- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Здравни проблеми и болести
- Има ли в Бърза помощ дежурен гинеколог?
Здравейте, някой случайно да знае дали в Бърза помощ разполагат с дежурен лекар гинеколог? Днес е събота (неработен ден) и се притеснявам, защото ходих на два прегледа при различни лекари заради едни оплаквания и ми казаха, че има някакъв възпалителен процес и в момента имам необичайно кървене и болка, същата като при цикъл, но по-слаба и не знам на какво се дължи... Притеснявам се дали не е заради това възпаление и да не се влошава в момента... Последният ми цикъл свърши преди 10 дни... не може сега пак да ми идва толкова бързо. И кръвта е една такава тъмна, почти кафеникава... доста е странна. Не е обилно, но си кърви. Притеснявам се и искам консултация със специалист, но в неработен ден освен в Бърза помощ не знам къде да отида. :/ Някакви идеи?
Яко са ми странни тия хора , които няма какво да кажат по темата, ама пак се чувстват длъжни да напишат некъв отговор!!!!!!
Чичко Google нищо не казва - представи си, за да пускам такава тема, явно имам нужда човек да ми отговори, а не търсачка.
Мдам, на мен са ми странни пък тези, които искат отговор, но никога не им харесва предложения им!
Ами пишеш да речем: ДЕНОНОЩЕН ГИНЕКОЛОГ СОФИЯ - И ДА, ИМА ТАКИВА
^ммда вярно си е. И да-има дежурен гинеколог във всяка АГБ.
Какво повече очакваш да ти кажем?!
Могат да те пратят в АГО, ако нямат АГ кабинет в СПО.
Чудиш се дали си бременна? Кажи:
1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!
Шофирай разумно- стигни жив!