- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Козметика и диети
- Бронзираща пудра
Момичета, от много време се каня да си купя бронзираща пудра, ама все нещо ме спира.
Трябва ли да съм повече тен, за да я ползвам, има ли това значение някакво, защото си нямам представаДоколкото знам се слага по изпъкналите части на лицето. Много ми се иска да постигна т.нар. ефект "целуната от слънцето". Ако някой е ползвал, нека да каже, а също и каква марка.
следя темата.. не че ползвам много грим ама от време на време имам поводи,а и напоследък съм го ударила на експерименти...не знам защо,но малко ме е страх да слагам такава пудра..
И аз следя темата... очаквам да се включи някой, който диша бронз.
Не е необходимо да имаш тен, за да си сложиш бронзираща пудра, има светли цветове, които са създадени за светли кожи. (пример http://www.whatwewhere.com/2013/01/b...ng-powder.html)
Не съм ползвала засега, затова не мога да дам по-подробно мнение, само ще кажа, че с по-тъмните цветове много трябва да се внимава, че понякога изглежда все едно имаш черта кал на бузата си![]()
Ох, искам и аз, ама нито знам каква марка да си взема нито какъв цвят точно.. смисъл колко светла, колко тъмна. Страх ме е, че няма да оцеля точната за мен или няма да я слагам правилно.
Скоро ще ходя на море, ще хвана тен и май ще ми стои по-добре.
Следя темата.
Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.
http://www.vbox7.com/play:21a70aa5
Най-универсалния начин за слагане е с тройки - от най-страничната част на челото към скулата и оттам към челюстта
нещо такова,само че тук не е подбран добър цвят според мен,пък и отгоре е малко повече това над веждата.
Просто пробвайте.Не е нужно да слагате по този начин,може и само на скулите,с матов или с частици продукт,зависи как ще се харесате![]()
Нанася се под скулите или както каза fakesmiles тройка. Хайлайтърът е за изпъкналите части. Бронзираща пудра на Есенс са препоръчвали много момичета и е към 6 лв има 2 вида-за блондинки и брюнетки. Ако си бяла като пуканка (като мен) е добре по-светлия вариант. Аз не съм я ползвала, но от доста чужди мнения няма лошо.
Друга марка Флормар, бронзиращата пудра е 13 лв, 33 грама (което е огромно) и отново ще кажа, че не съм я ползвала. Има 3 цвята. Ако се интересуваш потърси ревюта на български блогърки