- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Козметика и диети
- Няколко въпроса относно ЧеРнИ ТоЧки
1. Има ли вероятност излагането на слънце за по час на ден да даде положителен ефект?
2. При стискането на черните точки те не се ли появяват повече?
3. С течение на времето махат ли се сами ?
1. Nqma vryzka mejdu chernite tochki i slynceto
2.Poqvavat se ako ne si pochistvash porite
3.Zavisi
Come on and save me I am loosing my touch day after day coz i miss you so much!Come on and save me i am loosing my mind waiting and waiting for you to be mind...
1. Не няма вероятност !Първоначално написано от uSmivKaLovE
2. Зависи, в повечето случай така става ..
3. Зависи пак от грижите и от кожата ,, Според мене не , не се махат сами! Черните точки представляват разширени пори , а веднъж имаш ли такива край ! Просто то е като с девствената ципа , веднъж правиш ли секс няма как после пак да си девствен ! Така мисля аз ..
♫ Beautiful.. ♫
Ако ти дам душата си, дали ще ме забравиш ти.
Ако ти дам сърцето си дали ще ми повярваш ти,
че те обичам както никой друг,
искам те, искам да си тук!
Не спира да боли, живота ми това си ти,
сърцето ти е лед, да дишам мога само с теб.
Не спира да боли, живота ми това си ти,
сърцето ти е лед да дишам мога само с теб.
1. Незнам за това,пробвай 2. И според мен стават повече,но при всеки е различно 3. Трябва да се грижиш за лицето си постоянно,не може да чакаш точките да се махнат сами с времето.
Грижите за кожата ми са на първо място. Говоря както за почистване, така и за ходене на козмети. Обаче... имам чувството, че преди да ги махам бяха по-малко, а сега са повече.Първоначално написано от Shushu11
![]()
1. Има ли вероятност излагането на слънце за по час на ден да даде положителен ефект? не,няма начин слънцто да премахне втвърдена мазнина и мръсотия в порите на кожата![]()
2. При стискането на черните точки те не се ли появяват повече? не мисля,но като се снискат не цялото количество замърсяване излиза,а часто от него се вбива навътре в кожата,което е дари по-лошо
3. С течение на времето махат ли се сами ? не,трябва да предприемеш някакви целенасочени мерки,за да ги премахнеш и съответно да не позволиш да се появят отново!
Не съм съгласна. При стискането бактериите се разнасят още повече. А за махането сами... щом на мен ми се бяха махнали без да ходя на козметик и т.н. значи има как. Черните точки са мръсотии, които не са събрани само от мръсен въздух, а и се влияят от начин на хранене. Следователно ако се храниш здравословно, черните точки ще се махат от само себе си. При мен стана.Първоначално написано от shell
А бе отдавна, беше тъжна вечер.
Поредната... Да знаех само аз,
че в утрото не ще те видя вече,
че ще бъдеш мъничка звезда...
По принцип знам, че от солената вода на морето и слънцето пъпките завяхват, но те се образуват от тези комедони (черните точки), които няма как да се махнат ако не отидеш на козметик или ако се стискаш сама, което не ти го препоръчам, защото не махнеш ли цялата черна точка, тя ще се възпали и ще стане съответно пъпка.
И трябва задължително да кажа, че трябва редовно почистване на лицето, два пъти на ден.
az si mislq 4e kato iztiska6 iz4ezva...i ne vinagi ima nova na neino mqsto.ot li4en opit.samo 4e za da q iztiska6 trqbva da ti sa mn dobre raz6ireni porite za da yspee6
http://impulse.bg/bebcho0o0
Въпрос: Защо Дядо Коледа няма деца?
Отговор: Защото топките са му на елхата.
Да, храната наистина оказва голямо влияние и трябва да се внимава с храната. Повече храни богати на витамини.
това за яденето не го знаехПървоначално написано от mechtaq_za_teb
как точно влияте то на черните точки-ще е полезно да се спомене
![]()
аз моите черни точки също не ги махнах с козметик-взех си кремче и те почти изчезнаха,сега съм във последната фаза на тяхното елеминиране![]()
![]()
1.Не, няма вероятност!Първоначално написано от uSmivKaLovE
2.Зависи...
3.Според мен не се махат сами
Една любов, която пречи ми да спя,
едни очи, които срутват ми света,
едни ръце, които толкова желая,
ти си любов и война,
ти си болка и съдба,
само ти.
Слънцето няма да ти помогне.Незнам дали се появяват повече.При всеки човек е различно това с махането.