Цитирай Първоначално написано от вики*
На 15 съм! Вчера бах на як купон у най - добрата ми приятелка. Баща й присъстваше там също. Всчики пихме и аз попрекалих и в един момент започнах да зарибявам бащата на приятелката ми. В един момент той ме награби и започнахме да се мялскаме, да си пускаме езици, да се опипваме взаимно и той даже ми бръкна в дупето! В един момент приятелката ми влезе в стаята и ни видя и направо остана като вцепенена от гледката - аз бях полу - гола, а баща й си го беше изкарал и го въртеше, Тогава всичко приключи.
Сега като осъзнавам какво съм правила, ми се повдига! Тоя шибан педофил, как може да ме налази!
Той може да ми е дядо, по дяволите! Какво да правя? Дали да подам жалба в полицията за полицейски тормоз - той се е възползвал от мен, защото бях пияна. Чудя се и дали да споделя с родителите ми или да си премълча? Помагайте, моля ви се, ч е направо вече не ми се живее!

кой те кара да пиеш ? ? ?
още един случай който показва че алкохола вреди и че някои хора нямат мярка. А и дори и да подадеш оплакване какво ? Мислиш че държавата ще си мръдне пръста за теб ? Залъгваш се . . . Та той дори не те е насилил ! ! ! Вие сте се мляскали а това че си го е извадил си е негов проблем. Това че не е влязъл така да се каже във теб го спасява от ситуацията. Но помисли какво е спасението ? Помисли и какво си причинила на най-добрата си приятелка.Ако досега семейството и не е било съсипано ти си го направила.И каква най-добра приятелка си ? Та ти си щяла да спиш с баща и . Няма значение.и после кажете че алкохола не вреди