.
Затворена тема
Страница 59 от 91 ПървиПърви ... 94955565758596061626369 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 451 до 1 475 от общо 2269
  1. #1451
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от SpiritInBlack Виж мнението
    И ще и кажа " не ми се налага , огледай се наоколо и може да понаучиш нещо" и и се усмихни по-широко и от нея.Флиртувай с яките момичета на дансинга и ако си мен , ще можеш всяка вечер да избираш.Това с точките си е бейзик стъф , логично е да не ви харесва , все пак сте " мулетата " в пик ъпа , които трябва да впечатлят , за да бъдат подложени на по-обстойна оценка.Различно реплики действат различно при голям набор от хора , щом съм и го казал , значи е имало нещо , което ми е направило впечатление.Валентин съм убеден ги чатка нещата , от това , което съм прочел , попитай го - може да ти ги разясни.

    п.с. Това с точките го направих само за валидейшън - момичето не беше нищо особено и не ми се губи време.Преди питах " обвързана ли си в началото " и почти винаги казваха " да" , сега казват " не " , дори когато са.Фреймът винаги трябва да е , че си по-готин от мадамата и тя трябва да се бори за теб . Затова го използвах и проработи : ) На страничен наблюдател от опит знам , че изглежда като магия.Аз също реагирах така като го направиха първите пъти пред мен : О , не , пич , тая реплика няма как да проработи".А всъщност думите носят толкова малък смисъл при свалянето на курви.
    Валентин ги чатка, но е умерен и със сигурност не е толкова нагъл да твърди, че жените били "мулета", които... нещо си.

    Приеми го като съвет от човек, който е от същия пол като на целевата ти група. Ако се опиташ да настъпиш едно момиче и уцелиш болното й място, има два варианта: или да ти направи тоя шийлд ли, каквото и там, което е поза, естествено, или да започне да ти се доказва. Имаш шанс и в двата случая. Опиташ ли се обади да обидиш нещо, за което тя е с пълното съзнание, че е хубаво или че го умее, нямаш абсолютно никакъв шанс. Нулев. 0.

    И дай да се разберем - Думите носят малък смисъл при свалянето на курви, където под курви имаш предвид момичета като цяло или лесните момичета?
    Щото свестните момичета се възбуждат от акъл, следователно от думи и няма да минеш с нещо повърхностно.

  2. #1452
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Sea of Sins..
    Мнения
    5 192
    Не знам защо му се обяснявате даже. Този е типичен закоравял девственик. Никой нормален мъж няма да тръгне да се възхвалява сам така. Той горкичкия даже си вярва.

    Цитирай Първоначално написано от JoLLiE92 Виж мнението
    Но това действа само и единствено при тъпи евтини курвички, които искаш за една вечер.
    Аз не вярвам и при тях да стане. Да е тъпа, тъпа, тъпа... Ама чак толкова, че да се върже на това? Ще да е липсващото звено.
    "Come and take a walk on the wild side,
    let me kiss you hard in the pouring rain
    you like your girls insane..."

  3. #1453
    anonymous708973
    Guest
    О, далеч не смятам, че така. Просто не е особено скромен. Няма лошо.
    Но определено липсват неща в цялата картинка.

  4. #1454
    Супер фен Аватара на SpiritInBlack
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    1 963
    Няма навити дори и в Швеция да те ебат ? Или беше страна и с по-грозни мъже....Нищо , винаги може да си платиш нп.Научи бг , къде се слагат пълни членове , нищо , че на теб и половин не ти слагат.Може да ги дрогираш , за да ги излъжеш.

    пантерке , винаги калибрирам.Разбирай , че от много време насам не тръгвам със заучени фрази , а импровизирам в движение - ако момичето танцува и е в настроение , няма да и направя забележка , че не се раздава или че не може.На улицата може да я бъзна за походка , чатна и т.н. или директен подход , че ми е харесала и ми се е искало да те се запознаем : ) Емпирично мога да ти докажа , че думите носят до 25 % от смисъла , който искаме да придадем.Т.е. едни и същи реплики може да проработят за мен , а за другиго не заради начина , по който са казани и цялостно поведение.

    п.с. Дори аз не мога да свалям комплексирани момичета , наистина си признавам....Може чат-пат да пиша интересни истории за пичовете , които искат.

  5. #1455
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    Sea of Sins..
    Мнения
    5 192
    Цитирай Първоначално написано от SpiritInBlack Виж мнението
    Няма навити дори и в Швеция да те ебат ? Или беше страна и с по-грозни мъже....Нищо , винаги може да си платиш нп.Научи бг , къде се слагат пълни членове , нищо , че на теб и половин не ти слагат.Може да ги дрогираш , за да ги излъжеш.
    Ама това за мен ли е? Хахахаххаах, нула попадения.
    "Come and take a walk on the wild side,
    let me kiss you hard in the pouring rain
    you like your girls insane..."

  6. #1456
    anonymous708973
    Guest
    Пич, стига с тия обиди, че олекваш много.

    Утре ще пиша повече.

  7. #1457
    Violenza бях на щат като психолог на един познат , пращаше ми някакви негови и аз като видя момичето казвам как да реагира. Нямаш представа колко клонинги на чалга певици лапват точно когато се държиш с тях като с обикновено момиче, което с нищо не привлича вниманието ти, но хайде от теб да мине, защото те едва ли не са свикнали да им свалят звезди. Момичето с акъл в главата няма да си позволи да я правят на нищо и тя да тича след него.
    SpiritInBlack за правописа точно не отваряй дума! Не обиждай момичето, защото е адски грозно. Мен не ме дразнят репликите ти, били те заучени или не, а поведението ти. Асоциално е.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  8. #1458
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Цитирай Първоначално написано от SpiritInBlack Виж мнението
    Няма навити дори и в Швеция да те ебат ? Или беше страна и с по-грозни мъже....Нищо , винаги може да си платиш нп.Научи бг , къде се слагат пълни членове , нищо , че на теб и половин не ти слагат.Може да ги дрогираш , за да ги излъжеш.

    пантерке , винаги калибрирам.Разбирай , че от много време насам не тръгвам със заучени фрази , а импровизирам в движение - ако момичето танцува и е в настроение , няма да и направя забележка , че не се раздава или че не може.На улицата може да я бъзна за походка , чатна и т.н. или директен подход , че ми е харесала и ми се е искало да те се запознаем : ) Емпирично мога да ти докажа , че думите носят до 25 % от смисъла , който искаме да придадем.Т.е. едни и същи реплики може да проработят за мен , а за другиго не заради начина , по който са казани и цялостно поведение.

    п.с. Дори аз не мога да свалям комплексирани момичета , наистина си признавам....Може чат-пат да пиша интересни истории за пичовете , които искат.
    На теб, таргета може да ти бъде само от ограничени девойки които нямат особено много акъл в главата. То като цяло доста от жените са простички и правят лоша реклама на тия дето имат акъл в главата. Лошо е че вече се наблюдава тенденция на изчезване и на интелигентните мъже. Ти имаш огромно самочувствие, за твое огромно съжаление това не е добро качество и рано или късно ще го разбереш. Толкова се опитваш да се изтъкнеш, че вече удряш на комплексарщина и будиш единствено смях.

  9. #1459
    То е хубаво да имаш самочувствие. Привлекателно е до известна степен, дава увереност, ала бала. Ама чак мен ме дразниш с твоето :Д
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  10. #1460
    Мега фен Аватара на POLLINA
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Manhattan *
    Мнения
    6 805
    Mайко мила,кво се случва тук.
    Стига си обиждал пък ти бе!
    аааааааааааа

  11. #1461
    Супер фен Аватара на umri
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Студентски град
    Мнения
    2 914
    Цитирай Първоначално написано от SpiritInBlack Виж мнението
    3) Логистиката - успешните ми запознанствата ми в дискотека са свършвали със секс в 9/10 случаи.В останалите до секс така и не се е стигало поради независещи от мен обстоятелства ( квартири , липси на транспорт и т.н.)
    9/10 случаи е невъзможно. От опит ти казвам, че колкото и да ти е добра играта и всичко да е толкова идеално, понякога до секс не се стига. Ако наистина си такъв, какъвто се изкарваш, ще го знаеш тва много добре. Не мога да разбера защо му е на човек, който толкова много му върви, да се хвали толкова много и очевидно.

    Намирисва ми нещо, но като цяло си по-добре от едно 90% от пичовете. От тая гледна точка е добре.

    И да.. определено е по-добре да излезеш с някой, който знае за какво става дума, а не да ти подлива вода. Случвало ми се е да съм се запознавал с момичета и човекът до мен да започне да ме излага.. и то не веднъж. Тъпанарите не могат да усетят, че не си го правят по-добре за самите тях по тоя начин. Друго си е да ползваш схемата, която невролингвистичното програмиране преподава - по-добре друг да те похвали за нещо, отколкото да се хвалиш сам. Продуктът се продава, като бъде похвален от някой друг, а не от надписите "най-добрият прах за пране". Нали и затова на обложките на филмите има цитати тип - 'Movie of the year' ~ New York Times.

    Цитирай Първоначално написано от SpiritInBlack Виж мнението
    п.с. Дори аз не мога да свалям комплексирани момичета , наистина си признавам.
    Момиче без комплекси няма. Поне аз не познавам. Винаги има нещо. Абсолютно винаги. Въпросът е по-скоро доколко е комплексирана. Обяснявам си го с полова предразположеност и стремеж към холивудските идеали.
    Последно редактирано от umri : 02-05-2013 на 23:50
    Temet Nosce

    벨야카

  12. #1462
    Супер фен Аватара на SpiritInBlack
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    1 963
    Цитирай Първоначално написано от umri Виж мнението
    9/10 случаи е невъзможно. От опит ти казвам, че колкото и да ти е добра играта и всичко да е толкова идеално, понякога до секс не се стига. Ако наистина си такъв, какъвто се изкарваш, ще го знаеш тва много добре. Не мога да разбера защо му е на човек, който толкова много му върви, да се хвали толкова много и очевидно.

    Намирисва ми нещо, но като цяло си по-добре от едно 90% от пичовете. От тая гледна точка е добре.

    И да.. определено е по-добре да излезеш с някой, който знае за какво става дума, а не да ти подлива вода. Случвало ми се е да съм се запознавал с момичета и човекът до мен да започне да ме излага.. и то не веднъж. Тъпанарите не могат да усетят, че не си го правят по-добре за самите тях по тоя начин. Друго си е да ползваш схемата, която невролингвистичното програмиране преподава - по-добре друг да те похвали за нещо, отколкото да се хвалиш сам. Продуктът се продава, като бъде похвален от някой друг, а не от надписите "най-добрият прах за пране". Нали и затова на обложките на филмите има цитати тип - 'Movie of the year' ~ New York Times.



    Момиче без комплекси няма. Поне аз не познавам. Винаги има нещо. Абсолютно винаги. Въпросът е по-скоро доколко е комплексирана. Обяснявам си го с полова предразположеност и стремеж към холивудските идеали.
    Не си разтълкувал правилно написаното от мен.Мисълта ми беше , че от всички успешни запознанства в дискотека , разбирай натискане и яко кино , около 90 % от тях свършват със секс същата вечер.Останалите 10 % не ги виждам повече.Исках да наблегна на факта , че в дискотека се играе на изключително емоционално ниво , съчетано с физически контакт.Казано с други думи , ако ескалираш свалката физически , но не я наебеш същата вечер , поради една или друга причина , шансовете ти са много малки.Иначе съм съвсем на ясно , че има момичета ,които харесват изключително много предиграта и хич не е лесно да стигнеш до финал с тях ,при положение, че са постоянно в действие. Пърхат от цвят на цвят, без умора и изчезват много бързо след въпросния флирт.Моите % не са дори близко до 100 , но това е и защото не ми харесва всяко момиче.Важен е % с момичетата , които те привличат.

    За комплексите визирах няколко потребителки от форума.Както казах , не знам как се свалят непривлекателни и комплексирани момичета.Но и не искам да знам.Трябва да се бяга преди да те комплексират и теб йо

  13. #1463
    Мега фен Аватара на POLLINA
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Manhattan *
    Мнения
    6 805
    Не та знам с кви момичета се запознваш,човек,ама ако на мен някой ми каже нещо от по-горе изброените неща (което и да е то) ще му бъде забит много як юмрук.

  14. #1464
    Супер фен Аватара на paradosou
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    2 413
    Цитирай Първоначално написано от Chacho Виж мнението
    Спирита, приеми го като притятелска забележка, но толкова се напъваш да си алфа, че чак се отдалечаваш от понятието.
    Това.
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Пич, стига с тия обиди, че олекваш много.
    Мхм. Помисли си. Не може зад това голямо самочувствие да си всъщност неспособен да се контролираш и да скачаш така. Смешно е просто. И жалко.
    Бих добавила, че прекалено дълбаеш в стратегии и 'игри'. Има наистина доста полезни неща в тая материя, ама ти си й прекалено подвластен, което говори, че нещо не е както трябва.
    Ситуацията със заговарянето за походката си я представих и ми се струва супер нелепа :Д, обаче имаш и добри попадения, не може да се отрече.))
    Последно редактирано от paradosou : 02-06-2013 на 19:39

  15. #1465
    Цитирай Първоначално написано от POLLINA Виж мнението
    Не та знам с кви момичета се запознваш,човек,ама ако на мен някой ми каже нещо от по-горе изброените неща (което и да е то) ще му бъде забит много як юмрук.
    или токче в носа?

    Човек, имащ толкова самочувствие и увереност, не си изпуска нервите и не обижда момичета наляво и надясно из форуми. Аз свързвам увереността със сдържаност, спокойствие и абсолютна вяра в себе си.
    Това, че момичето ако ти пусне в дискотеката - пусне, а следващ път нямаш шанс, не е ли жалко? Трябва ли да е в еуфория и леко(или повече) пияна , за да се навие да спи с теб?

    umri Всяко момиче не харесва нещо в себе си, но не всяка го е развила до степен комплекс според мен. Комплекс значи да ти пречи на живота. Иначе съм съгласна с теб.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  16. #1466
    Мега фен Аватара на POLLINA
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Manhattan *
    Мнения
    6 805
    Все едно от двете ще е
    Mен лично изключително много ме дразнят хора от типа " аз съм велик мога да спя с всеки"
    На мен това ми е изключително долно.
    Щом търсиш момиче ''за една вечер'' защо не си спестиш всичките приказки? Влизаш в първата дискотека,хващаш първата за ръката и готово. Това не е георойство. Гейройство е да намериш момиче,което обичаш и на което държиш.

  17. #1467
    Абе, кво се правите на монахини !? Свидетел съм, че особено пък по дискотеките (чалготеките) 99 % от момичетата ( ама сещай се, секви момичета, не само "курвите" ) връзват на точно такива "кавалери" като него, че и на по-тъпи.
    Така, че по форумите може да се правите не секви, обаче съм сигурен, че като стане 00:00 и след 1-2 чашки вече не сте пепеляшки. Отивате в подобни заведения, точно с цел да се понатискате с такива типове, а не всеки път пускате, да, вярно е. Но не, защото не ви се иска, ами примерно няма къде, страх ви е ... или в много редки случаи, непознати на науката, ви е дошъл акъла в главите.
    Последно редактирано от aks13v : 02-06-2013 на 19:54

  18. #1468
    Когато ходя на дискотека винаги ми е готино да има наоколо мъж, с когото да танцувам, разбира се ако нямам такъв до себе си. Но никога не бих си легнала с някого, когото познавам от една вечер, и то от дискотека, още повече ако е толкова очеизвадно самонадеян.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  19. #1469
    Мега фен Аватара на POLLINA
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Manhattan *
    Мнения
    6 805
    Цитирай Първоначално написано от aks13v Виж мнението
    много редки случаи, непознати на науката, ви е дошъл акъла в главите.
    Да,отдавна.

  20. #1470
    Радвам се, знам, че има и изключения

  21. #1471
    Мега фен Аватара на POLLINA
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Manhattan *
    Мнения
    6 805
    Mалко сме,НО ни има!

  22. #1472
    Трябва да имаш земя и акри, за да можеш да се облегнеш като Джак Никълсън и да гледаш как неграта играят като Лейкърс

  23. #1473
    Цитирай Първоначално написано от POLLINA Виж мнението
    Mалко сме,НО ни има!
    Има ви, но само се криете по книгите и филмите

  24. #1474
    Повече от фен Аватара на Delvecchio
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    346
    Цитирай Първоначално написано от Gang Starr Виж мнението
    Трябва да имаш земя и акри, за да можеш да се облегнеш като Джак Никълсън и да гледаш как неграта играят като Лейкърс
    http://www.youtube.com/watch?v=EX6uMp_TjPk

  25. #1475
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от POLLINA Виж мнението
    Щом търсиш момиче ''за една вечер'' защо не си спестиш всичките приказки? Влизаш в първата дискотека,хващаш първата за ръката и готово. Това не е георойство. Гейройство е да намериш момиче,което обичаш и на което държиш.
    Разграничавай двете неща. Човекът има нужда от секс, не от връзка. Това не го прави лош, нито пък е толкова лесно колкото го изкарваш.

    Цитирай Първоначално написано от Джоли
    Аз свързвам увереността със сдържаност, спокойствие и абсолютна вяра в себе си.
    Точно.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си