.
Затворена тема
Страница 40 от 102 ПървиПърви ... 303637383940414243445090 ... ПоследнаПърви
Резултати от 976 до 1 000 от общо 2539
  1. #976
    Не, аз не споря с теб. Просто се потрисам на тях
    Сръбска скара не би ме удовлетворила. Казах по-горе, че просто съм претенциозна за храна и трябва да има повече избор, за да има за другите хора и за мен. Точно кюфтета и кебапчета ви трябват на бала, моята рокля както и остават петна от вода, да я мацнеш с мас от кюфте. Пък това с шведската маса беше добре и от тази страна, че не чакахме няколко сервитьора да обслужат 300-400 човека.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  2. #977
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    Цитирай Първоначално написано от JoLLiE92 Виж мнението
    при цялото ми уважение, нашият беше много як и не знам какво толкова могат да ми предложат, за да им ям морковите за 176 лв или колкото бяха.
    Моркови?! Ако толкова ви е за храната, казах и по- нагоре, че имаше доооста голям избор (и за най-претенциозните, като мен междувпрочем).
    Другите от София го казаха вече, не е толкова учудващо въобще. (Не казвам, че съм ги дала с егати кефа, тъй като важна в крайна сметка е компанията, с която си, но все пак). Купуваш си фдт-ни за 50лв, що се стряскаш за Шератон, странно ми е...

  3. #978
    Точно че видях менюто и нищо не ме грабна. Както и да е ;п не може да кажеш "аз няма да дам." .. като са го решили, това ще е - умно или не
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  4. #979
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Цитирай Първоначално написано от JoLLiE92 Виж мнението
    Не, аз не споря с теб. Просто се потрисам на тях
    Сръбска скара не би ме удовлетворила. Казах по-горе, че просто съм претенциозна за храна и трябва да има повече избор, за да има за другите хора и за мен. Точно кюфтета и кебапчета ви трябват на бала, моята рокля както и остават петна от вода, да я мацнеш с мас от кюфте. Пък това с шведската маса беше добре и от тази страна, че не чакахме няколко сервитьора да обслужат 300-400 човека.
    Виж сега, не знам дали си погледнала какво им е менюто в шератон, но се излагаш с тези коментари. Менюто е повече от добро, а аз смея да твърдя, че имам опит с храната. Отделно, че изобщо няма място за сравнение между Шератон и хотела който ти си споменала. Няма какво да се учудваш толкова, при положение че:

    1. София е скъп град.
    2. Шератон е място което претендира за изключително високо ниво на обслужване и обстановка не само на нашенско ниво, ами и на Европейско.
    3. Има места за всеки човек и за всеки джоб.

  5. #980
    Не съм казала, че не е добро. Казах, че съм силно претенциозна за храна и че МЕН лично нищо не ме грабна.
    И казах както и да е , да сменим темата, че се изтърка тая
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  6. #981
    anonymous708973
    Guest
    Само да вмъкна. Не съм претенциозна към храна, ям много неща, но съм претенциозна към обработката.
    Не знам как може да не ти текат лигите от задушени скариди с пикантен сос, специалитети от сирена (бас държа, че е включено камембер плюс боровинково сладко, което е БОЖЕСТВЕНО), сьомга с лимонов сос, агнешко с мента, тирамису, йогурт.. Вкусно е.

    Обаче определено тия неща не струват толкова пари. Лично за мен е излагация от страна на Шератон, щом претендират за такова качество и блъскат такива цени. Майка ми е правила по-интересни специалитети вкъщи.

  7. #982
    Супер фен Аватара на NqkfaNikakva21
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    2 192
    Цитирай Първоначално написано от bloodyF Виж мнението
    в прословутият Ален Мак


    .

    Дано поне сте първи ... :Д
    Весииии

    Една Любов, Една Борба, Един Отбор


  8. #983
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    Цитирай Първоначално написано от draid Виж мнението
    Какво се учудвате, това все пак е Шератон, абсолютно нормално е да са такива цените.
    сигурно е нормално, за софиянци
    аз като съм от провинцията, даже пак не много малък град ми се вижда доста
    нашият хотел поначало е бил 3*-след 20-30 години вече няма звезди, поне ресторанта е реновиран и хубавичък


    Някваникаква, о, определено не сме първи, даже май сме последни или нещо такова :Д

    Джоли, на салата "Цезар", скариди със сос, пилешки гърди и солени палачинки, тирамису и баклава, да кажеш че ''нищо не те е грабнало''...
    ся, ще ме извиняваш, ама аз съм най-голямата претенция на света по отношение на храната, много неща не ми харесват и не ги ям, поне това ми хареса
    менюто им е хубаво, но аз продължавам да съм си на мойта:ако живеех в София, нямаше да дам толкова пари за бал, дори не Шератон , ми Плаза или Четири сезона в NYC да е
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  9. #984
    Салатата Цезар беше второто в менюто ми след морковите. Другото не ме грабна seriously. Баклава не мога да ти опиша колко мразя, а и тирамисуто не ми е от най-любимите неща. Пък месо за да ям, трябва да е приготвено ТОЧНО по начина, по който аз го обичам.
    Има отделна тема за храна, моля ви! Оляхме се в тая.
    Просто леко ме учуди, че е толкова скъпо и че в евро го смятат , вие се засегнахте на чест, че това било София и било нормално, все пак на другите балът не е в селската кръчма, но както и да е.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  10. #985
    Супер фен Аватара на Wednesday666
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 063
    Е, другите не са селски кръчми, ама нали е София .. Направо нямам думи, всички там си мислят, че са велики ( говоря за повечето хотели ).
    Аз знам един пример - има един хотел до Пирогов точно, Родина се казва. Е, няма такава скъпотия. Вярно, на централно място е, луксозен е, ама един приятел ( кавалера ми на бала ) дадоха луди пари за бал там, и то само защото бяха голям випуск и само няколко хотела във великата София можеха да ги поберат.

    Ние бяхме в Банско на бала..

  11. #986
    Ако става въпрос, ние тук имаме хотел на центъра, в който кафето е 18лв, чаят 26 - за нощувката не съм питала. Друг пък в града пак е хотелът с най-скъпия коктейл в България или на Балканите или в Европа или нещо такова - 3 бона е коктейлчето. ;д
    К'во се хвалим сега къде е по-скъпо. Тъпо е. Плащаш главно за име и защото ЗНАЯТ, че трябва да си направите бала някъде и колкото и да ви обявят, ще платите.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  12. #987
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    Никой не е казал,че на останалите баловете им са в селска кръчма.Просто тръгна темата за Шератон и с draid обяснихме защо е така.Нито е излагация ,нито ненормално. Излагация за самия хотел щеше да бъде ,ако е на цени от сорта на 60-80 лв .
    Цитирай Първоначално написано от draid Виж мнението
    1. София е скъп град.
    2. Шератон е място което претендира за изключително високо ниво на обслужване и обстановка не само на нашенско ниво, ами и на Европейско.
    това е .
    Цитирай Първоначално написано от bloodyF Виж мнението
    сигурно е нормално, за софиянци
    да, нормално е . Просто за обикновения данъкоплатец е по-скъпо , но пак се дават тия пари,ако е нужно. Шератон има изградени традиции и няма софиянец(че и много други хора) да не знае само като му кажеш 'Шератон' за какво става въпрос .
    Но пак да кажа,никой ,ама абсолютно никой не е казал,че на останалите хотелите и ресторантите са им селски,грозни,не струват и тн ! Даже напротив, много от вас са се уредили хем с хубаво място,хем с добра храна.

    Толкоз по тая тема , не мисля,че има какво да се говори повече.

  13. #988
    Супер фен Аватара на Wednesday666
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 063
    Ма не, аз не се хваля, точно обратното е.
    Възмущавам се дори.
    Не може да караш на принципа - ден година храни.
    Шот около баловете е точно така, което е ужасно тъпо.
    Ние дадохме една нормална сума за една готина вечер в Банско и бяхме повече от доволни.
    Поне аз де.

  14. #989
    Цитирай Първоначално написано от SuNsEt Виж мнението
    Толкоз по тая тема
    ей с това съм най-съгласна.
    То за всичко е така. А я ми кажете, че ми е интересно - в София горе-долу на какви цени са нормалните бални рокли?
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  15. #990
    Фен Аватара на sunrisee6
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    София
    Мнения
    162
    ^ 500-1000лв, което за мен лично е безумно скъпо при положение, че са отвратително кичозни и еднотипни... същите са като навсякъде, просто малко по-скъпи...
    Или преодоляваш страха си и излизаш на сцената, или цял живот оставаш зад кулисите!

    -------
    Where did my cookie go? O.o

  16. #991
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Цитирай Първоначално написано от sunrisee6 Виж мнението
    ^ 500-1000лв, което за мен лично е безумно скъпо при положение, че са отвратително кичозни и еднотипни... същите са като навсякъде, просто малко по-скъпи...
    Нда.
    Най-добре е да си намериш рокля от друг град, или от друг магазин в София. Братовчедка ми 2009-та си беше намерила страхотна рокля за 180 лева в някакъв забутен магазин. Беше една от най-красивите абитуриентки в училището си.

  17. #992
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    Не е само с хотелите, за почти всичко от по- висок клас плащаш и за името.
    Иначе не всички бални рокли са над 500лв, но пък почти всички са с брокатченца, вплетени блестящи нишчици. Аз лично не си падам по такива неща. Има доста магазини за хубави коктейлни рокли и повечете не надхвърлят 500-600л. И без това хората вече не ходят с онези с обръчите, така че може да се намери нещо много красивичко, което е и подходящоз а бал.
    Иначе Дриймърката сигурно е права, няма да се учудя. Най- важно е кой го носи и как му стои.

  18. #993
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Съгласна съм с теб. Догодина съм абитуриентка, и ще си купувам рокля от България. Мисля да е нещо семпло, изчистено и елегантно. Няма да се изхвърлям, още повече, че не само аз завършвам, ама и брат ми.

  19. #994
    А Шератон си е Шератон и цената може да ви се струва скъпа,но за този хотел е нормална... ;д
    А иначе роклите наистина са скъпи и кичозни аз бих предпочела нещо изчистено и семпло, а не като за циганска свадба
    П.п Сънсет къде учиш?
    Последно редактирано от purplegrass : 01-05-2013 на 18:29

  20. #995
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    Уча в 18то СОУ Не знам дали си го чувала ;д Обикновено или въобще не го знаят,или го знаят заради джигитайските езици

  21. #996
    Цитирай Първоначално написано от SuNsEt Виж мнението
    Уча в 18то СОУ Не знам дали си го чувала ;д Обикновено или въобще не го знаят,или го знаят заради джигитайските езици
    Ееее, кой не знае 18то, то си е известно!
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  22. #997
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    моята рокля е много евтина, не е бална, но е официална
    засега ще съм си с нея на бала, мисля, че ще ми е по-практична, хем ми е удобна за танци, всичко, хем ще мога да си я нося след това
    и съм дала половин шепа парички за нея
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  23. #998
    bloodyF най-важното е да си я харесваш сама и с кеф да я слагаш. Моята я гледам с поглед изпълнен с любов все още
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  24. #999
    Цитирай Първоначално написано от SuNsEt Виж мнението
    Уча в 18то СОУ Не знам дали си го чувала ;д Обикновено или въобще не го знаят,или го знаят заради джигитайските езици
    Знам го разбира се.. Аз питам,защото уча в 133 и нашите също ходят в Шератон ;д Та викам да не сме от едно даскало

  25. #1000
    Супер фен Аватара на UNITED2
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Памплона
    Мнения
    1 178
    Ебаси.. остана толкова малко още
    Нямам търпение за балааааааааааааа! Нашите са ми обещали айфоунннннннн 5-ца
    А аз се държа като олигофренн

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си