- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Козметика и диети
- Косми по краката
Махам си със самобръсначка по краката.За интимните части ходя на козметик![]()
и аз с епилатора дърпам![]()
даааа супер болезнено еПървоначално написано от MegiBoOm
![]()
аз иначе ходя на козметик .. пък и с епилатора започват да се завъртат и да стават подкожни косъмчета ии нямат махане после .. поне така ми каза козматичката![]()
I don't understand why people don't have a fucking sense of humor - Megan Fox
а знаете ли как могат да се махат косъмчетата на краката да е по - безболезнено и да държи по - дълго отколкото със самобръсначка ?
Продавам ръчно изработени бижута :]http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=403305
Аз пък използвам една такава машинка e такава
http://www.close-shave.co.uk/wp-cont...lipshq7380.jpg
обаче моята е по стар модел. Та това чудо има същия ефект като епилатор, по 2-3 седмици не ми излизат ии няма нито възможности да се порежеш примерно и изобщо и малко даже не боли.
Аз съвсем инцидентно реших да я пробвам и съм много доволна
![]()
Logic is a systematic method of coming to the wrong conclusion with confidence.
Фото/Лазерна епилация.Първоначално написано от SmAllViILee
Чудиш се дали си бременна? Кажи:
1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!
Шофирай разумно- стигни жив!