.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    маски за по-бърз растеж на косата

    знаете ли маски за по-бърз растеж на косата ? искам до лятото да имам дълга поне до кръста коса сега ми е малко под рамото

  2. #2
    Казват, че след прилагането на тази маска за околко 3 месеца, косата може да порасне с 10 сантиметра!

    Подчертавам, че не съм я изпробвала.

    Ето я рецептата:

    2 суп. лъж. тривитаминол
    1суп. лъж. хининова вода
    1суп. лъж. водка

    Мажеш цялата коса с получената смес, преспиваш една нощ и на другия ден я измиваш. Това средство е толкова мощно, че не трябва да се ползва често.(Дженифър Анистън се къпе с конски шампоан. Тривитаминолът се прилага на кучета и по-специално на кокерите за по-лъскава, гъста, и дълга козина, а и при овцете също за по-гъсто руно) Прави се веднъж на 3 месеца. Тривитаминолът е напълно безвреден, може да се прилага и върху хора и е ужасно богат на витамини.

  3. #3
    Супер фен Аватара на wiiwa
    Регистриран на
    Jan 2011
    Мнения
    1 170
    Ако попиташ тук ще ти отговорят много повече хора

    http://www.teenproblem.net/forum/sho...82%D0%B0-vol-3

  4. #4
    Голям фен Аватара на taamara
    Регистриран на
    Jun 2008
    Мнения
    885
    Има достатъчно изписано инфо тук, на тази тема. Като начало можеш да намалиш до минимум използването на преси, сешоари и т.н. Иначе другото вече - зависи от косата ти

  5. #5
    Супер фен Аватара на toxiic
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    1 153
    хининова вода на Milva / синя опаковка с таралеж / на мен ми помага

  6. #6
    аз използвам хининова вода-спей и шампоан .. използвам и тривитаминол , но пак не пораства достатъчно

  7. #7
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    ^ виж темата,която са ти дали.. и имаше още +1 тема,която е важна и ти направи нова тема

  8. #8
    да, но тази тема е за маска за растеж на косата , а другата не е само за растеж има и за подхранване и още ..

  9. #9
    Голям фен Аватара на r0si
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    :) Пловдив (:
    Мнения
    663
    Да, НО можеш да зададеш въпроса си там, вместо да правиш още една тема! Едва ли ще ти откажат помощ..
    Аз ще бъда единствената, която ще те накара да пълзиш.
    Още нещо преди да започне краят на срещата ни.
    Аз ще бъда единствената, която ще гледа как падаш.

  10. #10
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    ^ + .. а и щом нещо подхранва значи помага и за растежа не знам какви са ви тия странни схващания..

  11. #11
    Супер фен Аватара на wiiwa
    Регистриран на
    Jan 2011
    Мнения
    1 170
    маски за бърз растеж ; маски за подхранване ; тривитаминол ; хининова вода ; маски за еди каква си коса и всичко останало > във всичко за косата , не е нужно за всичко да има по отделни теми

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си