Проблеми със стомаха, лоша хигиена или ако наскоро си карал гнойна ангина...това се сещам на първо четене.
пий повече вода
[♪] L!f3 !s mus!c, play !t l0ud3r [♪] [sun]
Проблем със стомаха може да означава и че не ходиш достатъчно често по голяма нужда, в следствие, на което разградената храна да не може да се изхвърли и да започнат гниещи процеси.
Водите за уста много помогат поне временно.
Освен изброените причинители лошият дъх може да се дължи и на бактерии, както беше и при мене. Така, че ако никое от горепосочените средства не помогне върви да ти вземат гърлен секрет, за да видят дали имаш наличие на бактерии. Поне при мен се оказаха бактерии и се наложи да вземам два вида антибиотици за да ги унищожа...![]()
като малка си миех зъбите по 4-5 пъти на ден поради лош дъх, но като ме заведоха на лекар се оказа, че идва от стомаха поради лошото дъвчене на храната, така че дъвчи хубаво!откакто го правя няма проблеми.
една приятелка имаше такова за пръскане в устата, ии миришеше и имаше вкус на мента.. веднъж ме пръсна обаче и щях да умзра, направо ми се насълзиха очите.. не знам къде продават обаче и как се казва.. точно като тия мъжете по филмите как се пръскат преди да забият някоя мацка.. нещо такова е ..![]()
![]()
И аз имам лош дъх ужасно е мия си зъбите редовно 2-3 пъти на ден ама няма полза.Цял ден дъвча дъвки това е единственото ми решение.Като отида на зъболекар ми казва,че нямам развалени зъби само оцветявания.А и ме е срам да кажа,че имам лош дъх,знам,че не трябва ама какво да направя срам ме е.
Щом това не ти помага - обърни внимание на здравето и храненето си. Ако имаш проблем със стомаха и вътрешните органи се появява много лош дъх. Храни се добре и пий много вода, обърни внимание на тялото си отвътре а не отвън.
mom4e sam
това е съвсем нормално ,защото с нормалната четка за зъби не можеш да изчистиш между зъбите затова след като си ги измиеш ползвай конец за зъби или продават едни четчици които за много тънки и така си изчистваш плаките които се натрупват между зъбите и след конеца изпплакни с вода за уста и до следващото ядене няма да имаш никакъв проблем![]()
и този ден се будиш
объркан се чудиш
какво ще вземеш а какво ли ще загубиш
пътя начертан е на карта
но за него си сляп
това не е моя свят каза
червеното вино и късчето хляб
спомени в сърцето си пазя
пффф, това да ти е проблема..... Защо ли когато аз си мия зъбите с "нормална четка за зъби" не ми мирише дъхът????Първоначално написано от zarety
- Отговорът е много прост: Защото водя здравословен начин на живот и ходя редовно на зъболекар.
Заместител на любовта, има ли кажи ми сега?
Заместител на болката, която чувствам в мойта душа...
Заместител на любовта от който да не ме боли...
Заместител на болката....има ли кажи???
Обикновено проблемът е с някой зъб. И на мен ми се е случвало и след като посетя зъболекаря всичко се оправя.
[color=#B22222][size=3][b]
Savoure l’harmonie du ciel,
Vois que tout est essentiel,
Et comprends que, toi aussi, tu en
да и това е така,но ако само с нормална четка с и миеш зъби ще трябва по-често да ходиш на зъболекар отколкото като ги миеш целитеПървоначално написано от lubovvv
![]()
и този ден се будиш
объркан се чудиш
какво ще вземеш а какво ли ще загубиш
пътя начертан е на карта
но за него си сляп
това не е моя свят каза
червеното вино и късчето хляб
спомени в сърцето си пазя
В аптеките продават специални лентички за свеж дъх. Можеш да ги пробваш.![]()
"Най-голямото ми богатство е дълбокият покой, където се стремя,израствам и печеля онова, което светът не може да ми отнеме с огън и меч."- Гьоте
"Scio me nihil scire" - Сократ