.
Отговор в тема
Страница 2 от 4 ПървиПърви 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 77
  1. #26
    typoto e che ne sym jivqla s neq nad 5 godini ... i ne sme taka kakto bi trqbvalo da sa maika i dyshterq ... pyk i az ne sym lesen chovek tva si go znam .. sega ot avgust jiveem zaedno .. spogodqvame se po nqkakyv nachin ama ima dosta kavgi razbira se ... dnes q hvanah v dobyr moment da i kaja ... razpravqh i neshto po biologiq i se stigna ala bala do kryvnite grupi ... pyk az sym se rodila nqkva po uslojnena v kryvta zaradi rezus-faktora (bojee za kvo go pisha tva?!?!?) i malko malko stignahme do moita tema ... i zasega nito sme se skarali nito nishto ... vijdam q che izglejda dosta pritesnena zashtoto i tq e pravila abort i daje mi razkaza kakvo predstavlqva(ne iskam da komentiram) i taka ... sorka che malko se pounesoh ama imam nujda da si izkazvam mislite shtoto inache stava losho polojenieto (shizofreniq) haha mnogo vi blagodarq naistina .. i shte vi kazvam kakvo se sluchva blagodarq vi
    and it was called yellow ..

  2. #27
    най добрият вариант да кажеш на майка си тя ще те разбере защото вече те е питала защо си вкисната и може да и е минало през ума :/ пък и да може да се прави аборт на непълнолетно една от бившото ми даскало беше на 12 и направи ама няма знчение това ....имаш най много месец след секса за да направиш аборт след това е късно и не можеш нищо да направиш освен да го родиш така че казвай много бързо мамо така и така почни още от като сте правили секс там кво си мислила ала бала и ако е пекана майка ще те разбере :/ УСПЕХ
    OpITvAm sE Da nE mIsSlQ nO tvOQtA cELUVka dQvOLSskI mI lIpsSvA. ObIChAm tE tOvA bOlI ObIChAm tE vsSIChko e SyLzI nO zNaI ChE pOsSLeDnAtA SyLzA ShtE kApNe Ot tvOIte OChI zAShtOtO bEz dA ZnAESh ObIChASh mE I tI !!!.....

  3. #28
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    pleven d'ge
    Мнения
    144
    suglasen sum 4e trqbva da kaje6 na maika si no 6te ti kaja i o6te ne6to v pleven nqma da kazvam kade ili koi lekar no se pravqt aborti i to mnogo dobri vuv stra6no oborudvana klinika no i parite ne sa malko kum 400 lv nqkolko priqtelki praviha tam abort i ne sa imali nikakvi poroblemi taka 4e ako seinteresuva6 ot podrobnosti dai mail ili ne6to takova i 6ti obqsnq vsi4ko na "2 o4i"

  4. #29
    Малко ми е неудобно, че се разписвам точно тук и че зачетох точно тема дето не ме засяга, но забелязах, че малко актуална. Та така, очаквайкиведнага да бъда отрязан или да ми се скарат, ще кажа, че съм против абортите. НЕ те знам на колко си години, не знам положението ти, но това е отнемане на човешки живот, който ти си създала. Погледни нещата от тази гледна точка. Знам, не компетентно мнение, не струващо и пукната пара, но винаги трябва да поглеждаш нещата и от друг ъгъл. Това е важно решение. Не мисля, че просто така трябва да вземеш решението заради това, че си малка. Ама и аз пък какви ги говоря. Ти си го създала. Оправяй се. Но просто помисли.
    Черен Принц

  5. #30
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    pleven d'ge
    Мнения
    144
    Цитирай Първоначално написано от dream_dragon
    Малко ми е неудобно, че се разписвам точно тук и че зачетох точно тема дето не ме засяга, но забелязах, че малко актуална. Та така, очаквайкиведнага да бъда отрязан или да ми се скарат, ще кажа, че съм против абортите. НЕ те знам на колко си години, не знам положението ти, но това е отнемане на човешки живот, който ти си създала. Погледни нещата от тази гледна точка. Знам, не компетентно мнение, не струващо и пукната пара, но винаги трябва да поглеждаш нещата и от друг ъгъл. Това е важно решение. Не мисля, че просто така трябва да вземеш решението заради това, че си малка. Ама и аз пък какви ги говоря. Ти си го създала. Оправяй се. Но просто помисли.

    ne priqtelu ti pomisli ponqkoga nqma drug na4in osven aborta za6toto q se seti ako ima6 kofti roditeli i re6i6 da go zadurji6 roditelite 6te te izgonqt 6te se ojeni6 v nai dobriq slu4ei 6te izleze6 na kvartira 6te go rodi6 6te raboti6 nqma da moje6 da si pozbili6 ni6to ami tva dete kakvo 6te mu dade6 gladno li 6te sedi nakraq 6te6 ne 6te6 6te go dade6 v nqkoi dom e za tva li e dete q pomoieli kolkoto i stra6no da zvu4i tva e istinata za6toto jjiveem v takava mizerna i 6ibana durjava 4e na deteto ne moje6 samo pampersite da mu kupi6 ne misli 4e ti se karam no pomisli realno dori i da go iska ako roditelite i ne pomognat tq prosto nqma 6ans

  6. #31
    Разбира се, че ми мина през ума. Обаче има и друга страна на нещата. Ти изброяваш лошото, аз мога да намерия и доброто. Обаче не знам какви точно са родителите, възможностите й от финансова страна и другите фактори. Мина ми през главата и училището. Нали ходи? Какво ще стане като отиде с един ей такъв корем, или айде не чак толкова, ама си има някакви там гадения и не знам си какви работи покрай бременоста. Та така де не съм запознат с подробнисти и реших, че мога само да спомена другото, а и винаги има домове, или родители искащи да си осиновят дете. Но както казах информацията ми е малко, и просто изказах мнение. Каквото и решение да вземе се надявам да е нейно и да е истински правилно.
    Черен Принц

  7. #32
    znachi .. iskam da obesnq kak stoqt neshtata ... po vyprosa da zadyrja bebeto (tva dori ne e bebe tyi kato nqma nikvi sistemi,chuvstva i t.n .. sled 3-tiq mesec zapochvat da se oformqt) .. az ne moga da zadyrja tozi vse oshte zarodish .. tyi kato ucha .. imam nqkakvi ambicii i na vsichkoto otgore nikoga poveche ne bih mogla da vidq taka narecheniq bashta (vsichko beshe mnogo spontanno deto se vika).. a i sym si svyrzana po mnogo paragrafi s bg i e prosto NEVYZMOJNO ... az ne go iskam!
    and it was called yellow ..

  8. #33
    Мисля, че това е отговара.
    Черен Принц

  9. #34
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    HeLL ..
    Мнения
    2 930

    Re: tova veche e kraqt ...neznam koi moje da mi pomogne ..

    Цитирай Първоначално написано от yellowche
    uff daje neznam kak da zapochna ... predi izvestno vreme prekarah edin sledobed s edin chovek .. tva beshe nqkyde sredata na oktomvri .. i vse si mislq che toi ne svyrshi v mene i che deca ne stavat tolkova lesno kolkoto si mislim ... no .. trqbvashe da mi doide kraq na oktomvri .. i vse oshte ne e ... pff nqmam dumi .. neznam .. dnes si napravih test za bremennost (koito struvashe 30 franka)(tfa nikfo znachenie nqma )i izleze polojitelen ... i vyprosa e a sega nakyde..!?!?ili shte izchakam do dekemvri mesec da si doida v bg .. ta da napravq anonimen abort(shtoto taka i taka sym nepylnoletna) ili ..da kaja na maika si po nqkyv nachin .. neznaino kakyv?!?! vypreki che to vsichko mi lichi .. i daje cql den me pita zashto sym vkisnata ... neznam ...nqkoi ako moje da mi kaje za abort v bg bez znanieto na roditeli ..mainata i na cenata ... ne iskam neshto da se razviva v mene ...
    то при теб мозък не се е развило пък дете ще се развива ...ти дуре ли си ?!

    Don`t tell me what to do and who the fuck are you?!..Don`t tell me how to live or what the fuck to wear..I`ve got my own idea ....And I don`t give a care....

  10. #35
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    pleven d'ge
    Мнения
    144
    Цитирай Първоначално написано от dream_dragon
    Разбира се, че ми мина през ума. Обаче има и друга страна на нещата. Ти изброяваш лошото, аз мога да намерия и доброто. Обаче не знам какви точно са родителите, възможностите й от финансова страна и другите фактори. Мина ми през главата и училището. Нали ходи? Какво ще стане като отиде с един ей такъв корем, или айде не чак толкова, ама си има някакви там гадения и не знам си какви работи покрай бременоста. Та така де не съм запознат с подробнисти и реших, че мога само да спомена другото, а и винаги има домове, или родители искащи да си осиновят дете. а и винаги има домове, или родители искащи да си осиновят дете. Но както казах информацията ми е малко, и просто изказах мнение. Каквото и решение да вземе се надявам да е нейно и да е истински правилно.
    awe priqtelu ti na kolko godini se na 10 11 prail li si sex we a priqtelkata ti da e mislela 4e moje da e bremenna a q mi otgovori pa togava izrazqvai mnenie za6toto ne znae6 kakvo e da moje da ima6 dete bez da si gotov a tva be6e nai neveroqtnata glupost koqto kaza "а и винаги има домове, или родители искащи да си осиновят дете." abe ti maloumen li si be po dobre abort ot kolkoto da si ostavq deteto to ako vsi4ki milqt kato tebe mi davai da pravim deca pa posle nqkoi 6te ni gi gleda ei ne ta znam na kolko god no razsujdeniqta sa ti na lape kogato stane6 malko po golqm togava se mu4i da pi6e6 po seriozni temi

  11. #36
    Цитирай Първоначално написано от tra-la-la
    Цитирай Първоначално написано от dream_dragon
    Разбира се, че ми мина през ума. Обаче има и друга страна на нещата. Ти изброяваш лошото, аз мога да намерия и доброто. Обаче не знам какви точно са родителите, възможностите й от финансова страна и другите фактори. Мина ми през главата и училището. Нали ходи? Какво ще стане като отиде с един ей такъв корем, или айде не чак толкова, ама си има някакви там гадения и не знам си какви работи покрай бременоста. Та така де не съм запознат с подробнисти и реших, че мога само да спомена другото, а и винаги има домове, или родители искащи да си осиновят дете. а и винаги има домове, или родители искащи да си осиновят дете. Но както казах информацията ми е малко, и просто изказах мнение. Каквото и решение да вземе се надявам да е нейно и да е истински правилно.
    awe priqtelu ti na kolko godini se na 10 11 prail li si sex we a priqtelkata ti da e mislela 4e moje da e bremenna a q mi otgovori pa togava izrazqvai mnenie za6toto ne znae6 kakvo e da moje da ima6 dete bez da si gotov a tva be6e nai neveroqtnata glupost koqto kaza "а и винаги има домове, или родители искащи да си осиновят дете." abe ti maloumen li si be po dobre abort ot kolkoto da si ostavq deteto to ako vsi4ki milqt kato tebe mi davai da pravim deca pa posle nqkoi 6te ni gi gleda ei ne ta znam na kolko god no razsujdeniqta sa ti na lape kogato stane6 malko po golqm togava se mu4i da pi6e6 po seriozni temi
    tra-la-la, името ти май е оправдано, защото пишеш без да се замисляш. Това което съм написал горе го мисля и не позна за годините ми. Далеч си от истинската ми възраст, а и не нужно да принечаваш нещата. Нямах това предвид. Аз съм осиновено дете, и това не ми пречи да живея пълноцено, без комплекси. Никой не знае, че съм. Израснъл съм пълноценен човек и съм достатъчно зряла да пиша сериозни теми. Огледай форума и мисля, че ще намериш няколко мой темички. А относно разсъжденията ми, те са си зрели, онези дето си правят дечица без да мислят са не зрелите.
    И ти повтарям не говориш с малолетен.
    Черен Принц

  12. #37

    Re: tova veche e kraqt ...neznam koi moje da mi pomogne ..

    quote]
    то при теб мозък не се е развило пък дете ще се развива ...ти дуре ли си ?![/quote]

    male male .. molq ti se ne izrazqvai mnenie tochno pyk po vyprosa che mozyk ne se bil razvil v men .. razbirash li?!?! zashtoto qvno nito si na moeto ravnoshte nito nishto .. vqrvai mi .. ne iskam da se hvalq po nikakyv nachin no otnosno intelektualnoto si polojenie ..poiskala sym syvet v tozi forum(koito syvsem sluchaino otkrih).. i za shtastie v moment v koito mi e nujna izkliuchitelno golqma podkrepa q namiram v nepoznati hora ... i tochno edin takyv komentar kato tvoq v momenta moje da srine vsichko... think about it!!!
    and it was called yellow ..

  13. #38
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    ... po ulicite ...
    Мнения
    201
    Цитирай Първоначално написано от Jose
    Незнам как стои въпроса със абортите, но единственото нещо, което мога да ти кажа е, че въобще не трябва да отлагаш, колкото се може по-бързо го прави. А относно родителите ти .... няма как да не им кажеш събери смелост и им кажи Успех
    Няма друг начин ...
    You went away
    Took my heart
    I dropped a tear
    And died that night! I Loved You!

  14. #39
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    pleven d'ge
    Мнения
    144
    Цитирай Първоначално написано от dream_dragon
    Цитирай Първоначално написано от tra-la-la
    Цитирай Първоначално написано от dream_dragon
    Разбира се, че ми мина през ума. Обаче има и друга страна на нещата. Ти изброяваш лошото, аз мога да намерия и доброто. Обаче не знам какви точно са родителите, възможностите й от финансова страна и другите фактори. Мина ми през главата и училището. Нали ходи? Какво ще стане като отиде с един ей такъв корем, или айде не чак толкова, ама си има някакви там гадения и не знам си какви работи покрай бременоста. Та така де не съм запознат с подробнисти и реших, че мога само да спомена другото, а и винаги има домове, или родители искащи да си осиновят дете. а и винаги има домове, или родители искащи да си осиновят дете. Но както казах информацията ми е малко, и просто изказах мнение. Каквото и решение да вземе се надявам да е нейно и да е истински правилно.
    awe priqtelu ti na kolko godini se na 10 11 prail li si sex we a priqtelkata ti da e mislela 4e moje da e bremenna a q mi otgovori pa togava izrazqvai mnenie za6toto ne znae6 kakvo e da moje da ima6 dete bez da si gotov a tva be6e nai neveroqtnata glupost koqto kaza "а и винаги има домове, или родители искащи да си осиновят дете." abe ti maloumen li si be po dobre abort ot kolkoto da si ostavq deteto to ako vsi4ki milqt kato tebe mi davai da pravim deca pa posle nqkoi 6te ni gi gleda ei ne ta znam na kolko god no razsujdeniqta sa ti na lape kogato stane6 malko po golqm togava se mu4i da pi6e6 po seriozni temi
    tra-la-la, името ти май е оправдано, защото пишеш без да се замисляш. Това което съм написал горе го мисля и не позна за годините ми. Далеч си от истинската ми възраст, а и не нужно да принечаваш нещата. Нямах това предвид. Аз съм осиновено дете, и това не ми пречи да живея пълноцено, без комплекси. Никой не знае, че съм. Израснъл съм пълноценен човек и съм достатъчно зряла да пиша сериозни теми. Огледай форума и мисля, че ще намериш няколко мой темички. А относно разсъжденията ми, те са си зрели, онези дето си правят дечица без да мислят са не зрелите.
    И ти повтарям не говориш с малолетен.

    vij sq moito pate po dobre zamul4i i vzemi suvet pot nqkoi koito e malko po vuzrasten ot teb s malko poe4e otit tuk ne stava vupros dali tio si osinoven dali az sum osinoven dali treti ili peti e osinoven stava vupros za tva 4e kato ne mpoje6 da dade6 bude6te na detence ti trqbva da go izostavi6 ami izvinqvai ama predpo4itam abort otkolkoto dsa si izostavq deteto sq razbira6 li ne jivei v svqt deto parite ti izvirat 6tot nz sigurno jivee6 s mama i tati i te o6te davat nali a na men mi se nalaga zam da si izkarvam parite ni6to 4e jiveq s mama i tati koat po4ne6 sam ili sama da si izkarva6 parite togava 6te mi kaje6 koe e po dobro da go radurji6 i da ne moje6 da mu dade6 ni6to da go dade6 v dom i cql jivot da ti teji ili da napravi6 abort v 1viq mesec kogato o6te e edna kletka taka 4e s men ne spori za6toto moga da ti govorq s dni bez da spiram i ti kazah kogato ima i pri teb opasnost da ima6 nejelano dete togava 6te se useti6 za kakvo govorim

  15. #40
    Цитирай Първоначално написано от tra-la-la
    vij sq moito pate po dobre zamul4i i vzemi suvet pot nqkoi koito e malko po vuzrasten ot teb s malko poe4e otit tuk ne stava vupros dali tio si osinoven dali az sum osinoven dali treti ili peti e osinoven stava vupros za tva 4e kato ne mpoje6 da dade6 bude6te na detence ti trqbva da go izostavi6 ami izvinqvai ama predpo4itam abort otkolkoto dsa si izostavq deteto sq razbira6 li ne jivei v svqt deto parite ti izvirat 6tot nz sigurno jivee6 s mama i tati i te o6te davat nali a na men mi se nalaga zam da si izkarvam parite ni6to 4e jiveq s mama i tati koat po4ne6 sam ili sama da si izkarva6 parite togava 6te mi kaje6 koe e po dobro da go radurji6 i da ne moje6 da mu dade6 ni6to da go dade6 v dom i cql jivot da ti teji ili da napravi6 abort v 1viq mesec kogato o6te e edna kletka taka 4e s men ne spori za6toto moga da ti govorq s dni bez da spiram i ti kazah kogato ima i pri teb opasnost da ima6 nejelano dete togava 6te se useti6 za kakvo govorim
    Виж сега, мили ми батко, изобщо не казвам, че начина ти на мислене, че е грешен. Казвам, че подхода към цялата ситуация трябва да се обмисли от всички гледни точки. А за останалото не бери грижа. Мислил съм за много неща, и бъдещия ми полов живот е едно от тях. Дори и бъдеща работа. Не живея в мечти, а ги реализирам постепено. Момичето е взело своето решение и мисля, че това е края на темата. А с теб мога да споря безкрай. Добър съм в това и имам настроение.
    Черен Принц

  16. #41
    Guest

    Re: tova veche e kraqt ...neznam koi moje da mi pomogne ..

    Цитирай Първоначално написано от yellowche
    uff daje neznam kak da zapochna ... predi izvestno vreme prekarah edin sledobed s edin chovek .. tva beshe nqkyde sredata na oktomvri .. i vse si mislq che toi ne svyrshi v mene i che deca ne stavat tolkova lesno kolkoto si mislim ... no .. trqbvashe da mi doide kraq na oktomvri .. i vse oshte ne e ... pff nqmam dumi .. neznam .. dnes si napravih test za bremennost (koito struvashe 30 franka)(tfa nikfo znachenie nqma )i izleze polojitelen ... i vyprosa e a sega nakyde..!?!?ili shte izchakam do dekemvri mesec da si doida v bg .. ta da napravq anonimen abort(shtoto taka i taka sym nepylnoletna) ili ..da kaja na maika si po nqkyv nachin .. neznaino kakyv?!?! vypreki che to vsichko mi lichi .. i daje cql den me pita zashto sym vkisnata ... neznam ...nqkoi ako moje da mi kaje za abort v bg bez znanieto na roditeli ..mainata i na cenata ... ne iskam neshto da se razviva v mene ...

    awe omg "NE ISKAM Ne6tO DA SE RAZVIVA V MENE" ti da ne si pri6aleca we

  17. #42
    Голям фен Аватара на sexy_tigar4e_MM
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    SOFIA
    Мнения
    664

    Re: tova veche e kraqt ...neznam koi moje da mi pomogne ..

    ne moje6 da napravish abort bez podpis na roditel,kakto i vsqkakva druga"deinost",pri koqto se nalaga pulna upoika,nqma na4in 6te trqbva da i kaje6...uspeh..!

  18. #43

    Re: tova veche e kraqt ...neznam koi moje da mi pomogne ..

    Цитирай Първоначално написано от yellowche
    quote]
    то при теб мозък не се е развило пък дете ще се развива ...ти дуре ли си ?!
    male male .. molq ti se ne izrazqvai mnenie tochno pyk po vyprosa che mozyk ne se bil razvil v men .. razbirash li?!?! zashtoto qvno nito si na moeto ravnoshte nito nishto .. vqrvai mi .. ne iskam da se hvalq po nikakyv nachin no otnosno intelektualnoto si polojenie ..poiskala sym syvet v tozi forum(koito syvsem sluchaino otkrih).. i za shtastie v moment v koito mi e nujna izkliuchitelno golqma podkrepa q namiram v nepoznati hora ... i tochno edin takyv komentar kato tvoq v momenta moje da srine vsichko... think about it!!![/quote]

    Да си кажа сега и аз мнението по темата ..
    Не смятам , че момичето е тъпо , щото е забременяло и в никакъв случай не съм съгласна , че е безмозъчна ... Момичето е сгафило , направило е грешка и какво от това? Наистина , грешката е огромна , забъркала се е в голяма каша , но точно ние не можем да я виним .. В този форум сме се събрали да се съветваме взаимно , а не да се обиждаме и да се правим на велики мислители! ...

  19. #44
    ми момиче както казаха повечето юзъри , нема как да напрайш
    качествен и хубав аборт без да разберат родителите ти.....
    единствените незаконни аборти без съгласието на родител се праят
    от циганки.....ма тва изобщо ама изобщооооо не ти го препоръчвам
    Аdmin-Coki:
    неподходящ размер на снимки в подпис/широчина/.

  20. #45
    Да , незаконните аборти , без знанието на родител/и са много рисковани! Има огромна вероятност да попаднеш в ръцете на някой тъпак , който да ти опропасти живота! Има риск за здравето ти , пък и е жъзможно да останеш стерилна. Затова не прави глупости , приеми мъмренията на родителите си и направете сичк озаконно (ако ще абортираш).

  21. #46
    Голям фен Аватара на ultra
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    В нас!
    Мнения
    710
    Цитирай Първоначално написано от dream_dragon
    Малко ми е неудобно, че се разписвам точно тук и че зачетох точно тема дето не ме засяга, но забелязах, че малко актуална. Та така, очаквайкиведнага да бъда отрязан или да ми се скарат, ще кажа, че съм против абортите. НЕ те знам на колко си години, не знам положението ти, но това е отнемане на човешки живот, който ти си създала. Погледни нещата от тази гледна точка. Знам, не компетентно мнение, не струващо и пукната пара, но винаги трябва да поглеждаш нещата и от друг ъгъл. Това е важно решение. Не мисля, че просто така трябва да вземеш решението заради това, че си малка. Ама и аз пък какви ги говоря. Ти си го създала. Оправяй се. Но просто помисли.
    В случая момичето си е решило,че най-добре ще е да абортира и както четох по-горе,по добре да абортирам,отколкото да си оставя детето из мизерните домове.Поне ще знам,че няма да се мъчи,а и както момичето написа до 3-тия месец все още не е заприличало на човек.Грозно звучи,но си е истина.
    Към Авторката:купи си тест и инсценирай пред майка си пак,че не си издържала на напрежението да чакаш и е показал положителен резултат,от което си много притеснена (което си е верно) и че държиш страшно много да отидете на лекар.
    Хвани я в първия удобен момент и действай.

    П:П Направо ти се възхищвам на куража [-o<
    Аз съм блондинка,а твоето извинение какво е???

  22. #47
    Guest
    vsyhstnost tochno toq mesec parichnoto mi systoqnie ne e mnogo cvetushto a pyk i edin test za bremennost tuka hich ne e evtin ...nie s maika vseki den govorim za tova i obmislqme kakvi shte sa posledstviqta i t.n tq mi razkazva che pravila nqkolko aborta .. ama na 39 ne i se stavalo baba ... uff edin pyt zavinagi da svyrshi toq ujas .. neznam .. a dr problem e syvestta .. no tva sama shte go mislq .. zashtoto na kolkoto i hilqdi km da sym ot rodinata si .. mnogo hora me chakat v bg .. izmejdu koito edin izkliuchitelno specialen .. tam veche nqma da ima nikakva smelost ...

  23. #48
    gorniq komentar e ot men ..
    and it was called yellow ..

  24. #49
    Фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    pleven d'ge
    Мнения
    144
    Цитирай Първоначално написано от dream_dragon
    Цитирай Първоначално написано от tra-la-la
    vij sq moito pate po dobre zamul4i i vzemi suvet pot nqkoi koito e malko po vuzrasten ot teb s malko poe4e otit tuk ne stava vupros dali tio si osinoven dali az sum osinoven dali treti ili peti e osinoven stava vupros za tva 4e kato ne mpoje6 da dade6 bude6te na detence ti trqbva da go izostavi6 ami izvinqvai ama predpo4itam abort otkolkoto dsa si izostavq deteto sq razbira6 li ne jivei v svqt deto parite ti izvirat 6tot nz sigurno jivee6 s mama i tati i te o6te davat nali a na men mi se nalaga zam da si izkarvam parite ni6to 4e jiveq s mama i tati koat po4ne6 sam ili sama da si izkarva6 parite togava 6te mi kaje6 koe e po dobro da go radurji6 i da ne moje6 da mu dade6 ni6to da go dade6 v dom i cql jivot da ti teji ili da napravi6 abort v 1viq mesec kogato o6te e edna kletka taka 4e s men ne spori za6toto moga da ti govorq s dni bez da spiram i ti kazah kogato ima i pri teb opasnost da ima6 nejelano dete togava 6te se useti6 za kakvo govorim
    Виж сега, мили ми батко, изобщо не казвам, че начина ти на мислене, че е грешен. Казвам, че подхода към цялата ситуация трябва да се обмисли от всички гледни точки. А за останалото не бери грижа. Мислил съм за много неща, и бъдещия ми полов живот е едно от тях. Дори и бъдеща работа. Не живея в мечти, а ги реализирам постепено. Момичето е взело своето решение и мисля, че това е края на темата. А с теб мога да споря безкрай. Добър съм в това и имам настроение.


    xaxxaxa 4akaaaai edno e da misli6 drugo e da izpulnqva6 6toto i az sum mislil mnoo no nali se se6ta6 4e v mno slu4ei tva detyo go misli6 ne stava mislil si kvo da raboti6 mi kak da ti kaja i az sum zabur6il avto u4ili6te a koi da predpoloji 4e 6te po4na da ba4kam kato barman v diskoteka a tva deto go misli6 e edno tva det stava e savsem razli4no

  25. #50
    znachi .. da vi uvedomq nakratko kakvo se sluchva(ako vi interesuva vse pak) dnes bqh na lekar .. i dr srqda jivot i zdrave veche nqma da ima nishto v men.. hubavoto e tova che nqma da e kato normalnite aborti ami s dve hapcheta koito sa na hormonalna osnova i predizvikvat neshto kato spontanen abort .. za sega kakvoto prochetoh i kakvoto lekarkata mi kaza za tqh izglejdat nai dobroto reshenie .. vzimaha mi dnes kryv za pylno izsledvane vkl i spin .. i da se nadqvam che vsichko shte mine dobre .. zasega imam pylnoto razbirane ot strana na maika i tq me podkrepq kakto moje .. dano vsichko skoro svyrshi ..
    and it was called yellow ..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си