- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- У дома
- Много неловка ситуация
Здравейте, пиша тук за първи път. Момиче в 8 клас. Днес, както винаги слушах музика до дупка- колкото компа ми може. Но изведнъж, много рано се появи баща ми и аз не го усетих. Само влица в стаята ми, а нали музиката си върви и той нещо ми каза. Аз се страснах и веднага изкл музиката. И ми вика к`ва е тая музика и аз отговарям аа, ами ти много рано днеска. Беше ме супер срам, смисъл аз не слушам музика докато наще са си тука, нито със слушалки, нито никаква, само когато ги няма. Та ми стана едно такова гадно. И после ми вика: какъв е тоя парфюм, целия апартамент мирише, че даже и от долу(стълбището) се надушва. Аз нищо не му отговорих, а пък бях пушила малко, нямаше и полвин цигара, но както и да е.
Много неловко ми беше, на вас ставало ли е така? За вас може да не е нищо сериозно, но за мен е.
Цигара каква, обикновена ли?
"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
За какво по точно ти е неловко? Хах вече и слушането на музика ли е табу?
Каква толкова музика си слушала, че те е хванало срам и какъв е проблемът да си слушаш музика и когато вашите са у вас, дори и на слушалки? И си пръскала с парфюм, за да прикриеш миризмата от цигарата или просто си се окъпала с парфюм, неподхождащ на възрастта ти според баща ти? И той хванал ли те е да пушиш или не? Нещо нищо не схванах..къде е толкова неловкото в ситуацията.
Нещо такова http://www.youtube.com/watch?v=24XKakJYWls ?
Как така ви е срам да слушате музика, бе хора?
Как ще те е срам, че си слушала музика????
Минало и заминало. Не се впрягай чак толкова много и като пушиш, пуши на терасата при ветровито време![]()
*GET TO KNOW*
THE UNKNOWN
Защо е това с музиката? Слушала си музика с неприличен текст тогава ли? :Д