- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Секс
- Ревнувам го от момичетата, с които е спал
Само да добавя, че тая реплика със няма да те притискам и тн. са клиширани фрази, които всеки мъж казва поне 1 път в живота си. Така, че не леж много много на това ухо.
Наистина нямам голям опит във връзките. Преди него съм излизала с две момчета (blush)...прегръдки, целувки, ала-бала, но никога не съм мислила за любов или за секс.
Нека аз ти дам един съвет- Или в скоро време си легни с него и да си стане нормална "връзка" ... или не го занимавай с глупости момчето. Като го прочета т'ва "ако ме обича ще чака" и ЗАТЪПЯВАМ :х ... Т'ва да не е супа, че да се чака бе ? Като не си готова за секс, к'во се правиш на голяма путка "със сериозна връзка" ? Учи си уроците, носи си парцалките и чакай да пораснеш като те е страх сега... нищо лично