- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Любов
- Не, не, не... не мисля, че е нормално.
В събота бяхме на рожден ден на моя приятелка, която стана на 14. Като цяло нали отсега, уж, се започва с алкохоли, чалгии и тем подобни неща. (за по-лесно, ще нарека рожденичката Н, а другата ми приятелка Л). Та тази ми друга приятелка се... ъм, понапи. Жестоко. За щастие или за нещастие, не съм много сигурна, там беше и момчето, което тя си харесва от известно време.
По пътя на логиката след алкохола започват дискотечните опити, и оттам, след като каталясаме, идва ред на разните му там игри. Говоря за такива от типа на "Истина или предизвикателство", "Шише" иии така нататък. Приятелката ми Л ставаше все по-отпусната ииии по някое време видях да завлича гореспоменатото момче в стаята на Н. И двамата ми хвърлиха по един дяволит поглед и аз си реших, че ще си се натискат мирно и кротко.
Но по някое време с Н трябваше да влезем в стаята, за да приберем някакви неща и... видяхме двамата мирно-и-кротко-натискащи-се... ааа, доста разсъблечени. Бутнахме нещата, за които бяхме отишли и затворихме вратата. И за щастие или за нещастие, отново не знам, но Н също беше подпийнала. След няколко секунди задълбочен размисъл тя нахълта в стаята и ги 'накара' да обещаят, че "ще се държат прилично". :Д Е, съгласиха се криво-ляво, казаха, че тя ще си остане девствена и че всичко ще бъде наред.
Хубаво, ама мина час, час и половина и другите вече започнаха да се досещат. Започнаха да се опитват да влязат в Стаята и, естествено, да видят какво се случва там.
Аз като цяло не мислех, че ще стане нещо кой знае какво, т.е. не мислех, че ще тръгнат да правят секс. И го казах доста категорично на всички филмирали се.
Е, да... за секса се оказах права. Но след повече от 2 часа Л излезе като не можеше да си поема въздух. От плач. Първото (и единственото до този момент), което ми каза, беше, че е още девствена. И след няколко минути успокояване успях да разбера, че освен натискането е имало и свирка/и. Натам вече няма смисъл да разказвам повече подробности.
Е, какво мога да й кажа, за да разбере, че нищо животоотнемащо не е станало? Вярно, не е хубаво, ама вече е станало, нали?
И как мога да я успокоя? На него не му пука за нея. Оказа се поредния... ъм, женкар? Но наистина не би трябвало приятелката ми да си хаби сълзите за подобен идиот. В момента той се държи сякаш нищо не се е случило, което въобще не мисля, че помага.
Благодаря на всички, които прочетоха това. Знам, че повечето тук сте по-големи и зрели, но през погледа на едно 14 годишно момиче наистина картината хич не е розова.
Надявам се на някой умен съвет...![]()
Последно редактирано от Just Smile :) : 01-15-2014 на 15:43
Няма да е хубаво това, което ще кажа, ама сама си е виновна. Нито се прекалява с алкохола на тази възраст, нито пък се хвърляш на първия срещнат.
Единственото, което би могла да я посъветваш е да се опита да спре да мисли за това. Нека и е за урок, нека и е обеца на ухото, но е минало и тя по никакъв начин не би могла да го промени. Може единствено да размишлява върху него, да извлече няколко урока от случилото се и да ги следва, когато отново се отзове в подобна ситуация.
Може да звучи лошо, ама не е нито първата, нито последната, на която ще се случи нещо подобно. Не е и нищо кой знае какво - ще се обвинява, да, ама случката бързо ще отшуми.
Абе вие родители нямате ли ?
Не намирам горе прочетеното за нормално и то за 14 годишни момичета и момчета
Никой не е виновен че приятелката ти няма нищо в главата и се е напила и правила свирки на някакъв 14 годишен женкар което последното е точно толкова смешно колкото и цялата тема .
Добре харесвала го е, доброволно е влязла с него /колкото и пияна да е/, направила му е свирка и все пак реве за това... момичето явно няма много акъл..
~ ` всяка минута, в която сu тъжен,
губuш по една мuнута щастuе.. ♥♥
След тази тема ми стана още по-мъчно за младото поколение.
Истината е, че никое нормално и добре възпитано дете на 14 годинки би тръгнало да се напива и да прави свирки/а. Всичко това е резултат от порно и чалга облъчването и от опитите да се подражават на "батковците и каките" на по 18 години. Момичето е направила тази безразсъдна постъпка и си е научила урока. За напред вярвам, че ще постъпва по-предпазливо.
Съгласна съм, че тя е виновна, но не може да не ми стане мъчно като я виждам в такова състояние.
И да, надяваме се, че ще отшуми бързо.
Ииии като цяло благодаря все пак на нехейтващите хора :Д
Какъв съвет искаш по-точно, авторке? Как да и бършеш сълзите понеже тя е направила глупост, за която съжалява, и как трите дружно да отмъстите на „женкаря“, защото приятелката ти не се е замислила какво и с кого прави? Ще ме извиняваш за острия език, но родителите ви са сбъркани. Ситуацията не е розова, така е. Както каза някой нагоре - нека момичето (а и вие двете с Н.) осмисли тази глупост и си извади поуки. Тоя път е било свирка с 14 годишен пъпчивец, но следващият може да не е. Поне ще знаете да си правите мярка на алкохола за напред.
Аз пък лично се радвам, че се е стигнало до там, че е заплакала и се е покайвала за това, което е направила. Поне още едно момиче си е научило урока.
Сигурно аз съм консервативна,но тази история ми се струва ужасна.Гнусно,жалко,че има такива момичета.Тя като няма чувство за самоуважение да не очаква да се държат с нея по друг начин!!!
Животът е като огромно виенско колело - върти се,нови хора качват се и слизат. Първо си долу, после горе. И изпитваш страх от височините, и от долините. Но въпреки всичко винаги носиш тръпката и желанието за живот в себе си. <3 (h)
Първоначално написано от meche95
Голяма работа... трябваше да ги оставите да се изчукат
Не знам - това са две думи и се пишат ОТДЕЛНО
Първоначално написано от TykaSePisheNick
В крайна сметка и вие имате вина..Мислили сте си,че няма да направят нищо кой знае какво.Е извинявай,ама пияни момче и момиче,сами в стая,натискат се..та то е очевидно,че ще направят някоя глупост.Слава на бога поне,че си е запазила девствеността.Техните знаят ли?
Аз съм Н.
Не мога да разбера, защо вината да е наша?! Това са си техните животи, да не са го правили, по дяволите. Да, тя беше съсипана и всички започнахме да обвиняваме него, но всъщност не трябваше да е така. Вината е и на двамата, тя да не се беше въвличала в нещо, което не иска.
В случая ти не може да и помогнеш с нищо.Да не го е правила.
Ахахахахахахаххахахаха :Д
Аз бих си прекратила приятелството с такъв човек честно казано...
Ако видя своя приятелка, пияна и въргаляща се в легло с момче, на което така или иначе му се носи славата, въобще няма да я питам и да я карам да ми обещава, че "ще си остане девствена" а направо ще я измъкна от ситуацията. Независимо дали ще се сърди след това или не.
Ей хора, с много къса памет ще се окажете май. Аз ако правилно си спомням именно на тези години се почна със събиранията да пием и с мизериите.
Не виждам какво толкова е станало - пийнала е и се е овъргаляла с някакъв младеж. Чудо голямо.
Виж това вече е нелепо, ама и на такива сценки съм ставал свидетел, та ... Лапета, мда. :3Започнаха да се опитват да влязат в Стаята и, естествено, да видят какво се случва там.
^Това. Авторката очевидно ни спестява някоя и друга подробност - в противен случай не виждам причина момичето да излезе от стаята ревейки.Добре харесвала го е, доброволно е влязла с него /колкото и пияна да е/, направила му е свирка и все пак реве за това... момичето явно няма много акъл..