.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    шум в сърчицето на бебето

    Много съм притеснена за племеницата ми. На 4 месеца и половина е и едва сега са чули шум в сърчицето, моля ви ако някой знае нещо по темата нека да сподели. Четох че при повечето НОВОРОДЕНИ се чува, но тя е вече на почти 5 месеца

  2. #2
    Мега фен Аватара на iiirish
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    4 156
    За това си има лекари.
    Тя ти е племеница, но всъщност има родители, които се грижат за нея и предполагам, че на тях специалистите вече са им казали за какво става въпрос и има ли място за притеснения.

  3. #3
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Не е приятно, но нещата не са непоправими. Аз съм със сериозен вроден сърдечен дефект, но е коригиран и проблеми днес нямам. Споко!

  4. #4
    Аватара на MartyParty
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    somewhere over the rainbow
    Мнения
    2 295
    Брат ми имаше някакъв шум в сърчицето,но се оказа ,че не е нещо сериозно.
    Ще му направят още изследвания и дори да му има нещо,едвали ще бъде напоправимо.Може да се случи на всяко бебе-не си мисли най-лошото

  5. #5
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208
    Аз имах шум в сърцето до 5 годишна възраст, защото някаква си дупчица не била зарастнала на време и една от артериите правела остър завой. Нито е вредно, нито е страшно, нито пия хапчета, нито ми пречи на живота, абе нищо. Просто са изкарали акъла на майка ми и баща ми тогава и кардиолозите са казали, че няма нищо. Не се притеснявай преди да са го видяли специалисти.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си