- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Училище и приятели
- Седми клас....Краят ни се вижда и на нас [vol.3]
Ти не беше ли 7ми клас ?? Или си 8ми ?Първоначално написано от kamikadze33
Хвана ме склерозата![]()
И аз чакам от 10 дни да пуснат тест по бел ..Първоначално написано от Tutmanik
Край повече стига по БЕЛ!! То изпита е вдругиден...(А аз съм на школа)
Предполагам всички знаете за www.7klas.bg нали?
Да, ама тоя сайт вече май не е много актуален...![]()
. . . supercalafragalisticexpiellidosous ♥ . .
Аз не се сещам за нищо друго.. а - Помагало?
Не знам.. май няма.![]()
Вие утре ще учите ли?
Иии.. какво ще си носите за изпита![]()
толкова ли са трудни тези изпити след следми клас, или не са, по мои наблюдения почти всички ги вземат![]()
One 21 GunS
То е ясно,че ние всички тука ще ги вземем,ама въпроса е с колко.Не са кооой знае колко трудни,ама не са и лесни,пък.По математика особено.
А защо?Ти по-малка ли си,по-голяма?
бтв.. и аз гледах тия от Смг-то какво ни съветваха по БТВ новините.Единия взел изпита по математика без грешка.Маакс-а,братче..100 точки.![]()
![]()
Ей сега отивам за последен път на български.
Блаааа.
Стресирах се, хвана ме паниката, ама дано се стегна.
Пък все ще го направим някак, а?
Аз утре ще уча. До последно. Не ме грее какво говорят другите, почвам да преговарям утре.![]()
Мм, к'во ще нося... няколко химикалки, листа за всеки случай, вода и шоколад... макар че не мисля, че ще ям.![]()
Аз предлагам да направим вол.4 за това, което сме направили на изпита - да си сверяваме отговори и т.н., ама както кажете.
Бтв, тия от СМГ не ги гледайте, те са няк'ви машини.. оО
виждаш ли изпод тежкия си грим на кукла
поне- делниците чакащи зад стъклените отпечатъци
с протегнати стъпала
и шалове
обсипани с ориенталски фалшиви монети.
^Пфф...Според мен не са много в ред, ама карай...
.. 100 точки по МАТ
![]()
Аз утре няма да уча. За изпита ми казаха 3 ЕДНАКВИ химикалки. Еднакви... трябва да си купя.. Иначе молив и гума по БЕЛ, по МАТ освен тях и чертожни инструментидемекк линия или транспортир или триъгълник или и 3те
..
Мисля за тебе, сякаш ти си до мен,
сякаш мъничка болка трепка бързо във мен,
сякаш искам да плача като малко дете,
но сълзи не потичат от очите въобще.
Peace & Love ;]]
А да бе, забравих- естествено че вода и шоколад![]()
Мисля за тебе, сякаш ти си до мен,
сякаш мъничка болка трепка бързо във мен,
сякаш искам да плача като малко дете,
но сълзи не потичат от очите въобще.
Peace & Love ;]]
Мда, еднакви трябва да са.
И не можеш да ги разписваш и каквото и да е - било ЗНАК.
Все едно мога да знам кой ще ми проверява теста, а и нали ми пише името, за какво са знаци.
Миналата година на една приятелка им бяха давали химикалки специално.![]()
виждаш ли изпод тежкия си грим на кукла
поне- делниците чакащи зад стъклените отпечатъци
с протегнати стъпала
и шалове
обсипани с ориенталски фалшиви монети.
Моля ти се... толкова са подозрителни.. намам думи! А да ви питам, ще ни взимат ли книжките с условията на задачите?![]()
Мисля за тебе, сякаш ти си до мен,
сякаш мъничка болка трепка бързо във мен,
сякаш искам да плача като малко дете,
но сълзи не потичат от очите въобще.
Peace & Love ;]]
Даа..
нищо чудно да ни дадат химикали.Ама всякакви хора има.Измислят се всевъзможни начини за преписване.![]()
(като казах преписване.. Миналия ден една от нашия клас каза,че ще си прави ПИЩОВ по математикаа...Уби ме! )
Аз днеска ще излизам и ще си купя химикали,молив,гума,пергел, линия ии там още някви глупости,защото последния ден изпотроших всичко.Баси късмета.
![]()
Освен това ще си нося шоколад,да.Ама едва ли ще ми е до ядене.
И ВОДА!
Утре няма да уча много,де..ама нищо не пречи да погледна все пак нещо.![]()
и бтв..
Габи,успех на пробния!![]()
След изпита нали ни оставят теста които сме правили. Само трябва да дадем бланката с отговори нали. И нещо друо след изпита ще пуснат ли верните отговори в МОН или ваобще някъде.
леле, не мога да повярвам, че този изпит е толкова близо, от него най-много ме е страх... днес бях и на изпит по география в НПМГ и мисля, че за 1 час подготовка се справих добре... тия два дена покрай изпитите ставам в 5, уча и после се справям що-годе добре (паднаха ми се теми, които знам) по-същата кретенска логика утре ще уча по БЕЛ - всичко го правя по различен от нормалното начин..купих си транспортир, имам много и еднакви химикалки, готова съм.. ще си взема пепси енерджи и шоколад.. реших утре да поуча малко, да се организирм добре, спокойна и каквото стане!
успех на всички, стискам палци на хора, които са си учили и заслужили място в най-добрите гимназии!![]()
we follow the danger wherever it goes.. we are the believers... we are.. heroes...
Jeff Hardy forever!!
Да..да.. това със стискането на палци,мислех да го кажа утре.![]()
И да вметна,че аз не мисля,че ще ни дадат самия тест.Взимат и блангака за отговори,и него.
http://www.minedu.government.bg/open...8_info7kl.html
Видяхте ли това? Учителкаа от уроците ми обясни, че всички у-ща обявяват по-висок прием за да оберът учениците на другите гимназии. Напримен Училище X има 2 паралелки с математика/аглийски да речем, но зада обере учениците на училище Y обявява 5 паралелки. И така ще се запълнят 3 мах и др 2 се затварят... дали е така?
На изпита незнам... 2 химикалки, а по мат молив химикал и линийка. Да ви кажа за математика май съм по-спокоен. Можеби защото ходя на урок.
Извинете..
Аз пак не съм разбрала като хората.
Габи не е на последен пробен,а май на урок.![]()
По бел защо ще си носите молив и гума, нали само химикали трябва? А иначе и аз с вода и шоколад отивам, ама шоколада кога да го ям, преди или по време на изпита?![]()
П.П. Тея от от новините са някви ойлеровци, дет знаят хиляда теореми и формули!![]()
П.П. Аз, като не съм ходил на частни, бая трябва да се напъна.![]()
Male
me2Първоначално написано от faststep
![]()
Дайте някакв линк да ги видя. Може ли?
Единият дето е от новините го познавам беше в старото ми даскало, но не е задръстеняк майка му е учителка по математика апак и той си има вродена дарба. Но не е само и това де, помня, че той не беше влизал в нито един час по математика майка му го караше да излиза в коридора и да решава некви мега трудни задачи, тея дето ги учиха ги знаеше в 4 клас......
Дайте да ги видяяя![]()