- Форум
- По малко от всичко
- Пълнолетник
- Парите и любовта
На всички е ясно,че парите са много важна част,която определя човешките взаимоотношения.Някои жени казват,че не гледат парите,обаче ако се замислят,при избор между двама мъже,при колебание кой да бъде избран-жената се замисля,че ако имат деца,по-добре за нея и децата и ще е да бъде с по-богатия,за да и е спокоен живота,защото колкото и да си говорим обратното-и най-сладките целувки..не биха били толкова хубави,ако нямаш как да си купиш билет да идеш на кино и всички пари отиват за храна и плащане на сметки,без никакви луксове.
Това променя и стремежа на мъжа,споделям по своя собствен опит.От малък имам много неуспехи сред жените,които съм изживявал тежко-никога тези,които съм искал и са били много красиви,не са били мои,а само са ме използвали,а аз съм получавал някоя и друга целувка за това че го позволявам,Имал съм гаджета от нисък ранг-дори такива,които се е налагало да се крия,че имам нещо с тях,просто защото иначе щях да умра девствен.Но и за тях мисля,че съм правил достатъчно,че те да ме уважават и съм показвал,че въпреки че съответното момиче ми е само за секс,не значи че не заслужава цвете или малко подаръче.И даже едно момиче го отбеляза,че не я смятат за хубава,че другите само чукат и бягат а аз съм бил по различен.
Интересното е,че и тези жени,които са красиви,за някои от които тайно съм си мечтал-казват,че някакви там не се държат добре с тях..и че имат нужда от някакъв жест....И в този случай ми става гадно,че някой,който има пари се разхожда с хубаво момиче,всички му завиждат,а той се държи с нея като с парцал.И най-накрая ми става още по-гадно,че съм свалял това момиче,което ми го споделя това...и ако аз ходя с нея,ще и показвам любов,внимание,...това което тя иска.Но това няма как да стане,защото тя няма как да ме допусне дори на една среща да излезнем.
Получава се обаче и друго,за щастие съдбата не ме е изоставила съвсем,скоро завършвам специалност,която ми обещава добро бъдеще...(няма да казвам каква е за да запазя максимална анонимност)и сега дори имам нещо като начално замогване..
И интереса на жените към мен нарастна-още не е станало нищо за да мога да кажа,че благополучуето ми е голямо,но определно има разлика.И сега как да се влюбя като знам,че ако това беше преди 3 години,жената щеше да ми се изсмее на поканта за среща,както се изсмяха на момчето с очилата от професия блондинка,което искаше среща с много красиво момиче и и казваше,че следва право.Това ми е голямата болка в живота...и мисля че би ми пречило да обичамнякой така..както беше в ученическите ми години.
Та,кажете си вашето мнение за това,до каква степен парите влияят на човешките взаимоотношения,питам хора,които са пълнолетни,защото те се замислят за тези неща.Много ясно,че някое момиче на 16 би казало,че парите не са важни,защото тя не мисли за сериозни работи,и е логично да е важно в нейния случай момчето да има мускули,хубаво тяло и тн,за да прави секс с него или да ходи с него
хахаПървоначално написано от CSKAMen1
пък дали се разбираме с момчето.. изобщо не е важно :P
![]()
Да ти кажа че парите са важни... до толкова да излезнеш на кафе.. да си купиш нещо, да платиш някоя сметка, но до там.Днеска според мен само баровците и батковците с много пари хубави тела ходят с най - хубавите момичета-жени и това е ясно.Но днеска са такива времената за съжаление.Ще си намериш половинка в живота, защото хората са казали за всеки влак си има пътници дали изтъркано или не съдбата си знае работата.
Имат значение но не бих казала че са решаващ фактор.Познавам хора които са нямали нищо,но са се потрудили и са успели в живота,потенциалът е по-важен.Пък и от жена до жена има разлика.Все пак трябва да има пари колкото поне да може да си покрива своята сметка(в кафе,кино и т.н.).Но и ти си започнал да се вманиачаваш в темата за парите,което не хубаво,накрая може да станеш друг човек.
както ти подаряваш разни неща на ниските по ранг (култ!), така твоите възлюбени ти дават от целувките си. баланс! (и измиване на съвест, разбира се
успех в живота, ще ти е нужен!:Д
Хубава тема. Въпросът ми е, къде е неморалното в това, жените да ги влекат парите?
Мъжът има ролята да закриля жената до себе си, а в нашето общество парите са ключови за изпълняването й. Въпросът е да не се върти всичко в една връзка около финансите, а смятам, че има достатъчно жени, които умеят да балансират нещата. На много не им пука дали ще имаш 100 бона по-малко от някой друг, стига да имаш достатъчно. Ако си се уредил в това отношение и си по-готин човек, естествено че по теб ще тичат.
От друга страна и ние ги съдим по външния вид, и ни обсъждат как не обръщаме внимание на характера. Има много мъже, чиито жени ги правят на парцали, а те им тичат по гъза, просто защото имат по-големи цици. Всеки си избира. А и всеки иска най-доброто за себе си. Най-добре е, когато жената е умна, земна, забавна, добродушна и въпреки всичко изглежда като порно актриса, нали? Еми приемам и те да искат умни, красиви, преуспели, т.н. мъже.
Никой не е казал, че всеки мъж трябва да има шанс с готините мацки. Ако много държиш на това, ще работиш по въпроса да имаш и ти какво да им предложиш! Макар че аз не бих се променял, за да се харесам на някого, освен на себе си.
ПС: В ученическите си години повечето момчета са едни прочувствени и меки. Всичко ти е розово отвътре, нежно и такава мъжественост се внася във връзките, че момичетата почват да си мислят, че са станали лесбийки. Една жена предпочита от време на време да я правят на парцал, отколкото гаджето й да й тича по гъза и тя да командва нещата.
Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.
Жената , ако е необразована и нереализирана, нормално е да търси пари . Да, ще има по-хубав живот с тях = по-висок стандарт на живот, защото това ни внушено , че трябва.Първоначално написано от CSKAMen1
Това, че на теб ти се ходи на кино и искаш да се глезиш не значи, че всички имат твоите копнежи .и най-сладките целувки..не биха били толкова хубави,ако нямаш как да си купиш билет да идеш на кино и всички пари отиват за храна и плащане на сметки,без никакви луксове.
Аз си падам по всичко , което е разходка ( е, вярно, трябват пари за бензин) , или вкъщи , в леглото и на дивана. Защо трябва да се ходи на кино, като си имаш ТВ/РС вкъщи , ако ги нямаше - разбирам .
И , о - винаги има шанс да се изкарат повече пари . В строителството има хляб, тираджиите са богати , консултанти/застрахователи ( кадърни такива ) - взимат много бонуси , уеб дизайн / програмиране - винаги имаш шанс за допълнителна работа , ако трябва да работиш и през нощта , щом искаш пари .
За мен пък лукс си е да си позволя да плащам сметки и храна, ако си намеря работа която да ми го покрива - ще съм най-щастливата и ще се изнеса.
Ох , защо гледаш красавиците - ти като имаш материалистично мислене, какво очакваш от мацките, които си намираш ? Хубаво , че с грозноватите си се държал добре, за това евала ти правя, ама защо не ги делиш на умни,кадърни, които изкарват пари сами и не искат от теб и тез, които са мързели, а не на красиви и грозни . Последното би ти решило проблема.Това променя и стремежа на мъжа,споделям по своя собствен опит.От малък имам много неуспехи сред жените,които съм изживявал тежко-никога тези,които съм искал и са били много красиви,не са били мои,а само са ме използвали,а аз съм получавал някоя и друга целувка за това че го позволявам,Имал съм гаджета от нисък ранг-дори такива,които се е налагало да се крия,че имам нещо с тях,просто защото иначе щях да умра девствен.Но и за тях мисля,че съм правил достатъчно,че те да ме уважават и съм показвал,че въпреки че съответното момиче ми е само за секс,не значи че не заслужава цвете или малко подаръче.И даже едно момиче го отбеляза,че не я смятат за хубава,че другите само чукат и бягат а аз съм бил по различен.
Ами , да , защото тя иска пари . Харесвай мацки , които не искат пари.Интересното е,че и тези жени,които са красиви,за някои от които тайно съм си мечтал-казват,че някакви там не се държат добре с тях..и че имат нужда от някакъв жест....И в този случай ми става гадно,че някой,който има пари се разхожда с хубаво момиче,всички му завиждат,а той се държи с нея като с парцал.И най-накрая ми става още по-гадно,че съм свалял това момиче,което ми го споделя това...и ако аз ходя с нея,ще и показвам любов,внимание,...това което тя иска.Но това няма как да стане,защото тя няма как да ме допусне дори на една среща да излезнем.
Супер, честито за това.Получава се обаче и друго,за щастие съдбата не ме е изоставила съвсем,скоро завършвам специалност,която ми обещава добро бъдеще...(няма да казвам каква е за да запазя максимална анонимност)и сега дори имам нещо като начално замогване..
То не пречи , ама ти си падаш по такива мацки и е нормално всичко това, което ти се е случило.И интереса на жените към мен нарастна-още не е станало нищо за да мога да кажа,че благополучуето ми е голямо,но определно има разлика.И сега как да се влюбя като знам,че ако това беше преди 3 години,жената щеше да ми се изсмее на поканта за среща,както се изсмяха на момчето с очилата от професия блондинка,което искаше среща с много красиво момиче и и казваше,че следва право.Това ми е голямата болка в живота...и мисля че би ми пречило да обичамнякой така..както беше в ученическите ми години.
Успех нататък.
Девет кули дзидини,
девет враке железни.
Никой немой да отоври
да прерила, ей ей...
Зад високи дзидини
девет темни одаи
едно сърце те люби
заплетено, ей, ей...
Е, NomNomNom, той ги дели на умни и кадърни, и на мързеливи. Просто го прави, след като ги раздели на грозни и красиви![]()
Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.
Аз вече писах по този въпрос, но ще се повторя.
За мен не е важно мъжа до мен да е свръх богат, дори не е нужно да е богат, но задължително трябва да изкарва пари. Както и аз, разбира се.
Няма никакъв шанс, да съм с човек, който просто не желае да работи и да изкарва пари. Нито с човек, който работи на минималната работна заплата. Това за мен е знак, че той не е амбициозен и по-скоро, не е отговорен.
Aut odit, aut amat mulier, nihil est tertium
Вярно, така си е, прав сиПървоначално написано от Chacho
![]()
Ама, егати , аз грозни хора не познавам , за него не знам :/ Какво има да им дели.
Девет кули дзидини,
девет враке железни.
Никой немой да отоври
да прерила, ей ей...
Зад високи дзидини
девет темни одаи
едно сърце те люби
заплетено, ей, ей...
Сигурно говорите за това,дето съм казал нисък и висок ранг.С висок ранг е жена,която има много обожатели,красива е,има хубаво тяло,гърди и т н..
Нисък ранг е да речем момиче,което е с много пъпки по лицето или пък доста едричко дебеличко момиче,което ако някой ходи с нея...другите отстрани ще му се учудват....и ще го харесват по-малко,и биха казали.че е мн отчаян от живота....
Сега не казвайте,че не познавате такива хора....нямам нищо против тях...но така е устроен светът просто,знаете че е така
Звучиш ми на не повече от 16. Не знам каква специалност завършваш, а и не ме интересува, но определено стилът ти и разсъжденията не отговарят на възрастта, с която се представяш.
Чудиш се дали си бременна? Кажи:
1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!
Шофирай разумно- стигни жив!
"Много си тъп Саше!",както се казва в един скеч ...
Ти не цениш жените - защо те да ценят теб?!
Освен това съм сигурна,че щом нито едно момиче с "висок ранг" не те е харесало до сега значи спадаш към хората с "нисък ранг" (УаУ 100% не си се замислял над това,нали?!)
И не,парите не са всичко в една по-сериозна връзка!
Също така не бих била с един мъж заради парите му!Родителите ми са ме учили да не се "продавам" на мъжете и да бъда самостоятелна.Не позволявам на мъж (било то и собствения ми приятел) да ми плати сметката в някое кафене,а к'во остава да приема някой лъскав подарък от него![]()
След време,когато заживея с някой ще очаквам да си поделяме сметките и разходите,но въобще няма да ми е проблем ако аз изкарвам повече пари от него.Ако ни стигат и не се лишаваме от нормалните неща значи няма проблем.Що се отнася до това с киното и другите глезотийки - едва ли работещ човек не може да отдели поне веднъж в месеца 10-тина лева за да отиде на кино.Все пак не е казано,че трябва всеки ден да се ходи ...Да не говорим и че има много по-хубави начини за забавление и киното,кафенетата и заведенията въобще не са сред тях
И тъй като сега ще ме сложиш в раздел "Момичета с нисък ранг!" ще ти кажа,че нито съм пъпчива,нито съм грозна ... Не съм "Мис България" - не искам и да бъда,но определено не ми липсва мъжко внимание,а имам едни 5-6 излишни килограма (лелеее к'ва свиня съм).
Между другото ми е много интересно как може да се представяш за възрастен мъж (в смисъл мъж,който вече е минай тийн годините или по друг начин казано минаваш 20-те годинки),а сред качествата,които изреждаш не присъстват неща като интелект,образование,чувст во за хумор,амбии и т.н. ... ?!
http://vbox7.com/play:f64c99f309
Шофирай разумно - стигни жив!!!
Първоначално написано от kalpazanka
Абсолютно! Има нещо ограничено в мисленето ти.. Престани да слагаш жените под някакви знаменатели "С висок ранг" , "С нисък ранг" , "Красиви", "Грозни" и т.н. Всеки човек си е индивидуално същество с индивидуални ценности... не може да съдиш за някой по "ранга"му ..колкото и изтъркано да звучи, е така!
За съжаление живеем в комерсиален свят и всичко е с пари. Те обаче не трябва да са водещото в една връзка. Жените не искат мъж с въможности, а мъж който може да им бъде опора. Чалга културата изкриви нещата натам, че да се смята, че опората трябва да е само финансова.
Евала!Първоначално написано от dimitar_ak
Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.
Донякъде си прав. Но, кажи ми, един мъж, който не е финансово независим, дали може да бъде опора на една жена, когато градят семейство?Първоначално написано от dimitar_ak
Като бях ученичка, и аз летях яко в облаците. За мен нямаше значение дали приятелят ми има пари, или не. Аз получавах достатъчно (от мама и тати), че да мога да си позволя да излизам където пожелая и да си плащам сама сметките.
В мига, в който завърших училище и започнах да изкарвам собствени доходи се замислих, че колкото и да бачкам като вол, и каквито и пари да изкарвам, ако нямам финансовата подкрепа и на мъжа до мен, няма как да оцелеем...факт!
Мога да издържам себе си, без проблем. Но във връзка, в която сме двама и живеем заедно е невъзможно само единия да работи. Просто е невъзможно. А ако се стигне до етап дете, вече е катастрофално.
И все още смятам, че ако един мъж, не изкарва достатъчно пари, че да е поне малко финансово стабилен сам за себе си, значи е безотговорен.
Aut odit, aut amat mulier, nihil est tertium
MojoJojo, прочети му пак мнението. Той точно това твърди, че мъжът трябва да бъде опора на жена си, в което число влизат и парите. Въпреки това, те не може да са единствените. Съжалявам тези хора, които са единствено материално ориентирани - и мъже, и жени.
Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.
Хора ,много го нападнахте момчето ,а не е казало нещо особено погрешно. И аз съм на мнение ,че си има хора и ХОРА ,но действително голяма част от женската част отделят особено внимание на средствата ,което не че е лошо ,но остава впечатлението ,че това е основното. Интелигентните момичета им е неприятно ,когато някой е с тях само и единствено заради визията. По същият начин е неприятно и някоя да е с теб само защото можеш да й купиш еди-какво-си.Това ми е голямата болка в живота...и мисля че би ми пречило да обичамнякой така..както беше в ученическите ми години.
Момчето явно иска да знае ,че човекът до него го цени и заради други качества ,а не само заради портфейла ,което е достойно за уважение. Повечето мъже не ги интересуват подобни неща - важното е околните да им завиждат на 'успеха' и това им стига.
Аз като се задомявам и се стигне до съвместен живот и деца ще гледам да е с добре изглеждаща ,интелигентна и зряла жена - все пак ще е майка на децата ми...Пък за останалото - не виждам смисъл от празни връзки ,основани само на секс. Последният може да се практикува и без 'гаджосване'.
Та не хранете момчето за това му мислене ,защото както интелектът ,така и поддържаният външен вид са признак за себеуважение. И какво по-хубаво от това да присъстват и двете...
ПС: тъй де - просто останах с впечатлението ,че лошо се е изразил човека и е останал неразбран. Едва ли е имал предвид ,че парите са без значение.
ПС 2: 'ранговете' са си нещо нормално - и вие ги слагате ,убеден съм в това. Ном беше права ,казвайки че грозни хора няма ,но има личности ,които комбинират доста негативни качества и това ги прави 'грозни'. Липсата на уважение към собственото ти тяло е едно от тях.
Tи да ме видя, да оспорвам мнението му?Първоначално написано от Chacho
Aut odit, aut amat mulier, nihil est tertium
Може да ме плюете и т.н. но аз ще си кажа мнението-за мен парите са всичко.
Виждал съм пред мен как се разпада семейство което е живяло 8-9 години,само и единствено заради парите...защото не достигаха до никъде...постоянно ги дърпаха за разни сметки и т.н.
Хранеха се само с някакви боклуци само и само да пестят и накрая не издържаха,почнаха да се карат и т.н.
Навсякъде е така,всичко опира до парите.Защото когато си на 18-19 и ти се излиза страшно много,защото твоите приятелчета ще ходят във супер якият клуб със супер яките мадами и те викат,а ти се чудиш какво да измислиш за не им кажеш истината че нямаш 2 лв...и ти става много тъпо..
защото като се замислим...всичко опира до парите,и парите във днешният свят са всичко.
според мен повече от 50% ще изберат тоя с парите,защото ще има $ да се подържа и да изглежда добре...съвсем различно е когато имаш повече пари.....заебете любовта...едвали дълго ще "храни" връзката.
самочувствието е друго и т.н.
Имам какво още да кажа за да се аргументирам,но мисля да си го спестя.
Money was never a big motivation for me, except as a way to keep score. The real excitement is playing the game!
fff
^ май ти е убегнало основното във философията на Ницшетака Бог е решил!Самоопределяне ,независимост ,свръх-индивидуалност ... ала-бала
![]()
С удоволствие бих изчел аргументацията ти ,тъй като съм човек ,който е минал през твоето мислене ,но постепенно парите и щастието придобиха равенство в мирогледа ми като необходимост за приличен живот. Ти ,като доста заможен човек (като какъвто се изтъкваш - няма спорИмам какво още да кажа за да се аргументирам,но мисля да си го спестя.) , сигурно имаш основание да мислиш ,че всичко е пари ,макар в друга тема да си казвал ,че не ги приемаш като нещо сериозно и на това се гради характерът ти на покер играч.
Обърках се просто.
fff