Че си проваля здравето,външния вид и като цяло СЕБЕ СИ...
А ако е на моята възраст(13)и не го познавам,бих си казала "Деба и тъпите фешъни...Смешни гъзарчета"И в повечето случаи си го казвам,като видя някои мои познати и непознати на по 13-14(12 ),как немогат да си запалят цигарата,нито да пушат като хората,ама карай,нали е "модерно".
Та мнението ми за пушачите е сравнително отрицателно.Въпреки,че аз самата пуша.Но поне знам защо го правя.Много хора ме смятат за странна и едва ли не пропаднала,а ми се пишат за "приятели"...И когато им кажа причината,поради която пуша,реакцията е " Оле,Кам,извинявай,незнаех,о ле тва е ужасно..."
Бла-бла...И въпреки всичко смятам да спра цигарите.Вредно е в крайна сметка.А ако ще да изпуша всички цигари на света,няма да върна времето назад и няма да предотвратя по никакъв начин случилото се.
Та скъпи мои връстници-пушачи.Не,че ви се бъркам.Не,даже не се и опитвам да го правя...Просто е вредно за вас,а и смешно,наистина е смешно.Както и да е.
Весели празници на всички