.
Отговор в тема
Страница 6 от 7 ПървиПърви ... 234567 ПоследнаПърви
Резултати от 126 до 150 от общо 153
  1. #126
    Европейската идея не ида от Съвета на Европа, а от един обикновен французин и плана му за възтановяване на Франция след ВСВ.

    За Брюксел ще аргументирам довечера..

  2. #127
    Мега фен Аватара на Decu
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Софето :D
    Мнения
    4 054
    ^ rock out with your cock out? ;d
    What you give is what you get!

  3. #128

  4. #129
    Аватара на realantisocial
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Bitch, I live in a trash can !
    Мнения
    1 743
    Цитирай Първоначално написано от strangler
    Европейската идея не ида от Съвета на Европа, а от един обикновен французин и плана му за възтановяване на Франция след ВСВ.

    За Брюксел ще аргументирам довечера..
    Само че идеята на Моне не е първообраз.
    Бягаш от себе си - бягаш цял живот.
    Бавно превръщаш се - превръщаш се в робот.
    Ментално деформиран - черупка без душа.
    Животът си в клетка наричаш свобода.

    Рисуваш картини с затворени очи.
    Живееш своя свят с розови мечти
    Ментално деформиран - черупка без душа
    Измамната реалност те води в пропастта.

  5. #130
    Точно той.
    После дава и идея и за плана на Шуман, Европейската общност за въглища и стомана.

  6. #131
    Супер фен Аватара на divacheee
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    ...
    Мнения
    1 357
    Цитирай Първоначално написано от alonedark

    Абе да те светна аз съм от първия си ден на бял свят в София и съм тотално софиянка , уча в центъра на столицата , точно до НДК и живея в центъра на булевард Витошка , ако не съм софиянка , да ме удари гръм!!...И онова дето градовете край морето не били провинция , а кво са бе...всичко на 20 километра от София е тотална , гнусна селения с хора , които си нямат представа как да говорят български език , ами мякат смело!!!И на въпроса , защо точно София да е столица ли...ами има хиляди причини , точно това да е големия град , като например местоположението , природните наследства и прочие!!!И не аз съм комплексирана на тема големия град , а вие дето живеете по некви долнопробни градчета от сорта на Приморско , Русе и др или пък едва ли не по някое забутано в гъза на географията смотано селце!!!И последно ,като е толкова гадно в София , защо вие всичките селяци идвате насам , стойте си на нивата и си копайте доматите?!?!
    Окей.. ти от първия си ден на бял свят си в София.. а мама и тати от кога са в София- няколко годинки преди да се родиш .. в опит да избягат от цитирам: "някое забутано в гъза на географията смотано селце" ?!

  7. #132
    Цитирай Първоначално написано от balon4eeeee
    София е и с най-нисък процент на безработица .
    София е супер мръсен град . Потънала е в кал , наркотици и мизерия както се пееше в една песен :-o
    София джунгла - дивото зове . :D :D
    Не бе аз се депресипвам тука . ;\
    o rly? стига бе т'ва не може да е истина
    аз правих асоциация на софето с рая
    Може да съм селски бек с брада и мустак, ама си знам мястото, за разлика от тия дето летят на бабения си.

  8. #133
    Цитирай Първоначално написано от HarleyFlanagan
    Истинското начало на ЕС идва от Европейската общност за въглища и стомана, но пак не даваме отговор защо точно Брюксел.

    А ако трябва да съм честен - истинското начало на зараждането на европейската идея идва от Съвета на Европа, който се създава след ВСВ в Страсбург, като градът пак е избран неслучайно.


    муахахахаха
    Не се разбрахме за Европейската икономическа общност, но какво ще кажеш за това че Белгия е била част от първото следвоенно обединение на страни след ВСВ- Бенелюкс ( Белгия, Холандия, Люксембург) . Не е ли то добър първообраз на европейската идея?



    И Брюксел като голям град в Белгия, икономически и политически център, но същевременно и от сравнително малка, неутрална държава (която се предполага че няма да причинява политическа и икономическа "експанзия") , е добро място за институциите на ЕС?
    Знам че е имало и предложение за друг белгийски град, не му помня името.

    Нещата сега са малко променени- типичен пример е Европейския парламент.

  9. #134
    Единственото което ми идва на ум е , че е седалище и границата между две от трите общности в страната, но вече съм пас с предположенията.

  10. #135
    БУРГАС :P
    I used to believe in miracles..now i believe in me.. ;]

  11. #136
    Перник. Мисля, че няма нужда да се аргументирам

    Уупс, темата е за най-ДОБРИЯТ град за живеене...
    Damn it
    Fly like a butterfly, sting like a bee.
    Muhammad Ali

  12. #137
    Супер фен Аватара на divacheee
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    ...
    Мнения
    1 357
    Кореняк софиянчетата май се отказаха от спора
    Сигурно сме под нивото им

  13. #138

  14. #139
    Супер фен Аватара на Dumb
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    2 324
    Цитирай Първоначално написано от alonedark
    Разбира се в София..просто според мене няма други градове освен столицата , където има от всичко и си е най - добре....без селския диалект и прочие!!!Особено ако живеете като мене в центъра!!!

    София FOREVER!!!
    Напротив... говорът ви е далеч от правилния... Както и в много други региони, разбира се.

  15. #140
    Повече от фен Аватара на strave
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Sofia
    Мнения
    390
    Точно два пъти в годината имам нужда от отделяне от София.Напълно достатъчно е сумарно да ми се съберат 8 до 9 дни сблъсък с един друг спокоен от напрежение свят за да си почина.През другото време София е най-подходящото място за мен има просто за всички хора по нещо.Всеки софиянец си има свое място,а големите тълпи от хора-просто един собстевн чар.

  16. #141
    Мега фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    3 918
    Пише се софиЯнец, толкова ли не се научихте.

  17. #142
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Бургасссс (*)
    Мнения
    810
    Цитирай Първоначално написано от theexplorer
    БУРГАС :P
    Мдаа. :P
    ~* Maybe that's what happens when a tornado meets a volcano*~

  18. #143
    начиииии авторке , да ти кажа че и аз съм на абсолютно същото мнение за сф ! тъпа ,мазна , грозна , препълнена , мизерна е българската столица .сън. мразя я ! :P яххяхахяхяяха мно ме дразнят тия от другите градове дето ми викат Офф кво се оплакваш ве ,живееш в най-якия град ! и аз : Братле , чуаш ли се ?! Ела поживуркай си тука малко време да вийш мно ли е якото ! и те : Ми яко е има супер мно молове и магазини ! БРАТЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ С КОЙТО СЕ ЗАПОЗНАЯ ОТ ПО-МАЛЪК ГРАД ЗОРА МУ Е ЗА СОФИЯ ШОТ ИМАЛО МОЛОВЕ тва се отнася за кифлите по-скоро де .. и тка моя любим град е Благоевград <33333333333333333 !! Обожавам този град и бих живяла там , нооооо завърша ли бегам на далече от Бг .сън. обречена съм на съществуване в сф до тогава !

  19. #144
    такам и аз съм кореняк софиянка и си обичам града обаче е от ОГРОМНО значение в коя част на софия си,щото има квартали,които са ад..иначе в центъра и там лозенец,борово,манастирски ливадии,бояна е супер якото и си е удоволствие да се живее там НО нищо не променя факта,че Варна ми е любимият град,може би защото ходя само лятото,но атмосферата е невероятна,там се чувствам най-добре
    инжектирай ми любов..

  20. #145
    Супер фен Аватара на cunt
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    София
    Мнения
    1 687
    София - Младост
    Better to be king for a night than schmuck for a lifetime.
    L'homme est n

  21. #146
    Цитирай Първоначално написано от HarleyFlanagan
    ^ недей така...

    Имам приятели в Манастирски ливади и хич не са доволни от факта, че нямат нормални улици дори...
    Лозенец го презастроиха и се напълни с всякаква сволоч..
    Е то и аз съм там..но е доста специфично кварталчето,да,и доста хора не биха се изкефили да живеят там.на мен лично страшно ми харесва щото е тихичко някакво и спокойно И си е цивилизовано,доста е различно от по-голямата част от София..бе хубаво е
    инжектирай ми любов..

  22. #147
    за мен си е Велико Търново ... най-добрият град и най-красивият

  23. #148
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    ^^В.Търново ми е един от любимите градове,да не кажа номер 1.


    За най-добри градове и села не знам със сигурност,но пък за най-лоши има бол.
    Иначе...не ме интересува толкова къде съм,повече ме интересува с кой съм,компанията...хората,с които съм заобиколена.Пък като си помисля...може би някой морски град или планински,за да има къде да се подслонявам когато се разхождам сама.

  24. #149
    Супер фен Аватара на cunt
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    София
    Мнения
    1 687
    морето моретооо няма значение кой град важното е да е до морето
    Better to be king for a night than schmuck for a lifetime.
    L'homme est n

  25. #150
    Варнаааа естествено !

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си