- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Секс
- Доста неприятен проблем ?!
Здравейте,имам доста лош проблем и искам да се допитам за съвет !? Вече при 3-4 различни момичета не ми става ???! Просто не се възбуждам,при 2 бях доста пиян,но тва според мен няма значение .... Имах сериозна връзка,доста години и при приятелката ми тогава,само както я целуна с език и бях на кокъл...а преди нея с 1 момиче,не ми стана,а сега след нея при 2!?При чикийте всичко си ми е ОК,при това момиче (серизоната връзка) и там,но вече ми се насъбират доста такива моменти с други и е кофти....моля за сериозни отговори.Мерси предварително !!!
(Пия доста,ако това може да се окаже проблем и то като казвам доста,значи найстина е доста,но и по на трезво,пак не ми стана,така чее....да отбележа)
Да, възможно е от това, че си пиян, да не ти става. Вече изводите си ги направи сам.
Две хубави очи. Душата на дете в две хубави очи-музика, лъчи. Не искат и не обещават те...
Чел съм, че прекаляването с алкохола влияе на потентността. Понамали го и пак ще вдигаш самолета (стига мацките, с които си лягаш, да те кефят достатъчно).
Пи4 и аз като тебе съм в кюпа. Преди 2 месеца бях с една , но не бях пил. И на мен не ми стана , дори накрая се ядосах и просто си тръгнах. Също така алкохола влиае. Пробвал съм да правя секс с приятелката ми докато съм пиян и трябва да ти кажа , 4е доста трудно го вдигам , а дори и да го вдигна стои мек като лионска наденица. При4ините да не ти става са 3 , или тея дето си искал да 4укаш не те възбуждат , или си пил прекалено много , или се притесняваш от нещо. Помисли си кое от трите е.
п.с. Преди секс пий мастика , 4увал съм , 4е повишава либидото. Не е лошо да пробваш и без това оби4аш да си пийваш.![]()
Татко: Харчиш пари най- безразборно. Мисли за бъдещето момче , ние няма да сме вечни.
Мислиш ли ,че цял живот ще те издържаме с майка ти ?
Аз: Ами не......ще ме издържате докато ме поемат децата.
голям мъж пия много бла бла
а сега дори не може да го вдигнеш
много ясно, че е от алкохола
не се изказвай неподготвен,прасе
"Алкохола повишава мераците, но ограничава възможностите"
Народна мъдрост.
Първоначално написано от dimitar_ak
Хаха....вярно , вярно![]()
Татко: Харчиш пари най- безразборно. Мисли за бъдещето момче , ние няма да сме вечни.
Мислиш ли ,че цял живот ще те издържаме с майка ти ?
Аз: Ами не......ще ме издържате докато ме поемат децата.
Само аз ли съм с грешни наблюдения за алкохола и мъжката ерекция...![]()
Моя като пийне, няма свършване, няма падане... часове може да кара..![]()
Може просто мацките да не успяват да те възбудят.
Да ама твоя пие малко и рядкоПървоначално написано от FreakBitch
А ако всяка вечер се налива като прасе то просто няма как
![]()
Алкохола, цигарите и наркотиците в редовно ползване увреждат ерекцията.
Друг вариант е, че си наранен от това, че сте се разделили с мацката...
! Dumbass !Първоначално написано от OneGuy
Явно проблема от всичко изредено е от пиенето,защото аз се уливам,така си мисля,че утолявам мъката,но явно настъпват проблеми след това.А,ако е от алкохол,за постоянно ли съм увредил примерно,или като намаля,всичко ще си дойде на мястото ?!
Зависи от колко време пиеш активно. Според мен ако спреш с наливането постепенно всичко ще си е окей.
И още нещо - алкохолът не решава проблемите, даже в повечето случаи ги задълбочава. Много по-добре е да си адекватен, мъката е до време.
Просто е! Бил си влюбен и нещо те е свързвало с това момиче - просто тя те е възбуждала от нищото,а другите преди и след нея са ... просто други. - ЧУВСТВА БЕ МЕН! Ама като знам мъжките екземпляри какви "чувства" имаааат ... хмм
Две хубави очи. Душата на дете
в две хубави очи; - музика - лъчи.
Не искат и не обещават те...
^Всички имат чувства, просто повечето от "мъжките екземпляри" рядко си ги признават.
Аз мисля,че това му е проблемът.
Две хубави очи. Душата на дете
в две хубави очи; - музика - лъчи.
Не искат и не обещават те...
Имал съм подобен проблем и е напълно лечим, стига да си намери нова приятелка, която да чувства близка и да му допада. Със случайни бройки любовна мъка не се лекува. И все пак е добре да намали значително алкохола.
на мен като не ми стане си пускам народна музика и си сипвам ракия !
Сладък ангел с непоносимо чувство за хумор
алергичен към безперспективни хора...
И аз имам същия проблем обаче без логично обяснение, при теб поне знаем че е от алкохола![]()
От пиенето е младежо.....не си голям мъж като пиеш много нали тфа ти е ясно...щото после ...ъ ...ъ напън..ама нестава...наръчник ли ти трябва ?Първоначално написано от Source
![]()
Ми,всеки казва от пиенето,явно е ясно за какво става дума... ;( ... чудя се ако отида на оролог,но дали има смисъл ?!
Имам един приятел, той също пиеше доста, но нямаше проблеми с ерекцията. След това не знам какво се е случило, но имаше проблем като твоя и това почна адски много да го депресира и допълнително се притесняваше като е с момиче и се беше гипсирал. И тогава го посъветва някакъв приятел да отида не уролог и срам не срам отиде. Не знам какво са му правили и какво са му давали да пие, обаче се излекува. Така, че ако това може да ти помогне, поинтересувай се и ти пожелавам в скоро време да летиш отново.![]()
[url=линка]
Емм.. пробвай с други и ако пак не го вдигнеш.. купи си Трибестан!![]()
Нещата, които не ме убиват ме правят по-силен! \/
Deep Purple
Много си прост, човека иска мнение ти веднага се подиграваш. Работата е сериозна, малд човек е не му става, ако е на 50 години ок ще отиде и ще вземе трибестан.Първоначално написано от hugeZ
По темата, аз предлагам да намалиш алкохола и все си мисля, че ако престанеш да се самозадоволяваш, рано или късно ще имаш сексуален нагон и ще ти стане.
Не се подигравам. Дадох му съвет както и ти просто по това време имаше реклама на тва лекарство и реших, че може да помогне..Първоначално написано от amazingwoman
![]()
Нещата, които не ме убиват ме правят по-силен! \/
Deep Purple