- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Секс
- Разпитвайте ме... (iwwo_ )
Защо се съгласи да отговаряш на въпросите?![]()
Първоначално написано от kalpazanka
Първоначално написано от Sh@d0w
Щото си нямах друга работаПървоначално написано от Drako89
Пък и ми се предоставя шанса да избера следващия на стола... Мухахахахахахаха
![]()
Като го спомена, имаш ли вече идея кой да е?Първоначално написано от GregoryHouse
И кога смяташ да "станеш" от стола?
Безразлично ли ти е половинката ти да пие ОК, за да сте спокойни и двамата?
Егоист ли си?
Ще се чувстваш ли комфортно, ако половинката ти носи повече пари вкъщи?
Чувстваш ли се достатъчно зрял и отговорен да създадеш семейство? /Разяснявам- запознаваш се със супер сладурка, пасвате си и решавате да заживеете заедно, по едно време се появяват и две черти :P /
Какво мислиш за брака?
Чудиш се дали си бременна? Кажи:
1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!
Шофирай разумно- стигни жив!
Искаш ли един ден да имаш деца?
Малко по-назад в темата каза, че ползваш предпазни мерки по време на секс рядко. В такъв случай как по-точно я пазиш от забременяване? Прекъснат полов акт ли?
Ако срещнеш момиче, което на характер е точно това, което си търсил, но във външният и вид има недостатъци, би ли се пробвал с нея?
Първоначално написано от kalpazanka
Drako89 - мислех си калпазанката, ама тя нИщеИмам 2 други потребителя в предвид, ще видим как ще дойде
![]()
Първоначално написано от SisiStrange
Орални контрацептиви /мислех, че вече сте ми свикнали на съкращенията/
Склонен ли си ти да вършиш домакинската работа, ако тя системно е заета/претоварена с работа?
Склонен ли си да отглеждаш деца с твоето момиче без брак?
Би ли се засегнал, ако съпругата ти не иска да приеме фамилията ти?
Като цяло обидчив ли си?
Чудиш се дали си бременна? Кажи:
1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!
Шофирай разумно- стигни жив!
Как ще реагираш, ако тя ти изневери?
Ти склонен ли си към изневери попринцип?
Би ли си признал, ако кръшнеш?
Би ли останал с пълна красавица, абсолютно перфектна жена, ако е дърво в леглото?
Въпросите са леко малоумни , объркани и недообмислени , но пък на мен част от нещата са ми интересни . Извинявам се за някои недефинирани понятия, използвани вътре , за тях зареди библиотека obshtochoveshkicennosti.h и стреляй ;д
Ако се сещаш за интересни идеи покрай тях , пак "стреляй" .
Случвало ли ти се е да се възбуждаш от детско порно, некрофилско порно , гей порно , скат, писинг и всички останали от серията ? ( за първите две - намират се в нета , заради това питам )
Имал ли си осъзнати сексуални фантазии , в които да са се включвали горните неща ? ^
Понеже си плащал за секс - какво нещо , което си правил с мацките , или си ги карал да правят, смяташ за най-унизително за тях . До каква степен имаш желание да ги доминираш и до къде стигаш ?
Имал ли си сексуални сънища с родители/роднини ? А осъзнати сексуални фантазии с последните ? ( не броим братовчедките и братовчедите , при тях е кк )
Възбуждала ли те е идеята мъж да прави свирка на мъж , нещо бисексуално да имаш в теб?
Би ли склонил да имаш семейство с жена , с която нямате кой знае какъв съвместен сексуален живот - гледате си семейството , вечер се прибирате вкъщи , обствановката е спокойна , радвате се на дечурлигата , но всеки си има отделен партньор за секс ? Иначе сте голями дружки , споделяте си всичко , може и да сте бизнес партнори .
Идеята е - ако се спогаждаш и разбираш идеално с един човек , и държите един на друг - ще ти пречи ли , че в сексуално отношение не винаги сте заедно ?
А варианта с изпълнената с любов, обучена да бъде перф домакиня и съпруга ( т.е. , мацка с изперкали родители от предният век , здраво манипулирана от майка си и плашлива от силната ръка на баща си , примерно) допада ли ти ? Примерно , прибираш се вкъщи , всичко ти е на 6 , ама жена ти няма кой знае какво изявено мнение .
( Има и варианта , в който ти хващаш и я отучваш от тези внушени глупости , защото е неприятно да имаш кофти родители , но също толкова нормален и приемлив ( ако щеш и благороден , има разкила в нюансите , ама аз избягвам да използвам чак такива социални термини ;д )
Би ли режисирал филм , в който някакъв борец оправя Иисус Христос, или нещо от серията ? Вярно е, че ще ти излезе кофти име и ще те пречукат, от съображения за сигурност не е здравословно , от гледна точка на т.нар. принципи на човек ( в случая твоите ) - ще ти дреме ли за нещо , примерно заради това, че някакви хора ще се засегнат , или ще те гледат лошо ( защото ще накърниш здраво егото на мнозина ) ?
Ще те забавлява ли реакцията на другите ;д
Общо взето - до къде стигаш с цинизма си ? В какви ситуации го ограничаваш , понякога съвестта обажда ли се ?
Колко цениш родителите и роднините си ?
С какво заслужават/не заслужават т.нар. уважение ?
Виж, за да не ме баннеш в скайп на какво съм готова.
Девет кули дзидини,
девет враке железни.
Никой немой да отоври
да прерила, ей ей...
Зад високи дзидини
девет темни одаи
едно сърце те люби
заплетено, ей, ей...
Как се виждаш след 5 години ?
Би ли осиновил дете в непристойно положение ?
Би ли се отказал от някое твое хоби, ако дразни половинката ти ? Ти беше споменал, че не би пренебрегнал себе си, но да предположим, че си женен и даденото хоби не се харесва никак на съпругата ти. Или би го отстоявал твърдо с риск това да доведе до големи скандали.
"Аз не предател съм, приятел съм от класа. За моите хора скачам в гроба, ритам, чупя, газя ! Добре гърба си пазя, в крака не лазя и по-добре поярвай - лош късмет е да те мразя !"
Най-дългата ти връзка приключи,защото...?
Най-странния начин,по който са те "сваляли"?
От какво най-силно се впечатляваш във външността на едно момиче? (изключвам цици,дупе и т.н - за облекло ? )
Романтичен секс или груб секс?
Използвате ли с момичето ти в момента играчки в леглото?
Мислиш ли,че имаш приятели? А,истински?
Последната книга,която прочете е .. ?
Учиш нещо свързано с маркетинг?
Destiny is for losers.It's just a stuped excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
Какво разлика намираш между обикновен и анален секс?Кое предпочиташ и защо?
Какво по-точно разбираш под "дебела жена"?В смисъл не харесваш нищо друго освен клечки, или приемаш и среден размер?
Плакал ли си някога? Ако да - за какво?
Би ли участвал в порно? С какъв псевдоним?
Без какво не можеш в секса?
Имаш ли си думичка, която те влудява по време на секс?
А действие, на което не можеш да устоиш?
Възрастови ограничения поставяш ли си? Най-малката, с която си правил секс? А най-голямата?
Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!
Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!
Ако някога се влюбиш в проститутка?
Колко време е продължила най-дългата ти връзка?
Влюбваш ли се лесно?
А сега влюбен ли си?
Каква марка презервативи предпочиташ?
Аз ще ти говоря тихо,
да ме чуеш само ти.
За мъничко до мен се спри.
Я и аз да се включа малко
Имал ли си регистрация в сайт за секс запознанства ? В момента имаш ли ? Връзвало ли е нещо от там ? И като цяло какво ти е мнението за подобни сайтове![]()
Защо поклонничиш на някой си англйиски актьор,след като самия ти може да си по-ефектен от него?
Омаловажаваш ли себе си често?
Кои видове хора в твоята фантазия са нещо повече от теб,и променя ли ти се отношението към тях?
Имал ли си момиче което да те е оценявало правилно и без заучените фрази като"най-великия си", "ще те обичам вечно",а найстина правилно.
Сори че се забавих толкова с отговорите, но вчера имах изпит. А вечерта празнувахме здраво и до сега реанимирах
Първоначално написано от kalpazanka
Първоначално написано от SisiStrange
Първоначално написано от SameLove
Първоначално написано от cranberry696
Първоначално написано от IseeDEADbodies
Първоначално написано от bEbsI
Първоначално написано от portishead
Първоначално написано от GossipGirl89
Първоначално написано от bloodyF
Първоначално написано от pitfall
Първоначално написано от DarkAngelOfHope
Първоначално написано от Azgalor
П.п: Тва май е най дългия пост у тоя форумПървоначално написано от chronic
![]()
1.Правил ли си "виртуален секс"?
2.Седите си ти и още 2-ма твой приятели, идва до вас една мацка и ви споделя, че ви иска и 3-мата. Ще се навиеш ли?
Научно е доказано, че жената може да бъде задоволена и само с 8,5 сантиметра... И няма значение дали картата е Виза или Мастеркард.
Първоначално написано от NomNomNom
Първоначално написано от Kinghood