.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    как да си начупя косата?

    знам че има доста такива теми но във всички казвате : начупете си косата със пяна и я сушете със дифузер.. 1. каква пяна използвате и 2: кажете повече за процедурата с дифузера какви движения колко да суша?? 10x предварително :} и ефекта не го искам къдрав ами по-скоро начупен.. виждам доста такива момичета и все са изрусени-платине .. дали е нещо ефект от това или.. ??

  2. #2
    Супер фен Аватара на TheGirlNextDoor
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    `Soмэewhэrэ...
    Мнения
    2 619
    ..може да опиташ с др вариант ..има кремчета за къдрици..слагаш си и си връзваш косата на кокче горе..ефекта поне на мен ми харесва
    това което ме боли най-много е,че бях толкова близо...
    имах толкова много да ти кажа...и гледах как си отиваш..

  3. #3
    аз лично съм изпозлвала до сега FARA (синя) и (червена) доволна съм повее от червената LONDA FREND (синя) и сега съм с DIPLONA (червена) тя също е хубава не съм използвала TAFT но съм чувала че е много хубава специално черната ,до колкото за дефузера моя нещо май не му е наред или аз нз как да го използвам за това не съм се правила с пяна и дефузер, но съм се къдрила като си направя косата на рокчета ,начупвала съм я като я смачкам и я хвана с шнолата зависи от самата коса ,но като я намокриш ти е достатъчно 30 мин или 1 час надявъм се да съм ти помгнала
    Fr1eNdS aRe th3 LiFe oN eArth aS oNe AnG3l oN sKy !!!

  4. #4
    След като косата ти не е напълно мокра слагаш пяна. След това си навеждаш главата и с дифузера загребваш различни части от косата. Държиш докато изсъхне и така цялата коса. Сушиш на най-ниска мощност и най-висока степен на температурата.

    За пяна мога да ти препоръчам - Happy Hair

  5. #5

  6. #6
    А ако може да качите снимки с тоя ефект :] ii 10x otnovo

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си