- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Здравни проблеми и болести
- проблем ....
Ммм здравейте .. имам проблем : боли ме там доло... момче съм и като пипна сякаш имам израстук като пупка само че от вътре и не на кожата а на левия... дам да се плаша ли?
Много ме кефиш, но не съм способен да ти го кажа...
Не се плаши,но -лекар за всеки случай.Тук почти никой не може да ти помогне или да каже точно какво може да ти има.![]()
"Вярвам в розовото. Вярвам, че смехът е най – добрият начин да изгориш няколко калории. Вярвам в целувките, в многото целувки. Вярвам, че трябва да останеш силен дори тогава, когато изглежда, че всичко върви на зле. Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."
Audrey Hepburn
На колко си? Мастурбираш ли?
Полов живот водиш ли? Рискови полови актове имал ли си и ако да, кога?
Чудиш се дали си бременна? Кажи:
1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!
Шофирай разумно- стигни жив!
Плаши се - неграмотен си.
Препоръчвам 5 ударни курса по граматика и правопис и шокова терапия,последвани от посещение при уролог.
А ако 'пупковият израстук' нараства - най-вероятно е някаква инфекция.
Sanity is for the weak
Продъжение на гордата регистрация от 26.12.2006та с 3600+ поста.
Кофата -> /кофата/ -> /к/ | Кофата = Bin | Bin -> /bin/ -> /b/ @_@