.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1
    Guest

    Идея за подарък

    Здравейте! Наближава рожденият ден на една моя много добра приятелка, а аз нямам идея какво да и подаря. С едно друго момиче сме решили да купим заедно подарък и искаме да е нещо наистина хубаво. Проблемът е, че и двете не знаем тя какво точно харесва. Знаем, че тя обича да чете фантастика, но не искаме да рискуваме да й вземем книга, защото сигурно няма да уцелим това, което тя харесва. Слуша метъл, но не харесва фанелки на групите. Обича тъмните тонове и убитите цветове. Не харесва парфюмерия или украшения (гривни, обеци т.н.)... Освен това не харесва плюшени играчки.
    Затова се обръщам към вас. Моля ви за помощ и благодаря предварително.

  2. #2
    Оф мн сложно наистина о_0 Не знам какво да предложа.... Но ще помисля Иначе помисли... хм...хм....хм.. хм... може нещо свързано с музиката, която слуша

  3. #3
    Купи и скейт
    или китара
    България над всичко!!!

  4. #4
    Направете нещо трите заедно - можете да отидете до някое място за един ден, или пък да направите за нея нещо, което винаги е искала - скок с бънджи, лудуване цяла нощ по дискотеки ... Може да е нещо, кеото символизира приятелството ви - примерно ваша обща снимка в рамка или нещо подобно.
    Успех!
    Радвай се на този миг. Този миг е твоят живот.

  5. #5

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    PLOVDIV
    Мнения
    30

    Ха

    Ам...първо само да ти кажа ти като най-добра приятелка би трябвало да и купиш нещо само от теб (освен ако другото момиче не и е и тя най-добра)Еми ето сама казваш,че обича тъмните и убити цветове,купете и блуза или нещо такова пак вид дреха в цветовете,които харесва.Прибавете към него някакъв сувенир за спомен и ето ви го подаръка
    LOKOMOTIV PLOVDIV FOREVER !!!
    OBICHAM IVAN TASKOV !!!

  6. #6
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    Цитирай Първоначално написано от sexa_na_kompleksa
    Направете нещо трите заедно - можете да отидете до някое място за един ден, или пък да направите за нея нещо, което винаги е искала - скок с бънджи, лудуване цяла нощ по дискотеки ... Може да е нещо, кеото символизира приятелството ви - примерно ваша обща снимка в рамка или нещо подобно.
    Успех!
    Подкрепям идеята за екскурзия до някое градче.

  7. #7
    Guest
    В предишното си мнение забравих да спомена, че трите сме много добри приятелки и по рождени дни винаги вземаме общи подаръци, нещо по-оригинално и по-специално.

  8. #8
    Ако навиете още някого, можете да вземете еМПе 3 плейър. Мисля, че ще се зарадва много... Но само двете, не знам... Тръгнете по магазините, все нещо ще ви хване окото

  9. #9

    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    PLOVDIV
    Мнения
    30

    ;]

    какво и купи ?
    LOKOMOTIV PLOVDIV FOREVER !!!
    OBICHAM IVAN TASKOV !!!

  10. #10
    Guest
    Хареса ми идеята на Rossmary, другите ми приятелки я одобриха също и решихме да и вземем mp3. Тя изключително много се зарадва.
    ПП:Вече може да сложите ключ на темата, мерси на всички за предложенията.

  11. #11
    mi kupete i edni japanki i edin 25 santimetrov TLUST 4eren vibrator :za6toto ako ne i haresat japankite da si go nabie o guso

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си