.
Отговор в тема
Страница 58 от 66 ПървиПърви ... 848545556575859606162 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 426 до 1 450 от общо 1647
  1. #1426
    Супер фен Аватара на katii
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    София
    Мнения
    1 728
    Yay,момичето има прекрасна коса! Какво е първото нещо, което си слага на косата преди фибите ?
    УБИЙ СКОРОСТТА - СПАСИ ЖИВОТ !

    Това, което винаги съм била, утре ще ме прави нещо по - различно

  2. #1427
    Супер фен Аватара на katii
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    София
    Мнения
    1 728
    УБИЙ СКОРОСТТА - СПАСИ ЖИВОТ !

    Това, което винаги съм била, утре ще ме прави нещо по - различно

  3. #1428
    Голям фен Аватара на stelit0
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    884


    Искам да се накъдря така,че всяко кичурче да си е отделно както на снимките. На мен ми се вплитат всичките и не се получава. Може би защото съм на пластове? А и искам да стои някак по небрежно,а не на много ситни къдрици и пробвах с пресата на по ниски градуси за да стане леко начупено но пак не е като на тези снимки. Косата ми не се поттдава лесно на термична обработка,гъста е,на пластове. Дълга е някаде до гърдите . Някакви идеи ..?
    Благодаря предварително.
    Последно редактирано от stelit0 : 12-19-2012 на 07:59
    Цитирай Първоначално написано от amk933
    Аз едно време Харибо ядях, сега гледам Ескапелът е нашумял...

  4. #1429
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    ^Дебела маша.

  5. #1430
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    ^ + .. може би и стилизиращ продукт на всеки кичур,за да не се сливат

  6. #1431
    Мега фен Аватара на YSMF
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    в компютъра ти
    Мнения
    3 220
    Не е точно прическа, но не исках да пускам нова тема и да пълня форума излишно. Накратко искам бритон, но не знам дали ще ми ходи. На черта не ми харесва, лятото бях така, оказа се че едната ми страна е лизната и изобщо не стоеше хубаво. Извинявам се за гадната снимка, но исках да ми се вижда хубаво лицето http://storage4.album.bg/aaf/imag059...f_30191186.jpg

  7. #1432
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    Цитирай Първоначално написано от YSMF Виж мнението
    Не е точно прическа, но не исках да пускам нова тема и да пълня форума излишно. Накратко искам бритон, но не знам дали ще ми ходи. На черта не ми харесва, лятото бях така, оказа се че едната ми страна е лизната и изобщо не стоеше хубаво. Извинявам се за гадната снимка, но исках да ми се вижда хубаво лицето http://storage4.album.bg/aaf/imag059...f_30191186.jpg
    Така си добре, не си прави бритон според мен.
    П.С.много си красива

  8. #1433
    Супер фен Аватара на malka_sladkka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Луната
    Мнения
    1 738
    Цитирай Първоначално написано от YSMF Виж мнението
    Не е точно прическа, но не исках да пускам нова тема и да пълня форума излишно. Накратко искам бритон, но не знам дали ще ми ходи. На черта не ми харесва, лятото бях така, оказа се че едната ми страна е лизната и изобщо не стоеше хубаво. Извинявам се за гадната снимка, но исках да ми се вижда хубаво лицето http://storage4.album.bg/aaf/imag059...f_30191186.jpg
    Мисля, че ще ти отива, но не прав. Иначе така си си много добре

  9. #1434
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    Цитирай Първоначално написано от YSMF Виж мнението
    Не е точно прическа, но не исках да пускам нова тема и да пълня форума излишно. Накратко искам бритон, но не знам дали ще ми ходи. На черта не ми харесва, лятото бях така, оказа се че едната ми страна е лизната и изобщо не стоеше хубаво. Извинявам се за гадната снимка, но исках да ми се вижда хубаво лицето http://storage4.album.bg/aaf/imag059...f_30191186.jpg
    така си си добре,сладка си,но имам чувството,че ако си разделяш косата на път по средата т.е. не както сега ти е леко на едната страна повече ще ти отива

  10. #1435
    Аз четох, че си правите плитки в корените за обем - как става? И дайте ми идеи за прически с пусната коса, но без ползване на преси, косата ми е дълга до средата на гърба! Да бъда полезна https://www.youtube.com/watch?v=lrRjeup4L_8

  11. #1436
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    ^ е плетеш си плитки в корените ?!

  12. #1437
    Мега фен Аватара на YSMF
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    в компютъра ти
    Мнения
    3 220
    Цитирай Първоначално написано от strawberry88 Виж мнението
    Така си добре, не си прави бритон според мен.
    П.С.много си красива
    Mерси
    Цитирай Първоначално написано от malka_sladkka Виж мнението
    Мисля, че ще ти отива, но не прав. Иначе така си си много добре
    O, с прав съм ужасна наистина. особено като почне да хвърчи. :С Иначе харесвам този http://media-cache0.pinterest.com/up...bDRbTTCT_b.jpg , но не знам дали ще ми ходи/.
    Цитирай Първоначално написано от FuCKkK13 Виж мнението
    така си си добре,сладка си,но имам чувството,че ако си разделяш косата на път по средата т.е. не както сега ти е леко на едната страна повече ще ти отива
    Пробвала съм го и не става.Пробвала съм да я правя на път, но просто си знае своето и се възвръща в начална позиция.

  13. #1438
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    Цитирай Първоначално написано от YSMF Виж мнението
    Mерси


    O, с прав съм ужасна наистина. особено като почне да хвърчи. :С Иначе харесвам този http://media-cache0.pinterest.com/up...bDRbTTCT_b.jpg , но не знам дали ще ми ходи/.
    Пробвала съм го и не става.Пробвала съм да я правя на път, но просто си знае своето и се възвръща в начална позиция.
    като се изкъпеш,докато ти е влажна косата си оправяш косата както искаш да стои и захващаш с фиба,за да не се връща в обичайното си положение.. така докато изсъхне.. гарантирам ти,че правиш ли го 4-5 пъти след като се изкъпеш ще се оправи... просто косата привиква

  14. #1439
    Супер фен Аватара на malka_sladkka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Луната
    Мнения
    1 738
    Цитирай Първоначално написано от YSMF Виж мнението
    Mерси


    O, с прав съм ужасна наистина. особено като почне да хвърчи. :С Иначе харесвам този http://media-cache0.pinterest.com/up...bDRbTTCT_b.jpg , но не знам дали ще ми ходи/.
    Пробвала съм го и не става.Пробвала съм да я правя на път, но просто си знае своето и се възвръща в начална позиция.
    Мисля, че ще ти отива. И аз се изкушавам, ама много ми пречи, подстригах си го лятото и още не е пораснал колкото трябва

  15. #1440
    Цитирай Първоначално написано от stelit0 Виж мнението
    Искам да се накъдря така,че всяко кичурче да си е отделно както на снимките. На мен ми се вплитат всичките и не се получава. Може би защото съм на пластове? А и искам да стои някак по небрежно,а не на много ситни къдрици и пробвах с пресата на по ниски градуси за да стане леко начупено но пак не е като на тези снимки. Косата ми не се поттдава лесно на термична обработка,гъста е,на пластове. Дълга е някаде до гърдите . Някакви идеи ..?
    Благодаря предварително.
    Небрежни къдрици

  16. #1441
    Голям фен Аватара на stelit0
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    884
    NikE, благодаря ти,но пак не е това,което ми трябва ..явно е от косата ми не от принципа на къдрене..може би трябва да пробвам с дебела маша
    Цитирай Първоначално написано от amk933
    Аз едно време Харибо ядях, сега гледам Ескапелът е нашумял...

  17. #1442
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    аз ще се къдря с ролки днес

  18. #1443
    Супер фен Аватара на wiiwa
    Регистриран на
    Jan 2011
    Мнения
    1 170








  19. #1444
    Супер фен Аватара на katii
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    София
    Мнения
    1 728
    УБИЙ СКОРОСТТА - СПАСИ ЖИВОТ !

    Това, което винаги съм била, утре ще ме прави нещо по - различно

  20. #1445
    Това как се прави? Дебела маша? Колко точно дебела ако знаеш ..
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  21. #1446
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697








  22. #1447
    Супер фен Аватара на Jaune
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    2 490
    Девойки, трябва ми някаква прическа за къса коса. Мисля си да я накъдря и да я хвана на някъв кок, но все пак.. предложения? :д иначе за това става въпрос, нямам кой-знае каква коса, така че бъдете снизходителни
    http://prikachi.com/images/409/5673409I.jpg

  23. #1448
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    Цитирай Първоначално написано от JoLLiE92 Виж мнението
    Това как се прави? Дебела маша? Колко точно дебела ако знаеш ..
    + .. около 25 мм мисля че... иначе аз имам маша 19 ако искате някой ден мога да ви покажа снимки какви къдрици прави

  24. #1449
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    ^Аз искам!

  25. #1450
    Цитирай Първоначално написано от FuCKkK13 Виж мнението
    + .. около 25 мм мисля че... иначе аз имам маша 19 ако искате някой ден мога да ви покажа снимки какви къдрици прави
    Много бихме се радвали. Освен това исках да те питам, ако си взема дебела, но хубава маша (загледах на ремингтън една, че покрай пресата се уверих в качесвото им) дали ще падат бързо къдриците? С пресата стои изправено до следващото къпане .. ако машата ги държи за няколко часа, а не докато стане време да тръгвам да няма помен, ще е прекрасно.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си