.
Отговор в тема
Страница 65 от 75 ПървиПърви ... 1555616263646566676869 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 601 до 1 625 от общо 1856
  1. #1601
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    588
    Цитирай Първоначално написано от stelly12 Виж мнението
    Моят Бал е 30,569. Вече си подадох документите за три гимназии и те са: III ПМГ "Акад. Методий Попов" Варна, ГПЧЕ "Йоан Екзарх" Варна, I ЕГ Варна и ПГХ и ХВТ "Д.И.Менделеев" Варна. Според Вас, ако ме приемат в коя е по добре да вляза! Аз клоня между III-та и ПГХ и ХВТ "Д.И.Менделеев", но коя е по-добрата от тези двете не знам.
    Нали знаеш ,че те приемат само на 1 място , което е най-нагоре ?

  2. #1602
    Оу...значи в ПГХ и ХВТ "Д.И.Менделеев" Варна. Знаете ли нещо за това училище. Учители,база,ученици и подобни.

  3. #1603
    аз кандидатствам в 91НЕГ , I AEГ и 35СОУ с немски (в София) и искам да знам ако някой учи там да ми даде обективно мнение
    ;]] ;]] ;]] ;]] ;]] ;]]

  4. #1604
    всъщност за 91НЕГ и за първа английска знам така че ако може за 35-то СОУ ?
    ;]] ;]] ;]] ;]] ;]] ;]]

  5. #1605

    Talking

    Цитирай Първоначално написано от stelly12 Виж мнението
    Оу...значи в ПГХ и ХВТ "Д.И.Менделеев" Варна. Знаете ли нещо за това училище. Учители,база,ученици и подобни.

    Еми, сградата не е кой знае какво , за базата им не знам, не съм влизала. Като цяло химията не е училище, което да се води елитно, много хора са там, защото бала не им е стигнал за никъде другаде, друго няма да казвам, защото не уча там. Трета мисля, че е много по-добър вариант в случая, познавам доста можещи хора оттам. Пета естествено е най-добре, тя се води и една от елитните, ноо не знам как си ги избрал/а така в едните се учи главно биология и химия, в 5-та ще учиш език?!

  6. #1606
    Цитирай Първоначално написано от Nika95 Виж мнението
    Еми, сградата не е кой знае какво , за базата им не знам, не съм влизала. Като цяло химията не е училище, което да се води елитно, много хора са там, защото бала не им е стигнал за никъде другаде, друго няма да казвам, защото не уча там. Трета мисля, че е много по-добър вариант в случая, познавам доста можещи хора оттам. Пета естествено е най-добре, тя се води и една от елитните, ноо не знам как си ги избрал/а така в едните се учи главно биология и химия, в 5-та ще учиш език?!
    Прав/а си аз имам един огромен проблем и не знам даже сега дали ще мога да замина за варна, и затова освен в ПГИ " Иван Богоров" другаде знаете ли къде може след осми клас? Мисля,че в ГПЧЕ изкарват само списъци и можело,ама не знам.

  7. #1607
    Цитирай Първоначално написано от Nika95 Виж мнението
    Еми, сградата не е кой знае какво , за базата им не знам, не съм влизала. Като цяло химията не е училище, което да се води елитно, много хора са там, защото бала не им е стигнал за никъде другаде, друго няма да казвам, защото не уча там. Трета мисля, че е много по-добър вариант в случая, познавам доста можещи хора оттам. Пета естествено е най-добре, тя се води и една от елитните, ноо не знам как си ги избрал/а така в едните се учи главно биология и химия, в 5-та ще учиш език?!
    Прав/а си аз имам един огромен проблем и не знам даже сега дали ще мога да замина за варна, и затова освен в ПГИ " Иван Богоров" другаде знаете ли къде може след осми клас? Мисля,че в ГПЧЕ изкарват само списъци и можело,ама не знам.

  8. #1608
    Супер фен Аватара на kitty02
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Някъде из Тетевен .. <3
    Мнения
    2 715
    Някой за Езиковата в Ловеч?

  9. #1609
    Aз искам да питам къде се проверяват резултатите от първо класиране?

  10. #1610
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    588
    7klas.mon.bg ..

  11. #1611
    о.О до сега там гледах, излезнаха ми само оценките.

  12. #1612
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    588
    Когато пуснат резултатите , ще "изчезнат" оценките от там и ще се "появят" резултатите от класацията ;дд

  13. #1613
    значи не съм наясно с датите, щото мислех, че от 24ти излизат.
    Gomene for the spam. ~

  14. #1614
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    588
    До 26-ти , ама както винаги ще си излязат в последния ден

  15. #1615
    Цитирай Първоначално написано от Xriis.. Виж мнението
    Когато пуснат резултатите , ще "изчезнат" оценките от там и ще се "появят" резултатите от класацията ;дд
    мисля, че не изчезват резултатите, ами просто отдолу под тях пише: "трите ти имена е приет/а еди коя си гимназия по еди кое си желание" (по памет говоря от миналата година, не съм сигурна)

    иначе аз кандидатствах в ЕГ "Пловдив" и ЕГ "Иван Вазов", някой друг за там има ли?
    Последно редактирано от LanaDelRey : 06-25-2012 на 21:50

  16. #1616
    Аз искам в НПМГ, СМГ или 1АЕГ (София). Някой има ли мнения за тях?

  17. #1617
    Повече от фен Аватара на vas4e3to0
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Днес на Марс , утре на Венера!!!
    Мнения
    477
    Математическа гимназия "Гео Милев" ;Плевен, ДФСГ "Интелект" ;Плевен и Гимназия с преподаване на чужди езици ;Плевен

  18. #1618
    А когато си кандидатствал в друга област и ти дадат нов служебен номер, пак ли по същия начин проверяваш резултатите или има нещо различно?

  19. #1619
    az ve4e vidqh kade sam klasiran i6e m i go v tva na 7klas.mon.bg

  20. #1620
    I класиране:
    КЛАСИРАН
    по 1 желание
    ЕГ "Пловдив"
    Чуждоезиков,АЕ


    някой друг там?
    Последно редактирано от LanaDelRey : 06-26-2012 на 12:03

  21. #1621
    Искам да попитам,когато желая да съм на 2 класиране..губя ли си мястото от първо?

  22. #1622
    Цитирай Първоначално написано от zaeka98 Виж мнението
    Искам да попитам,когато желая да съм на 2 класиране..губя ли си мястото от първо?
    Не. Да речем, че на първо класиране си отишъл на второ желание, но искаш на първо. И следователно отиваш на второ класиране, а там или те приемат на първо желание, или си оставаш на второ. Но в случая, не можеш да паднеш под второ желание.

  23. #1623
    ок де,ама как става ? тва за 2 класиране ако си приет на 1
    какви документи,от каде да ги вземем,каде да ги дадем

  24. #1624
    4ЕГ "Фредерик Жолио-Кюри" с френскии!! Най-щастлия човек на света съм сегаа !! (ВАРНА) Има ли още някой приет тамм,пишете ми!! :*

  25. #1625

    Talking

    Аз съм в НТГ Пловдив има ли някой друг там ???

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си