.
Отговор в тема
Страница 1 от 4 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 77
  1. #1
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567

    Къде да търсим работа за през лятото?

    такам... аз и врачка(казах ти,че ще те спомена )имаме желание да се хванем лятото за известно време нещо да бачкаме..
    какво..без значение, само нека да е по силите на един тийнейджър
    въпросите ми са къде да търся обяви, че търсят хора за работа? В нета в страниците за обяви? Да разпитвам познати ?
    нямам идеи...
    второ.. окей,харесвам си обява в нета, но там нито пише дали става за непълнолетни(имаме навършени 16 години)или не..
    просто дайте идеи как да си намерим добра работаааа
    10х предварително
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  2. #2
    Разнасяйте листовки

    10лв. на ден

  3. #3
    Juicy Music
    Guest
    намерете обява по нета или чрез вестник. Ако имате набелязано място направо отивате и питате някой от там дали има свободно работно място. Това дали ще ви приемат заради годините питайте направо шефа. Някой вземат, някой не.

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    v adresite za rabota ne mislq 4e 6te namerite ne6to, vsi4ko e za lica nad 18
    nai-dobre 6te e nqkoi poznat da vi uredi nqkude, ina4e 6te e dosta trudno, vse pak takiva sa ni zakonite
    ako nqkoi ot roditelite vi ima firma i vi vzeme pri tqh -nai-dobre, ako ne razpitvate priqteli blizki poznati i dano namerite ne6to podhodq6to

  5. #5
    Както казаха вече чрез познати е много по-лесно и не биха ти направили проблен за годините (на някои места не взимат по 1.
    Също така за под 18 най-лесно е да станеш сервитьорка в някое квартално кафе...просто си го харесваш, отиваш там, питаш дали има свободни места и дали биха те взели лятото да работиш там. Имай предвид, че истинските им сервитьорки често си взимат големи отпуски лятото (за моренце и т.н.), така че на много места може да ти се отвори парашута.
    По морето също има много работа...

  6. #6
    Можеш да питаш в Макдоналдс. Сигурно ще те вземат да работиш там.

    "Music, sweet music, I wish I could caress, caress, caress..."

  7. #7
    Guest
    по морети сащо има работа но там ве4е си е с вразки и трябва да знае6 поне два езика,ако иска6 сервитиорка да стане6

  8. #8
    еми .. продавайте наркотици или цигари и алкохол без акцизи.

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    :)
    Мнения
    844
    Продавачка в магазин или сервитьорка е хубава работа за 16-годишно момиче. Аз ще си потърся работа, ако не - чрез роднини

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Мнения
    1 266
    Az puk mislia da se hva6tam tuka v edna kru4ma da mia 4inii,ili puk 6te tursa ne6to drugo
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    in gloom of night
    Мнения
    1 628
    може да раздавате листовки, а както казаха най-лесно е да си анмерите работа като сервитьорки
    "Целувка за лека нощ"

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    1 008
    аз вече сам си намерил работа...на една бензиностанция тука във Враца...добро заплащане за 1 месец - 250 лв...ОМВ се пак но искам да работя и барман в някои ресторант :P интересно е

    I'm gonna do what ever I want,so why to risk it ?

  13. #13
    Фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    STADIO OLIMPICO
    Мнения
    290
    на околовръстното

    Moderated by Tiffany
    по т.11 от правилника.


    Ти беше малко глезено дете и ти трябваше играчка.Аз ти дадох моето сърце,но ти в играта си го смачка!

  14. #14
    Guest
    Искам да ви попитам-за тези листовки-къдеда отида,към кого да се обърна,за тази работа?
    Ако някой е работил това-кажете дали ви пращат в кварталите,в които живеете и познавате или някъде другаде?

  15. #15
    Мега фен Аватара на Boot
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    occasion avenue
    Мнения
    5 057
    Листовки е гадно.
    Много малка е вероятността да те пратят в квартала ти. Всъщност никой не го интересува дали ти е далече или близо. Мен ме пратиха в Младост 4, аз живея на другия край на София.
    И беше гадно.
    1во листовките тежаха супер много и докато ги замъкнем до Младост умряхме.
    2ро имаше две места, на които трябваше да бъдем - 4 часа на едното и 4 часа на другото. Което си беше пълна мъка. Добре че бях с една приятелка и взаимно си се оплаквахме.
    3то хората са тъпи. Все пак идеята е да си раздадеш листовките, а голяма част от хората, като им подадеш нещо дори не те поглеждат и отминават. Аз от тогава винаги си взимам листовки като видя някой човек да цикли. Щото е шит.
    Нооо, дам, гадно е.
    И все пак обявите за листовки са във вестника. търсиш там и намираш Лепенето на плакати става по-бързо и по-забавно. Мен ме израдва повече.

    Saatana vittu perkele hate crew!

  16. #16
    Фен
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    STADIO OLIMPICO
    Мнения
    290
    Цитирай Първоначално написано от Boot
    Листовки е гадно.
    Много малка е вероятността да те пратят в квартала ти. Всъщност никой не го интересува дали ти е далече или близо. Мен ме пратиха в Младост 4, аз живея на другия край на София.
    И беше гадно.
    1во листовките тежаха супер много и докато ги замъкнем до Младост умряхме.
    2ро имаше две места, на които трябваше да бъдем - 4 часа на едното и 4 часа на другото. Което си беше пълна мъка. Добре че бях с една приятелка и взаимно си се оплаквахме.
    3то хората са тъпи. Все пак идеята е да си раздадеш листовките, а голяма част от хората, като им подадеш нещо дори не те поглеждат и отминават. Аз от тогава винаги си взимам листовки като видя някой човек да цикли. Щото е шит.
    Нооо, дам, гадно е.
    И все пак обявите за листовки са във вестника. търсиш там и намираш Лепенето на плакати става по-бързо и по-забавно. Мен ме израдва повече.
    по-добра оферта е от тия листовки дето се пускат по пощата


    Ти беше малко глезено дете и ти трябваше играчка.Аз ти дадох моето сърце,но ти в играта си го смачка!

  17. #17
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Boot
    Листовки е гадно.
    Много малка е вероятността да те пратят в квартала ти. Всъщност никой не го интересува дали ти е далече или близо. Мен ме пратиха в Младост 4, аз живея на другия край на София.
    И беше гадно.
    1во листовките тежаха супер много и докато ги замъкнем до Младост умряхме.
    2ро имаше две места, на които трябваше да бъдем - 4 часа на едното и 4 часа на другото. Което си беше пълна мъка. Добре че бях с една приятелка и взаимно си се оплаквахме.
    3то хората са тъпи. Все пак идеята е да си раздадеш листовките, а голяма част от хората, като им подадеш нещо дори не те поглеждат и отминават. Аз от тогава винаги си взимам листовки като видя някой човек да цикли. Щото е шит.
    Нооо, дам, гадно е.
    И все пак обявите за листовки са във вестника. търсиш там и намираш Лепенето на плакати става по-бързо и по-забавно. Мен ме израдва повече.
    Ей,благодаря! Готина идея
    За плакататие също ли да търся във вестника? По колко се плаща?
    Аз обаче нялмам 18,но ще направя 17 август,предполагам при тази работа не се изисква да си пълнолетен.
    Дано и аз си намеря дружка за работата,въпреки,че искам да работя само за да си запълня времето.

  18. #18
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320

    Re: Къде да търсим работа за през лятото?

    Цитирай Първоначално написано от miloto_girl-4e
    такам... аз и врачка(казах ти,че ще те спомена )имаме желание да се хванем лятото за известно време нещо да бачкаме..
    какво..без значение, само нека да е по силите на един тийнейджър
    въпросите ми са къде да търся обяви, че търсят хора за работа? В нета в страниците за обяви? Да разпитвам познати ?
    нямам идеи...
    второ.. окей,харесвам си обява в нета, но там нито пише дали става за непълнолетни(имаме навършени 16 години)или не..
    просто дайте идеи как да си намерим добра работаааа
    10х предварително
    Ако сервитьорки в сладкарница "Неделя" е по силите ви, пиши едно ЛС.

  19. #19
    Честно да ви кажа това с листовките е гадно. Да си барман в някое кафенце или барче на моренцето е мн яко (има бонус - по цял ден те заговарят готини рускини, германки,а бе чужденки). Аз лично това лято ще бачкам при баща ми (той има магазим за GSM-и) като продавач, пък заплашането е супер - около 350 лв на месец. Малко съм работил като берач на черешки ( и тая работа става заплашането е 25лв на ден). А БЕ ИЗОБЩО МОЯТ СЪВЕТ Е ДА СИ ТЪРСИТЕ РАБОТА ПРИ РОДНИНИ И ПРИЯТЕЛИ, ЗАЩОТО ТАКА НЯМА КОЙ ДА ТЕ ПРЕ*БЕ.

  20. #20
    Guest
    А къде си бпал черешки При Панчарево ли?
    Там на място ли трябва да се говори с хората? По колко време се берат?

  21. #21
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    София, Лозенец
    Мнения
    9 320
    Цитирай Първоначално написано от AssShot
    Честно да ви кажа това с листовките е гадно. Да си барман в някое кафенце или барче на моренцето е мн яко (има бонус - по цял ден те заговарят готини рускини, германки,а бе чужденки). Аз лично това лято ще бачкам при баща ми (той има магазим за GSM-и) като продавач, пък заплашането е супер - около 350 лв на месец. Малко съм работил като берач на черешки ( и тая работа става заплашането е 25лв на ден). А БЕ ИЗОБЩО МОЯТ СЪВЕТ Е ДА СИ ТЪРСИТЕ РАБОТА ПРИ РОДНИНИ И ПРИЯТЕЛИ, ЗАЩОТО ТАКА НЯМА КОЙ ДА ТЕ ПРЕ*БЕ.
    Дай малко повече информация за брането на череши.

  22. #22
    Мега фен Аватара на Boot
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    occasion avenue
    Мнения
    5 057
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко

    Ей,благодаря! Готина идея
    За плакататие също ли да търся във вестника? По колко се плаща?
    Аз обаче нялмам 18,но ще направя 17 август,предполагам при тази работа не се изисква да си пълнолетен.
    Дано и аз си намеря дружка за работата,въпреки,че искам да работя само за да си запълня времето.
    Еми дамз, пак по вестници търсиш. Можеш да поразпиташ някой приятел, който е работил тфа нещо да ти даде телефони. Те обикновено където са плакатите - там и листовките. Мен лично дори не ме попитаха на колко съм, бях на 16, никфи проблеми няма.

    Saatana vittu perkele hate crew!

  23. #23
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    524
    Зависи каква работа търсите. Не трудов договор ще ви е много трудно. За да започне непълнолетен работа са нужни : работно време до 19 (неизпълнимо за сервитьорка), служебна бележка от бюрото по труда, в която се удостоверява, че ви разрешават да работите. Там са доста разправии докато ви я издадат. Ако се хващате на черно по-добре потърсете връзка с някой, защото без договор не е сигурно и дали ще ви платят. В jobs.bg преди имаше интересни обяви за колцентрове - работа като рекламен агент по телефона с нелошо заплащане. Пожелавам ви успех

    Пишете на кирилица - НЕ БОЛИ

  24. #24
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от AssShot
    Честно да ви кажа това с листовките е гадно. Да си барман в някое кафенце или барче на моренцето е мн яко (има бонус - по цял ден те заговарят готини рускини, германки,а бе чужденки). Аз лично това лято ще бачкам при баща ми (той има магазим за GSM-и) като продавач, пък заплашането е супер - около 350 лв на месец. Малко съм работил като берач на черешки ( и тая работа става заплашането е 25лв на ден). А БЕ ИЗОБЩО МОЯТ СЪВЕТ Е ДА СИ ТЪРСИТЕ РАБОТА ПРИ РОДНИНИ И ПРИЯТЕЛИ, ЗАЩОТО ТАКА НЯМА КОЙ ДА ТЕ ПРЕ*БЕ.
    q kaji za chereshite

  25. #25

    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    At the end of the world, where the lions weep...
    Мнения
    17
    [da da samo deto posledniq pyt mi staowariha 8000 hilqdi da razdam za 2 dni ..... e platiha ludite pari...ama posle 1 sedmica nemoje6e da se otmeri6e w nas ot mastiloto.... puk i tejat mnoooogo

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си