- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- У дома
- Подреден ли ви е гардероба?
понякога..![]()
Подреден е ,само и единствено защото не ми се занимава да гладя измачканите дрехи после..![]()
I'm not an artist, I'm a fuckin piece of art!
В моя гардероб все едное паднала
![]()
![]()
Дори и да го подредя,на другия ден е същото .. обаче интересното е че си намирам всичко когато е разхвърлено ..![]()
- only GOD can judge me !! ;]
Гардероба - да, но ако някой се осмели да ми отвори бюрото цялото съдържание ще се изсипе отгоре му![]()
![]()
едва намирам еднакъв чифт чорапи ... случвало ми се е да закъснявам за среща с приятелки и не мога да си намеря бельо .. сега да не си помислите че съм тръгнала без бельо взех от гардероба на сестра ми някакви боксерки и тръгнах обаче пак не го подредих ..![]()
ONE TEAM, ONE DREAM, BULGARIA !
В момента - не. Пълна бъркотия е.
Спри за момент и го погледни .. Той вижда мен в твоите очи .
Подреден издържа най-много 2 седмици,иначе е кочина всеки път щом отворя.Винаги ровя няколко минути преди да си намеря нещо подходящо.![]()
Амии... не е най-подреденият, но не е и на-разхвърляният...
Еми попринцип го оправям в неделя до другата неделя ;дд .. и докато го подреждам си казвам "Подреждам за последно , повече няма да го разхвърлям" и след няма и седмица пак се налага да го подреждамВъпреки,че понякога ми е интересно да го оправям , тъкмо пак си гледам дрехитее
![]()
![]()
![]()
D.R.O.P I.T O.N M.E
В момента не е, но вечерта ще го подредя. По принцип обичам всичко да си е на мястото![]()
Почти винаги:P
Roses are brown,
Violets are brown,
SOMEONE SHIT IN MY GARDEN
Мхм,старая се да е подреден.![]()
And every time I scratch my nails down someone else's back I hope you feel it..
Не. Утре или още довечера ще си го оправя, имам нови закачалки.![]()
Не. Но го подреждам много често. Просто неможе да стои подреден повече от 3 дни
Трябва да се взема в ръце
![]()