.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Трябва ли да ми пука от...

    Sorry,ако има такава тема,но ми омръзна да търся.Значи проблема е такъв че аз и моята приятелка се познаваме от деца(родителите ни сащо),но никога не сме правили нещо,за които те да са против или ако сме правили,те не са кой знае какви неща и не са разбирали.Само,4е този път го сгафихме .През великденската ваканция се събирахме при една приятелка,но Е. не дойде,защото купона беше на село и техните не я пуснаха.Там разбирасе и аз .Решихме с една др. приятелка да се обадим на Е. да я 4уем.Хубаво,но докато говорехме с нея баща и е чул като е казала"ти да не си пияна" .тогава е казал на майка и,а Е. се опитала да замаже положението и е казала,4е вси4ко това е било базик,но те не отговорили нищо.Сега нз. к'во да правя от тогава не съм ги виждала,а и нз. какво ще кажат ,ами ако ни забранят да се събираме (а ние сме постоянно заедно),е то нищо не и казват на Е.,но тя е 4ула като баща и е казал"ще им дам аз едно пиене на тях"Трябва ли да ми пука от тяхното мнение или не,кажете трябва ли да споменаваме за тва пред тях като насмешка,защото може да кажат на нашите и така поне малко или мн.ще го поопраим положението или по-добре да видим к'во ще стане.
    Благодаря предварително !!!
    Аз,съм си аз !!!

  2. #2
    Ами зависи на колко години си?

  3. #3
    15 почти на 16
    Аз,съм си аз !!!

  4. #4
    Еми то да ти кажа на родителите им е прекалено ясно,че децата има ще пропият някой ден и е нормално да се опитват да ги предпазят като им забраняват да дружат с този и онзи.Но не трябва да ти пука.Ако заговорите затова обърни го на майтап и готово.

  5. #5
    Явно нейните родители са доста консервативни след като си почти на моята възраст, а дори немогат да приемат алкохола като "пръв приятел" (за съжаление) на младото поколение.Мойто лично мнение е да не обращаш внимание на нейните родители и това, което тe си мислят...а пък ако твойте родители са по-либерални няма от какво да се притесняваш
    Don’t forget
    to Remember me
    I’ll be back – so remember me
    Please keep me in your heart
    If we have to ever part
    Don’t forget me, to remember me...

    ~*~ ~*~ T.I. ~*~ ~*~

  6. #6
    Ще е малко глупава да забранят на твоята приятелка да се вижда с теб, при положение, че сте на 15. Според мен няма от какво да се притеснявате. На тази възраст е нормално да пиеш, но с мярка!
    Радвай се на този миг. Този миг е твоят живот.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си