.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1

    Halloween. Как да заприличам на рапърка :D ?

    Здравейте, на Halloween мисля да се облека като рапърка. С бяла шапка с козирка,със суичер, с някаква широка тениска, със свлечени дънки и с кецове . Но ако имате още идеи как да се облека, ги кажете. А и най- важното кажете някоя походка или пък някои рапърски знаци, пози това онова

  2. #2
    Мега фен Аватара на thegreenzombie
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    On The Wall xDD
    Мнения
    7 811
    защо си решила да си точно "рапърка" и въобще разбираш ли нещо от този стил?
    fear4o <--- май bro' xDD
    darkPaladin <--- *миг, мииг*


    So what we get drunk
    So what we smoke weed
    We’re just having fun
    We don’t care who sees
    So what we go out
    That’s how its supposed to be
    Living young and wild and free

  3. #3
    И на мeн ми е интересно защо точно рапърка?? Като аксесоар прибави ланец ако нямаш поискай си от някой приятел еми като цяло това е

  4. #4
    Просто е нещо различно. Дявол, ангел, вещица, вампир и т.н. са еднообразни . А защо да трябва да разбирам този стил, за да се облека като такава ?

  5. #5
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    ахахахахха
    изобщо знаете ли празника, който впрочем не знам защо системно се празнува в България...защо го има
    знаете ли какъв е произхода на празника Хелоуийн и от къде произлизат традициите?

  6. #6
    Супер фен Аватара на slicky
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    1 389
    Цитирай Първоначално написано от psychopath
    ахахахахха
    изобщо знаете ли празника, който впрочем не знам защо системно се празнува в България...защо го има
    знаете ли какъв е произхода на празника Хелоуийн и от къде произлизат традициите?
    Важното е всички да сме като американците.

  7. #7
    Древните келти празнували своята Нова година - Сауин (Samhain) в края на октомври, когато прибирали последната си реколта. Те вярвали, че в нощта срещу Нова година се отваря границата между мъртвите и живите и сенките на починалите през изминалата година навестяват земята, в търсене на живи тела, в които да се вселят.
    За да се предпазят от сенките, хората гасели огъня в огнищата и се опитвали да изглеждат колкото се може по-страшно - обличали животински кожи и глави, надявайки се да изплашат привиденията.
    На духовете оставяли храна, за да се нахранят и да не настояват да влизат в дома им. А самите жители се събирали около огньове, които били запалвани от друидите жреци. На тези сбирки се правели предсказания за зимата и принасяли в жертва животни. На края на събирането всеки взимал въглен от огъня и с него палел огнището си.
    През 853 г. сл. Хр. папа Григорий IV утвърдил 31 октомври като ден на Вси Светии, ден за прослава на всички християнски светци и мъченици, който в страните с голямо келтско население естествено съвпаднал и се смесил с традиционно съществуващия езически празник.

  8. #8
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208
    ^Поне да се беше постарала да го перефразираш....


    Знам много добре за какво става въпрос в Хелоуиин. Цялото ми училище го празнува - аз не. Не ме докосва тоя празник, далечен ми е. Разбирам му идеята, но вече се е комерсиализирал толкова (колкото всеки празник всъщност), че ми прилича на поредната кампания за правене на пари от дадени хора.

  9. #9

    Re: Halloween. Как да заприличам на рапърка :D ?

    Цитирай Първоначално написано от dodi33
    Здравейте, на Halloween мисля да се облека като рапърка. С бяла шапка с козирка,със суичер, с някаква широка тениска, със свлечени дънки и с кецове . Но ако имате още идеи как да се облека, ги кажете. А и най- важното кажете някоя походка или пък някои рапърски знаци, пози това онова

    каква рапарка те гони,ти добре ли си?Halloween не е празник в който всеки се прави на клоун и облича нещо различно,що не се поинтересуваш какъв е празника?Целта е,да се облечеш СТРАШНО,а не да се правиш на нещо,дето ти си поискаш .. дори и да го празнуваш тоя празник,въпреки че не е наш ,поне облеклото,което уж е най-важното го направи както трябва..и не ходи да раздаваш бонбонки,щото ще бъде смешно.

    Remember remember the fifth of November
    Gunpowder, treason and plot.
    I see no reason why gunpowder, treason
    Should ever be forgot...

    Цитирай Първоначално написано от ShtrudeL
    you're weird
    i like you

  10. #10
    Значи да се правиш на котка или ангел е страшно . Ми предпочитам да съм това. Не искам да е страшно. Така, че не ми казвайте какъв е празника, а ми помогнете. Толкова ли е сложно......

  11. #11
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    Цитирай Първоначално написано от amk933
    ^Поне да се беше постарала да го перефразираш....


    Знам много добре за какво става въпрос в Хелоуиин. Цялото ми училище го празнува - аз не. Не ме докосва тоя празник, далечен ми е. Разбирам му идеята, но вече се е комерсиализирал толкова (колкото всеки празник всъщност), че ми прилича на поредната кампания за правене на пари от дадени хора.
    Абсолютно съм съгласен, като изключим частта в скобите.
    Предполагам какво имаш предвид, но ми идват на акъла редица български празници, които са почти забравени.

  12. #12
    Значи ей това представляваме българите. Никой на никой не помага.... Ами за това циганите ще са повече и по - сдружени... Защото ние българите знаем само как да обиждаме и критикуваме Ако не съм права пък на....

  13. #13
    Мега фен Аватара на ledenakrasota
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    София :)
    Мнения
    10 227
    Виж как се облича по клипове Ciara.
    "Най-голямото ми богатство е дълбокият покой, където се стремя,израствам и печеля онова, което светът не може да ми отнеме с огън и меч."- Гьоте

    "Scio me nihil scire" - Сократ

  14. #14
    Супер фен Аватара на Shturrrche88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Давай надолу по Рожен, плетох рими, вдигах вежда, май е време вече да си ходя във Надежда...
    Мнения
    1 108
    Цитирай Първоначално написано от dodi33
    Значи ей това представляваме българите. Никой на никой не помага.... Ами за това циганите ще са повече и по - сдружени... Защото ние българите знаем само как да обиждаме и критикуваме Ако не съм права пък на....
    Аре стига си мрънкала. Има достатъчно снимки на рапърки и рапъри, от които можеш да вземеш идея, след като очевадно ти липсва фантазия. И когато празнуваш нечий празник, поне си направи труда да се поинтересуваш какво точно се чества, а не е така за гъзарията...
    Нашите кукери пък са по-яки от тия, дето се разнасят като мумии и вещици на Хелоуин....

    И тук на Дунав и на Волга, край Вардар и при Кавказ, с кръвта си българска сме горди, светлик тъй древен грее в нас!

  15. #15

  16. #16
    Мега фен Аватара на thegreenzombie
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    On The Wall xDD
    Мнения
    7 811
    fear4o <--- май bro' xDD
    darkPaladin <--- *миг, мииг*


    So what we get drunk
    So what we smoke weed
    We’re just having fun
    We don’t care who sees
    So what we go out
    That’s how its supposed to be
    Living young and wild and free

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си