по-малко и остатъкът е прибран на студеничко. :)

И идва ред на неделното изкушение- шоколад :)

anonymous708973
08-17-2014, 12:26
Вчера виждам едни познати съвсем случайно, сядаме да пием по нещо и така от един познат на друг се оказа в един момент че сме доста хора. Разговарям аз с едно момиче с което се запознах и по едно време разбирам, че тя е 97 набор. Потресох се хаха, очаквах да е поне 92-93, а то какво стана.

Ахахах, то така се почва! 8-)

Калпазанке, знам, че влизаш рядко, ама си имаме практика - като ще се хвалиш, поне рецепта прилагаш!! Може и снимка!

Чета си аз финансите... и мисълта ми само скача на всички прекрасни неща, които ми каза снощи. Чудничък е.
Може ли аз да му кажа: "Имам задача за теб - вземи една бутилка вино с теб, когато ме взимаш от гарата." И той да ми отговори: "Не ми харесва да ми даваш задачи... особено когато вече съм го направил и исках да те изненадам". Честно ли??
Дреболия било... Нека е дреболия, пък аз ще си пусна една сълзичка. Ей така, щото ми е щастливо!

Пък мама ми направи торта за гудбай. С кафе! Още не съм опряла да я опитвам, само поизядох малко от шоколадовата кувертюра, ама.. номномноооом!

SHPAIdURmeN
08-17-2014, 12:29
Вчера виждам едни познати съвсем случайно, сядаме да пием по нещо и така от един познат на друг се оказа в един момент че сме доста хора. Разговарям аз с едно момиче с което се запознах и по едно време разбирам, че тя е 97 набор. Потресох се хаха, очаквах да е поне 92-93, а то какво стана.

Добре дошъл в клуба "очаквах да е поне..." :D

kalpazanka
08-17-2014, 12:49
Калпазанке, знам, че влизаш рядко, ама си имаме практика - като ще се хвалиш, поне рецепта прилагаш!! Може и снимка!

Начи, взех си бележка, качих каквото имах снимано до момента, обаче бутчетата- довечера.

Редактирам се.
И ме е яд, че не си снимах яхнийките...

draid
08-17-2014, 12:53
Ама аз пак не разбрах, защо не ги ядеш, а ги изстудяваш ? Студени ли ще ги ядеш ? Не виждам смисъла.

kalpazanka
08-17-2014, 12:55
Готвя за няколко дни напред. Хапвам, останалото го оставям да се поохлади и мушвам в хладилника. Невинаги знам колко ще ми се проточи работния ден и дали няма да се наложи да поостана до по никое време, затова винаги гледам да имам в резерв сготвено, както и продукти с по-дългичък срок на годност. Вчера, например, нямах възможност за пазар. Днес всичко е затворено. А утре сутрин захапвам 24-часова смяна.
Кога ще мога пак да пазарувам и готвя, не е много ясно. :)

Jaune
08-17-2014, 13:16
Слушам Kings of Leon и се сетих колко много, ама МНОГО ги циклех, когато си падах по 1 момче. Не че той ме открехна за тях, ама мисълта, че и той ги слуша, ме караше още повече да ги слушам и аз. И същото е сега с друга група и друго момче. А пък с бившия ми не беше така, супер странно. Нямаше си музикален еквивалент, само сбор от песни. Които или съм забравила, или не ме подсещат вече. Мога да напиша философски трактат... голямо съм телче. И ме избива на тъпотии нещо :д
Пускам си филмче и няма да се тормозя с такива дийп мисли. :Д

shmatarok
08-17-2014, 13:36
Счупих си нокътя супер гадно и ме боли пръста, отделно от три уговорки за днес внезапно се оказах точно с нула, много ме кефи как винаги като си направя план с някого и хоп, нещо става и в крайна сметка така и не ги виждам. Кой бил уморен след нощна смяна, на кой уж му гръмнал бойлера, хах. Игнор от всякъде общо взето. Не ми пука, интересно ми е просто до кога ще е така.
Голям мъж е, няма що. Няма проблем да ме кани на вечеря, да ми готвел уж и да сме били гледали филм ( 8-) ), ама като кажа ок и все нещо му изниква. Какъв е смисъла да ми пише и да ме занимава тогава, бляя. Само си губя времето с него. Повече няма да му отговарям, след един месец като почнем, ако още сме в един курс, ще му гледам сеира.
Пак ще имаме гости, които недолюбвам, ама поне си имам извинение да си седя в стаята - тая температура, която усещам, че вдигам, и общата отпадналост ме карат да си седя в леглото и да прекарам деня, гледайки филми. Е, сама си ми е най-добре.

Утре ако се чувствам по-добре, смятам да си отделя малко време за шопинг. Ако не друго, поне пари имам.

__SuNshInE__
08-17-2014, 14:40
Тъпо ми е. Бясна съм. Не мога да определя дали ми се реве от яд или от обида.
Писнало ми е да ме взимат за даденост, писнало ми е от лигаварници, които не знаят какво искат, писнало ми е от всичко честно казано. От много отдавна не бях изпадала в толкова скапано настроение.
Играхме си на котка и мишка 2 месеца, и накрая ми сервира някакви простотии, просто в момента съм готова да удуша някой. Сериозно.
Проклятие ли е все на такива тъпанари да попадам, не знам, обаче ми е толкова гадно в момента, не знам къде да отида... не знам кво да правя, а ако не мръдна на някъде скоро ще се пръсна.

Jaune
08-17-2014, 14:42
Тъпо ми е. Бясна съм. Не мога да определя дали ми се реве от яд или от обида.
Писнало ми е да ме взимат за даденост, писнало ми е от лигаварници, които не знаят какво искат, писнало ми е от всичко честно казано. От много отдавна не бях изпадала в толкова скапано настроение.
Играхме си на котка и мишка 2 месеца, и накрая ми сервира някакви простотии, просто в момента съм готова да удуша някой. Сериозно.
Проклятие ли е все на такива тъпанари да попадам, не знам, обаче ми е толкова гадно в момента, не знам къде да отида... не знам кво да правя, а ако не мръдна на някъде скоро ще се пръсна.

Спокойно, не е проклятие, всички сме така. :Д:Д

anonymous708973
08-17-2014, 14:44
Днес всичко е затворено.

Пхаха, нали, добре дошла в немскоговоримия свят :ДДД
Стигала съм дотам да се хващам на бас, не ми вярваха, че няма да намериш отворен супермаркет в неделя и че такова нещо като будки и денонощни н-я-м-а. (освен тук-таме бензиностанции)

Ооо, опитах тортата, един път е. Много доволно, ще питам за рецепта за крема с кафе!

SHPAIdURmeN
08-17-2014, 15:06
ОФИЦИАЛНО ВЪВ КАЛЕНДАРА : IT IS YOUTUBE DAY !

Colouring
08-17-2014, 16:19
Изнервена и на тръни. Ако до 15 минути не ми звънне телефона, ще тегля майните на всички и всичко.

Момчевкутия
08-17-2014, 16:30
Не ми харесва,когато отворя тубата и на началната страница ми излизат клипове на чалга изпълнители.
Все едно това е определението за България и сякаш всички мислят че само това слушаме и само така ни възприемат :(

yolo..
08-17-2014, 16:56
Навън вали, уютно ми е, чакам мама да сготви... :3

NambyPamby
08-17-2014, 17:01
Имам точно три приятелки жени. И тя неслучайно е една от тях. Може за един час да се видя с нея, обаче винаги има какво да си кажем и на какво да се посмеем. Обичам я. :) Приятно ме разведри излизането с нея, както и краткия разговор с него.

Обаче още съм на тръни. Много, много сконфузно се получи тази сутрин, колкото и да се опитвах/м да замажа положението. 8-) Очаквам тъп разговор по някое време, въпреки че засега няма индикации скоро да се проведе такъв. Всеки се прави на приятно разсеян и на тъп, на никого не му се обсъжда това, което се случи. 8-) И по-добре. Дано така и да си остане, 'щото хич не ми се обяснява кое как.

Иначе тази вечер душичката ще си излиза с приятелите, чак ми се обажда да ме уведоми и да ме пита дали имам нещо против, хахаххахахаха. 8-) Много мило ми стана.
Печели точки. Особено след снощи...http://www.pic4ever.com/images/14k8gag.gif

Тази вечер ще е мързелива и протяжна, и без това времето предразполага. Свърших си вече домакинската работа, така че мисля да си направя едни вкусни спагетки и да зяпам филмчета.

Blab
08-17-2014, 17:02
^^^feel you, bro

харесах си сериал, изгълтах 1-вия сезон и вече 2-ри ден преравям нета за останалите и - нищо! ни-що!
не ми се вярва чак. ебаси заглавието, интернет-недобронамерено, прхр!

иначе пиша няк'ви неща уж. и се карам с всички вкъщи, а майндсетът ми е съвсем друг(аде).
нуждая се от изолация и скоро (май) ще я получа. трябва ми стая без хора, за да мога да се съсредоточа и да си изпълня проектите в срок и така, както съм ги намислила.

иначе искам да завали. и разни други неща.

LadyDi
08-17-2014, 17:22
харесах си сериал, изгълтах 1-вия сезон и вече 2-ри ден преравям нета за останалите и - нищо! ни-що!

кой сериал?

Blab
08-17-2014, 18:01
кой сериал?
RAW (http://en.wikipedia.org/wiki/Raw_(TV_series))

//много обичам кухни:Д

SHPAIdURmeN
08-17-2014, 19:27
Изнервена и на тръни. Ако до 15 минути не ми звънне телефона, ще тегля майните на всички и всичко.

Надявам се да е звъннал телефонът :lol:


RAW (http://en.wikipedia.org/wiki/Raw_(TV_series))

//много обичам кухни:Д

С подобни сериали бързо се надебелява. :-P

xoxi
08-17-2014, 20:32
До онзи ден се оплаквах, че трябва да вървя по 6-7 километра всеки ден, а утре като ме очакват двойно/тройно повече, той да си прави сметка как ще му надуя главата вечерта, само да се прибера заедно с краката си в нас. 8-)
Обаче пък ми е адски развълнувано и се усеща доза притеснение, но се надявам всичко да мине добре. Ако успея да се запозная с някой от тях, ще е много хубаво, ама не ми се вярва да извадя пък чак такъв късмет.

lisi4ety
08-17-2014, 21:06
Тъжно ми е, плаче ми се и ми е супер притеснено, нямам идея как да се справя с това. А дори нямам на кого да споделя, всеки е зает.
И утре съм пак цял ден затворена в глупавия офис, а вече не издържам...
Ох, отивам да си поплача

mayaaa
08-17-2014, 21:16
Добре ве, какво ми се случва? Ядох два пъти на обяд (нда, обяд, окала 16:00), натъпках се ката свиня, за вечеря унищожих доволно количество храна, ядох и бисквити и пак се чувствам ужасно гладна. А в стаята няма нищо за ядене, няма отварен ресторант или нещо такова в и окола хотела, а закуската е след окало 10 часа. Meh. И защо, по дяволите, като никога, всички тук пишете за храна?? Това не е честно! :cool:
Поне тя се връща скоро, аз също се прибирам след няколко дни и искам да се видим! И отново. И отново. И много пъти. По много време. Много. Много! Мале, чак сега осъзнавам колко ми е близка и колко голяма част от ежедневието ми вече е свързана все с нея.
И с него искам. Много! Искам пък! Ама не може. Ще си чакам до 27, а няколко дни по-късно заминавам аз. Не искам! :( Искам си в тъпия, мрачен, глупав и скучен град с него и с нея. И така още дълго!
Мрън. Мрън! :D

Andjyy
08-17-2014, 21:33
И аз съм гладна! Много гладна. Много,много гладна.

fire_magic
08-17-2014, 21:50
"Народът прост, животът - тежък, скучен. - Живот без маска и без грим - озъбено, свирепо куче."
:/

girlwithblueeyes
08-17-2014, 21:54
Искам да си продължа играта а трябва да лягам..

draid
08-17-2014, 21:58
Какво играеш ?

Коляното ме боли лошо.

tori
08-17-2014, 21:59
Имам точно три приятелки жени.
Хахах. Същата съм.

Иначе май ми е хубаво, знам ли?! Спори ми се нещо, но никоя тема във фороня не ми взе вниманието. Много жалко.

shmatarok
08-17-2014, 22:36
Искам да лежа и да се гушкам с някой, да имам с кой да си споделя пицата и видео игрите. Такова ми е настроението в момента.

Натъпках се супер мощно и имам и цяла кутия сладолед, с която май ще се занимавам утре. Чудя се дали да гледам още някой филм или да лягам. Уф.

tori
08-17-2014, 22:39
Искам да лежа и да се гушкам с някой, да имам с кой да си споделя пицата и видео игрите. Такова ми е настроението в момента.

Натъпках се супер мощно и имам и цяла кутия сладолед, с която май ще се занимавам утре. Чудя се дали да гледам още някой филм или да лягам. Уф.
Ъм, ъ... Такова, гушкай се с мен, сподели ми сладоледа си, филмите, пицата, игрите... Смисъл да. :д За малко гушкане убивам в последно време.

Jaune
08-17-2014, 22:48
Оф, имам болезненото усещане, че наистина съм права. Истината е гадна, ве, не я искам тая истина.

babity
08-17-2014, 23:57
ФилмирАх се. Напълно се вписва в идеала ми за мъж, тежкият характер му е в повече, но и т'ва не ме смущава. Единственото, което си мисля е, че нямам какво да му предложа и т'ва вместо да ме амбицира да се му се издигам в очите, просто ме кара да се затварям за/пред него. И с оглед на т'ва, че и той не е от най-споделящите, нямам идея как точно тря'а се получат нещата.

galaxy29
08-18-2014, 04:06
http://youtu.be/cNvjKkXFBvU

mayaaa
08-18-2014, 06:05
Организмът ми се подиграва с мен, просто се подиграва... Добре ве, единият път ще ми закъснее една седмица и ще ми дойде хептен пък за рождения ден, на който толкова исках да отида, ама не, беше на басейн, а следващият път ще подрани с 9 дни, за да ми дойде в единствения ми пълен ден на някакво шибано СПА. Seriously?? Ок, времето се оправя, градът е относително голям, исках да се разхождам - еми, на, разхождай се.
Прекалено много ми влезе под кожата, за да не ми пука. Влияе ми всяка реакцията, всяко действие, всяка малка подробност. Ако това, което имаме отиде по дяволите, ще боли, много, много ще боли.

anonymous708973
08-18-2014, 06:36
Бейбито, какво разбираш под "тежък характер"?


Организмът ми се подиграва с мен, просто се подиграва... Добре ве, единият път ще ми закъснее една седмица и ще ми дойде хептен пък за рождения ден, на който толкова исках да отида, ама не, беше на басейн, а следващият път ще подрани с 9 дни, за да ми дойде в единствения ми пълен ден на някакво шибано СПА. Seriously??

И на двете места един тампон ще ти спаси живота :)

Една нелоша понеделник сутрин, хапвам и след малко заминавам да уча. Дано да върви бързо, че не остана време, оф.

Dagichka
08-18-2014, 07:52
защо сънувам него.. че и на всичкото отгоре като станах и си отворих фбто ми излезе, че си е качил снимка и ох то каква, как може да е толкова прекрасен... и в същото време такъв гъз, не не, повече няма да се занимавам с него, прекъснах нещата още преди 2 седмици вече, това беше трябва да се примиря :д
като си гледам снимки от преди 4-5 години се садвам колко съм била слаба, как можах да се освиня така..

AnarchyBoy
08-18-2014, 08:19
Уф мно работа мно нещо.. Ама смях става.. АЕ да излизам в обедна, че ми писна..

Blab
08-18-2014, 08:33
пораснала се чувствам.

(днес) по хубав начин.

Ivaaaaa
08-18-2014, 08:41
сънувах най-прекрасния сън в последния промеждутък, в който спах. ма така е. на някой отвън телефона му ше звънне, ше си говори на висок глас. мисля, че показах среден пръст на баба ми, когато ме викна да закусвам :Д бях сънена, не помня. та сънят - самотен остров есте, аз, той и френдчетата, само аз женско есте, нежен и горещ пясък, кристално чиста вода, наоколо всичко девствено. и тъкмо да настъпи...кулминацията, хах, алармата ми звънна. ехаааа, още ме държи онова гъделичкащо чувство. ш го скъсам ( :

иии само аз ли имам някво като алергия щом се събудя? неспирно кихане, течащ нос... адски досадното

Andjyy
08-18-2014, 08:59
мисля, че показах среден пръст на баба ми, когато ме викна да закусвам :Д бях сънена, не помня.
:lol:

Не се спря.
Цяла вечер е звънял.
Около стотина sms,още толкова съобщения във вайбър.
Нека спре...

102
08-18-2014, 09:29
мисля, че показах среден пръст на баба ми, когато ме викна да закусвам

аххаехеахаеххееххаехе

babity
08-18-2014, 10:27
Бейбито, какво разбираш под "тежък характер"?

Изключително властен, понякога откровено не ми позволява да имам мнение, различно от неговото, трябва да се уча да правя всичко по неговия начин и определено не ми е във възможностите да го променям. Затворен е в себе си, почти не споделя и аз още не съм открила правилния подход към него.

Auriss
08-18-2014, 10:32
правилния подход
http://www.teenproblem.net/forum/image.php?u=172833&dateline=2011&type=thumb

TheDevilInMe
08-18-2014, 11:29
Чудя се дали да не си легна мъничко да поспя... нещо хич нямам апетит едвам изядох два-три залъка, а в главата ми е страшна каши, изпитвам ужасно противоречиви чувства

granger
08-18-2014, 11:32
Като на 20,същото като на 19.
Той снощи така ме изненада, определено не го очаквах. Адски миличкия ми е! Обичам!

anonymous708973
08-18-2014, 12:27
http://www.teenproblem.net/forum/image.php?u=172833&dateline=2011&type=thumb

Абсолютно това е подходът към такива. У лево.
Не знам за какво мислиш да го ползваш, де, ама ако е за връзка, най-приятелски ще ти дам непоискан съвет и ще ти кажа да бягаш надалече. Точно тия, дето са вечно прави и много властни, са такива големи комплексари, че на теб ще ти излезе през носа.

Хапнах, завъртам два телефона да си организирам разкрасителните процедури и захващам пак учебника. ТРИ ДНИ. 3*24+0.5 часа до полета. (Йес бе, мога да смятам! 8-) )

xoxi
08-18-2014, 12:34
Измореноооо.
4 часа сън, 5 часа ходене без спирка...
Лягам на дивана в хола и дано поне успея да почета малко, преди да се отнеса в друг свят!

girlwithblueeyes
08-18-2014, 15:23
Какво играеш ?

Коляното ме боли лошо.

CS :D харесвам и Diablo

Он-Беше страхотно продуктивен и усмихнат ден.Доволна съм от себе си и си заслужавам малко да поиграя пък после сядам да си правя новият проект.Но наистина само мъничко 5 минутки:D

YSMF
08-18-2014, 15:37
Ок, нека отменят празненството само защото не искам някакъв мърльо, който за нещастие ми е роднина, да е там. Защо ли да ме питат кой да е там, не е като да е моя рожден ден.

nIkEnCeTy_bE
08-18-2014, 15:48
https://www.youtube.com/watch?v=TLRb9NqvixA Най - хубавата песен за майката! Всеки път като я чуя си мисля, че като майчината обич друга няма!

an7raks
08-18-2014, 16:43
От вчера насам имам чувството, че умирам... Как успявам винаги да лепна нещо баш когато най-не трябва?! Меко казано ме е яд... :@

Fisherman
08-18-2014, 16:45
От вчера насам имам чувството, че умирам... Как успявам винаги да лепна нещо баш когато най-не трябва?! Меко казано ме е яд... :@

да те е яд прошляк

an7raks
08-18-2014, 17:04
:lol: поне един винаги е в състояние да ме разсмее...

tori
08-18-2014, 17:48
От вчера насам имам чувството, че умирам... Как успявам винаги да лепна нещо баш когато най-не трябва?! Меко казано ме е яд... :@
Недей де, спокойно сега. Гледай си здравето и не се тормози за глупости.

ОН: Мен ми е криво, мършаво такова. Разсополивих се нещо, крака ми тръпне от задника чак... Къф рожден ден ще правим, не ми е ясно. Нещата са толкова уредени, че нямам идея. Освен тва и за друго ми е криво, що ми трябваше да се самонавивам за некви неща?! Пффф... Разтревожено ми е за него също така, бих била по-спокойна ако нещо друго се обърка ама чак така... Уф, дано с еднаквата си изкараме добре двете пък квото ще да става.

galaxy29
08-18-2014, 18:32
КАКВО става с тез лимони бе
бахти скъпите

NambyPamby
08-18-2014, 19:00
Как се забатачииих... Отказах уговорка, за да си направя друга уговорка и накрая от хиляда плана и идеи за доизкарване на лятото, съм на нула. 8-) Никакви планове, никакви уговорки, пълен минус.
Много ме е яд, че се прецаках така. Зарязах си питомното, за да гоня дивото(образно казано). И понеже съм много яка, сега ще си доизкарам лятото в нас, с епизодични излизания за цигари/сладко, тук-там някое кафе или да си лекувам депресията с шопинг терапия. Ебахти. Не си го представях така. Ама се случи. От два стола - на земята, защото съм "оправна" и "организирана". 8-) Ще си понасям последствията сега, няма къде да мърдам. Буквално. 8-)
Тия приказки, че "ще видим" и "нищо не се знае", "остави ме да помисля и да организирам всичко" ги знам. И не ме успокояват изобщо. Знам си, че пак ще остана излъганото патенце. В случая - забилото от скуката в града патенце. 8-)
Направо съм си патка, ама... 8-) Лошо се издокарах, яд ме е.

Да не говорим пък, че съм настинала и ту се оправям, ту пак съм като парцал.
И някой ми е изял шоколадовите лакомства, направо ще го изкормя. Не ми се ходи в тая тъмница до магазина, тъкмо се прибрах и разпускам. Оф.
Много тежък ПМС карам. 8-)

Иначе си купих много хубави неща, даже и пари ми останаха. Обичам така. Качествени, страхотни и ми останаха пари. Чудничко. Поне едно положително нещо тоя ден. 8-)

Jaune
08-18-2014, 19:24
Как да му обясня на тоя човек, че не ме устройва да съм му приятелка?

102
08-18-2014, 19:51
Как да му обясня на тоя човек, че не ме устройва да съм му приятелка?

ignor

Jaune
08-18-2014, 20:03
^Еми игнор съм засега. То не виждам кво да отговоря на "песента, която ми прати, е много яка" и дори си я поства, ама като го питам "не съм ли достатъчна причина да дойдеш до София", вика "не съм казал това". Е а к'во казваш, майка му стара, кажи НЕ, толкова ли е трудно.

102
08-18-2014, 20:04
бахти игнора
понякога ме очудвате

Jaune
08-18-2014, 20:08
Е т'ва не е игнор, т'ва е преди игнора. :Д

102
08-18-2014, 20:10
изглеждаш жалка =)

Jaune
08-18-2014, 20:13
Мерси, ся поне ще си ревна като хората. :)

102
08-18-2014, 20:14
няма смисъл да плачеш за някъв цървул

galaxy29
08-18-2014, 20:15
стига сте се обяснявали
не видяхте ли колко са вдигнали лимоните ;/

102
08-18-2014, 20:17
недей че кат се сета
МИ СА ДОРЕВАВА

tori
08-18-2014, 20:23
Ще ми се да ревна от яд, ще ми се да му издера очите, ще ми се да му оскубя косите. Ама няма. Щото сама съм си виновна, че общувам с пародии на мъже, а не с мъже. Иначе пред женската сме много ербап, много направени, ама пред мен мяука като шибана котка. Те тия двамата не са двойка, братче, те са пародия. За чий му е на путката недна да ходи да ми развява живота пред непознати? Хем го и предупредих да си държи езика зад зъбите. Дано историята да е в чистия си вид, а не преувеличена и драматизирана, че му се пише МНОГО лошо. И тоя път няма само да си мълча от хорски срам. Пак ме тика в некви интриги, говедаря досаден. Путьо Марийкин. Мисля, че вече е време да си отгледа чифт топки.

galaxy29
08-18-2014, 20:25
недей че кат се сета
МИ СА ДОРЕВАВА
днес си взимам два
ама като видях колко ми ги отчете, оставих единия ;/
викам си
не мога да си позволя такова разхищение

galaxy29
08-18-2014, 20:26
живейте спокойно
гледайте само напред
хакуна матата
лека нощ

102
08-18-2014, 20:31
еби му майката и станишевските номерца
фък лидъл
вива революсион

Andjyy
08-18-2014, 21:09
Много ми е студено. Облечена съм все едно е зима,а претрепервам. Грехота е,ама ще си извадя електрическото одеяло.
И това главоболие не мина. Чудесно,разкихах се. Ще си намеря и шушонките,пък нека ми се смеят.

102
08-18-2014, 21:11
Много ми е студено. Облечена съм все едно е зима,а претрепервам. Грехота е,ама ще си извадя електрическото одеяло.
И това главоболие не мина. Чудесно,разкихах се. Ще си намеря и шушонките,пък нека ми се смеят.

има случай на хора починали при заспиване с електрическо одеяло

Andjyy
08-18-2014, 21:17
в такъв случай кво прайм
греяна ракия преди сън и забравям за одеялото

102
08-18-2014, 21:19
горещ душ
мастурбация
ракия
камфор

Blab
08-18-2014, 21:31
трябва да спя, ама не мога
как да се чувствам

Andjyy
08-18-2014, 21:31
така ли лекуваш настинка
днес цял ден ми се пие нещо
колко ми е акъла да си сгрея ракия

102
08-18-2014, 21:38
ква рикия
раздуй малко че ми стана интересно

shmatarok
08-18-2014, 21:39
Да, за какво изобщо си лягам рано, като те ще решат все в 11 часа да крякат и пискат и то задължително или под моя прозорец, или пред вратата ми.
И как ясно ми стана, че са ме обсъждали днеска, онази шматка като дойде да наднича специално и да ме оглежда, малее, дано си е прозвучало колко злобно я огледах и поздравих, нали поне съм много възпитана, блааа.
Иначе изкарах хубаво кафе, доживях до момента, в който някой ще се прежали да поиска да прекара с мен няк'во време и си изкарахме яко. Ще се видим пак тая седмица с нея, че в т'ва кафе беше супер шумно. Мразя майки, които си водят непослушните изчадия на обществени места. И реват тея дребните, ама те не ги отразяват, важното е приказката им да си върви, пък че смущават всички останали - ми на кой му пука.
Утре последната му смяна е с мен. Радвам се, ама се и радвам, че не му се вързах първа, че може да има най-разтапящия глас на света и нещо страшно секси в него, ама явно хич не е стока, след всички неща, които тя ми каза за него.

NambyPamby
08-18-2014, 22:06
Ъмм, намерих си някакъв скрит шоколадов десерт в един шкаф, похапнах, изпуших една цигара и съм много доволна. Животът е прекрасен. 8-)


доживях до момента, в който някой ще се прежали да поиска да прекара с мен няк'во време.
Късметлийка.

Малко ми е чумаво още обаче. Не би трябвало да се цупя, 'щото е събиране по мъжки, в пъти по-добре е, че е сред природата, отколкото в някоя дискотека, обаче... Криво ми е. Явно не съм чак толкова великодушна, че да щракна с пръсти и да кажа "Няма проблем". Аз го казвам, де, просто ми личи, че не го мисля. 8-) И да осъзнавам, че се държа детински, не сме вързани един за друг, всеки трябва да си има пространство и блабла, ама ми е обидно.
'Щото съм почти убедена, че няма да откаже и другата оферта за събиране с момчетата, най-вероятно до морето тоя път. Болно ми е, защото те му се обаждат с някаква оферта вечерта и той на сутринта е стегнал куфарите вече, докато аз отправям някакви оферти и единственото, което получавам е "не знам, ще го измислим, когато му дойде времето". И това при положение, че времето ни заедно е ограничено. И че всичко е супер неясно за в бъдеще. Все си мисля, че тези фактори са достатъчни, за да си впрегне малко задника и да измисли някакъв начин да прекараме малко време заедно далеч от всичко, като за последно дето се вика. Ама не би. Точно сега се сети, когато наближава с пълна пара времето да си стягам куфарите аз, само че перманентно, да ходи нанякъде си за 5 дни с едната си компания и "може би"(демек "най-вероятно, ама ти казвам така да не се сърдиш") два-три дни с другата. От което аз се изнервям максимално, защото се чувствам пренебрегната и се държа като ощипана госпожица.
Та така. Излях си го в пълен вид и мирясах вече. Това ми е драмата в момента.
Осъзнавам, че в момента съм афектирана, та не мога да преценя грешката в моя телевизор ли е, аз ли реагирам твърде емоционално/капризно/изискващо или съм си права.

Blab
08-18-2014, 22:07
скучно ми е, всички тукА спите

CrookedMirror
08-18-2014, 23:41
Ще ми се да ревна от яд, ще ми се да му издера очите, ще ми се да му оскубя косите. Ама няма. Щото сама съм си виновна, че общувам с пародии на мъже, а не с мъже. Иначе пред женската сме много ербап, много направени, ама пред мен мяука като шибана котка. Те тия двамата не са двойка, братче, те са пародия. За чий му е на путката недна да ходи да ми развява живота пред непознати? Хем го и предупредих да си държи езика зад зъбите. Дано историята да е в чистия си вид, а не преувеличена и драматизирана, че му се пише МНОГО лошо. И тоя път няма само да си мълча от хорски срам. Пак ме тика в некви интриги, говедаря досаден. Путьо Марийкин. Мисля, че вече е време да си отгледа чифт топки.
Нали не говориш за бившия си? Нали?

На мен ми е необичайно енергично за тая част от денонощието.

Ivaaaaa
08-19-2014, 00:31
ехаааа. прекрасно ((((( :
време е за сън

anonymous895156
08-19-2014, 00:41
добреее, ще се захвана с това
тунджер фикрет али стайл
тази песен не ми омръзва вече втора година
коя ли ще е певица на 2014 на поп-фолк наградите
хм

fire_magic
08-19-2014, 00:45
коя е твоята фаворитка :lol:

anonymous895156
08-19-2014, 00:46
преслава <3

galaxy29
08-19-2014, 05:44
http://factoryjoe.s3.amazonaws.com/emoticons/emoticon-0118-yawn.gif

http://youtu.be/JJxNHKwJ94I

galaxy29
08-19-2014, 05:45
.
аз мога да те разгорещя :oops:

tori
08-19-2014, 06:02
Нали не говориш за бившия си? Нали?
Нищо подобно, за човек, който уж ми се води приятел говоря.

queen_ofdisaster
08-19-2014, 08:01
. И понеже съм много яка, сега ще си доизкарам лятото в нас, с епизодични излизания за цигари/сладко, тук-там някое кафе или да си лекувам депресията с шопинг терапия.

Все едно си описала моето лято :D Някак си винаги съм си мислела,че лятото след 12 клас,след като ме приемат в университет ще е най-веселото,щурото и.т.н. ;но разнообразието ми се изразява в четене на по-различни книги и пробване на нови видове суши :д Уж не би трябвало да се оплаквам,приеха ме каквото искам,много щастливо влюбена съм;но почти всички планове за пътуване пропаднаха и всичко,дори излизанията с приятели ми е някак еднообразно. :( white world problems

Dagichka
08-19-2014, 08:09
много ми е гадно на душичката, че май заради мен той се сдухва и е в такива състояния.. не знам как да постъпя, не искам да спираме контакт, защото наистина е прекрасник и с него съм водела едни от най-значимите и интересни разговори, ама кво да го правя иначе.. :с
в нас е пълна лудница, лазим си по нервите всички, ама нормално като затвориш четирима в една стая. поне утре на летището ляляля :3

kalpazanka
08-19-2014, 08:12
Спи ми се, мързи ме, а трябва да излизам да пазарувам, искам да е слънчево, искам да ми е топло, искам... искам... искам...
Трябва и да позачистя.
Тва денонощието трябва да го увеличат на 48 часа.


поне утре на летището ляляля :3

Нда, на летището накрая винаги е "сопол über alles"!

TheDevilInMe
08-19-2014, 09:37
Спи ми се, мързи ме
Тва денонощието трябва да го увеличат на 48 часа.

Това. А уж изпих една енергийна напитка и пак съм си същия парцал! :cool: Здраве да е, ще си легна тогава, защото заслужавам, хах, нали измих чиниите

tori
08-19-2014, 10:26
Мда, кога е ставало точно МОИТЕ планове да се случват, хах?! Мислех да го гушкам и така нататък, а то взе, че се разболя животинчето. Липсва ми вече, искам да си го видя и намачкам. :333 Инак приготовленията за рождения ден вървят прекрасно за сега, остава ми само да си дооправя багажа и да купя цигари и тютюн за порастващия и всичко ще е шест. Дано си изкараме прекрасно, защото втората пандичка заслужава хубаво партей за РДто.

babity
08-19-2014, 10:27
Хм. Ама много "хм"! Още не ми отговаря. Отказвам да приема, че е решил да ме оставя, защото не е момченце, което да се държи така. Но ме човърка отвътре... Знам, че и аз не се отчитах достатъчно през изминалите две седмици, но за разлика от него аз нямах физическа възможност за това. Не че е изключено и при него нещата да седят така де...
Дано поне да се е пооправил със здравето, милия.
Като се прибере, трябва сериозно да дискутираме някои въпроси, защото по никой начин не се чувствам готова да се променям в момента. И е добре да го знае, ако/преди всичко да е загаснало.

leadyflame
08-19-2014, 11:55
Добре съм, равновесието ми се възвърна. Радвам се, че от една страна се стекоха така нещата, но от друга искам просто да се чуем... ама само аз явно искам. Да видим като се върне след знам ли колко време какво ще става за напред.

NambyPamby
08-19-2014, 12:22
Сънена. 8-) Ям някаква вафла с халва и фъстъци и мъркам чак от удоволствие, най-сетне намерих нещо, което да ми утоли жаждата за сладко.
Радвам се, че навън е жега, а аз съм вкъщи на хладно. 8-) Мисля да си доизгледам сериала, че ми останаха две-три серии и после някое филмче сигурно ще си пусна.
И съм си поставила за цел да не му звъня няколко дни, така или иначе там, където е, я има обхват, я не. Той, като се върне, ще звънне. Надявам се. Ако не звънне - няма аз да му звъня първа, при положение, че се разбрахме той да се обади, когато му е удобно. Просто няма да стане. Не звънне ли до няколко дни, след като се прибере, хващам си чантичката, купувам си билет и заминавам за няколко дни без даже да му кажа къде отивам.

HollyGolightly
08-19-2014, 12:28
Лятото за мен свърши, лекциите започват от днес, въпреки че имам намерение да пропусна първият ден, както ще пропусна и творият де, но това вече е по основателни причини. Вярно, че ще наврeди на participation grade, но като за последна година съм решила да не си давам много зор.
А Четвъртък заминавам, нямам търпение вече, багажа е стегнат и всичко е готово :)

girlwithblueeyes
08-19-2014, 13:04
Прекалявам вече :D

YSMF
08-19-2014, 16:51
Още от сутринта се почна с някакви скандали, дори и той ми е ядосан, а си нямам на идея защо. 1000 пъти прочетох написаното и още се чудя какво по дяволите стана.
BEST.BIRTHDAY.EVER.

anonymous708973
08-19-2014, 16:56
Нда, на летището накрая винаги е "сопол über alles"!

Ммм, обясни на албанския реотан какво имаш предвид :д

Пуууу, така хубаво се гримирах, направо не мога да си се нагледам, май за първи път в живота си след поне 10 различни фон-дьо-тена си нацелих цвета. Или почти 8-) Малка победа!!

Бях на фризьор, сега ще си спретна педикюрчето, а утре продължавам с козметичните процедури и последни приготовления + приятна уговорка, която чакам цяло лято горе-долу.

babity
08-19-2014, 16:58
Грозно и дебело ми е. И не ми се говори. Ще ида да си изям чувствата.

kalpazanka
08-19-2014, 17:26
Ммм, обясни на албанския реотан какво имаш предвид :д

Ми рев, особено момента преди да минеш по ескалаторите нагоре /на Терминал 2/. Затова написах и сопол ueber alles :D

Ivaaaaa
08-19-2014, 19:39
не, че съм такава, ама уаааау. не съм серта. хах. стана ми толкова яко кат я овиках таяяяяя. и *пърха мигли* 'ама,ама..'. две не можа да каже. не съм лоша!

leadyflame
08-19-2014, 20:34
Преобразувала съм емоцията в неспирен глад (надявам се да е пмс, та поне знам, че е за кратко), дано не продължава дълго само, 'щото дебели не мо'ем се гледаме :D

galaxy29
08-19-2014, 20:59
Още от сутринта се почна с някакви скандали, дори и той ми е ядосан, а си нямам на идея защо. 1000 пъти прочетох написаното и още се чудя какво по дяволите стана.
BEST.BIRTHDAY.EVER.
рожден ден ли имаш?
чрд
кой ти беше любимец от гот
да ти излезе от торта и да изпълни сънищата ти с влага

draid
08-19-2014, 21:16
Леко тъжно може би.

girlwithblueeyes
08-19-2014, 21:25
Още от сутринта се почна с някакви скандали, дори и той ми е ядосан, а си нямам на идея защо. 1000 пъти прочетох написаното и още се чудя какво по дяволите стана.
BEST.BIRTHDAY.EVER.

Честит рожден ден^^

Он-Успях да си свърша малко задачки и съм доволна .От утре си започвам да си лягам pak в 21 защото иначе ми се доспива . И искам вече да си ме гушне и аз него остана много мъничко .

mayaaa
08-19-2014, 21:35
Доста се ядосах, за такова нещо не ми се беше случвало скоро, но след известно време чувство на яд и безсилие, все пак постигнах някакъв напредък. Да не храня големи надежди, сега ми остава само да чакам.
И 'баси хората, честно. От два дена (буквално) ходят и вече се обичали. :lol: Жалка работа, тая думичка за нищо я нямат. Пък и нея си я знам. Седмица й давам най-много и ще почне да се натиска на други. Не мога да повярвам, че е възможно да съм била близка с човек като нея.
Той 'баси сухите отговори, които ми удари в началото. Ама се оправи после, сносно разговорче си проведохме. Нооо сме много различни, все повече го осъзнавам. Жалко. Но да прави каквото иска, и към него, и към другия съм изпълнила моята част, пък те какво ще правят, тяхна си работа.
Ама едни мисли ме налягат такива никакви. Но и аз не им се давам лесно. :cool: Най-безсмислените и не-дълбоки песни на телефона си в един плейлист, слушалките и два пъти вече ми оправят настроението, само дето не знам до кога така ще го карам. Те и тия двамата на гарата ме вдъхновиха малко. Искам, бе, искам! :D
Home, sweet home... Ама няма никой тук, бе. Айде оная моята да се връща най-после, че ще си полудея иначе.
И не, честно, по-ненормални сънища не мога да сънувам просто. То не бяха действия подобни на психопат (от моя страна), то не бяха гадни неща с близки, то не бяха абсолютно извратените неща. Нямам думи просто. И даже не ми е гадно след тях, както ми е след кошмар и не знам защо. Не може ли да сънувам един обикновен кошмар с много паяци?

anonymous895156
08-19-2014, 21:35
престъпно невероятен съм