- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Секс
- Възможно ли е или параноясвам ?!
Вижте преди някаде 2-3 седмици правих секс , по скоро опит , защото аз бях в цикъл . Не продължи дълго защото аз се уплаших че може да стане нещо .. половия акт беше някаде 3-4 минути . Преди това не бях правила секс година някаде и това беше първия път след това време . Питах го дали е свършил в мен той каза че нямо нищо подобно . моля ви кажете ми че не разбирам нищо от тия работи и не е възможно.
Може ли да ми кажете какво може да се случи при подобно нещо?
По време на цикъл и кон да се изпразни в теб, няма как да забременееш. Calm your tits and образовай се преди да правиш секс!!!
Цикъла ти ще дойде и другия месец, ама акъла с чакане няма да стане. Сама признаваш,че не разбираш нищо от тия работи, за какво тогава правиш секс? Ебаси, и осми клас ли нямаш, тогава се учат тия неща. Пък и не разбирам като си, да речем, жена, бъдеща майка (не казвам, че си забременяла сега, а по принцип, предполагам искаш деца) толкова ли не можеш да се поинтересуваш какво се случва в собственото ти тяло? Ама не, то интернета е само за фейсбук да си намериш кой да те изчука и после да питаш във форума дали въпросния момък те е забременил. Айде, стига ти толкоз.
Не си бременна
Защо правиш секс без презерватив като ти дори не знаеш че като си в цикъл не можеш да забременееш