.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    За два университета

    Здравейте на всички!Искам да попитам с какво се кандидатства в Академията на МВР?Кои предмети?Чувал съм че е с литература и история но така ли е вдействителност?Също така за Велико Търново-с математика и история ли се влиза?Какво ви е мнението за двата университета?Който учи там да драсне някой ред.И последно..ако завърша бакалавърска степен с какъв чин излизам?С лейтенант ли или младши лейтенант?А със магистърска степен с какъв?Благодаря предварително на всички отзовали се!

  2. #2
    Аватара на chipi_kaoo
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Bikini Bottom
    Мнения
    763
    www.google.bg пишеш името не университета, и ти излиза офицялния сайт, там си пише всичко, и информацията е актуална :P

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Зависи от специалностите.Мисля,че за всички факултети има физкултура със сигурност.За Полиция и Нац. сигурност се влиза с Бел,История и фузкултура.А Пожарна и Аварийна безопасност с Математика и не знам-си-кфо-си.Аз ше кандидатствам в тия с бел-а
    Предполагам,че излизаш с някфа низша степен...То нали излезеш ли веднъж от Симеоново те пращат в най-забутаната провинция(е ако си отличник си избираш) и 10 години тряа да бачкаш при прасетата
    (чай да не ме чуят щото няа ме пуснат още на входа)

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от Jamalska
    Зависи от специалностите.Мисля,че за всички факултети има физкултура със сигурност.За Полиция и Нац. сигурност се влиза с Бел,История и фузкултура.А Пожарна и Аварийна безопасност с Математика и не знам-си-кфо-си.Аз ше кандидатствам в тия с бел-а
    Предполагам,че излизаш с някфа низша степен...То нали излезеш ли веднъж от Симеоново те пращат в най-забутаната провинция(е ако си отличник си избираш) и 10 години тряа да бачкаш при прасетата
    (чай да не ме чуят щото няа ме пуснат още на входа)
    Не говоря за Симеоново.Там влизат сигурно само връзкарите.Ако завършиш във Велико Търново после не те пращат някъде на *айната си нали?Мисълта ми е трудно ли е да завършиш във Велико Търново и после да почнеш в София?

  5. #5
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Jamalska
    Зависи от специалностите.Мисля,че за всички факултети има физкултура със сигурност.За Полиция и Нац. сигурност се влиза с Бел,История и фузкултура.А Пожарна и Аварийна безопасност с Математика и не знам-си-кфо-си.Аз ше кандидатствам в тия с бел-а
    Предполагам,че излизаш с някфа низша степен...То нали излезеш ли веднъж от Симеоново те пращат в най-забутаната провинция(е ако си отличник си избираш) и 10 години тряа да бачкаш при прасетата
    (чай да не ме чуят щото няа ме пуснат още на входа)
    Всъщност, къде ще те пратят зависи от това, на кой си човек!
    Иначе, където и да те прятя, те пращат с офицерска длъжност, тъйче дори да си в дълбоката провинция, пак няма да имаш много грижи.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си