- Форум
- Тийн интереси и проблеми
- Секс
- след като свършиш кога пак да го вкараш?
при секс без презерватив по някое време го вадя и свършвам. И след това съм си мислил много пъти пак да го вкарам да си я дотаковам ама не съм пробвал до сега (не без презерватив) понеже си има по-бавно стичащ се "материал".
Та дали след като съм свършил отвън и след това и го вкарам пак шансовете да и стане нещо са големи?
Големи са я, почти 100%. Все пак по тебе още има сперма, и вкарвайки я в нея, ако мацката е овулация, честито бебе!
Като ви се продължава със секса, минаваш през тоалетната, изпикаваш се ( за да няма в семепровода останала сперма ), подмиваш се старателно, и тогава давай 2ри тек.
Когато го измиеш![]()
Моля те шофирай внимателно.Пази живота на близките ни,любимите ни,нашия и своя !
с нещо подобно си представям да започва всяко велико литературно произведение
в смисъл, не буквално като това, но нещо също толкова въздействащо с едновременно простота и истинност
"при секс без презерватив по някое време го вадя и свършвам"
ебати, не ви ли кара да преосмислите всичките си терзания и да осъзнаете, че животът всъщност е съвсем логичен, прост и ясен
Бършеш в пердето, плюнчиш го, пак бършеш(ама не на същото място!!!) и го ръгаш обратно.