- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Любов
- Как бе хорца кажете ми :( ???
Ето и моята история) Има едно момиче , аз съм от Пловдив тя е от Труд ( на 4-5 км от града
) и идва много рядко към Пловдив .. Аз я харесвам суппер мноого когато има път на сам винаги се срещаме и само като чуя начина по който говори ии направо припадам ;д .. суппер красива е ноо до колкото знам тя няма никакъв интерес към мен харесва и друго момче.. ии искам да ми дадате съвет как да я привлеча към мен , питал съм я какво мисли за мен и ми казва че имам хубаво тяло и съм бил сладък ама тва не стига.. Как да направя така че да се интересува поне малко повече от мен ??
Сега много ще ми кажете да се откажа от нея обаче няма да го направя защото тя е най - свястното момиче което познавам и си струва да се боря
Благодаря предварително за коментарите![]()
Огъня те гори, но ти продължаваш да си вреш ръката в него щото е топличко. Ами като не става се отказваш. На сила хубост не става. А да и не я питай "какво мисли за теб". Това е много далече от желанията ти. Покажи и недвусмислено, че искаш връзка и ако пак те отреже повече няма какво да правиш с нея.
Увереност и постоянство ,но не нахалство
Това ,което не ни убива , ни ебава майката .
Възможно е да е от най - свестните.
Възможно е да я харесваш много.
НО! Приеми факта, че тя не гледа на теб по начина, по който ти й гледаш. Не стига само да имаш хубава външност, тя ти го е казала вече. По - добре си запази приятелските отношения с нея. Другото малко трудно ще се получи.
Знам, да не стига само външноста аз я харесвам повече като човек но явно така трябва да се примиря и да се откажа...
Кажи й какво чувстваш към нея .
Малко е трудно да се опознаем повече защото когато идва тук немога само аз да съм с нея тя тук има куп приятели с които също трябва да се види аа е леко трудно да имаш време за всички само за няколко часа..
Но има ли желание има и начин![]()
Но мерси за съвета както и на другите![]()
Пусни й това и й кажи, че се крие специално послание за нея...
http://www.youtube.com/watch?v=5s3FDc_h3K0
Ако и тогава не върже - една нейна снимка на таблата на леглото и хващаш първата навита, като искаш да си отгоре. Баща ми прави същото с колата - кара старо БМВ, а на огледалото за задно виждане си е лепнал борче с ламборгини на него. Даваш газ до дупка и забравяш за старата кола, а си представяш че караш това красиво създание на природата!
Успех!
пхахах добре е луддНо аз искам да съм с нея заради самата нея не заради ебането !!
)
Уау е къде сте вече такиватаЕми намекни й по някакъв начин,че искаш да имаш нещо повече от приятелски отношения.Прати й някаква песен от стила който тя слуша примерно или и да не е тогава й кажи да се заслуша в текста и песента да е нещо затова как харесваш всичко в нея и т.н. такива песни на тема любов вече под път и над път
![]()
![]()
Защо Чък Норис го е раждала леля му? ..защото никой неможе да му ебе майката..!
Направи последен опит и я покани на среща.САМО ДВАМАТА.Кажи и в прав текст всичко,което мислиш и чувстваш към нея.Или ще спечелиш,или ще загубиш(което е по-вероятно).Но опитай,без да си даваш напразни надежди.Няма как да стане по-зле от сега.![]()
ДА ОБИЧАШ,КОГАТО ТЕ ОБИЧАТ Е ЧОВЕШКО.
ДА МРАЗИШ,КОГАТО ТЕ ОБИЧАТ Е ЖЕСТОКО.
ДА ОБИЧАШ,КОГАТО ТЕ МРАЗЯТ Е ВЕЛИКО !!!
Нали знаеш,че човек не е загубил,но не е и спечелил докато не е пробвал.![]()
Защо Чък Норис го е раждала леля му? ..защото никой неможе да му ебе майката..!