.

Виж резултатите на анкетата: По какво се ръковоите при избора на мобилен телефон?

Гласували
73. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • по марката

    6 8,22%
  • по цената

    8 10,96%
  • по модела

    12 16,44%
  • по функциите

    47 64,38%
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 42
  1. #1

    ОПАСНО! Мобилни телефони!

    Много ще съм ви благодарна,ако отделите няколко минути и кратко отговорите на следните въпроси относно джиесемите. Резултатите ми трябват ми за един проек по немски.Мерси предватително

    1.На колко години сте и от колко време имате собствен мобилен апарат?
    2.Информирани ли сте за опасността от прекомерната употреба на мобилния телефон? (електромагнитни вълни, загряване на мозъчни клетки..)
    3.Колко време на ден прекарвате, говорейки по телефона?
    4.Може ли да живеете без мобилен телефон?
    5.Изпитвате ли необходимост да имате винаги най-новия модел на пазара?

  2. #2

    Re: ОПАСНО! Мобилни телефони!

    1.На колко години сте и от колко време имате собствен мобилен апарат? -ами не помня, мисля, че 1-2 клас вече имах
    2.Информирани ли сте за опасността от прекомерната употреба на мобилния телефон? (електромагнитни вълни, загряване на мозъчни клетки..)-чувала съм разни неща за вредата от мобилните телефони, но доколкто е вряно не знам
    3.Колко време на ден прекарвате, говорейки по телефона?- различно, някога мога да говоря и по час-два с някоя приятелка, особено ако сме в различни градове, но обикновено сигурно 10тина минути на ден, колкото да кажа нещо на майка или да се уговоря с някой
    4.Може ли да живеете без мобилен телефон?- Ако имам мп3 плейър и друго средство за комуникация предполагам, че да. Аз основно за това го ползвам. Ама искам смс-и да има.
    5.Изпитвате ли необходимост да имате винаги най-новия модел на пазара?-попрнцип харесвам по-новите модели, но примерно досега като нямах нужда от нов телефон почти не съм се интересувала.. но например сега за Коледа съм решила да ми вземат телефон и съм си харесала един по-хубав, мечта ми е..

    А в анкетата няма да гласувам, защото попрницип гледам всичко-искам и да е хубав модел, и да не е на някаква космическа цена, и да има разни екстрибудилник, мп3 плейър, камера, много памет или слот за карта памет..) ии така.

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    592
    1. На 20. От 3 години.
    2. Да, на някакво ниво.
    3. По-малко от минута.
    4. Мога, да.
    5. Не, не изпитвам.

  4. #4

    Re: ОПАСНО! Мобилни телефони!

    1. 14 съм от 7ем години
    2. Да, може да се каже.
    3. Зависи. Минимум 1час.
    4. Да.
    5. Не.
    ★Не искам да си силен, искам да си слаб! Искам да залагаш всичко и да си валат!!★
    ♥LIL WAYNE♥

  5. #5
    Аватара на Unendlich
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    around the world !
    Мнения
    1 091
    1.На колко години сте и от колко време имате собствен мобилен апарат? - На 16 съм и от 5-ти клас имам мобилен апарат (т.е. 5 години вече)
    2.Информирани ли сте за опасността от прекомерната употреба на мобилния телефон? (електромагнитни вълни, загряване на мозъчни клетки..) - Да, чувала съм, но не обръщам внимание.
    3.Колко време на ден прекарвате, говорейки по телефона? - Има дни, в които дори не говоря по телефона. Има и такива, в които мога да говоря по много време.
    4.Може ли да живеете без мобилен телефон? - Да, мога, без проблем.
    5.Изпитвате ли необходимост да имате винаги най-новия модел на пазара? - Не. За мен е важно телефонът да има това, което ми трябва. Не се нуждая от екстри, които дори няма да ползвам. [/b]

  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Earth...
    Мнения
    10 102
    още 1 гиик на пазара

  7. #7
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    1. На 14 години съм..Ползвам телефон от първи клас..
    Т.е. от седем години..

    2. Да,чувала съм ги,но доколко са верни - не знам..

    3. Доста..Над 1 - 2 часа..

    4. НЕЕ

    5. Не,да си имам някакъв стар - но да ми свърши
    работа..
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  8. #8
    1.На колко години сте и от колко време имате собствен мобилен апарат? На 15... Телофон имам от 6-7 години...
    2.Информирани ли сте за опасността от прекомерната употреба на мобилния телефон? (електромагнитни вълни, загряване на мозъчни клетки..) Да, инфомирана съм.
    3.Колко време на ден прекарвате, говорейки по телефона? Ъъъ.. много...
    4.Може ли да живеете без мобилен телефон? В никакъв случей, направо ще откача.
    5.Изпитвате ли необходимост да имате винаги най-новия модел на пазара? Ми не, харесвам телефона който имам и не мисля да го сменям просто защото е излязъл някакъв по нов модел. Просто няма смисъл.

  9. #9
    Супер фен Аватара на xWandereRx
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Сатурн
    Мнения
    1 784

    Re: ОПАСНО! Мобилни телефони!


    1.На колко години сте и от колко време имате собствен мобилен апарат? - 18 от пети клас
    2.Информирани ли сте за опасността от прекомерната употреба на мобилния телефон? (електромагнитни вълни, загряване на мозъчни клетки..) - да
    3.Колко време на ден прекарвате, говорейки по телефона? - 5 мин най - много и то не всеки ден ;д
    4.Може ли да живеете без мобилен телефон? -да
    5.Изпитвате ли необходимост да имате винаги най-новия модел на пазара? - не
    [ мразим хора! ]

    'И аз ще се изплезя на света,
    обесен върху черния прозорец.'
    ('Дяволско' - А. Далчев)

  10. #10

    Re: ОПАСНО! Мобилни телефони!

    Много ще съм ви благодарна,ако отделите няколко минути и кратко отговорите на следните въпроси относно джиесемите. Резултатите ми трябват ми за един проек по немски.Мерси предватително

    1.На колко години сте и от колко време имате собствен мобилен апарат? Имам от 1-2 клас
    2.Информирани ли сте за опасността от прекомерната употреба на мобилния телефон? (електромагнитни вълни, загряване на мозъчни клетки..)
    Да
    3.Колко време на ден прекарвате, говорейки по телефона?
    Часове понякога.
    4.Може ли да живеете без мобилен телефон?
    Не
    5.Изпитвате ли необходимост да имате винаги най-новия модел на пазара?
    Не

  11. #11
    Аватара на FuriouS
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Slatina, Sofia, Bulgaria
    Мнения
    77
    1.На колко години сте и от колко време имате собствен мобилен апарат?
    17 имам мобилен от 11-12 годишен

    2.Информирани ли сте за опасността от прекомерната употреба на мобилния телефон? (електромагнитни вълни, загряване на мозъчни клетки..)
    Знам ги тия работи, но надали изобщо някой им обръща внимание

    3.Колко време на ден прекарвате, говорейки по телефона?
    преди доста.. 3-4 часа.. вече говоря 20 минути .. няма и толко

    4.Може ли да живеете без мобилен телефон?
    Мога, ама е кофти

    5.Изпитвате ли необходимост да имате винаги най-новия модел на пазара?
    Преди да вече не
    " ДОБРЕ, ЧЕ ИМА ИНТЕРНЕТ, ЗА ДА СИ К'ЪВТО ТИ СЕ ИСКА!
    ЧЕ ВСИЧКИ ЗНАЕМ, ЧЕ В ЖИВОТА НЕ ТИ СТИСКА! "

  12. #12
    anonymous546178
    Guest
    на 18 эм имам телефон от 6 години
    да информиран съм
    около половин час-най-много
    абсолютно мога и когато не ми е напълно необходим го оставям вкъщи
    не изпитвам такава нужда

  13. #13
    Супер фен Аватара на ecstazy
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    wondeЯland
    Мнения
    2 502

    Re: ОПАСНО! Мобилни телефони!

    Цитирай Първоначално написано от ita
    1.На колко години сте и от колко време имате собствен мобилен апарат? От 5 години май, че.. (на 15 ссъм без един месец)
    2.Информирани ли сте за опасността от прекомерната употреба на мобилния телефон? (електромагнитни вълни, загряване на мозъчни клетки..) Ми.. да г/д
    3.Колко време на ден прекарвате, говорейки по телефона? малко.. 30 мин макс.
    4.Може ли да живеете без мобилен телефон? Разбира, се.
    5.Изпитвате ли необходимост да имате винаги най-новия модел на пазара? Никога не съм изпитвала такава необходимост.
    If you're leaving close the door.
    I'm not expecting people anymore.
    Hear me grieving, I'm lying on the floor.
    Whether I'm drunk or dead I really ain't too sure.
    I'm a blind man, I'm a blind man and my world is pale.
    When a blind man cries, Lord, you know there ain't no sadder tale.

  14. #14
    Супер фен Аватара на Sasha2k8
    Регистриран на
    Dec 2006
    Град
    San Benedetto del Tronto, Italy / Sofia, Bulgaria
    Мнения
    1 388
    1.На колко години сте и от колко време имате собствен мобилен апарат? На 18 съм. Телефон имам от около 8 години (4 клас)
    2.Информирани ли сте за опасността от прекомерната употреба на мобилния телефон? (електромагнитни вълни, загряване на мозъчни клетки..) Дааа
    3.Колко време на ден прекарвате, говорейки по телефона? 2-3 часа макс.
    4.Може ли да живеете без мобилен телефон? Да.
    5.Изпитвате ли необходимост да имате винаги най-новия модел на пазара? Не и никога не съм изпитвала подобна необходимост
    Voglio passare il resto della mia vita con te...




  15. #15
    Повече от фен Аватара на Forester
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    355
    1. На 14 години съм. Имам телефон от 2ри клас, значи от .. 6 години.

    2.Информирани ли сте за опасността от прекомерната употреба на мобилния телефон? (електромагнитни вълни, загряване на мозъчни клетки..) - Да.

    3.Колко време на ден прекарвате, говорейки по телефона? - Зависи, понякога се случва да говоря 1-2 часа общо (но се случва много рядко), понякога въобще не говоря. Но средно - около 15-20 минути.

    4.Може ли да живеете без мобилен телефон? - Да живея ще мога, но ще ми е много неприятно, защото имам нужда да мога по всяко време да се свързвам с хората.

    5.Изпитвате ли необходимост да имате винаги най-новия модел на пазара? - Не, изобщо.

  16. #16
    Мега фен Аватара на chemist9009
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    Столичная
    Мнения
    3 267
    1.На 19,от 6 години
    2.Да информиран съм
    3.Различно от няколко минути до 1 час
    4.Да
    5.Не изпитвам

  17. #17
    1.На колко години сте и от колко време имате собствен мобилен апарат?
    - От около 1ви клас някъде (сега съм 7ми)
    2.Информирани ли сте за опасността от прекомерната употреба на мобилния телефон? (електромагнитни вълни, загряване на мозъчни клетки..)
    - Не..
    3.Колко време на ден прекарвате, говорейки по телефона?
    - Малко.. най - често чатя..
    4.Може ли да живеете без мобилен телефон?
    - Твърдо НЕ !
    5.Изпитвате ли необходимост да имате винаги най-новия модел на пазара?
    - Не ,но ако си харесам някой по НОВ..
    The pain you feel today is the strenght you feel tomorrow

  18. #18
    Мега фен Аватара на Tempest
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Дружба
    Мнения
    4 806
    не го избирам по нищо.. не гласувах за нито едно, щото просто ми щраква и си харесвам еди кой си телефон.. естествено избрах тъчскрийн за без пари пред раздрънкано сони на 5 години някъде.. но тва е друг въпрос, вече за производителността..

    1.на 17 съм и от 4 години имам телефон.. естествено сменил съм няколко..
    2. не, но и без това не го ползвам много често а и мисля да си взема такава лепенка, каквито има на някои SЕ-та, против вълните
    3. няма и 30-на минути.. в крайни случаи съм стигал до 2 часа..
    4. да, ако имам мп3 плеър
    5. не!

  19. #19
    Мега фен Аватара на Sisito941
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    3 688

    Re: ОПАСНО! Мобилни телефони!

    Цитирай Първоначално написано от ita
    Много ще съм ви благодарна,ако отделите няколко минути и кратко отговорите на следните въпроси относно джиесемите. Резултатите ми трябват ми за един проек по немски.Мерси предватително

    1.На колко години сте и от колко време имате собствен мобилен апарат? На 16 съм..от 4-5 години имам телефон..
    2.Информирани ли сте за опасността от прекомерната употреба на мобилния телефон? (електромагнитни вълни, загряване на мозъчни клетки..) Наясно съм.
    3.Колко време на ден прекарвате, говорейки по телефона? Ами всеки разговор е различен..но примерно 1 час и половина...
    4.Може ли да живеете без мобилен телефон? Мога..
    5.Изпитвате ли необходимост да имате винаги най-новия модел на пазара? Не..
    Не бързай като караш!
    2-3 минути закъснение са нищо пред живота ти и живота на спътниците ти в колата!

    http://www.youtube.com/watch?v=pwVF-txtUyM

    http://www.ekip7.bg/index.php?option...=8080&Itemid=1 Почивай в мир,Миме!

  20. #20
    Повече от фен Аватара на IfeTyy
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    352
    На 17 от 8години имам собствен.
    Информирана съм, но не се заслушвам.
    Няколко часа от порядъка на 2 до 3
    Мога, но ще ми бъде много трудно.
    НЕ!!!
    Само, когато всички около мен са различни, тогава ще бъда на мястото си!

  21. #21
    Мега фен Аватара на ameli
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    4 152

    Re: ОПАСНО! Мобилни телефони!

    Цитирай Първоначално написано от ita
    1.На колко години сте и от колко време имате собствен мобилен апарат? 14 .. може би 4 или 5
    2.Информирани ли сте за опасността от прекомерната употреба на мобилния телефон? (електромагнитни вълни, загряване на мозъчни клетки..) Да. Даже имах по едно време и лепенка, ама я махнах
    3.Колко време на ден прекарвате, говорейки по телефона? Около 15 минути, приятелите ми ако си заредят безплатните говоря с часове.. ама това 2-3 в седмицата.
    4.Може ли да живеете без мобилен телефон? Не съм се замисляла. Може би.. да.
    5.Изпитвате ли необходимост да имате винаги най-новия модел на пазара? Не. С един куча марка съм, ама не ми пука
    http://www.facebook.com/pages/Im-you...43163692376341 < Страницата ми във Фейсбук

  22. #22

    Re: ОПАСНО! Мобилни телефони!

    1.На колко години сте и от колко време имате собствен мобилен апарат?
    На 14 г. От 6 години.
    2.Информирани ли сте за опасността от прекомерната употреба на мобилния телефон? (електромагнитни вълни, загряване на мозъчни клетки..)
    Чувал някой неща, но не се интересувам.
    3.Колко време на ден прекарвате, говорейки по телефона?
    Около половин час. Може и по малко.
    4.Може ли да живеете без мобилен телефон?
    Не.
    5.Изпитвате ли необходимост да имате винаги най-новия модел на пазара?
    Не.

  23. #23
    Мерси за мненията!

  24. #24
    Мега фен Аватара на GossipGirl89
    Регистриран на
    Aug 2005
    Град
    София
    Мнения
    3 959

    Re: ОПАСНО! Мобилни телефони!

    1.На колко години сте и от колко време имате собствен мобилен апарат?
    2.Информирани ли сте за опасността от прекомерната употреба на мобилния телефон? (електромагнитни вълни, загряване на мозъчни клетки..)
    3.Колко време на ден прекарвате, говорейки по телефона?
    4.Може ли да живеете без мобилен телефон?
    5.Изпитвате ли необходимост да имате винаги най-новия модел на пазара?


    1) В момента съм на 21 и gsm имам от края на 6-ти клас
    2) Да, принципно съм информирана, но ако трябва да съм честна не се замислям особено за опасностите
    3) Зависи. По някой път изобщо не говоря, дръг път се е случвало с по 5-6 часа...
    4) Не мисля
    5) Ами вече не. Преди време постоянно следях новите телефони, които излизат и все мрънках на нашите да ми купят някой нов модел, че да се фукам пред приятелките ама сега вече изобщо не ми прави впечатление. Най-важното е да ми върши работа
    Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!

    Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

  25. #25
    Супер фен Аватара на rosencetooo
    Регистриран на
    Apr 2007
    Мнения
    2 029
    1. На 17год. ; от 6-7 години
    2. Да, информирана съм..
    3. Зависи , понякога почти не говоря , а друг път с часове..
    4. Мне..
    5. Не , за мен е по-важно да ми върши работа и да му държи батерията
    ... Живей с мечти, а не със спомени ...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си