.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1

    Преинсталиране на операционна система

    Преинсталирах си Уиндоуса и долу в дясно(там дето се намира часовника) нямах 2те компютърчета за интернета?!?Влязох в мрежови връзки и там неможах да видя Local Area Connection 1/2 ?!?Как да ги създам,защото ги нямам?!?Toва се случва на другия ми компютър.

    7 точка от правилата
    moderated by Coki
    Ако някое момиче има nude снимки да пише лична

  2. #2
    Аватара на QPONECA
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Ебачова Поляна
    Мнения
    268
    Смени картата на друг слот.

  3. #3

    .

    Цитирай Първоначално написано от QPONECA
    Смени картата на друг слот.
    Как да ги създам ми трябва?!? смених Лан кабела и ги сложих на всички възможни места ама не става обосновете се.
    Ако някое момиче има nude снимки да пише лична

  4. #4
    Аватара на QPONECA
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Ебачова Поляна
    Мнения
    268
    Е ми щом си пробвал това занеси го на техник.На мен като ми направи такъв проблем преместих картата на друг слот и се оправи.

  5. #5
    Start -> Control Panel -> Network and internet connection -> network conections -> Local area connection -> десен клик properties -> show icon on notification area when..... -> apply -> ok
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от Make_Me_Laugh
    Start -> Control Panel -> Network and internet connection -> network conections -> Local area connection -> десен клик properties -> show icon on notification area when..... -> apply -> ok
    нали ти казвам че нямам Local Area Connection
    Ако някое момиче има nude снимки да пише лична

  7. #7
    Аватара на Mona_90
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    В Небитието
    Мнения
    146

    здр

    Ами ако си инсталираш драйвера за ланката няма да имаш проблем.Явно опреационната система не ще да я разпознае.

  8. #8
    преди дни имах същия проблем... сигурен ли си, че си заредил драйвера на лан картата

  9. #9
    Ами като гледам операционната ти система не е ХР ... така , че към Лан картата дават една дискетка инсталлни драйверите от тая дискетка и си готов .... Успех ... ако нямаш флопи ... отиди в някой фр. и си ги запиши на 1 СД ... и като ги инсталлнеш нали знаеш , че ще иска рестарт за да опознае лан картата ... и от тея акъли да сменяш слотове .. НЕДЕЙ ... другите слотове са за ВИДЕО , АУДИО и т.н. ... има си 1 за ЛАН картата и тя си стои там ... не и сменяй слотовете ....

  10. #10
    Супер фен Аватара на tqnko1
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Shumen -> ФИТНЕsС
    Мнения
    1 162
    Цитирай Първоначално написано от Dr3am3r
    другите слотове са за ВИДЕО , АУДИО и т.н. ... има си 1 за ЛАН картата и тя си стои там ... не и сменяй слотовете ....
    +1
    2, 3, 9, 10 И 11т. от правилата.

  11. #11
    Аватара на QPONECA
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Ебачова Поляна
    Мнения
    268
    Добре де като аз съм си сменял слота на картата тя пак ми е тръгвала.

  12. #12
    Голям фен Аватара на XaMcTePKa
    Регистриран на
    Apr 2007
    Мнения
    736
    като кликнеш 2 пъти в/у иконката за нета и дадеш после свойства ...там в опциите има за извеждане на икона в трея само трябва да сложиш отметка
    Там някъде ...

    Далеч под звездите ...

    Има една река на мечтите...

    Тишина,тишина,тишина...

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от QPONECA
    Добре де като аз съм си сменял слота на картата тя пак ми е тръгвала.
    Не ги слушай
    Понеже твоята лан карта не е вградена и тя се пъха в PCI слот, а на дъното си имаш няколко свообни слота и затова така

    Инсталирай си драйвърите на дъното!! Едно дискче са ти дали като си купувал компа и ще си дойде на мястото
    Ако си го правил - може да си дръпнал някое орязана версия на windows направена от някой некадърник с програмата nLite.
    Ако не - размести както ти казаха платката - ако не ти е вградена лан-картата де
    Ако не - виж в БИОС-а дали не си "хакнал" някое настройка и да си забранил интернета от там
    Засега това се сетих
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  14. #14
    Мега фен Аватара на 5StaR
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    7 hills..
    Мнения
    3 674
    Drivers dude.
    The Spark

  15. #15
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    на бюрото пред PC-то в Шумен
    Мнения
    339
    Цитирай Първоначално написано от 5StaR
    Drivers dude.
    +1

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си