.
Отговор в тема
Страница 3 от 5 ПървиПърви 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 117
  1. #51
    Мега фен Аватара на Rebirthing
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 812
    Цитирай Първоначално написано от Зайче.. Виж мнението
    не е ли по-важно как човек се възприема? има хора, които наистина не са хубави с дебели вежди, а и те самите не се харесват, което всъщност е много по-важно. това значи ли, че заради наложената мода, така да се каже, трябва да ходят с дебели вежди?
    Разбира се, както отбелязах аз не съм им голям фен.

    Цитирай Първоначално написано от babyy123 Виж мнението
    Нямам нищо против слагането на лек грим,но за мене не е нормално от толкова малък човек да тръгне да заличава красотата си.Според мен те не се опитват да се харесат на себе си,а на хората.И да,светът би бил скучен,но поне щеше да е истински.
    Е, за теб не е, ама за тях е. А това кой на кого се опитва да се хареса, могат да го знаят само те. Аз като човек който се гримира, при това от 13-14 годишна възраст, мога абсолютно честно да кажа, че не го правя единствено за да се харесам на другите, това е все едно да се епилираш само през лятото. Малко са хората които предпочитат и са доволни от това да са аутсайдери, ако изобщо съществуват такива на които им харесва да бъдат отблъсквани от обществото. Всеки гледа как да се интегрира в някоя социална група, така че да бъдеш харесван не е толкова лошо . А в истинският свят съществува дуалност.

  2. #52
    Мега фен Аватара на koshtramba
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    3 993
    Да, харесвам ги, а на теб наистина ти отиваха.
    И не, не ги харесвам, защото са модерни. Просто са рядко срещани и се запомнят.
    Пази моториста !!!



    Моля те, не карай кола, ако ти е трудно и не забравяй, че огледалата не са аксесоар. Ние сме на пътя и не сме невидими. Благодаря ти.

  3. #53
    Мега фен Аватара на Hilary_
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    10 396
    .. защото това е наложен стереотип и понеже стадото е единно, за това всички го следват.
    Злобата, интригите идват от липсата на личен живот и много вътрешни комплекси.
    Харесването на такъв тип жени идва от путьовците, които се задоволяват с това, което виждат.
    Те самите нямат достатъчен умствен багаж, за да се занимават с истинска жена.
    Стойностен мъж не би харесал подобие на проститутка.

  4. #54
    Голям фен Аватара на SWT
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    512
    Цитирай Първоначално написано от koshtramba Виж мнението
    . Най-странното е, че вече дори не се харесвам с по-силен грим. И съм сигурна, че не съм само аз.
    +12342

    и аз като бях на 12,13 се мацах с всичко,което ми беше под ръка,ходех с много ама много тъмен и натрупан грим,1тон фдт и всевъзможни боклуци,сега съм на 15 и с много грим не мога да се търпя
    сега си слагам малко фдт и молив и се харесвам повече.

  5. #55
    Цитирай Първоначално написано от Зайче.. Виж мнението
    пхаха каквото си се затресла, авторке, направо ти ми изглеждаш смешна.
    какво те интересува кой носи лещи, кой има ноктопластика, кой е с удължена коса и етц.? всеки сам си решава за себе си. И преди да ми се нахвърлите всички както в онази тема държа да кажа, че дори и да не бях толкова "изкуствена" /както ме наричате/ пак щях да съм на това мнение, защото, както казах вече, всеки сам си решава за себе си какво да прави и как да го направи. друг е въпроса, че всеки е с различен вкус и ако бяхме всички еднакви, нямаше да е интересно, со...
    пък и аз по-често виждам усмихнати момичета, отколкото намусени, така че твоя въпрос май е клиширан.
    честно казано правиш ми впечатление на поредното момиче, което тайно си мечтае да бъде като тях, ама не е сигурна и иска да си вдигне въшките като няколко непознати и кажат, че те са грозни, ужасни и етц.
    аре сега чакам да ме оборите с 1234567 коментара!!
    Ой,ой,ой,запри се драга!Аргументите ти са убийствено жалки.
    "Всеки сам решава за себе си",но от правилното решение до грешното има ОГРОМНА разлика.
    Ако тайно се надяваш свястно момиче да си мечтае да е като теб,излез от филма и си коригирай самочувствието!
    Толкова си сляпа и заблудена,че дори не можеш да проумееш,че определението "поредно момиче" се отнася за теб.
    Изкуствени очи,бодисана коса,изкуствени нокти и поредица от снимки,преработени с програми-какво по-поредно от това?
    Всяка втора на улицата ги притежава,затова спри да хвърчиш нагоре!
    Да имаш недостатък и да опиташ да го прикриеш -разбираемо,ама да си хубав и сам да се загрозяваш -това вече си е пълна простотия.Пък и днешните родители с толкова деградирало поведение.Вместо да те запишат на уроци по математика , те ти купуват лещи.Да,не е моя ролята да ви разпределям семейния бюджет,но както и да го въртим, е така .
    Последно редактирано от SuzanFletcher : 08-14-2012 на 16:53

  6. #56
    Супер фен Аватара на malka_sladkka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Луната
    Мнения
    1 738
    ^ Оставете я да си живее, след време сама ще разбере, че колкото е по-естествена толкова по-добре Колкото и да й казват всички тези неща та няма как да го разбере

  7. #57
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Зайче.. Виж мнението
    не е ли по-важно как човек се възприема? има хора, които наистина не са хубави с дебели вежди, а и те самите не се харесват, което всъщност е много по-важно. това значи ли, че заради наложената мода, така да се каже, трябва да ходят с дебели вежди?
    Ох... трябва да си изровя стара снимка с дебели вежди, за да видите защо ги поддържам тънки :ДД
    Категорично не ми отиват дебели вежди.

  8. #58
    Мега фен Аватара на Зайче..
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    4 073
    Цитирай Първоначално написано от SuzanFletcher Виж мнението
    Ой,ой,ой,запри се драга!Аргументите ти са убийствено жалки.
    "Всеки сам решава за себе си",но от правилното решение до грешното има ОГРОМНА разлика.
    Ако тайно се надяваш свястно момиче да си мечтае да е като теб,излез от филма и си коригирай самочувствието!
    Толкова си сляпа и заблудена,че дори не можеш да проумееш,че определението "поредно момиче" се отнася за теб.
    Изкуствени очи,бодисана коса,изкуствени нокти и поредица от снимки,преработени с програми-какво по-поредно от това?
    Всяка втора на улицата ги притежава,затова спри да хвърчиш нагоре!
    Да имаш недостатък и да опиташ да го прикриеш -разбираемо,ама да си хубав и сам да се загрозяваш -това вече си е пълна простотия.Пък и днешните родители с толкова деградирало поведение.Вместо да те запишат на уроци по математика , те ти купуват лещи.Да,не е моя ролята да ви разпределям семейния бюджет,но както и да го въртим, е така .
    хахахаха изказах си мнението и затова съм надута и трябва да спра да "хвърча"
    после моите аргументи били жалки..... ;оооооооо
    и бтв колко пъти да казвам, че си боядисвам косата, за да постигна естествения си цвят и че не съм постоянно с ноктопластика, и че не се гримирам постоянно и че не си нося лещите по 24/7??
    http://ask.fm/iwwkaa

  9. #59
    Мега фен Аватара на PullMeCloser
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    3 520
    Леле, тук е станало като кокошарник.
    Първо-това, че дебелите и естествени вежди за хубави, не значи,че тънките са селски, кифленски или нещо такова. Както има хубави дебели, така има и хубави тънки-просто на всеки му отиват различни.

    Второ-стига сте нападали Зайка. Да, малка е за лещи, да, не стоят естествено, да, прави сте, но сте смешни. Момичето е много сладко, възможно е лещите и тн да са само период при нея. Неин си избор, всеки се харесва по различен начин. Какво ви вълнува?

    Трето-FuCk13-нещо-си: Ти на колко си? Не вярвам да си много по-голяма от 14(на колкото е Зайчето), а се държиш толкова надменно, като престорена лелка, а съм сигурна, че си на не повече от 16 години, дори не знам дали имаш и толкова. Слез малко на земята, не си нещо специално като ходиш без грим.

    По темата: не се гримирам и аз много. Сллагам коректор, спирала, евентуално пудра, руж(честичко в последно време, или малко бронзант-сега за лятото е супер). Червило почти не слагам ,очната линия е голямо изключение в последните месеци. Харесвам се и без грим, нямам почти никаква разлика, само сенките под очите са ми по-видими.
    Everything changes, but beauty remains ...

  10. #60
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    всъщност на 16 съм .. и да,не мисля,че съм нещо повече като ходя без грим,но не мисля и че на зайка и прави чест да се държи по тоя начин при положение че изобщо не я нападнах с абсолютно нищо .. както казах с нея няма да се занимавам да си ходи как иска,но да си коригира малко държанието ... и може да не съм нещо повече обаче на нейните години не съм си позволявала да се държа така особено към по големите от мен.. може да не и харесва това,което и казвам,може да не иска да се замисли и грам над думите ми,но поне да не си показва злобата .. за кокошарника - сега и ти си от него.. айде толкова от мене

  11. #61
    Защо гледате толкова злобно на снимките?-Защото мислят,че това е сексапилно.
    Мислите ли,че е красиво да си изтъните веждите на макс,при това с огромна чупка,гледайки надменно? Аз-НЕ но много от селските пръчки във фейсбук -ДА
    Защо е тази злоба?Защо са тези фейсбук интриги?-Защото са селянки.
    Защо вече рядко виждаме на снимки усмихнати естествени момичета? Защото такива пощи не са останали.
    Защо вече изкуственото надделява? Защото както FuCKkK13 казва: представите на жените за красота се е изкривила.
    Защо вече се дефинират като хубави,момичетата ,които са с удължение+1 тон грим+лещи+ноктопластика+из уствени мигли+изкуствен тен и т.н.?Защото се набутват навсякъде и се правят на филмови звезди-кифли-просто защото се мислят за велики и няма кой да им покаже,че не са такива.
    Защо масово млади момичета ,а и не само младите подражават на чалга певици? От простотията си.
    Защо малки момичета на по 12-13 години се обличат като зрели жени и бързат да пораснат? Е на знам и аз съм на 13

  12. #62
    Мега фен Аватара на PullMeCloser
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    3 520
    Хубаво, на 16 си, за много зряла ли се имаш? Където съм попадала на твое мение, не ми е правило впечатление точно това
    Тръгна с нападка, хич не се прави. Неотдавна и ти си била на 14, казах ти, държиш се супер смешно. Като си толкова 'зряла', ти си коригирай държанието, а не да казваш и искаш това от Зайчето, тя отвръща със същото, което вие(ти) показвате.

    Отново по темата: пълни глупости са това, че изкуственото надделява, явно сте в кофти среда.
    Everything changes, but beauty remains ...

  13. #63
    Цитирай Първоначално написано от malka_sladkka Виж мнението
    Отговора кърти от всякъде След като така се харесват ние нищо не можем да направим. Жалкото е само, че не се виждат отстрани как изглеждат и на какво същност приличат... Тъжна гледка...
    1+

  14. #64
    Мега фен Аватара на Зайче..
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    4 073
    Цитирай Първоначално написано от FuCKkK13 Виж мнението
    всъщност на 16 съм .. и да,не мисля,че съм нещо повече като ходя без грим,но не мисля и че на зайка и прави чест да се държи по тоя начин при положение че изобщо не я нападнах с абсолютно нищо .. както казах с нея няма да се занимавам да си ходи как иска,но да си коригира малко държанието ... и може да не съм нещо повече обаче на нейните години не съм си позволявала да се държа така особено към по големите от мен.. може да не и харесва това,което и казвам,може да не иска да се замисли и грам над думите ми,но поне да не си показва злобата .. за кокошарника - сега и ти си от него.. айде толкова от мене
    така, първо - държа се добре с хората, които уважавам/които ме кефят и възрастта им няма никакво значение.
    второ - не си показвам злобата, изказвам си мнението. искаш ли да започнеш да правиш разлика между тези две неща?

    бтв съгласна съм с PullMeCloser и (спокойно) не, защото ме защитава, а защото и аз съм на това мнение общо взето.
    Последно редактирано от Зайче.. : 08-14-2012 на 20:16
    http://ask.fm/iwwkaa

  15. #65
    Мега фен Аватара на koshtramba
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    3 993
    Много сте скучни тука, бе.
    Пази моториста !!!



    Моля те, не карай кола, ако ти е трудно и не забравяй, че огледалата не са аксесоар. Ние сме на пътя и не сме невидими. Благодаря ти.

  16. #66
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    Цитирай Първоначално написано от PullMeCloser Виж мнението
    Хубаво, на 16 си, за много зряла ли се имаш? Където съм попадала на твое мение, не ми е правило впечатление точно това
    Тръгна с нападка, хич не се прави. Неотдавна и ти си била на 14, казах ти, държиш се супер смешно. Като си толкова 'зряла', ти си коригирай държанието, а не да казваш и искаш това от Зайчето, тя отвръща със същото, което вие(ти) показвате.

    Отново по темата: пълни глупости са това, че изкуственото надделява, явно сте в кофти среда.
    всъщност си в грешка.. никога не съм искала да се изживявам като зряла ... и не съм искала да пораствам,но това е друга тема ... и не , дори и да изглежда така наистина не съм целяла да я нападам... тя сама избра да приеме темата лично и от там дойде и моето мнение... а в тая възраст 12-18/19 всяка една годинка има значение ... и не знам ние какво и показваме,но ти определено не си от добрите примери.. и ако си на толкова колкото пише в профила ти е много жалко за теб

  17. #67
    Мега фен Аватара на PullMeCloser
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    3 520
    Идея си нямам какви години пише в профила ми. Колко са?

    Не съм от добрите примери? Че аз какво лошо съм (по)казала, бе, мацко?
    Не съм тръгнала да ти следя мненията, но по това, на което съм попадала, обикновено към 13-14-годишните се обръщаш с "дечко", така че не ми ги обяснявай на мен. Вероятно не се и усещаш, де, а е и много вероятно да се мислиш за супер голяма, не те знам, а и не ме вълнува. Казвам ти как изглеждаш отстрани. "Съвет", нали?
    Everything changes, but beauty remains ...

  18. #68
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    Цитирай Първоначално написано от PullMeCloser Виж мнението
    Идея си нямам какви години пише в профила ми. Колко са?

    Не съм от добрите примери? Че аз какво лошо съм (по)казала, бе, мацко?
    Не съм тръгнала да ти следя мненията, но по това, на което съм попадала, обикновено към 13-14-годишните се обръщаш с "дечко", така че не ми ги обяснявай на мен. Вероятно не се и усещаш, де, а е и много вероятно да се мислиш за супер голяма, не те знам, а и не ме вълнува. Казвам ти как изглеждаш отстрани. "Съвет", нали?
    пише, че си на 19 .. какво показваш ли ? влизаш в темата и заявяваш, че е станало като кокошарник и вместо да покажеш нещо друго и ти се включваш.. казваш ми как съм обидила зайка,а ти правиш същото към мен... не се мисля за много голяма както казах в предни пост... колкото до това как изглеждам отстрани - замисли се в момента как изглеждаш ти .. айде сега нека съм надменна и да спра да се занимавам и с тебе

  19. #69
    Мега фен Аватара на PullMeCloser
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    3 520
    На 18 съм.
    И точно в кокошарник се беше превърнало. Зайчето си казва мнението, всеки следващ се втурва да й обяснява колко е малка и глупава и да си прочете мнението след няколко годинки. На какво ти прилича това?
    И абсолютно никъде не съм казала обида, посочи ми точното място, ако обичаш.
    Everything changes, but beauty remains ...

  20. #70
    Супер фен Аватара на ccdesigns
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    2 773
    Цитирай Първоначално написано от FuCKkK13 Виж мнението
    пише, че си на 19 .. какво показваш ли ? влизаш в темата и заявяваш, че е станало като кокошарник и вместо да покажеш нещо друго и ти се включваш.. казваш ми как съм обидила зайка,а ти правиш същото към мен... не се мисля за много голяма както казах в предни пост... колкото до това как изглеждам отстрани - замисли се в момента как изглеждаш ти .. айде сега нека съм надменна и да спра да се занимавам и с тебе
    къде те е обидила? вземи научи какво е възпитание, па после можеш да научиш и ваште кво е, да земат да го направят с тебе. макар че е малко късно, вече си голяма на 16....
    Последно редактирано от ccdesigns : 08-14-2012 на 22:50
    "Не е важно другите да те мислят за идиот, важното е ти да се мислиш за идиот."

  21. #71
    Цитирай Първоначално написано от PullMeCloser Виж мнението
    На 18 съм.
    И точно в кокошарник се беше превърнало. Зайчето си казва мнението, всеки следващ се втурва да й обяснява колко е малка и глупава и да си прочете мнението след няколко годинки. На какво ти прилича това?
    И абсолютно никъде не съм казала обида, посочи ми точното място, ако обичаш.
    FuCKkK13 си е напълно права,както и Хилари.1-во.На 13 е малка за грим,каму ли пък за лещи 2-глупава е ,за да следва стадото като овца.И,да в глупав пуберски период е и след време ще мисли различно.И ако сега тръгнеш да ми спориш и да ми разправяш ,че на всеки етап от живота си човек НЕ мисли различно,то и ти си овца,точка.

  22. #72
    Мега фен Аватара на SisiStrange
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    София
    Мнения
    6 667
    Цитирай Първоначално написано от PullMeCloser Виж мнението
    На 18 съм.
    И точно в кокошарник се беше превърнало. Зайчето си казва мнението, всеки следващ се втурва да й обяснява колко е малка и глупава и да си прочете мнението след няколко годинки. На какво ти прилича това?
    И абсолютно никъде не съм казала обида, посочи ми точното място, ако обичаш.
    Мхм.

    Проблемът е, че вашата представа за нормално държание е вие да я храните каква била малка/тъпа/нам си ква, а тя да си мълчи и да свежда главица. Е, не става така. Като те обиждат, отговаряш. За всички ви важи.

    Преди някой да се размрънка как я защитавам, защото и аз съм незряла и симпатизирам на тоя стил, мне. Максимум спирала (рядко) и гланц. Винаги съм била така. Не си падам по изкуствения външен вид, но и не търся кусури на този, който го харесва. Камо ли, ако е момиче на 13-14, което те първа търси себе си и кой знае къде ще я завари света след само 1-2 години. Вие просто свикнахте, че Зайка ви е черна овца и айде да я нападаме след всеки пост колко е малка за каквото и да е. Не сте и родители, че да очаквате да кряскате по нея и да не ви отговаря, че и да не се защитава. И да и бяхте родители, пак не е нормално.
    Lasiodora striatipes
    Grammostola rosea
    Cyclosternum fasciatum
    Brachypelma emilia
    Acanthoscurria geniculata
    Радослав

  23. #73
    Aе престанете най-подир да гледате другите-нека има кифли, вие като не сте какво злобеете? кво изобщо се занимавате да отделяте от времето си да ги дискутирате-ахахах тва жените не са хора

  24. #74
    Супер фен Аватара на Glamour92
    Регистриран на
    May 2009
    Мнения
    1 885
    Тааайм аут,лейдиис
    The crowd is proud
    The crowd is loud
    The crowd says"No"!
    To friend and foe
    I stand between
    Of might and unseen
    What's right and wrong
    Debate sing song
    To push away
    A chance to stay
    An idea born
    To laugh or sorn
    Reject or see
    What will,shall be
    One"Yes"is spoken
    One voice has broken
    The silence still
    Pay up the bill
    One"Maybe",please
    The crowd appease...
    "Yes","No","Maybe"
    Undecided
    Crowd
    Divided...

  25. #75
    Мега фен Аватара на PullMeCloser
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    3 520
    Цитирай Първоначално написано от SuzanFletcher Виж мнението
    FuCKkK13 си е напълно права,както и Хилари.1-во.На 13 е малка за грим,каму ли пък за лещи 2-глупава е ,за да следва стадото като овца.И,да в глупав пуберски период е и след време ще мисли различно.И ако сега тръгнеш да ми спориш и да ми разправяш ,че на всеки етап от живота си човек НЕ мисли различно,то и ти си овца,точка.
    Чети сега:
    Цитирай Първоначално написано от PullMeCloser Виж мнението
    Да, малка е за лещи, да, не стоят естествено, да, прави сте, но сте смешни. Момичето е много сладко, възможно е лещите и тн да са само период при нея. Неин си избор, всеки се харесва по различен начин. Какво ви вълнува?
    А колкото до грима... Момичето е на 14, осми клас. Поне така съм разбрала от мненията й. Не е чак толкова малка, според мен може да си позволи спирала. Аз,примерно,ходех без грам грим тогава, това си е личен избор, обаче, и не я прави глупава.

    И айде по-лекичко с определенията и да не ми слагаш в устата думи, които не съм казала, че да не излезе накрая, че ти си овцата. Точка
    Everything changes, but beauty remains ...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си