- Форум
- По малко от всичко
- Всичко тийн накуп
- София - Каварна, свободни места в кола..
На 4-ти вечерта или на 5-ти сутринта ще пътувам за Каварна с кола и имам 2-3 свободни места. Иска ли някой да се възползва...таксата е 10лв на човек![]()
Birdy birdy in the sky dropped a poopy in my eye, I don't worry I don't cry, I'm just happy that caws can't fly!
Доста евтино вземаш...но едвали някой ще се съгласи да се качи при непознат и то на такова дълго разстояние..
евала, Момченце
това е много яко от твоя страна![]()
Ако минаваше от тук щеше ли да ме вземеш?
Яко е това което пише. Има нещо подобно, но май само в София. Някой пише кога от къде ще минава и ако на някой му е по път може да го взема. Има и сайт, където оставяш данни и някой като минава може да остане да спи у вас. Хората от цял свят са включени. На една приятелка са й и двали някакви чужденци така.
Ебахти и якото!
Не може ли някой да пусне подобна оферта и по-нататък, като реша да ида на море?![]()
![]()
Робинята на Quench
тоя е сериен убиец![]()
ааа, ти ли беше това в уърлда бе, ахяхяхх.
юзърО е пич, знаем го, че и евтино - който има нужда да се мята ;рр
"И знам, че през каквото и да те накара да преминеш, каквото и да ти донесе съдбата, ще се справиш. Защото си личност. Защото духът ти е най-силният, въпреки и някога печален, който някога съм усещала."
[b] хахаха аз аз, пуснах на всякъде където се сетих ама малко късно май се сещам и няма да стане номера. Не мога да събера хора и не си струва да паля колата колкото и да ми се искаше
Фашо, щех да те взема, що неДа и аз знам че има такива сайтове и за нощуването и за пътуването, само не знам дали са два отделни или 2 в едно
На запад е доста популярно тоя вид пътуване по простата причина, че е рентабилно. Пишат си предварително хората от къде за къде пътуват и през къде минават, събират се хора, делкат си парите и пътуват
Би ли бил така добър да ми ги дадеш тея сайтове ако ги знаеш
![]()
За повечето тук не съм непознат...това, че ти си заек и не ме знаеш не е мой проблемПървоначално написано от kPuCkA
![]()
Birdy birdy in the sky dropped a poopy in my eye, I don't worry I don't cry, I'm just happy that caws can't fly!
Да,но тук е пълно с такива "зайци" като мен,които не те познават...Първоначално написано от Momchence
Да, но те така или иначе не слушат музика като за Каварна![]()
Saatana vittu perkele hate crew!
А последния западен филм с качен хахо по пътя беше СтопаджиятаПървоначално написано от Momchence
Голяма забава
![]()