.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3

Hybrid View

  1. #1

    Само аз ли немога да си обясня, защо сме в Европейският Съюз?

    Здравейте искам да разбера аз ли съм единствената, която е против този Европейски съюз и аз ли съм единствената която смята, че преди да навлезвем в него бяхме много по-добре в какъвто и да е аспект?

  2. #2
    Повече от фен Аватара на windowlicker
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    332
    Предполагам не си единствената. За съжаление въпросът, който трябва да си зададеш е"Аз бях ли против влизането на България в Европейския съюз пред 5 години?" Иначе е ясно, че съюза не върви на добре и няма причина някой да иска тази агония да продължава, но вече е направен избора.

  3. #3
    Винаги съм била против, до колкото знам ако не се спазят някой техни изисквания това може да повлияе в/у присъединяването ни към ЕЪ наистина се надявам в скоро време да стане някаква грешка и да ни отстранят от този глупав ЕУ.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си