.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 67
  1. #1

    Карате ли се с брат си/сестра си?

    Здравейте на всички .От около година имам проблем в къщи.Искам да попитам имали ли сте такъв проблем и как се справихте с него.Момче съм на 18 , а брат ми е 13 - току що навлиза в пубертета.Нашите родители се разведоха преди повече от половин година(предполагам ,че това повлия много на взаимоотношенията ни).Точно преди да се разведат родителите ни започнахме много да се разбираме , но след това всичко пропадна между нас.Много се караме , много се бием , много сме изнервени и двамата общо взето.Искам да ви помоля за съвет какво да направя ,за да оправя нещата между нас.Благодаря предварително на отзовалите се :Р

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Earth...
    Мнения
    10 102
    прати го да живее при тати
    а ти живей при мама

    нема се виждате, нема се карате

  3. #3
    Супер фен Аватара на tanch3t093
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    2 083
    И ние с моя брат преди много се карахме. Обаче пораснахме и вече се разбираме повече .. Предполагам, че всичко е въпрос на психична основа. За да предотвратите подобни караници не му се хващай, ако те издразни или подобно. Просто се опитай да избягваш да се карате или говори с него ддз може да те разбере, но предполагам, че за момента е така ...
    So baby don't feel no pain just smile back <3
    Eminem - When i'm gone.mp3 *
    ПАДНА ЛИ - СТАВАМ, СТАНА ЛИ - ПРОДЪЛЖАВАМ, ПРОДЪЛЖА ЛИ - НЕ СПИРАМ!

  4. #4
    Преди се карахме,защото бяхме малки. Сега се разбирам и с брат ми и със сестра ми и с бебето

  5. #5
    Благодаря за отговорите ,наистина се надявам като порастне малко да се разбираме много .Все пак той ми е брат и аз много го обичам.

  6. #6
    Аватара на VaMpiRKaTaaa
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    София
    Мнения
    2 652
    Сестра ми е от 7години в Гърция.
    Идвала си е за тия години само 3пъти.
    Съответно ние нямаме време да се наприказваме пък камоли да се караме.

  7. #7
    Мега фен Аватара на Sisito941
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    3 688
    Цитирай Първоначално написано от anonimchetou
    Преди се карахме,защото бяхме малки. Сега се разбирам и с брат ми и със сестра ми и с бебето
    Голямо семейство сте май..

    Ние с брат ми се караме рядко..
    Не бързай като караш!
    2-3 минути закъснение са нищо пред живота ти и живота на спътниците ти в колата!

    http://www.youtube.com/watch?v=pwVF-txtUyM

    http://www.ekip7.bg/index.php?option...=8080&Itemid=1 Почивай в мир,Миме!

  8. #8
    Аватара на Greennight
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    София
    Мнения
    3 779
    Да.

  9. #9
    Разбираме се, но се случва да се скараме за нещо /дори и рядко/

  10. #10
    до преди 3-4 години с брат ми се биехме почти всеки ден нормално е , бяхме по-малки , но като пораснахме престанахме
    даже ми липсва като се върне ще го изчаткам

  11. #11
    Със сестра ми имаме 5 години разлика и когато тя беше в дома направо се побърквахме един друг.Особено когато тя имаше бал,а аз исках нов комп и наще естествено дадоха на нея парите и аз откачих.Даже тя както тренираше кик бокс,а аз кудо(като мма)щяхме да се сбием. Ама тя като щеше да заминава за Шотландия,аз щях да се разплача(за 4ти път в живота ми ).Иначе сега се виждаме само лятото за 2-3 седмици и няма време да се наприказваме,че да се скараме.

  12. #12
    Голям фен Аватара на kyka1
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    Варна
    Мнения
    657
    Цитирай Първоначално написано от Nakadah
    прати го да живее при тати
    а ти живей при мама

    нема се виждате, нема се карате
    Това не е решение
    Живота е рисуване без гума за триене...





    МОМЧЕ СЪМ !

  13. #13
    Фен
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Добрич
    Мнения
    103
    С брат ми имаме 2 години и половина разлика. Преди 3-4 години беше кулминацията на нашите отрицателни взаимоотношения. В него период се виждахме максимум за седмица на 4-5 месеца и се карахме във всяка една секунда, в която се засечем в една и съща стая. Какво направихме? Нищо, карахме се. Но просто и двамата бяхме в пубертет и това много влияеше. В момента сме в прекрасни отношения и само аз му се цупя, когато не ми звъни.
    Не знам дали нашият "подход" беше грешен, но и родителите ни не направиха нищо по въпроса, за да заздравят връзката ни и просто един ден нещата се промениха и започнахме да се разбираме и да се държим мило един с друг. Не съм сигурна обаче дали действа при всички. Но е един от най-лесните методи за пробване смея да твърдя...

  14. #14
    Повече от фен Аватара на dem0to
    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    Internet
    Мнения
    471
    Цитирай Първоначално написано от Nakadah
    прати го да живее при тати
    а ти живей при мама

    нема се виждате, нема се карате

    Always remember that you are special and there's always somebody who likes you

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от kyka1
    Цитирай Първоначално написано от Nakadah
    прати го да живее при тати
    а ти живей при мама

    нема се виждате, нема се карате
    Това не е решение
    Не,решение e.
    Има човек,има проблем.
    Няма човек,няма проблем.
    Сталин.

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от Sisito941
    Цитирай Първоначално написано от anonimchetou
    Преди се карахме,защото бяхме малки. Сега се разбирам и с брат ми и със сестра ми и с бебето
    Голямо семейство сте май..

    Ние с брат ми се караме рядко..
    Да, 4 деца сме и е страхотно

  17. #17

    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    V*R*A*C*A
    Мнения
    79
    Цитирай Първоначално написано от tanch3t093
    И ние с моя брат преди много се карахме. Обаче пораснахме и вече се разбираме повече .. Предполагам, че всичко е въпрос на психична основа. За да предотвратите подобни караници не му се хващай, ако те издразни или подобно. Просто се опитай да избягваш да се карате или говори с него ддз може да те разбере, но предполагам, че за момента е така ...
    +1

  18. #18
    Тъкмо изгоних брат ми от компютъра . Със средния брат сме и двамата в пубертета и се караме и бием поне по 3 пъти на ден. А някой път го отнася и най-малкия , но въпреки това не мога да си представя да живея без тях. . Така че Nakadah , това не е решения. Само ще стане още по-зле и за двамата. А към автора- потърпи още няколко години. . Срещу пубертета няма лек .

  19. #19
    Мега фен Аватара на vagarious
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    3 055
    Да, за което ми е много тъжно.
    Когат бяхме по-малки, мноого ама много се карахме,биехме се, но той като е по-силен правете си изводите кой-кого.
    После поотраснахме и имаше период от 1-3год. в които не се бяхме карали.Всичко беше много хубаво.Но пък сега отново - речем ли да се караме- сърдити сме си с месеци напред и понеже той е адски твърдоглав, много упорит характер,а и сме в една стая - ми е аааааадски трудно.
    Но пък предполагам, ченещата си отминават рано или късно и всичко ще престане.
    Няма определена "рецепта" за разбирателство между братя и сестри, но ако едната страна отстъпва, ако прави компромиси - ще има хармония във дадението взаимоотношения.
    Big or small, lies are lies!

  20. #20
    Нормално е да се карате. С брат ми само се бием аз го щипя,а той ми прави некви хватки от булкемпото му.
    I Just Had SEx

  21. #21
    ...
    Търсещият щастие е като пияния,който не може да намери пътя към дома си,но все пак знае,че има дом! ;]

  22. #22
    Мега фен Аватара на SmilezZz
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Русе
    Мнения
    10 781
    То има ли човек,който да има брат/сестра,а пък НИКОГА да не са се скарали. ?? Аз лично се съмнявам да съществуват такива.. Та както и да е.. Да,караме се редовно с брат ми.. (по-голям е от мене с почти 8 години),но ни се обичаме и бих направил всичко за него..
    Времето избира кой да срещнеш в живота си, сърцето избира кой да обичаш,
    но само ти избираш кой да остане ♥

  23. #23
    Аз съм на 17год.,а се сестра ми на 11-12год.Вече навлиза в пубертета и страшно ми лази по нервите!!! Прави от мухата слон!Докато нашите са на работа е много лигава,а пред тях така се мазни и се прави на добричка.В нейния клас има едни момичета,които и много лошо и влияят.От един месец почна да се мацоти с тия гримове,сякаш е на моята възраст.Аз и пражя забелешки,но тя пак си знае нейната.Просто полудявам!!! Взима и от моите гримове и така.На тема дрехи да не говорим просто-БЕЗ КОМЕНТАР!!!Всеки ден си изправя косата с пресата и аз и казвам,че е вредно,но тя отново на пук продължава!вече в чудо съм се видяла с нея.Когато направи беля и обяснява пред нашите,така извърта нещата,че кой излиза пак виновен?-АЗ!Като по-голямата гледам много,много да не обръщам внимание,но понякога ми идва да и залепя един шамар

  24. #24
    Караме се 24/7.
    I had hoped you'd see my face, and that you'd be reminded
    That for me it isn't over yet.

  25. #25

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си