- Форум
- По малко от всичко
- Музика и ТВ
- Помощ! Търся еротичен филм!
Здравейте, народе! Имам нужда от вашата помощ! Като бях малък, даваха по телевизията един филм, мисля, че беше френски и помня отделни моменти от сюжета.
Помня, че ставаше въпрос за една жена, дето има мъж с много малък член и помня как го пипа на леглото и му вика нещо от сорта на: "Харесва ми как членът ти се събира в шепата ми". Изневерява на мъжа си с некъв там, дето имаше една сцена как й пипа онази работа и й казва, че е грозен мъж, а тя красива жена или нещо подобно. Имаше и една сцена как някакъв я изнасилва на стълбите и й вика: "Обяздих ли те, кучко?"
Не е порно, а си е френски филм, нямаше кой знае каква цензура. Даже не съм сигурен дали беше френски, де. Моля ви да ми помогнете, че го търся от години по тези кадри и нищо не излиза, само някакви порно филми и простотии... Благодаря за вниманието!
Чушка.
Ми това сигурно е интересна смес от рпмантичен филм (1%) и порно (99%),
така че търси порно!
отварящ замунда, оттам Каталози след това ХХХ и теглиш наред, докато не го намериш. Успех?!?
veni, vermini, vomini
Имаше ли октоподчета във филма?
![]()
...
Е аз знам други еротични филми,но точно тоя...влез в замунда и търси по жанр еротични..100% ще го намериш![]()
Ама какви неща си гледал като малък![]()
Aбе направо си е за помощ от всякъде!Първоначално написано от Biskfitka
![]()
Направо блеснахте с акъл всички.Нито едно полезно изказване...
Чушка.
Грешен раздел, местя ти темата.
Audio ergo sum
И аз го търся същия филм. Даваха го по кабеларките преди десетина години. Сцената на стълбите не беше изнасилване. Бяха се спазарили преди това за някаква смешна сума май само да я лиже, ама пича се направи на тарикат и наистина я обязди, после не и плати и докато бягаше щастлив, че е минал гратис тя викаше след него, че и е било по-хубаво отколкото на него.
Имаше друга сцена с приблизително с приблизително следния диалог в леглото:
-Искаш ли да ти го вкарам отзад?
-Не още, чукай ме още малко
После каката започна да му обяснява, че му харесва члена защото бил дебел, не харесвала тънък и остър член щото тънкия член не бил благороден.
Дано някой има по-добри спомени от мен и се сети за заглавие или име на актриса или нещо друго, което би ми помогнало да го намеря.
Аз също искам да намеря един еротичен трилър по-скоро.
Става въпрос за мъж,който прелъстява жените и след това ги убива.
Много непълно описание,знам...но филмът е старичък,ако някой го е гледал и му знае името да помогне![]()
JUDGE ME
& i'll prove you wrong.
чекиджии ...![]()