.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 23 от общо 23
  1. #1

    Избор но училища в София!!!

    Здравейте.В момента съм 9ти клас,а другата година сигурно ще живея в София.Та молбата ми е да ми препоръчате някои що годе добри училища в София(без математически,разбира се).Ще ви бъда много БЛАГОДАРЕН.

  2. #2
    Голям фен Аватара на 3motion
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    София
    Мнения
    586
    Дай някакви насоки, имам предвид език или нещо от сорта.
    Why do we close our eyes when we pray? When we cry? When we dream? Or when we kiss? Because we know that the most beautiful things in life are not seen, but felt by heart. ♥
    ----------------------------------------------
    http://www.facebook.com/Zwezdiichka )

  3. #3
    Ами да с езици,може би някое по-добро соу с езици.Предложете.

  4. #4
    Голям фен Аватара на 3motion
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    София
    Мнения
    586
    За 133 СОУ знам, че е хубаво. Дисциплината е огромна, училището е стегнато възможно най - много. То се води руска гимназия май .. Иначе и 22ро не е лошо, то се води 3-та испанска и има само паралелки с испански и английски, само по другите профилиращи предмети се различават. 73-то соу също не е зле, доколкото знам. То се води пък 2-ра немска мисля
    Why do we close our eyes when we pray? When we cry? When we dream? Or when we kiss? Because we know that the most beautiful things in life are not seen, but felt by heart. ♥
    ----------------------------------------------
    http://www.facebook.com/Zwezdiichka )

  5. #5
    Мерси,брат.

  6. #6
    Голям фен Аватара на 3motion
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    София
    Мнения
    586
    Хах, няма защо
    Why do we close our eyes when we pray? When we cry? When we dream? Or when we kiss? Because we know that the most beautiful things in life are not seen, but felt by heart. ♥
    ----------------------------------------------
    http://www.facebook.com/Zwezdiichka )

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2011
    Мнения
    486
    7-мо соу също е супер якото . има страшна дисциплина и имаш доста богат избор на езици както и 31-во там пък двора им е за милиони (в преносен смисъл) голяма дисциплина и много езици пак!!!
    Видовете изкуство , което творим , са си просто занаятчийство . Най - великото изкуство е нашият живот - М.К.Ричардс !
    Нещо скрите в нас ни правеше слаби , докато не открихме , че това нещо сме самите ние - Робърт Фрост !

  8. #8
    Супер фен Аватара на ParadOx
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    Long Beach, California
    Мнения
    2 967
    Цитирай Първоначално написано от gab4ooo
    7-мо соу също е супер якото . има страшна дисциплина и имаш доста богат избор на езици както и 31-во там пък двора им е за милиони (в преносен смисъл) голяма дисциплина и много езици пак!!!
    7мо в никакъв случай! 31 ти го препоръчвам там и базата и образованието са ти на високо ниво (казвам ти го от личен опит учих в 31 до 7ми клас от 3 години съм в 7мо)
    В 7мо има само английски и френски първи език, не знам кое му е богатия избор

  9. #9
    Може ли да ми кажете какви точно паралелки има в 22соу.

  10. #10
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2011
    Мнения
    486
    закво са ти соу - та а не езикови си гимназии и за най - добро обучение ти предлагам 73-то там можеж да очакваш най - много и 7-мо си е супер якото !!!
    Видовете изкуство , което творим , са си просто занаятчийство . Най - великото изкуство е нашият живот - М.К.Ричардс !
    Нещо скрите в нас ни правеше слаби , докато не открихме , че това нещо сме самите ние - Робърт Фрост !

  11. #11
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Earth...
    Мнения
    10 102
    1. Не идвай в София!

    2. Това което е най-близко до вас!

  12. #12
    Супер фен Аватара на iLovePussyJuice
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Sofia
    Мнения
    2 168
    София се напълни с такива като вас
    не ви обичаме, не ви искаме

    ходи в 7мо и умри от хероин

  13. #13
    Голям фен Аватара на 3motion
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    София
    Мнения
    586
    Цитирай Първоначално написано от gadeli4kator
    Може ли да ми кажете какви точно паралелки има в 22соу.
    Ами поне тая година като се кандидатстваше имаше :
    1. 1ви език испански, 2ри английски, български, философия.
    2. 1ви език испански, 2ри английски, български
    3. 1ви език английски, 2ри испански, български, философия
    и 4. 1ви език английски, 2ри испански, български.
    Успех ти пожелавам с избора на училище, аз лично уча в 22ро и ми харесва. Не е прекалено стегнато, но не е и отпуснато като дисциплина.
    Why do we close our eyes when we pray? When we cry? When we dream? Or when we kiss? Because we know that the most beautiful things in life are not seen, but felt by heart. ♥
    ----------------------------------------------
    http://www.facebook.com/Zwezdiichka )

  14. #14
    Мерси за инфото пич,а на iLovePussyJuice мога да ти кажа само едно ЯЖ МИ Х**.

  15. #15
    Голям фен Аватара на 3motion
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    София
    Мнения
    586
    @gadeli4kator , нямаш проблеми, само не разбрах как реши, че съм момче ахахаха
    Why do we close our eyes when we pray? When we cry? When we dream? Or when we kiss? Because we know that the most beautiful things in life are not seen, but felt by heart. ♥
    ----------------------------------------------
    http://www.facebook.com/Zwezdiichka )

  16. #16
    Ами както видех картинката ти,но ако си момиче,извинявай.

  17. #17
    Голям фен Аватара на 3motion
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    София
    Мнения
    586
    Момиче съм, но споко
    Why do we close our eyes when we pray? When we cry? When we dream? Or when we kiss? Because we know that the most beautiful things in life are not seen, but felt by heart. ♥
    ----------------------------------------------
    http://www.facebook.com/Zwezdiichka )

  18. #18
    Аз не мисля да ходя в София,защото не ми харесва.А и какво като се е напълнило с такива като нас...какви сме ние,какъв си ти ?!Да ви имам Софията пълно с мизерия,кучета,боклуци и на третоара някой спрял чисто новия Мерцедес.Това ли е София ?Къде,къде по-хубави,красиви и чисти градове има.
    The time's for sobieski

  19. #19
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2011
    Мнения
    486
    Цитирай Първоначално написано от vankata5555555
    Аз не мисля да ходя в София,защото не ми харесва.А и какво като се е напълнило с такива като нас...какви сме ние,какъв си ти ?!Да ви имам Софията пълно с мизерия,кучета,боклуци и на третоара някой спрял чисто новия Мерцедес.Това ли е София ?Къде,къде по-хубави,красиви и чисти градове има.
    Пи4 кво кат има по - чисти градове . По - добре завърши в софия много много по - добро е обучението тук . Пък да не говорим , че всички псувате колко било мръсно в България и за всяко нещо все хвалите другите държави , но истината е че там е същото . Живяла съм в Англия и като дойдох в БГ направо се израдвах че на места е 100000000000 пъти по - 4исто !!!!!
    Видовете изкуство , което творим , са си просто занаятчийство . Най - великото изкуство е нашият живот - М.К.Ричардс !
    Нещо скрите в нас ни правеше слаби , докато не открихме , че това нещо сме самите ние - Робърт Фрост !

  20. #20
    Ами аз просто нямям избор дали да ходя или не.Тва зависи от нашите.Просто трябва да си намеря някое добро училище.

  21. #21
    Други мниния?

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от gab4ooo
    Цитирай Първоначално написано от vankata5555555
    Аз не мисля да ходя в София,защото не ми харесва.А и какво като се е напълнило с такива като нас...какви сме ние,какъв си ти ?!Да ви имам Софията пълно с мизерия,кучета,боклуци и на третоара някой спрял чисто новия Мерцедес.Това ли е София ?Къде,къде по-хубави,красиви и чисти градове има.
    Пи4 кво кат има по - чисти градове . По - добре завърши в софия много много по - добро е обучението тук . Пък да не говорим , че всички псувате колко било мръсно в България и за всяко нещо все хвалите другите държави , но истината е че там е същото . Живяла съм в Англия и като дойдох в БГ направо се израдвах че на места е 100000000000 пъти по - 4исто !!!!!
    Говорим за града,не за училищата,щото в по-горните постове много го издигат.Иначе в София университетите са най-добри.
    The time's for sobieski

  23. #23
    Супер фен Аватара на iLovePussyJuice
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Sofia
    Мнения
    2 168
    Цитирай Първоначално написано от gadeli4kator
    Други мниния?
    киров/попов

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си