.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 19 от общо 19
  1. #1
    Guest

    Много тъпа тема ама...

    Вие на планина само през зимата ли ходите? Щото спорихме с един приятел. Аз например не харесвам зимата много-много и не обичам зимните спортове. Но, обичам да ходя на планина през пролетта, лятото и есента, когато е топло времето. Просто ми харесва природата - зимата е само сняг и нищо друго.

  2. #2
    може би 1/3 от от хората ходят на планина лятото отколкото на море...
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  3. #3
    Guest
    Не, бе, не бе! И аз обичам морето повече през лятото, но през зимата предпочитам да си седя долу в града. Разбираш ли обичам повече морето, но що се отнася до планината не я харесвам през зимата, а зелените поляни и горите през лятото и пролетта са супер! Ах, Бояна...

  4. #4
    Еми аз не ходя на планина по никое време на годината... не обичам такива места Не мога да понасям да нямам обхват на телефона.. да няма магазини или едно място, от където да си земеш една кола най-малкото... Не, не е за мен В града или на море... другаде не ходя
    На който му се убива време...

  5. #5
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Sam90
    Еми аз не ходя на планина по никое време на годината... не обичам такива места Не мога да понасям да нямам обхват на телефона.. да няма магазини или едно място, от където да си земеш една кола най-малкото... Не, не е за мен В града или на море... другаде не ходя
    Леле, толкова ли си повърхностен? За теб колите и магазините ли са най-важното? Нямал си обхват? Ами ти така си се срастнал с тоя телефон, не можеш ли без него? А природата? Съжалявам, че мислиш така, но е твой проблем.

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от Sam90
    Еми аз не ходя на планина по никое време на годината... не обичам такива места Не мога да понасям да нямам обхват на телефона.. да няма магазини или едно място, от където да си земеш една кола най-малкото... Не, не е за мен В града или на море... другаде не ходя
    ...
    Оф още една "принцеска"...
    Просто не си срещнала човека който може да те направи щастлива и без тези работи... замисли се
    Ако ти даваше всичко момчето до теб едва ли щеше да се интересуваш от тия странични работи поне 2-3 дена...

    нз защо ама съм си втълип, че това е женски ник.. ако си момче - последния абзац го обърни в обратния род
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  7. #7
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Make_Me_Laugh
    Цитирай Първоначално написано от Sam90
    Еми аз не ходя на планина по никое време на годината... не обичам такива места Не мога да понасям да нямам обхват на телефона.. да няма магазини или едно място, от където да си земеш една кола най-малкото... Не, не е за мен В града или на море... другаде не ходя
    ...
    Оф още една "принцеска"...
    Просто не си срещнала човека който може да те направи щастлива и без тези работи... замисли се
    Ако ти даваше всичко момчето до теб едва ли щеше да се интересуваш от тия странични работи поне 2-3 дена...

    нз защо ама съм си втълип, че това е женски ник.. ако си момче - последния абзац го обърни в обратния род
    Извинявай, но той е момче!

  8. #8
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Sea of Sins..
    Мнения
    5 192
    Обожавам да ходя на планина, но не зимата. Не обичам зимните спортове.
    Лятото по цял месец съм си на вилата... там природата е страхотана... има толкова много неща за гледане. Невъзможно е да ми стане скучно... Е, само ако приятелите ми не са там, и се налага да излизам сама, но иначе като се съберем компания е много весело и направо не ми се връща в града.
    "Come and take a walk on the wild side,
    let me kiss you hard in the pouring rain
    you like your girls insane..."

  9. #9
    хаха ... ами наречете ме повърхностен, ама наистина не мога да понасям такива места... ужас... До сега само съм се кефел, когато бяхме с гаджето на палатка... добре 4е бяхме заедно, защото иначе щех да изтрещя от скука Мразя да няма хора около мен... да няма живот..
    На който му се убива време...

  10. #10
    Мега фен Аватара на koalka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    16 147
    На планина не обичам кой знае да ходя много.През зимата ми е тъпо, защото не мога да карам ски и сноуборд, а и нямам желание да се науча.

  11. #11
    Супер фен Аватара на fake
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    1 092
    много ми се ходеше лятото....ама не съм аз виновна, че няма да ходя
    Boots and braces don't make racists!

  12. #12
    Разбира, се че ходя на планина!
    Даже съм рибар.
    Light The Universe

  13. #13
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Цитирай Първоначално написано от fаke
    много ми се ходеше лятото....ама не съм аз виновна, че няма да ходя
    Абе ти сега недей много да мрънкаш. Ще си призная че уж аз съм виновен, ама к'во толкова? Ще идеш, няма страшно, време има Райското пръскало си е там от много години и поне още толкова ще си бъде там. Август месец...
    А и Странджа си е планина, така че пак ще те водя на "планина", макар и не такива които да се сравняват с Рила, Пирин, Родопи и Стара планина, то просто коя може да се сравнява със Странджа?!

    На море ходя всяка година, понякога и по 2-3 пъти за по седмица поне. Тази година пак толкова често ще се ходи, но съм решил да е за кратък период от време. Лятото всеки ходи на море. Мръсно, препълнено и скучно...да не забравим и горещо. Този път ще е на планина. Че лятото съм ходил малко пъти. Все зимата се запътвам натам.

  14. #14
    Мега фен Аватара на malka_sladuranka
    Регистриран на
    Nov 2006
    Град
    София
    Мнения
    4 151
    И аз не обичам много планината. Особено пък зимата. Не се занимавам с някакъв зимен спорт, а само ми е страшно студено. Лятото също не ми е любимо място. Рядко се качвам през деня. Повече вечер се качвам или до Златни мостове или само малко над Бояна, където има изглед към София. Вечер е доста красиво.

  15. #15
    laydi_Kroft`
    Guest
    Обичам планината по всяко време - зимата карам ски, през другото време - походи,природа - КЕФФФФФФФФ =]

  16. #16
    laydi_Kroft`
    Guest
    Обичам планината по всяко време - зимата карам ски, през другото време - походи,природа - КЕФФФФФФФФ =]

  17. #17
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    в килера
    Мнения
    1 276
    Обичам да ходя на планина най-вече през пролетта, лятото и есента... а и ходя доста често защото ми е супер близо и стигам до там за 15 мин...

  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Мнения
    2 098
    Мразя да ходя на планина,макар че наще ся ше ме помъкнат ДЕЙММММММММММММММММММММММ МММММ

  19. #19
    Голям фен
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    562
    Obojovam planinata.Spored men li4no Rodopite e nai-krasivata planina v BG.Ot okolo 4-5 godini hodq v Mom4ilovci(na 8 km ot Smolqn) ima strahotna priroda i jiveqt strahotni hora.Veseli,pozitivni,dori i da ne te poznavat vinagi kazva "dobur den".Prosto obojavam Rodopite
    В този момент има 6 милиарда 502 милиона,867 хиляди и 120 човека в света.Повече или по-малко.А понякога всико, което ни трябва е един.За добро или зло...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си