.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    За университетите и класирането

    Искам да ви попитам,ако примерно се получи така,че имам бал и за първото, и за 2рото и за 3тото си желание в класацията със специалностите, имам ли право примерно да се запиша във второто си желание или автоматично ме слагат в първото ми ? (в случая имам предвид ВТУ)
    Obi4am momichetata poveche ot vsichko...

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    София
    Мнения
    3 379
    не

  3. #3
    Влизам директно в първото ?
    Obi4am momichetata poveche ot vsichko...

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    София
    Мнения
    3 379
    да

  5. #5
    Ако не се запишеш на първото класиране,отиваш на второ.

  6. #6
    Супер фен Аватара на XceSS
    Регистриран на
    Oct 2007
    Град
    Бургас :)
    Мнения
    2 480
    Зависи от самия университет.Примерно в Габрово, ако ме приемат на първото желание, на първо класиране, ако не се запиша, директно отпадам за другите класирания, но за ТУ Варна, мога да продължа и за 2-ро и 3-то класиране, така че зависи от университета.
    Цитирай Първоначално написано от AnincetoSexy
    Дърпаш кредит .. Водиш я на Слънчев бряг ,там на ресторант .. после на бар ,и към 4-5 сутринта в хотелската стая на 'Чаика' я събличаш .. Ако ти откаже ,значи мнооооого си се прецакал ..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си