- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- У дома
- знете ли какво става във вас докато си пафкате
phah самозалъгвай се ,самозалъгвай сеПървоначално написано от balon4eee
знам ко става, но не ми пука ^^ ще дърпам цигари и хаш докат пукна![]()
![]()
еми то и аз съм пушач и самия аз препоръчвам да не ги почвате щото са лаина ама ако си щурак кат мен квото и да си говорим нищо няма да стане апък и голяма работа ся веднъш се живее като видя че имам проблеми с цигарите ще нямалям постепенно докъто не спра
Знаем, какви са рисковете, спокойно. Какъв си ти, че ще ми казваш дали да пуша или не? Това за умирането беше много тъпо. Ти също можеш да умреш, докато спиш (недай си Боже) така, че не е гаранция, че като не пушиш и не пиеш, ще живееш по-дълго!![]()
Първоначално написано от ScionOfStorm
И после пускаш теми 'що те бият в даскало.. еми е т'ва е отговора, гЪзар. бтв нали знаете кои са най-големите гъзари ^^Първоначално написано от UNITED
Виж тука си прав, ама що да си вредиме сами?Първоначално написано от ANTIHUMAN
Гадно е като другия е прав нали? И се чудиш какво да кажеш, затова пишеш нещо от тоя родПървоначално написано от balon4eee
![]()
![]()
![]()
![]()
Сигурна съм,че си седналПървоначално написано от IRON661
![]()
"Humanity is overrated."
ex. ChildOfBodom
Да знам какво става вътре в мене, но ги пуша. Просто така искам, да не мислиш, че твоите бели дробове са по хубави от моите?! Лъжеш се..
И не знам дали го знаете това, но една баба в Япония е починала на 103 години и е била пушачка.
човека с аватара на скарфейс ....Първоначално написано от IRON661
![]()
i'm not talkin about the queens but (WHAAT?) the bitches ...
not the sisters but (WHAAT?) the bitches ...
not the young ladies but (WHAAT?) the bitches.. the bitches, the bitches... BIIITCH
Първоначално написано от GodLovesYou
едното няма нищо общо с другото........
Чесно ли се увреждал белия дроб?
Смяаатааай...
Значи..
1во
Пушачите не са неква друга раса, може ли без дискриминация ако обичате. Благодаря.
2ро
100% от пушачите ЗНАят че им вреди.
80% от тях знаят Колко.
но така или иначе, когато си зависим (каквито вие не сте) не може да съдите защото нямате представа за какво става дума.
3то
Цигарите вредят на АБсолютно Всички Органи, не само на белия дроб.
На очите ако щеш, да не се впускам в подробности, нека просто кажем че съм преподавала по училищата всичко което има да се знае за цигарите, по програма.
4то
Всеки прави каквото си иска с живота. Той може да не знае, но ти си гледай собствения гъз, защото насила хубост не става.
5то
Мацките които искат да останат красиви за по дълго е желателно да си изхвърлят госпожица Монро от чантите.
6то
Пичовете които не искат проблеми с половата система, могат да направят същото с Борото.
7мо
Пасивните пушачи (тези които се задушават по кафетата, клубовете, партитата и училищните "пушални") имат същите шансове да получат рак на белия дроб колкото дори и ПОвече от пушачите, защото с една дръпка ти поемаш определено количество, а това което издишаш е 80% от тази дръпка, демек този който го вдиша е в г*зъ.
8мо
Аз не пуша редовно, но пуша.
И мога да спра винаги.
Моя съвет е, който каквото иска това да прави. Ако ви е слаб организма, не го тровете, защото ще ви засегне.
И последно..
питаха ме следното:
Ако знаеш че следващата цигара която изпушиш ще е тази която ще зароди ракова клетка в белите ти дробове.. ще я изпушиш ли?
До ден днешен не знам как да отговоря на този въпрос.
Повечето се отървават с : Не или Да ама никой не знае...
Това не е отговор за мен.
Ами и на мен не ми е приятно да гледам как баща ми пуши по една кутия цигари на ден ама нищо не мога да направя. Това си е негов избор и не мога да му се меся само рискувам ако го направя да го ядосам. Той много добре знае какви са рисковете ама явно не му пука кой знае колко. По едно време се бе мъчел да си спре ама не можа. Според мен хората които пушат не че им харесва да го правят просто им е като лош навик който никога няма да спрат да правят.
Аз лично пуша от 3 години и се опитвам да ги спра. По едно време ги бях спряла за 6 месеца, но всички около мен пушат и не е лесно. В момента съм спряла да си купувам цигари и повече не смятам да го правя. Да пуша по 2/3 цигари в седмицата покрай приятелите в училище и гаджето. За жалост още от както съм се родила съм пасивен пушач. Майка ми е пушила докато съм била в нея, пушила е докато съм била бебе както и баща ми, продължават да пушат, всичките ми приятели също, гаджето и той, баба ми...около мен все пушачи няма оттърване.![]()
Kun min
Пушат, щот си мислят, че са гъзари бе човек. Няма смисъл да им обясняваш каквото и да било. Са гледай и мен как ще нападнат. На по 14-15 години се мислят за големи, и всичко забучило цигари в устите...смях...Първоначално написано от IRON661
Има жени, които твърдят, че всички мъже са еднакви. Не е ли това твърде богат опит?!?
Песимистът казал:
-По-лошо не може да бъде!
А оптимистът отговорил:
-Може, можеee!
+1Първоначално написано от clever
Една любов, която пречи ми да спя,
едни очи, които срутват ми света,
едни ръце, които толкова желая,
ти си любов и война,
ти си болка и съдба,
само ти.
Най-трудното нещо на света е да спреш да пушиш, ако наистина редовно пушиш.
Най-вече защото това означава да започнеш тотално нов различен живот.
Всичко, което си правил преди ще те свързва с цигарите.
На кафе с цигара.
На парти с цигара.
С приятели, с цигари на кафенце.
Сутрин кафенце със цигара.
След ядене, цигарка.
Много е трудно да се спре нещо, с което живееш (или умираш със) всеки ден..
знам какво става "вътре в мен", но не мога да ги спра ..
Never say hello,if you mean goodbye.Never look into my eyes if all you do is lie.
Never say "i love you" if you don't really care.
Never talk about feelings if they aren't really there..
да определено знаем кво става вътре в нас.. и тея работи ,че се пуши от гъзария са тотални простотии .. ти като толкова си се запритеснил просто недей да пушиш и готово..
гледай си в паничката и ги остави да си пушат.. аз също не пуша и знам че не мога да накарам някой да ги спре.. така че рано или късно ще разберат че цялта тая история с цигарите е един голям прав корав..
Обещанието е учтива форма на отказване.
_____________________________________
BBOY OR DIE !!
Някои хора не ги интересува какво става в тях докато пушат, а просто им харесва и го правят.Ти неможеш с тази статия да промениш кой знае какво.Винаги ще има пушачи.И такива които мразят цигарите..![]()
Wow..Не знаех...Каквото и да става за сега не мисля да ги спирам..Мисълта,че няма да мога помириша дима,да усетя вкуса им,да запаля първата цигара за деня,да издишам пушека,вкусът и изобщо цялото удоволствие от една цигара..Като си помисля,че няма да го има това и сякаш светът ще свърши..
П.П. Това си е лично мое мнение,бих желала да не ми казвате,че съм луда,че сама си бредя и другите изтъркани фрази,които вървят в комплект...
Imagine smoking weed in the streets without ... cops ..